GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS - czyli wyprzedzamy kobiety... :>

30.09.2004
10:40
smile
[1]

legrooch [ Legend ]

WWWAiS - czyli wyprzedzamy kobiety... :>

W tej części powracamy do starych porządków, nikogo nie opluwamy,nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy), jesteśmy mili dla siebie i (nawet bardzo) innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata :-P
Dysponujemy młodym, dobrze zadbanym łomem. Ochotnicy proszeni są o zgłoszenie się mailem.

Apel do kobiet: Więcej wyrozumiałości dla męskich potrzeb ;oD (I CISZA!!!)
Apel do Justy: Nie zakładaj już więcej wątków, daj to robić starszym :> Sama i tak się tego nigdy nie nauczysz robić poprawnie ;> I cisza!
Apel do warzyw, mających jakiekolwiek wąty co do osób zamieszkujących piękne miasto stolyczne: WYNOCHA !!!
Nie szczekać w wątku!

PS. Na zdjęciu: odpoczynek po spacerku :) (nie dotyczy Justy ;>)

PPS. Obecnie powstały dwa projekty warszawskiego loga, które można podziwiać tu...
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/9/147651127.jpg
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147268783.JPG
... oraz jeden bliżej niesprecyzowany twór, który można podziwiać tutaj ;>>
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147273371.JPG

Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań. (przepraszam, że nowy wątek jest po 270 postach, ale wolałem to niż wątek np. Justy.... :]

Link do poprzedniej części:

30.09.2004
10:46
smile
[2]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no i piknie panocku...nie to zebym sie czepial ale... jakie zdjecie??

30.09.2004
11:08
[3]

legrooch [ Legend ]


Jest ==>
Nawywijałem troszkę... :)
Mam nadzieję że wątek nie zniknie nagle :)

Soul - nie kasuj go!

30.09.2004
11:09
smile
[4]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no, no legrooch rzeczywiście wyprzedził, aż mu się grzywka zmierzwiła, a zdjęcie prima sort:P))

30.09.2004
11:14
[5]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

legrooch---->dlaczego mialby zostac skasowany?? myslisz ze pewna osoba znowu moglaby poszukac ratunku wyzej??

30.09.2004
11:20
smile
[6]

legrooch [ Legend ]

Nie. Ja tej pomocy szukałem :)
Założyłem drugi wątek, ale z powodu takiego samego tytułu nie przeszedł ten pomysł i został obecny. W tym czasie zakapowałem swój produkt do Soula.

30.09.2004
13:24
smile
[7]

legrooch [ Legend ]


Kuźwa, jak mi się uda namówić prezesa na zaliczkę, to jutro jadę po Athlonka 64 3.0 i 1GB ramku :)

30.09.2004
13:27
[8]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

nie uda ci sie:PPP

30.09.2004
13:33
smile
[9]

legrooch [ Legend ]

Czekam aż dyrki wyjdą od preziego i nacieram! :>
Liczę (mam około 90-05% na sukces) na to :P

30.09.2004
13:38
smile
[10]

yagienka [ pułapka na Misia ]

to kiedy ci płacą pensję ???

30.09.2004
13:46
smile
[11]

legrooch [ Legend ]

Biorę na raty :>
Ale się napaliłem, bo obecnie używam procka siostry (A1600+). Ona dostała cichociemnie mojego Celerona 400 :>
Wyszły Simsy i według wymagań muszą u niej chodzić :/
Więc muszę jej oddać "moje" bebechy, a sobie coś sprawić :)

30.09.2004
13:52
smile
[12]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A jak teraz wyglądają raty ? Jest jakiś procent ? I czy wymagają zaświadczeń z roboty ?

30.09.2004
13:54
[13]

legrooch [ Legend ]

Wymagają zaświadczenia... Ale tu nie ma problemu z mojej strony.
Co do rat to wszechobecny jest Lukas ze swoimi kombinacjami. Ale nie są takie złe :)

Po lewej wpisujesz sumę i suwakiem ustawiasz ilość rat.

30.09.2004
13:57
smile
[14]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Wybrałeś chyba najdroższą firmę w Warszawie.

30.09.2004
14:03
smile
[15]

legrooch [ Legend ]


To może podasz jakieś dobre, tanie i sprawdzone miejsca z ratami? :)

30.09.2004
14:06
smile
[16]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Większość sklepów w podziemiach pod GUSem.

30.09.2004
14:07
smile
[17]

legrooch [ Legend ]


Szkoda tylko, że przez net nie można znaleźć u nich tego co się chce... :)

30.09.2004
14:09
[18]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

łolaboga.....

Życie jest pełnw przygód, jak rozstałem sięna Placu Konstytucji z Kermitem i Gwiazd miałem nadzieję ze pójdę spać u dziadków... nic z tego, w wyniku serii zbigow okolicznosci i dziwnych przypadków wylądowałem na Jelonkach, a spać poszedłem o ósmej rano... Własnie wstałem i czuję się fatalnie...

30.09.2004
14:12
[19]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

legrooch ---> u nich najczęściej kupuję. Co prawda zawsze na giełdzie, dlatego trzeba odliczyć z 10% od tych cen.

30.09.2004
14:13
[20]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

legrooch ---> u nich najczęściej kupuję. Co prawda zawsze na giełdzie, dlatego trzeba odliczyć z 10% od tych cen.

30.09.2004
14:35
[21]

legrooch [ Legend ]

Deja vu? :)
Dzięki wielkie :) Procek tańszy w boxie, to samo pamięci :)

30.09.2004
14:36
smile
[22]

legrooch [ Legend ]


Nie wiesz czy RATują? :)

30.09.2004
15:10
smile
[23]

artaban [ swamp thing ]

legrooch --> Ja ze swojej strony polecę pod GUSem pawilon nr 5. Kupuję u nich od 5 lat, złożyłem 5 kompów (za dużo tych piątek...) plus zakupiłem kilka dodatkowych części. Absoludnie cudowni jeśli chodzi o pomoc/wymianę/naprawę. Sympatyczni i kompetentni. Link na dole, mają raty.

