GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Flash

30.09.2004
15:36
[1]

lo0ol [ Jónior ]

Flash

Jak we FLASHU MX zrobic ze .... 5 sekundowy sampel odtwarza sie bez zadnym przerw ciagle ? konczy sie i zaczyna od nowa ... itd. ale bez zadnej przerwy ;]

01.10.2004
00:30
[2]

hotDog [ Outsider ]

File > Import (wgrywasz plik dźwiękowy)

Potem klikasz raz na klatkę kluczową, a w panelu properties wybierasz Sound i dźwięk, który chcesz odtworzyć, a Loop ustawiasz np. na 9999999


lub w AS.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.