GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need for speed:Underground

30.09.2004
11:45
[1]

pajkul [ Konsul ]

Need for speed:Underground

Hej!
Przeszedłem cały tryb "Go Underground" i patrzę, że nie mam wszystkich magazynów odblokowanych. Chciałbym je otrzymać, co mam robić?? Pomocy!!!!

30.09.2004
12:56
[2]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Chyba każdy wyścig musisz przejść na HARD i mieć zawsze największy możliwy wskaźnik reputacji z samochodu. Ale nie ręcze bo nei za bardzo pamiętam.

01.10.2004
09:08
[3]

pajkul [ Konsul ]

przechodziłem wyścigi na HARD (wszystkie)

01.10.2004
10:12
smile
[4]

zbm [ Flash Gordon ]

hmm ja np w muti też kilka magazynów odblokowałem (nie pytaj dlaczego i jak) :)

01.10.2004
11:00
smile
[5]

zarith [ ]

zbm --> wybacz offtopic, w for gracie tylko w jk2 czy jk3 też?

01.10.2004
15:28
smile
[6]

eJay [ Gladiator ]


Zeby odblokowac wszystkie magazyny, musisz grac w multi i wygrywac wyscigi (w ranked).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.