30.09.2004
15:17
smile
[24]

legrooch [ Legend ]

Jak narazie Piotrasqa propozycja jest na topie. Najtańsza. (pytanie, czy nie badziewna :) )
Czekam na werdykt prezesa :>
Już z nim rozmawiałem i musi pomyśleć.

30.09.2004
15:46
smile
[25]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Ja już też u tych swoich kilka kompów złożyłem. Nie ma problemu z reklamacjami.

30.09.2004
16:13
smile
[26]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja też składam kompy pod GUSem, firma nazywa się Antur i ma numerek pawilonu 33. Co prawda moze nie jest to najtańsza opcja, ale ja w ramach gwarancji dostałem od nich po uszkodzeniach nowszą i leszpą płytkę oraz szybszego procka... za darmo ;oP

Egzamin teoretyczny był miejscami kosmosem, także czułem się jak pionier odkrywający odległą galaktykę. Jakieś 3/4 nie miało nic wspólnego z tym, co przerabiali z nami na szkoleniu.

Praktyka... o dziwo poszła znacznie lepiej. Na 3 rozmowy zaliczyłem wszystkie, z tym, że z jedną wpadką, ale to podobno drobnostka.

Po exami wpadł do kuchni jakiś kolo i mówi do mnie, że od poniedziałku zaczynam robotę. Pytam go skąd wie, na co on, że mnie egzaminował, to wie ;oD Z drugiej strony ta teoria może mnie uwalić, choć podobno to rozmowy praktyczne mają większą wartość... wyniki jutro o 13, więc trzymać kciuki ;oP

30.09.2004
16:22
smile
[27]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ja w końcu dotarłam do chaty, zjadłam obiad i zasiadam przed kompem :) Na szczęście dzisiaj nie pracuję, więc mogłam spać do 12:00 po wczorajszym spotkaniu ;P

Paudyn --> gratuluję, mam nadzieję, że zdałeś :)

Tytuł "Przepotwornie Potwornego Potwora" nie jest przekupiony, Szalony Kapelusznik obrażał mnie wczoraj po prostu przez cały wieczór, nazywając mnie "miłą", "sympatyczną" tudzież "uroczą". To było okrutne. Chociaż przyznam, że się wahałam, bo Ty też prezentujesz jakieś niezgłębione pokłady potworyzmu ;) Ale chyba jednak masz serce, czym L@WYER nie może się pochwalić... dlatego Ciebie lubię, a jego nie ;P
Liczymy na Twoją obecność w przyszłym tygodniu :)

30.09.2004
16:29
smile
[28]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Mam serce... i ostatnio parę razy opłaciło mi się je okazać... profity były z nawiązką ;oD

Co do przyszłego tygodnia, wszystko się okaże, kiedy i czy w ogóle się dostanę i jaki będę miał grafik. Może spotka się człowiek na przykład w czwartek lub wtorek, miast środy, gdyby co... ;oP A nuż wyskoczy mi drugia zmiana :o)

30.09.2004
16:46
smile
[29]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mnie tam obojętne kiedy i gdzie się spotkamy, możemy spokojnie przerzucić imprezy na inny dzień :)

30.09.2004
18:41
smile
[30]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn: wyniki na pewno okażą się pozytywne, żeby nie powiedzieć dodatnie:))))

a co do spotkań to kiedy wypadnie kolejna środa zalezy tylko od nas samych, czyli może być to być w czwartek a nawet piątek, w przyszłym tygodniu w moim przypadku odpada tylko wtorek bo wtedy będę w Poznaniu, więc ganz egal

30.09.2004
18:58
smile
[31]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::> Dodatnie to one będą... pytanie czy wystarczająco dodatnie ;> Mimo wszystko po cichu liczę na zwycięstwo.

30.09.2004
19:34
smile
[32]

Misio-Jedi [ Legend ]


Piotrasq ---> "większość sklepów w podziemiach pod GUSem" - APAGE SATANAS !!! - toż tam drożyzna skandaliczna ! (każdy podzespół średnio o stówkę droższy niż na pobliskiej giełdzie).

Sklepy będące w centrum szerokim łukiem omijać należy !
(na Anielewicza jest jeden fajny sklepik)

30.09.2004
19:38
[33]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Misio :::> Żebyś się nie zdziwił. Na giełdzie sprzedawcy często żerują na Twoim przeświadczeniu i sprzedają drożej... Ja sam porównywałem ceny, gdy składałem kompa i wyszło mi nawet lepiej w podziemiach. Za to zgodzę się, co do Anielewicza. Jak znalazłem ich cennik, to byłem solidnie zaskoczony i następnym razem chyba wlasnie tam spróbuję złożyć kompa.

30.09.2004
20:21
[34]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

to kiedy wypadnie kolejna środa zalezy tylko od nas samych, czyli może być to być w czwartek a nawet piątek - właśnie, właśnie, podobnie jak sami sobie wyznaczymy kiedy wypadną Andrzejki czy cokolwiek innego... wczoraj [dzisiaj?] po północy pojawił się pomysł zorganizowania Wigilii, że o Sylwestrze nie wspomnę, więc planów mamy od cholery i jeszcze trochę, pytanie tylko co z tego wyjdzie ;D

Mam pytanie:
Kiedy ftp będzie włączony? Bo ja bym chciała zdjęcia z Kraka, a za diabła nie działa jak próbuję... :|

30.09.2004
20:23
[35]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Bo teraz ssam emulem... ale jak tak bardzo chcecie, to włączę go jutro rano ;>

30.09.2004
20:26
[36]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jutro rano i tak nie będę ściągać, bo nie będę miała czasu, upomnę się w weekend ;)

30.09.2004
20:44
smile
[37]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Do łykendu powinno mi się pościągać wiekszość z tego, co zasysam.

