GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wkurzyć kolesia.

30.09.2004
17:22
smile
[1]

noname89 [ Pretorianin ]

Jak wkurzyć kolesia.

Chce maksymalnie wkurzyć takiego gościa z mojej klasy. Jak macie jakieś pomysły to gadajcie

PS.
Nie chce zrobić jemu krzywdy ani narazić go na strate materialną.

30.09.2004
17:23
smile
[2]

Garbizaur [ CLS ]

Rzuć w niego truskafką!!!

30.09.2004
17:24
smile
[3]

noname89 [ Pretorianin ]

Najlepiej jakby nie wiedział że to ja :P

30.09.2004
17:28
smile
[4]

CHESTER80 [ no legend ]

Jak macie w szkole szafki na kłódkę, to do jego kłódki wsadź zapałkę i złam...
Zrobiłem tak kiedyś pewnej nielubianej koleżance z liceum, i był spokój z nią później.

30.09.2004
17:29
smile
[5]

noname89 [ Pretorianin ]

Niestety, nie mamy takich szafek :(

30.09.2004
17:32
smile
[6]

M'q [ Schattenjager ]

Powiedz mu coś prosto w twarz, a nie ukrywaj się z tajniackimi zagrywkami jak jakiś tchórz.

30.09.2004
17:34
smile
[7]

noname89 [ Pretorianin ]

Jakbym tak powiedział to do komunikowania się używałbym klawiatury zamiast ust. On się bardzo lubi bić, a ja nie przepadam :P

30.09.2004
17:37
smile
[8]

M'q [ Schattenjager ]


To jak wywyniesz jakiś numer, on się pokapuje, że to Ty, to też będziesz szukał zębów na podłodze :)

30.09.2004
17:37
smile
[9]

dHq [ Konsul ]

Zmuś go żeby zjadl swioch rodziców :)

30.09.2004
17:38
smile
[10]

noname89 [ Pretorianin ]

W takim przypadku, nie dam się złapać na takim żarciku :P

30.09.2004
17:39
smile
[11]

noname89 [ Pretorianin ]

W South Parku to było fajne

30.09.2004
17:44
[12]

dHq [ Konsul ]

Nareszcie ktos kto South Park ogląda !!! :)
No to nie powinienes miec problemu ze znalezieniem sposobu na kolesia Cartman Forever :)

30.09.2004
17:50
smile
[13]

noname89 [ Pretorianin ]

A ja i tak wiem co będzie w następnym odcinku.....Zabiją Kennego :P

30.09.2004
17:58
smile
[14]

CHESTER80 [ no legend ]

Bastards ! We kill Kenny !!! (czy jakoś tak)

30.09.2004
18:00
smile
[15]

hola' [ koniczynka ]

jebni* go ze sztachety!!co najwyzej dostaniesz 2 lata w zawieszeniu.! powiedza ci ze to proba zabojstwa w szczegolny sposob
sztacheta musi byc z gwozdziem, wtedy masz wieksze prawdopodobienstwo ze go zabijesz.
pozdrawiam

30.09.2004
18:04
smile
[16]

noname89 [ Pretorianin ]

Albo rzucę mu petardę do ust, przywiąże do drzewa i kopami dokończę robote. :P

30.09.2004
18:46
smile
[17]

cycu2003 [ Senator ]

podejdz do niego jak bedzie stal przy scianie i przytrzymaj mocno w swoja strone glowe, gdy on bedzie chcial cofnąć ją, puść i chlas o sciane :)

30.09.2004
19:17
smile
[18]

coomin [ Pretorianin ]

Jak jesteś nadziany:

Zafunduj mu wycieczkę do Malezji, i podrzuć mu kilogram Heroiny. Wróci stamtąd w plastikowym śpiworku ! (kara śmierci za przemyt narkotyków)

30.09.2004
19:19
smile
[19]

coomin [ Pretorianin ]

Ale się zapędziłem ! Przecież ty go chcesz tylko wkurzyć ! Ups..

30.09.2004
19:28
[20]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Z bara mu!

30.09.2004
19:33
smile
[21]

-=chudy=- [ ]

Zbierz resztki kredy spod tablicy, wszystko wsyp w małą torebkę i podrzuć mu do plecaka. Postaraj się aby odpowiednie osoby dowiedziały się o "białym proszku" w plecaku tego gościa :)

30.09.2004
19:51
[22]

Templar^ [ Konsul ]

Prześpij się z nim.

