GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki to robal/ptak/stworek? - gra - zapis 001

30.09.2004
11:21
smile
[1]

pajkul [ Konsul ]

Jaki to robal/ptak/stworek? - gra - zapis 001

Odgadujemy nazwę stworzenia na podstawie zamieszczonych screenów.

REGULAMIN by Pajkul:

1.Nie dajemy screenów, dopóki nazwa nie zostanie odgadnięta, lub gdy nastąpi prośba 5 osób o zmianę screena.
2.Podajemy do jednego screena 5 odpowiedzi (limit jednego gracza. (Złamanie zasady -2 pkt).
3.Screen nie może być mniejszy niż 300/200 roz.
4.Podajemy gatunek i nazwę Polską, lub Łacińską (Polska nazwa +1 pkt. , Łacińska +2).
5.Listę punktową tworzy ten, kto odgadnie nazwę stwora.
6.Zamieszczamy obrazki zwierząt EUROPEJSKICH.
7.Tu się nie przeklina! Tu się gra i tylko gra.

Lista nieproszonych gości:

-----------------------------

Zapraszam do zabawy!!
Jeśli ktoś zna jakiś link o zwierzakach to proszę podać.

30.09.2004
11:22
[2]

pajkul [ Konsul ]

 

30.09.2004
11:24
[3]

yazz_aka_maish [ Legend ]

trzmiel

30.09.2004
11:56
[4]

Alnilam [ Centurion ]

tylko czemu mi ten trzmiel na kolibra wyglada...

30.09.2004
12:23
smile
[5]

~Łupieżca~Umysłów~ [ sp. z o.o. ]

Dla mnie to jest ćma ;]

30.09.2004
12:28
smile
[6]

S1KoR© [ alkoholik ]

mi to tez na cme jakas wyglada ale dokladnejk nazwy to niewiem bo tyyyle jest tych gatunkow ze nie dam rady...moze gdyby usiadla na tym kwiatku to bym zgadl :P

30.09.2004
12:30
[7]

yazz_aka_maish [ Legend ]

pajkul jeśli zakładasz taki wątek to musisz się liczyć z tym, że należy go nonstop monitorować, a nie znikasz...jak tak dalej pójdzie nie wróżę mu długiego żywota...

30.09.2004
12:41
smile
[8]

zelka [ Pretorianin ]

To Fruczak gołąbek (Macroglossum stellatarum L.), motyl z rodziny zawisaków.

01.10.2004
08:59
[9]

pajkul [ Konsul ]

zelka 1pkt

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.