30.09.2004
22:05
smile
[38]

legrooch [ Legend ]


Misio, Paudyn ==> A jakieś namiary konkretne na ten sklepik?

30.09.2004
22:21
[39]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zaraz poszukam w ulotkach, choć pewnie już jej nie znajdę. Przejedż się w tamte okolice, tudzież pozbieraj ulotki na giełdzie, powinieneś trafić.

30.09.2004
22:24
smile
[40]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ewentualnie popytaj Kermita, mieszka na Anielewicza, więc może coś kojarzy ;)

30.09.2004
22:25
[41]

legrooch [ Legend ]

Nie wytrzymam! Nie jadę na wycieczkę krajoznawczą :P
Zastanawiam się na Giga Multimedia. Mają ciekawe ceny, a nie ma o nich opinii negatywnych na forum wgk.

30.09.2004
22:31
smile
[42]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jak zwykle zapaliłeś się do nowostki i jak zwykle jej nie wykorzystasz...

30.09.2004
22:36
smile
[43]

legrooch [ Legend ]


Siora mi siedzi na głowie, że chce grać w Simsy2. Na mojej 400 która jest podmieniona u niej nie pogra sobie. Ja do jej 1600 (czyli tego co mam u siebie po cichej podmiance) gówniary nie dopuszczę. Efekt taki, że muszę zmienić sprzęt z powodu:
A) mojego
b) jej

30.09.2004
22:38
smile
[44]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

po ch*** Ci technologia 64?

01.10.2004
00:59
smile
[45]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

yagienko --> właśnie znalazłam koło kompa notatkę, żeby przynieść Ci na środę Portishead... rychło w czas ;D Przepraszam, zapomniałam, trzeba będzie sobie głowę uszczelnić, skoro takie rzeczy z niej wylatują - jeżeli nadal chcesz, to podrzucę na następne spotkanie, ale na wszelki wypadek przypominaj mi o tym :)

01.10.2004
01:55
[46]

Giftzwerg [ Konsul ]


Witam pozdrawiam...

Paskudny tydzień, poza dosłownie kilkoma drobiazgami wszystko, co mogło się zwalić, zrąbać i spieprzyć zwaliło się, zrąbało i spieprzyło... mam paskudny humor.

Jedna z niewielu jaśniejszych stron- znalazłem rewelacyjny hamulec do roweru. Ale, rzecz jasna, o odpowiednią linkę muszę się pofatygować do sklepu. A sądziłem, że dam dziś radę wyskoczyć :(

Pozdrawiam, tak czy inaczej.

PS Nie chciałbym grymasić ale byłbym wdzięczny za zwrot Bloodmoona i Tribunala. Wicie rozumicie, zainstalowałem patcha ( postępowałem nawet zgodnie z tzw. instrukcją ) i teraz wychodzi na to że gierka do reinstalacji. He he.

01.10.2004
07:16
[47]

legrooch [ Legend ]


Paudyn ==>Do VB.NET2005? A po ch*** mi nie potrzebna?

01.10.2004
07:35
smile
[48]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A więc to dziś za kilka godzin... nawet stresa nie mam ;oP

legrooch :::> Bo jej praktycznie nie wykorzystasz...?

01.10.2004
07:36
smile
[49]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To ja już wolałbym podrasować coś innego, niż wwalać kasę w Athlona 64, ale Twoja wola... najwyżej będziesz potem płakał.

01.10.2004
08:02
smile
[50]

legrooch [ Legend ]

Po pierwsze - Powodzenia! :)
Po drugie - Bartony są w bardzo podobnej cenie jak te 64. Różnica jest może 30zł...
Płyty tak samo.

01.10.2004
08:06
smile
[51]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Tyle, że mam wrażenie, iż te tańsze 64 to jakieś okrojone wersje. Bo nie wierzę, że nie różni się niczym 64 za 3000 i za 700 zeta. To chyba coś takiego jak wersja MX w Geforcach... w każdym razie pamiętaj, że życie szybko MXy zweryfikowało ;oP

PS. Jakiś browarek today?

01.10.2004
09:57
[52]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: nie ma sprawy, ja też zapomniałam, ale co się odwlecze to nie uciecze:))

a ja dziś zastrajkowałam i nie poszlam do pracy - wiwat nowy kp, ktory dopuszcza takie fanaberie 4 razy do roku bez usprawiedliwienia - niestety łapie mnie jesienna depresja, opadłam z sił, wszystko mnie boli i nic mi się nie chce, help

Paudyn: i słusznie bo nie ma czym się stresować, co najwyżej miły dreszczyk emocji z powodu zajęcia I miejsca:))

01.10.2004
10:02
smile
[53]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

niestety łapie mnie jesienna depresja, opadłam z sił, wszystko mnie boli i nic mi się nie chce, help

Proponuję wieczorem grupowy wypad do kina, a nastepnie grzańca w jakimś fajnym lokalu ;oP

01.10.2004
10:05
[54]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a na co do tego kina i czy mógłby być to Atlantic bo tam mamy zniżkę (nokia:)

01.10.2004
10:06
[55]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Atlantic mi tez odpowiada choc mniej nic Femina:PP

01.10.2004
10:07
smile
[56]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wyboru w tym kinie dużego nie ma (pierwsze od góry).

