pajkul [ Konsul ]
Need for speed:Underground
Hej!
Przeszedłem cały tryb "Go Underground" i patrzę, że nie mam wszystkich magazynów odblokowanych. Chciałbym je otrzymać, co mam robić?? Pomocy!!!!
Mack5 [ Killer Instinct ]
Chyba każdy wyścig musisz przejść na HARD i mieć zawsze największy możliwy wskaźnik reputacji z samochodu. Ale nie ręcze bo nei za bardzo pamiętam.
pajkul [ Konsul ]
przechodziłem wyścigi na HARD (wszystkie)

zbm [ Flash Gordon ]
hmm ja np w muti też kilka magazynów odblokowałem (nie pytaj dlaczego i jak) :)

zarith [ ]
zbm --> wybacz offtopic, w for gracie tylko w jk2 czy jk3 też?

eJay [ Gladiator ]
Zeby odblokowac wszystkie magazyny, musisz grac w multi i wygrywac wyscigi (w ranked).