GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu.. podsłuchane w sklepie komputerowym... :)

30.09.2004
18:11
smile
[1]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

Z cyklu.. podsłuchane w sklepie komputerowym... :)

No więc tak najpierw musicie sie wczuć w moją wytuacje i w klimat w sklepie.

Jestem sobie w sklepei żeby kupić słuchawki z mikrofonem do kompa bo moje sie rozwaliły..
1. Patrze widze takieog CHAMSKEIGO DRESA ale to już takeigo konkretnego. Wiecie włosy na żel bezrękawnik (choć leje na dworze)
2. Jest z jakimś kumplem nie wiem chyba składali kompa widać że kasiaści takż ewykupili połowe sklepu ze wszsytkich najdroższych myszek klawiatur i ... no własnie chcieli kupić głośniki i tu sie zabawa zaczyna. Usiadłem sobie i zacząłem pisac SMS gdy nagle koleś odchodzi od lady i pyta sie kumpla
" ty słuchaj to wex te głosniki creativa tutaj one są 50 zł dorższe , to chyba znaczy lepsze co nei ?
" ty na ja nie wiem bo tam (w jakimś sklepei nei pamiętam) mają tańsze i lepsze głośniki, to wex tu kupi karte dźwiękową a tam kupisz głosniki albo tam osobno kupisz karte dźwiękową"
" no dobra a jeżeli tam do głośników dadzą mi GRATIS karte to jak ja ją zamontuje .... <hahaha>( mówie tu o kartie SB LIVE jakiejś tam najnowszej jaką wyszła nie pamiętam chyba stała około 1.5 tys.) - tu juz prawie spadłem z krzesła... :)
" to kup tu wszystko i będzie spokój"
" no dobra to czekaj spytam sie kolesia jktóre są głosniejsze"
No i tutaj wybiera koleś głosniki. Sprzedawca sie pyta kolesia do czego mają słuzyć te głosniki a dres mówi " NO NIE WIEM NIE ?? NO ŻEBY DAWAŁY KOPA BO CHCE MUZYKE ROBIĆ CCO NIE ??"
A potem to sprzedawcy tak na boku akurat koło mnei ( było już dosć ludzi w sklepie ) "a wie pan jak sie robi taką muzykę ?? :) "
Bo tam fajne laski jakies były w sklepie i sie chciał pochwalić a na boku taki txt myślałem że mi mój telefon spadnie i go przydepne butem ze śmiechu
Wyszedłem ze sklepu i zacząłem sie śmiać
ten dresik jeszcze tak wiejsko mówił wiec " NIE? " i inne sprawy są na porządku dziennym.

Czy wy tez sie z takim czymś spotkaliscie ?? Albo z jakiś lamerami którzy myślą że jezeli kupią siodło to dostaną gratis KONIA ?? :)

z góry sorrka za błędy ale wiecie nie ta pogoda dzis jest..

30.09.2004
18:14
smile
[2]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]


to jest rozum dresa.hehehe

30.09.2004
18:30
smile
[3]

sebekg [ Generaďż˝ ]

bardzo ciekawe skad tyle hajsu mieli ;) dobra nie wnikam juz....

30.09.2004
18:54
smile
[4]

WolverineX [ Senator ]

:)

30.09.2004
19:09
smile
[5]

Satoru [ Child of the Damned ]

Co do dresow...:)

Chyba w sierpniu to było, w okresie największych upałów. Wracam sobie z silowni, dzien, goraco jak diabli. Dwa przystanki po mnie dosiadla sie banda ABS-ów (dla niekumatych - Absolutny Brak Szyi:) ). No i rozsiedli sie z piwkami, tocza jakies gadki k.. to, k... tamto, jakos tak bez sensu. Przede mna usiadl koles, ktory zarabiscie smierdzial cebula i mial takie pryszcze na plecach, ze zemdlilo mnie;( Obok usiadl taki tłusty kolo bez zeba;)
ale do rzeczy
dojezdzamy do Ronda Zeslancow Syb., wyjezdzamy z tunelu a z boku jedzie sobie taka ciezarowka Coca Coli. I ten kolo mnie:
-"Ale by bylo fajnie, jakbysmy przyje* w ta ciezarowke, ale by bylo super!"
na co cebulok odwraca sie i mowi:
-"wcale nie byloby fajnie idioto!.."
(tu czekam na ludzki odruch, ze ludzie by pogineli itd, a cebulok konczy:
-"...musialbys sie przesiadac glabie..!"

totalna dresowska mentalnosc:))))))))))

30.09.2004
19:18
smile
[6]

eJay [ Gladiator ]


Kiedys w Logosie u mnie w Szczecinie (pozdro dla volvo95:)) bylem kupic nowe kosci pamieci. Weszla jakas kobieta z dzieckiem (na oko 11 lat). Spytala sie synka co chce, a ten na to, ze kierownice (akurat podpisywalem gwarancje). Na pytanie matki "po co ci kierownica?", synek stwierdzil, ze chce pograc w Power Rangers, a mu koledzy powiedzieli, ze lepiej sie wtedy steruje postaciami....Ulomnosc???