Ta zniżka to dla Klubu Nokia? Jeśli tak, to ja też jestem "członkiem" :oP

01.10.2004
10:08
smile
[57]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]


01.10.2004
10:09
smile
[58]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Wtedy bilecik 14/15 zeta tak samo jest w Mulitikinie, zawszeć to jakaś oszczędność:))

01.10.2004
10:09
[59]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

hmm...

01.10.2004
10:11
[60]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

szczerze to jestem za Terminalem...aha mam dwie wejsciowki do multikina na dowolny seans...musze je wykorzystac przed koncem roku

ewentualnie Zakladnik

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-01 10:11:03]

01.10.2004
10:12
smile
[61]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Zakladnik nie byłby zły ale dzisiaj jest premiera wiec bedzie tłok, może Hellboy

01.10.2004
10:13
smile
[62]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Terminal, albo Zakładnik. Choć nie wiem, czy na ten drugi się dostaniemy, bo to premiera. Ale w sumie z tomem Crusem nie ma chyba słabych filmów ;o)

01.10.2004
10:14
[63]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

no fakt...premiera...trza by zadzwonic i rezerwacji dokonac...

01.10.2004
10:15
[64]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hellboya nie grają.

01.10.2004
10:19
[65]

yagienka [ pułapka na Misia ]


grają w Multikinie ale na 14:45 - odpada Misio wraca dopiero ok. 17.00, a moze Kroniki R?

01.10.2004
10:21
smile
[66]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Aaaa.. to mówcie, e nie tylko Atlantic wchodzi w grę. Jeśli tak, to Kroniki Riddicka faktycznie mogą być.

01.10.2004
10:23
[67]

yagienka [ pułapka na Misia ]

bo ja powiem szczerze mam większą chęc na jakieś mordobicie niż międzynarodowy romans

01.10.2004
10:26
[68]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ech...trudno widzialem tydzien temu:((

01.10.2004
10:26
[69]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

To na razie idą wstępnie:

1.yagienka
2.Misio
3.ILEK
4.Paudyn

Liar i Hayabusa niestety nie mogą. dałem też znać Gwiazd i Kermitowi.

01.10.2004
10:28
smile
[70]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEk :::> To dzwoń do Atlantica i zobacz, czy są jeszcze bilety na Zakładnika ;oP

01.10.2004
10:31
[71]

yagienka [ pułapka na Misia ]

i rezerwuj 6, a nuż ktoś jeszcze się skusi

01.10.2004
10:32
[72]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->ale Kroniki R. polecam wiec idzcie, idzcie:)) i mi tu nie cfaniakuj bo w pracy siedze a ty sie w domu obijasz:PP

01.10.2004
10:33
smile
[73]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> No ale Ty widziałeś, więc nie będziesz przecież szedł na coś 2 razy ;oP

Ok, zaraz zadzwonię i spytam, jak z biletami

01.10.2004
10:34
[74]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn---->mna sie nie przejmujcie:)) idzcie na Kroniki R. a ja sobie dzis ogladne Zakladnika w domu i powiem wam czy warto isc:PP

01.10.2004
10:34
smile
[75]

yagienka [ pułapka na Misia ]

kto wie może są aż tak świetne, ze można i 2 razy:))

01.10.2004
10:35
[76]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Nie wqurwiaj mnie...

01.10.2004
10:36
smile
[77]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a ten jak zwykle się sianem wykręca:PP

01.10.2004
10:37
smile
[78]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

W Atlanticu są bilety na Zakładnika... jest ich jeszcze dość sporo, więc zaraz zadzwonię jeszcze do Gwiazd i Kermita. Niech ktoś zadzwoni do Juchy...

01.10.2004
10:38
[79]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn--->kto niby?? wiesz jak jest:PP

01.10.2004
10:39
[80]

yagienka [ pułapka na Misia ]

nie mam numbera niestety:((

01.10.2004
10:40
smile
[81]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK ma, niech dzwoni, mi się nie chce.

Gwiazd też idzie, więc lista jest następująca:

1.yagienka
2.Misio
3.ILEK
4.Paudyn
5.Gwiazd
6...

01.10.2004
10:45
smile
[82]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

nie chodzi o to ze sie wykrecam tylko o to ze K. R. sa naprawde nizle do kina...napewno lepsze niz Zakladnik...

01.10.2004
10:47
smile
[83]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Na pewno to Kopernik umarł ;oPPPP

Opcjonalnie zamawiamy jeszcze dla legroocha i Yeenny, czekam teraz tylko na odpowiedż Gwiazd, co do pewnej forumowiczki ;oP

01.10.2004
10:49
[84]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja też się pojawię, Kermita nie będzie, bo jest wyjechany do środy.
Justa nie odbiera, dzwoniłam do niej kilka razy, ale dupa. Będę się dobijać jeszcze, a póki co wyślę jej smsa co i jak - może nie może odebrać, ale go przeczyta.

01.10.2004
10:50
smile
[85]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dobrze, żeby jednak odebrała... nie wiem, jak się na mnie będą patrzeć przy kasie gdy powiem, że zamawiałem 8, ale poproszę 5 ;oPPP

01.10.2004
10:52
smile
[86]

yagienka [ pułapka na Misia ]


a na ktorą godzinę idziemy bo mi umknęło

01.10.2004
10:54
smile
[87]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

20.30 wg kina Atlantic i 20.20 wg repertuaru kina podanego na stronie WP.

01.10.2004
10:54
[88]

legrooch [ Legend ]


Paudyn - z Intelem jest tak samo (obecnie)
P4 HT to taki ubogi Xeon.
To samo ma AMD - Athlon 64 na s747 to taki ubogi Optheron na 939

01.10.2004
10:54
smile
[89]

yagienka [ pułapka na Misia ]

bardzo dobra godzina

01.10.2004
10:55
smile
[90]

yagienka [ pułapka na Misia ]

to chyba nie jest dobry pomysł aby ten obecnie monotematyczny maniak 64 szedł z nami do kina, chyba że go zakneblujemy:))

01.10.2004
10:55
smile
[91]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Jak chcesz. Ja i tak, gdy będę zmieniał sprzęta, to prędzej wezmę najszybszego Bartona, niż okrojonego 64.

