co szkoda? co szkoda? :> Siuper, ze Kanada wygrała, a nie szkoda ;-P

24.02.2002
23:35
[6]

grzech [ Generaďż˝ ]

ile bylo strzalow na poszczegolne bramki, ktos wie???? no i lile kar lacznie? bo to duzo mowiaca informacja :-)

25.02.2002
00:04
[7]

Niebieski [ Chor��y ]

Kanada była po prostu 1000 razy lepsza od USA którzy grali jakby byli przerażeni tym finałem....

25.02.2002
00:23
smile
[8]

KinSlayer [ Demon Hunter T ]

Kanada wygrala w pelni zasluzenie! Moj typ od poczatku. A Amerykanie zaraz zaczna spiewac "Blame Canada" ;-)))

25.02.2002
08:24
[9]

Aksak [ Konsul ]

Amerykanie grali jakby byli na kacu, podobnie jak w półfinale Rosja grała przez pierwsze dwie kwarty z Usa, to chyb atrudy turnieju.

25.02.2002
09:28
smile
[10]

dakota12 [ Ponury Milczek ]

fajny mecz ... ale kanadyjczycy grali po prostu o wiele lepiej. Miażdżąca przewaga od początku meczu. SUPER.

25.02.2002
09:32
smile
[11]

dakota --> miażdżąca to chyba przesada - żeby zobaczyć miażdżącą przewage trzeba by w miejsce reprezentacji USA wstawić reprezentację Polski :)

25.02.2002
12:10
[12]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Kanada wygrała bo jest lepsza. Usa gdyby nie byli gospodarzami zajęliby miejsce 4-6 Taką mają pozycję i siłę. grzech--> kar było chyba Kanada 5 Usa 4 a w strzałach w zasadzie po równo koło 35. Może Kanada trochę się wybiła w ostatniej tercji.