30.09.2004
19:47
[7]

Oxydrene [ Konsul ]

dress zamiast mozgu ma pajeczyne :P

30.09.2004
20:08
smile
[8]

Qba19 [ Junior WRC ]

Satoru -> hahahahahaha :) wy***ałem sie na plecy ze śmiechu.

30.09.2004
21:08
[9]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]


tokeidys ktoś dłą też cośp odobnego ze sklepu komp.

otóż
"czy podzielić panu dysk na partycje ?? " - pyta sprzedawca
" bobjętnie i tak podjade po komputer samochodem :)))) " - odpowiada klient

30.09.2004
21:11
smile
[10]

Quicky [ Senator ]

LOL, to z partycjami swietne :DDD

30.09.2004
21:24
smile
[11]

Adamss [ -betting addiction- ]

Geeez, LOL, kogo ten świat nie urodzi :D.

Wszystkie texty rządzą LOL.

30.09.2004
22:08
smile
[12]

Fuman [ Centurion ]

Ty grzybiarz lepiej naucz się pisać ;) ( "tokeidys ,dłą też cośp odobnego") . Bo sam przypominasz dresiarza -bo piszesz jak debil i lamera -bo niepotrafisz szybko i bezbłędnie pisać ..... .

30.09.2004
22:22
[13]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

fuman -> jak to pisałem miałem niewygodną pozycje a mianowicie pisałem na stojąco bo kumpel mi krzesło zabrał i tak łatwo mi sie nie pisze. A poza tym miałem dziś 2x polaki także chyba możecie mi wybaczyć :D

30.09.2004
22:41
smile
[14]

Fuman [ Centurion ]

Ależ , nie tłumacz się ... . I tak wiem co sobą reprezentujesz od początku pobytu na forum (niedużo..) :)

30.09.2004
22:43
smile
[15]

Piórko [ Centurion ]

Grzybiarz ----> ja bylam swiadkiem tej sytuacji :D I troszke sie przy tym usmialam :)

30.09.2004
23:03
smile
[16]

peners [ SuperNova ]

Wiadomo dreski = kretyn, bardzo proste równanie co nie :)

30.09.2004
23:06
[17]

Anarki [ Demon zła ]

o niee....te dresy wymiataja zamiast łazić po miescie powinni wrocic do szkoly...głąby jedne....:/

01.10.2004
00:37
smile
[18]

hotDog [ Outsider ]

ahhaahha ;-)))


to ja wyjadę z moją ulubioną definicją dressa :-)



DRESIK (OBIJUS MORDUS) - Stworzenie niezwykle inteligentne,potrafi w razie
potrzeby posługiwać sie kijem!! Dresik składa się z krępego korpusu z
mocno rozbudowanymi kończynami górnymi i dolnymi oraz małą główką, ze
śladowym płatem czołowym. Niektórzy mówiąc dresikach używają skrótu ABS
(absolutny brak szyi). Charakterystyczną cechą każdego dresika są trzy
paski wzdłuż całego ciała.
WYSTĘPOWANIE: Dresiki są drapieżnikami. Występują w stadach na terenach
gęsto zabudowanych. Prowadzą nocny tryb życia, a swoje terytorium
oznaczają moczem. Najczęściej czynią to w okolicach kiosków i
przystanków komunikacji miejskiej. Podkreślają w ten sposób swoją
dominację nad resztą zwierząt. Obecność na swoim terytorium oznajmiają
innym zwierzętom również głośnymi ! rykami. Jedynym zagrożeniem dla
dresika są inne dresiki. Do walki między dresikami dochodzi, gdy zostanie
naruszone terytorium danego stada przez członka obcego stada.
ROZMNAŻANIE: Aby doszło do zblizenia z samica, dresiki muszą wprowadzić
się w nastrój zwany potocznie upojeniem. Wtedy nie ma znaczenia wygląd
samicy. Samo zbliżenie nie trwa zwykle dłużej niz trzy minuty. Dresiki
służa jedynie jako reproduktory, bowiem po zapłodnieniu, zostawiają
samice wraz z młodymi. Życie dresików jest przedmiotem badań dwóch
światowej sławy naukowców: mgr Funkcjonariusza i prof. Sędziego. Zajmują
się oni dokładnym badaniem życia i obyczajów dresików oraz prowadzą
specjalny naukowy spis wszystkich osobników tego gatunku. Dzięki temu
zoolodzy w przyszłości będą mieli pełną wiedzę na temat tych ciekawych
drapieżników.

