
pajkul [ Konsul ]
Jaki to robal/ptak/stworek? - gra - zapis 001
Odgadujemy nazwę stworzenia na podstawie zamieszczonych screenów.
REGULAMIN by Pajkul:
1.Nie dajemy screenów, dopóki nazwa nie zostanie odgadnięta, lub gdy nastąpi prośba 5 osób o zmianę screena.
2.Podajemy do jednego screena 5 odpowiedzi (limit jednego gracza. (Złamanie zasady -2 pkt).
3.Screen nie może być mniejszy niż 300/200 roz.
4.Podajemy gatunek i nazwę Polską, lub Łacińską (Polska nazwa +1 pkt. , Łacińska +2).
5.Listę punktową tworzy ten, kto odgadnie nazwę stwora.
6.Zamieszczamy obrazki zwierząt EUROPEJSKICH.
7.Tu się nie przeklina! Tu się gra i tylko gra.
Lista nieproszonych gości:
-----------------------------
Zapraszam do zabawy!!
Jeśli ktoś zna jakiś link o zwierzakach to proszę podać.
pajkul [ Konsul ]
yazz_aka_maish [ Legend ]
trzmiel
Alnilam [ Centurion ]
tylko czemu mi ten trzmiel na kolibra wyglada...

~Łupieżca~Umysłów~ [ sp. z o.o. ]
Dla mnie to jest ćma ;]

S1KoR© [ alkoholik ]
mi to tez na cme jakas wyglada ale dokladnejk nazwy to niewiem bo tyyyle jest tych gatunkow ze nie dam rady...moze gdyby usiadla na tym kwiatku to bym zgadl :P
yazz_aka_maish [ Legend ]
pajkul jeśli zakładasz taki wątek to musisz się liczyć z tym, że należy go nonstop monitorować, a nie znikasz...jak tak dalej pójdzie nie wróżę mu długiego żywota...

zelka [ Pretorianin ]
To Fruczak gołąbek (Macroglossum stellatarum L.), motyl z rodziny zawisaków.
pajkul [ Konsul ]
zelka 1pkt