01.10.2004
10:58
[92]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

O co chodzi z tym wyjściem do kina? Dlaczego ja jak zwykle o nczym nie wiem i w niczym sie nie orientuję? :D

01.10.2004
10:59
smile
[93]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow ::::> Umawiamy na dzisiaj ludzi na 20.20 do Atlancita na premierę Zakładnika, piszesz się?

01.10.2004
11:02
smile
[94]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justy nie będzie, właśnie mi odpisała.

Zakładnik o 30:30 jest ok, kino też, chociaż ja akurat nie mam karty Nokii, więc nie mam zniżek ;P

Gdyby coś się drastycznie zmieniało - pora, kino, film - chociaż mam nadzieję, że nie :) - to uprzejmie prosiłabym o jakieś info smsowe, bo do okolic 16 będę nieuchwytna pod komórem w inny sposób.

Shadow --> idziemy do kina, zabierz się z nami :)

01.10.2004
11:04
smile
[95]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

30.30...? to na jaki Ty seans idziesz?

01.10.2004
11:06
smile
[96]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mówiłam, że nigdy nie lubiłam matematyki, a ona nie lubiła mnie - i oto dowód :D

01.10.2004
11:11
[97]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Aaaaa.... to wiele wyjaśnia. Do kiedy mam czas na podjecie decyzji?

01.10.2004
11:14
smile
[98]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: uśmiechnij się do Paudyna, bo jesli ma krtę klubu nokia to może dwa bilety w promocyjnej cenie nabyć!

01.10.2004
11:17
smile
[99]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O kurde, Blondyna się będzie do mnie uśmiechać ;oD

Shadow ::::> Ja chcę zamiawiać już, więc jak najszybciej jeśli łaska. Mogę ewentualnie zamówić na zapas, ale nie chcę potem przy kasie wychodzić na idiotę. choć z drugiej strony mogę się poświęcić...

01.10.2004
11:17
smile
[100]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadow --> najlepiej jak najszybciej, bo inaczej podejmiemy ją za Ciebie i zostaniesz postawiony wobec faktu dokonanego :D

Gwiazd: uśmiechnij się do Paudyna, bo jesli ma kartę klubu nokia to może dwa bilety w promocyjnej cenie nabyć! ... hmmmmmmmmmm....
Paudyn --> uśmiecham się! *Gwiazd próbuje wyglądać sympatycznie i prezentuje przerażających rozmiarów uśmiech* :)

Uciekam, do zobaczenia wieczorem!

01.10.2004
11:19
smile
[101]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kuźwa... muszę ją najpierw znaleźć, bo póki co, nigdzie jej nie widzę ;oP

No i nie zapomnieć o legitkach, o ile ktoś ma.

01.10.2004
11:21
smile
[102]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

OK.. znalazłem ją. szafa gra.

01.10.2004
11:30
[103]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paydyn-->to podjąłem decyzję pozytywną :) Zamawiaj i dla mnie :D Aha - nie mam karty nokia, ale mam legitymacje studencką :D

01.10.2004
11:33
smile
[104]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

1.yagienka
2.Misio
3.ILEK
4.Paudyn
5.Gwiazd
6.Shadow
7.Yeenny (opcjonalnie)
8.legrooch (opcjonalnie)

Czyli dzwonię po 8 biletów na 20.30...

01.10.2004
11:41
[105]

legrooch [ Legend ]

Niestety.... :(

1.yagienka
2.Misio
3.ILEK
4.Paudyn
5.Gwiazd
6.Shadow

01.10.2004
11:43
[106]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie, to nie...

Tymczasem w kinie keca w kulki i nie ponosza sluchawki. Jakby co bede niedaleko niedlugo i sprobuje zarezerwowac osobiscie...

01.10.2004
11:46
[107]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyniasty----->ze mna tez sie nie spiesz...jak ci juz wczoraj pisalem wynajalem mieszkanie i dzis podpisuje umowe...czekam tylko na znak sygnal od Matuli o ktorej szanowni panstwo najemcy zechca to zrobic://

01.10.2004
11:47
[108]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Szkoda, że nie napisałe wcześniej.. ech, jak zwykle. No nic, ale jeden mogę tak czy siak na zapas zamówić.

01.10.2004
11:51
smile
[109]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ok, bilety zamówione, a ja spadam na wyniki.

PS. Seans jest jednak o 20.30. Pół godziny przed, odbiór biletów, więc wszystkich zainteresowanych zapraszam na 20!!!

01.10.2004
13:46
[110]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


legrooch---->z łaski swojej odpier*l sie ode mnie, jesli nie masz pewnosci czy ja jestem tym solo, wez spytaj sie Cainoora, albo kogo chcesz, czy solo to ja,spytaj sie soulcatchera albo papieza, a pozniej mow ok? masz jakies kompleksy synek na moim punkcie ,nie od dzisiaj zresztą

01.10.2004
14:10
smile
[111]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

wzruszylem sie:PP

01.10.2004
14:22
[112]

legrooch [ Legend ]


Banita ==> Wzruszyła mnie twoja historia :)
BTW, miałeś ponoć z burakami na burackim wątku nie gadać i już dwa razy robiłeś EOT?