01.10.2004
00:48
[19]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

sebekg---> z kad tyle hajsu mieli?? z telefonow komorkowych i innych nie swoich zeczy zapewne :P

historia opowiedziana mi przez znajomego ktory na serwisie gdziestam pracuje:
zadzwonil do nich koles ze mu sie wnzgroza nie wlacza i ze cos tam wyswietla po tabelce na monitorze, wiec powiedzieli mu zeby z kompem przyjechal. po jakiejs godzinie zjawia sie koles mowi ze dzwonil z godzinke temu, mowi jai mial problem, wyciaga sam monitor, stawia na stole, i pokazuje miejsce na monitorze w ktorym wyswietla sie tabelka, i w ktorym komunikat... monitor wylaczony, kompa nie ma... no coz... rozni ludzie sa... niektorzy sie nie znaja na kompie inni na tancu a jeszcze inni na marchewkach czy samochodach...

01.10.2004
01:18
smile
[20]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..........
aż mi się śledziona przewraca ...

SKĄD a nie z kąd

SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD SKĄD

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 01:17:59]

01.10.2004
01:19
smile
[21]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

przepraszam za rozwalenie :(

przypomniałem sobie że mam EDIT :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 01:18:19]

01.10.2004
01:25
[22]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

ja przepraszam za bleda :/ staram sie ich nie robic... ale nie zawsze wychodzi :/

01.10.2004
01:36
[23]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Windi_ --> Dlatego niech MS Word zostanie Twoim przyjacielem...

01.10.2004
07:18
smile
[24]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Wiadomo dresiarze, czego się od takich palantów spodziewać :)

01.10.2004
07:32
smile
[25]

mycha921 [ N-Gage QD ]

:) LOLLLLLLLLL

01.10.2004
07:51
[26]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]


piórko -> ale której sytuacji ??

01.10.2004
08:00
smile
[27]

volvo95 [ Legend ]

Niezły LOL z tym dresikiem :)

Szkoda że nie spisywałem tekstów jakie ludzie mówili , kiedy pracowałem w kafejce internetowej :) Było naprawde ciekawie ....

eJay --> Dzięki za pozdro :)

01.10.2004
09:12
[28]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]



volvo -> w kafejkach to naprawde czasami nie da sie wyrobic ze smiechu

ja mam jeszcze takie jedno coś :D
Siedze sobie w autobusie Gdy nagle wchodzą 2 dresy.
Na następnym przystanku Wchodzą kolejne 2. ( najwidoczniej oni sie znali)
A na jeszcze następnym przystanku wchodzi jaka pani dres (chyba wiecie o jaki typ kobiety mi tu chodzi) Wszystkie dresy które były w tym autobusie znały sie i znały te laski które wesżły. NO więc dres nr1 mówi "fajna impreza będzie nie ?? " dres nr.2 no będzie zajebiścieę ale ty - do laski - ty szkuj dupe na wieczor
dodam ze bylo pelno ludzi w autobusie a ja to wsyzstko skomentowalem - co dres to glupszy

01.10.2004
13:06
[29]

Piórko [ Centurion ]

Grzybiarz -----> jak gosciu ze sklepu komputerowego spytal na ile partycji dyski podzielic, a klient odpowiedzial, ze wszystko jedno, bo przyjedzie i tak samochodem. Podziwialam wtedy faceta ze sklepu za zachowanie powagi i stwierdzenie "to podzielimy wg naszego uznania" :D

01.10.2004
14:34
[30]

The LasT Child [ GoorkA ]

kiedys w zaprzyjaznionym komputerowym bylem swiadkiem wielu lolowych sytuacji, najbardziej utkwila mi w pamieci taka sytuacja:
przede mna stoi facetka okolo 40stki z malym bachorem i sie wydziera na sprzedawce i rzadala zwrotu kasy za kompa bo... jej piorun w dom walnal a ona nie miala ups'a i sie komp caly zjaral ;/
cala sytuacja trwala okolo 10 minut. po jakims czasie babka zauwazyla ze polowa osob co stala w kolejce sie z niej brechta bo zaczynala naprawde niezle bzdury gadac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.