30.09.2004
19:53
[23]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Wiem, że nie uwierzycie, ale to wszystko zdarzyło się naprawdę!
Kilka rzeczy, podsłyszanych z opowieści mojego kumpla z klasy, co robili w gimnazjum (najgorsze gimnazjum w Inowrocławiu tak swoją drogą):
- podpal mu tornister, kiedy będzie szedł korytarzem,
- zawiń go w siatkę od bramki, uwieś nad poprzeczką i tak go zostaw,
- nacharaj mu do książek.
Kilka rzeczy, podsłyszanych z opowieści mojego byłego nauczyciela od fizyki, który swego czasu pracował w szkole dla... ekmmm... specjalnych:
- złącz ze sobą dwie linijki tak, żeby zrobić z nich coś w rodzaju rynny i oddaj mocz do jego plecaka w czasie lekcji, jednocześnie siedząc grzecznie jakby nigdy nic na swoim miejscu,
- VERY DRASTIC! nasraj mu do piórnika.

30.09.2004
20:06
[24]

TheAnswer [ Quetzal ]

Nalej mu do plecaka:D:D napewno nie będzie wiedział że to ty

30.09.2004
20:06
[25]

noname89 [ Pretorianin ]

Templar^ ----> bez przesady !

30.09.2004
20:13
smile
[26]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Mephistopheles ---> ROOOTFL :)

nasikaj mu na buty :P

30.09.2004
20:24
smile
[27]

noname89 [ Pretorianin ]

Już miał ochrzczony but :P

30.09.2004
20:27
smile
[28]

Qba19 [ Junior WRC ]

Prześpij się z jego dziewczyną.

dHq -> w jakim to było odcinku?

30.09.2004
22:42
[29]

Templar^ [ Konsul ]

Mephistopheles: a udało Ci się wszystko doczyścić ?

30.09.2004
23:14
[30]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Templar^ ---> Czemu miałbym czyścić piórnik kolesiowi, o którym dowiedziałem się od fizyka kilka lat po tym zdarzeniu?

01.10.2004
09:49
[31]

Alnilam [ Centurion ]

przywiaz go do drzewa, wyrwij rece i okladaj koncami...wysmaruj mu dupe dzemem i wsadz w mrowisko, druga opcja miodem i wywiez w bieszczady...

01.10.2004
09:56
[32]

Kargulena [ ostatnio bez ości ]

Odradzam kopanie teczki , kiedyś mi skopano i tam miałam okulary, faktycznie byłam wkurzona i do dziś nie wiem kto to ;>
A tak na serio to najlepiej pobudzić czyjąś ambicję, być w czymś lepszym to daje sporo satysfakcji samemu sobie.......

01.10.2004
10:02
[33]

Sir klesk [ Sazillon ]

Donies dyrektorce/dyrektorowi/pedagogowi, ze zajmuje sie rozprowadzaniem lekkich narkotykow. Powiedz, ze widziales go dwa dni temu przed szkola jak komus sprzedawal. Powkrecaj cos. U mnie w szkole na 100% poprosiliby go do gabinetu dyrki. Tam by go zrepetowali, wypytywali o wszystko... mialby niezlego stracha, a nic by mu sie nie stalo... o ile na serio nie ma przy sobie ziola ;)

Ps.
Popros o anonimowosc. Albo zrob to telefonicznie, ewentualnie zostaw jakis liscik i napisz, ze chce byc anonimowy.

01.10.2004
10:04
[34]

Dzabba [ Konsul ]

powiedz mu ze mama go smiesznie ubiera

01.10.2004
14:31
smile
[35]

~~isztar~~ [ Konsul ]

Sir kleks-----> ty to masz pomysły;/,pewnie koleś by sie nie dowiedzial kto na niego do tej dyrektorki, pedagogów itp doniósł;/, pozatym po co mieszac w to policję?! takie rzeczy ciagnął się za człowiekiem bardzo długo, i myślę że noname 89 nie jest wkurzony na niego do tego stopnia żeby odrazu,,srac mu w zyciorys'',bez przesady

noname-----> radze to co Kargulena-,,A tak na serio to najlepiej pobudzić czyjąś ambicję, być w czymś lepszym to daje sporo satysfakcji samemu sobie.......'' a nie jakies szczeniackie zagrywki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.