01.10.2004
14:32
smile
[113]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


legrooch---->widac ze snie Ci sie po nocach, jesli do tej pory (po ponad pol roku)wszedzie widzisz banitę,a co do wpisywania sie w tym (cytat)buraczanym watku napisze tak- nawet i tu czasem sie wpiszą osoby z ktorymi warto zamienić kilka słow (jak chociazby ostatnio miła konwersacja z Gwiazd,Piszem,Siwym i Justą of korz)

01.10.2004
14:34
smile
[114]

legrooch [ Legend ]


Widzisz, jeżeli się ma jakieś zdanie i rzuca się nim na lewo i prawo, to honor nakazuje tak zrobić, a nie wpadać po odczekaniu czasu i liczyć że wszyscy o tym zapomnieli. A kolega Solo pasuje mi na twój styl jak najbardziej.

01.10.2004
14:36
smile
[115]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Pasozycie----->Gwiazd pewnie byla znowu pijana...a reszta to goscie (Pisz i Siwy) wiec mam nadzieje ze zrobiles screena bo takie rzeczy sie nieczesto tu widuje:)))))

01.10.2004
14:37
[116]

Justa__ [ kreska kreska ]

są jeszcze jakieś bilety wolne? bo jednak mogę :>

01.10.2004
14:55
smile
[117]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


ja nie licze ze ktos cos zapomniał, nie jestem kobietą( pozdro Justa :P) zebym zmienial zdanie co 5 minut,i zdania nie zmienilem .
ciao :*

01.10.2004
14:58
smile
[118]

legrooch [ Legend ]

Bye!
:*
:*

01.10.2004
14:58
smile
[119]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ble...brzydze sie wami:))

01.10.2004
15:02
[120]

Justa__ [ kreska kreska ]

B. ja jestem dzieckiem wiec się odczep :P

01.10.2004
15:07
smile
[121]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa ---->ale masz wiecej niz 16 lat ?!

01.10.2004
15:08
smile
[122]

legrooch [ Legend ]


Bye!
:*
:*
:*

01.10.2004
15:16
smile
[123]

L@WYER [ Valaraukar ]

Zupełnie poza tematem: a'propos pomysłu na przyszłoroczną wycieczkę kilku(nasto?)dniową na bicyklach - znalazłem idealny dla Yagienki i Misia. jakby to (niwątpliwie) ujęła PEWNA przemiła, przeurocza i ociekająca wręcz życzliwością Ewusia (NIE MYLIĆ z Ewunią) - wprost wzruszające :D .

<-- legrooch --> :D nie wspominaj nawet o pojęciu "honor" - konstruktywna (a może wręcz kliniczna) większość mieszkańców polskiego Disneylandu nie zna tego słowa. Podobnie ma się rzecz z pojęciami "dane(w domyśle: komuś) słowo" czy "dana (w domyśle: komuś) obietnica". O byciu konsekwentnym :) w słowach i czynach nie wspominajmy tutaj przez litość. Możemy o tym co najwyżej przy piwie pogadać.Zgroza...

W kinie niestey mnie z Wami nie będzie, ponieważ po wczorajszej awarii, musiałem zawlec Sunray'a do serwisu, gdzie wydałem całyprzydział gotówki jaki miałem w portfelu, w związku z czym uznałem, że "rzeczywistość wykonała niedozwoloną operację etc..." >Jakby co zobaczymy się w środę. Miłej zabawy.

01.10.2004
15:47
smile
[124]

yagienka [ pułapka na Misia ]

L@WYER: śliczności, oczywiście rowerek a nie ty, a co do kina to może do nas dołączysz po seansie, jeśli będziemy chcieli kontynuować wieczór?

01.10.2004
16:40
smile
[125]

Justa__ [ kreska kreska ]

B. yyy no jakby ci to powiedzieć... :>

01.10.2004
16:44
smile
[126]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Justa--->no fakt ledykimacji mi nigdy nie pokazywalas :P ale pamietaj, jakby co bede sie wszystkiego wypierał ze Ty mnie zmuszałas :>

legrooch--->nie podskakuj , nie podskakuj tak , moj Ty papierowy bochaterze,jakiez to pocieszne jacy ludzie są odwazni na necie :*

01.10.2004
16:47
smile
[127]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Pasozyt---->"jakiez to pocieszne jacy ludzie są odwazni na necie" dobre...ale ciebie tez sie tyczy...

01.10.2004
16:52
smile
[128]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kurde, ale się ciekawie zrobiło na wątku :o)

Ja oficjalnie oświadczam, że exama na konsultanta zdałem śpiewająco (cytat z pani ogłaszającej wyniki) i byłem wśród 5 najlepszych osób, które dostały się od razu. Około 6 poszło na dopytkę, a pozostałym dwudziestu podziękowano ;>

Przypominam, że w kinie stawiamy się punktualnie o 20, bo nie będę za 6 osób zakładać (powiększyłem rezerwację, bo Jucha się zdecydowała

Aktualna lista:
1.yagienka
2.Misio
3.ILEK
4.Paudyn
5.Gwiazd
6.Shadow
7.Justa

01.10.2004
16:55
smile
[129]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


ILEK --->jesli ja juz jestem w wawie,to mam milion innych przyjemniejszych rzeczy do (z)robienia niz szukanie jakichs warszawiokow(bez obrazy) ale nie ma sprawy , nastepnym razem dostaniecie cynk, ze jestem tu i tu , zobaczymy ...

a teraz dla odmiany :* dla Justy bo zazdrosna :P

01.10.2004
16:57
smile
[130]

Justa__ [ kreska kreska ]

ile kosztuje bilet z kartą klubu nokii? jak mam dwie to wejde za darmo? :>

01.10.2004
16:58
smile
[131]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Pasozyt-----> wesloy z ciebie chlop:PPP

Paudyniasty------> spadam do domu a tam sie wszystkiego dowiem...

01.10.2004
16:58
smile
[132]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paydyn-->Mówiłem! Gratulacje! Jestem genialny :D

I przestać mi tu ferment siać bo go i tak nie wypijemy :D

01.10.2004
17:05
smile
[133]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Masz być w umówionym miejscu o 20 ;>

Shadow :::> Jasnowidzami jesteście z yagienką ;>


01.10.2004
18:04
smile
[134]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> a które to jest to umówione miejce, bo jakoś mi to umknęło pośród nawału postów? :D Czyżby po prostu chodniczek pod kinem? :)

Co do egzaminu - to przypominam jedynie nieśmiało, że ja również twierdziłam, że pójdzie Ci dobrze, czy mogę więc zostać pochwalona za wybitne zdolności profetyczne? ;D

Rozumiem, że w swej dobroci serduszka pozwolisz mi się podczepić z kupnem biletu pod Twoją kartę? ;) *tu urocze mruganie*

ILUŚ --> jak się nie pojawisz, to osobiście Ci nakopię! :> Nie ma takiej możliwości, żebyś się wykręcał ze wszystkich spotkań :> :)
BTW: Powinieneś dostać łomot za "Gwiazd pewnie byla znowu pijana" - w przeciwieństwie do Was, degeneraci i alkoholicy, ja gadam zwykle na trzeźwo! :P :D

Szalony Kapeluszniku --> za nazwanie mnie "Ewusią" [i to jeszcze w zestawieniu z takimi przymiotnikami!!!!] huknę Cię łomem przez kapelusz, zobaczysz... :>
Kwestię braku pieniędzy skwituję wzgardliwym milczeniem, bo mnie braki finansowe nie przeszkodziły np. w wyjeździe do Kraka ;P ;)

Mam też takie pytanie, czy planujemy coś na resztę wieczoru i co dokładnie? Bo ja prawdopodobnie zmyknę zaraz po kinie z przyczyn ode mnie niezależnych i chcę wiedziec co mnie ominie ewentualnie ;) No chyba, że planujecie jakieś imprezowanie i orgie do białego rana, wtedy mogę przemyśleć moje przybycie ;D :P

01.10.2004
18:08
smile
[135]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Blondyna :::> Umawiamy sie przed kinem, tudzież przed kasami. Co do reszty wieczoru, to ja jestem otwarty na propozycje, nie wzgardza (prawie) zadna z nich ;oP

01.10.2004
18:08
smile
[136]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Acha... niniejszym chwale Cie za wybitne zdolności profetyczne ;>

01.10.2004
18:14
[137]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dobra, wybywam z chałupy. Do zobaczenia za dwie godzinki niecałe.

A co do dalszego rozwoju imprezy - ja niestety bedę musiał sie w miarę szybko zmywać a dodatkowo bezalkoholowo. Chybz że sie cos zmieni ale wątpię.

01.10.2004
18:28
smile
[138]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> ale pytanie o bilet na kartę Nokii sprytnie ominąłeś ;D :P
Za chwalenie dziękuję, dziękuję, puchnę z dumy ;)

W moim wypadku dalsza część imprezy raczej nie wchodzi w grę, ale mam nadzieję, że miło spędzicie czas :)

01.10.2004
18:32
[139]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie znam cen, wiem tylko ze normalny kolo 20 dych i ulgowy okolo 16. Spytamy sie o karty przy kasie.

01.10.2004
18:34
smile
[140]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ale ja nie pytam o cenę, bo to się okaże na miejscu - ja pytam, czy w razie gdyby honorowali kartę Nokii, to mogę się pod Ciebie podczepić z kupnem swojego biletu, żeby dostać jakąkolwiek zniżkę :)
No chyba, że zazdrośnie strzeżesz karty i nie pozwolisz mi z niej skorzystać, bo postanowiłeś brać przykład z L@WYERA i nie okazywać kobietom serca :P :D

01.10.2004
18:36
[141]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jak bedzie taka mozliwosc, to wezme równiez tanszy bilet dla Ciebie, sadzilem, ze to oczywiste ;>

01.10.2004
18:39
smile
[142]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A cholera wie czy dla wszystkich to takie oczywiste, może zgodnie z wątkową tradycją walk między płciami bojkotujesz kobiety i nie masz zamiaru nawet palcem kiwnąć w kwestii mojej zniżki :P
Ale zawsze wiedziałam, że jesteś wrażliwym młodzieńcem i że pomożesz koleżance ;D

01.10.2004
18:39
smile
[143]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

zawsze czułam, nie wiedziałam

01.10.2004
18:40
smile
[144]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie, ja jestem ten dojrzalszy, co wie, ze od czasu do czasu trzeba rowniez poglaskac.

01.10.2004
18:43
smile
[145]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Napisz to wyrażniej, bo ci, co sądzą, że wystarczy tylko pejczem poganiać, mogą nie zauważyć ;D

01.10.2004
18:57
[146]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Po to piszę na klawie, żebyście nie marudzili, że nie wyraźnie, więc nie marudzić ;>

01.10.2004
19:05
smile
[147]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Gdyby z tego Twojego zdania wywalić "od czasu do czasu" i "również", to wyszłaby bardzo mądra rzecz: Nie, ja jestem ten dojrzalszy, co wie, ze trzeba poglaskac. I tak się tratuje kobiety, panowie! :P *tak,wiem - teraz wszyscy czytający to panowie wybuchają grupowym smiechem :P*

Ale i tak mógłbyś to wyboldować, może jakiś frajer by się nabrał i traktował tak nas zawsze? *rozmarzenie....* :D

02.10.2004
00:20
smile
[148]

yagienka [ pułapka na Misia ]

PIERWSI w domu - to są blaski mieszkania w centurm (o cieniach inną razą). Steszczenia flmu nie będzie, prarę kultowych tekstów było (bagażnik i polska kawaleria rulez:)). Innych cytatów wieczoru, w tosce o morale nieobecnych, przytaczać nie będę, powiem tylko, że przebiły kiełbaski L@wyera i wianek Gwiazd:)))

02.10.2004
00:30
smile
[149]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Gwoli ścisłości - myślę, że pierwsza w domu byłam jednak ja [ok. pólnocka], tylko nie dawałam znaków życia na forum, bo się zajęłam byłam innymi rzeczami :P
Spotkanie okazało się... hmmm... bogate w nowe kultowe teksty :D Generalnie więcej nigdzie z Wami nie idę, bo jesteście zdemoralizowani i źle na mnie wpływacie ;P Aha - i proszę nie wierzyć w to, co ewentualnie napisze Paudyn :DDD

Przypominam też, że jutro miałoby się odbyć całonocne imprezowanie u takiej jednej, hehe... ;)

02.10.2004
00:35
smile
[150]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Takie pytanie offtopicowe:
Czy tak ma byc, czy literowka? We wstepniaku
Apel do warzyw, mających jakiekolwiek wąty co do osób zamieszkujących piękne miasto stolyczne

02.10.2004
00:37
smile
[151]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zapewne "stolyczne" bo "stolyca", ale o to pytaj tych, co to wymyślili, ja tu tylko sprzątam... ;)

02.10.2004
00:58
smile
[152]

Justa__ [ kreska kreska ]

z cyklu "z życia wzięte"
miejsce: zatłoczony autobus linii 603
występują: facet o wątpliwej urodzie i farbowana blondyna

facet- moja koleżanka często mruga oczami
blondyna- to musi być tryk nerwowy...

kurtyna

dziękuje za uwagę, dotarłam do domu

bhahahahahahahahahahahahahahaha

02.10.2004
01:01
smile
[153]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Teraz nic nie będę mówił... napiszę wszystko w odpowiednim czasie i miejscu...

teksty były kultowe, a spotkanie roxxx ;oD

02.10.2004
01:03
smile
[154]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> a jak tam słomka, dowiozłaś ją do domu? ;D
Musicie bowiem wiedzieć, drodzy państwo, że Juście tak się spodobała czarna słomka, którą dostała do popijania Coli, że zabrała ją sobie do domu, a nawet kelner przyniósł jej jeszcze jedną ;D
[dialog przy zbieraniu naczyń:
Kelner: - To ja już to zabiorę...
Justa: - Nie! Nie moją słomkę! *zaczyna grzebać w talerzach, serwetkach i sztućcach, żeby zabrać biednemu człowiekowi swoją słomkę... :D*]

Paudyn --> nawet nie próbuj!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

02.10.2004
01:07
smile
[155]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie będę próbował... po prostu to zrobię ;oPPP

02.10.2004
01:11
smile
[156]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Może nikt Ci nie uwierzy? :D Bo tej bandy degeneratów, z którymi dziś piliśmy, na pewno nikt nie posłucha ;D :P
[A wiesz co jest w tym wszyskim najgorsze? Że ja Ci za to zapłaciłam przed seansem ;DDD]

........jednak trzeba było pozwolić, żebyś się udławił! ;>

02.10.2004
01:14
[157]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czuję się podwójnie dowartościowany ;>

02.10.2004
01:19
smile
[158]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mogłam Cię chociaż na parę zeta oszukać, wtedy ja też miałabym z tego jakąś satysfakcję.... ;DDD

02.10.2004
01:20
smile
[159]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

... a tak jesteś stratna ;oPPP

Branoc.

02.10.2004
01:24
smile
[160]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ale rączki na kołderce, pamiętaj! ;DDD

Ja również odpływam. Pamiętajcie o planach picia wieczorkiem.
Branoc :)

02.10.2004
01:28
smile
[161]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd przestań o nią wypytywac, wiem ze jesteś zazdrosna że ja mam dwie a ty tylko jedną i to jeszcze pogryzioną :P

02.10.2004
01:30
smile
[162]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

O, wypraszam sobie, nie pogryzioną, tylko trochę oslinioną, ale wytarłam ją w serwetkę ;PPP

02.10.2004
01:33
smile
[163]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

są na sali jakieś kobiety, które można wyprzedzić? :> ;P

02.10.2004
01:33
smile
[164]

Justa__ [ kreska kreska ]

jakaby nie byla ja i tak mam DWIE :P

02.10.2004
01:35
smile
[165]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mazio --> rozejrzyj się uważnie, na sali same kobiety, tylko z tym wyprzedzaniem to tak nie bardzo... ;)

Justa --> i to jedną dostałaś w prezencie od tego miłego pana, którego w końcu nie zaczęliśmy namawiać, żeby się rozebrał ;D

02.10.2004
01:36
smile
[166]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Gwiazd - ok, mogę być z tyłu ;P

02.10.2004
01:37
smile
[167]

Justa__ [ kreska kreska ]

Maziu ty też masz władzę urojoną? :>

Gwiazd sama za taki napiwek nic bym nie pokazała :P

02.10.2004
01:38
smile
[168]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

wszelkie "też" do mnie nie pasuje Justo :))

02.10.2004
01:41
smile
[169]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> napiwek nie był może duży, ale był LICZNY, biorąc pod uwagę ile drobniaków wysypaliśmy na talerzyk ;)

Maziu --> przez Ciebie znowu spłonęłam rumieńcem zawstydzonej niewinności ;P

02.10.2004
01:41
[170]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

O, bolda spierniczyłam....

02.10.2004
01:48
smile
[171]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ciepło mi z Wami baby :))
tak po prostu z daleka bez podtekstów... i wcale Was nie muszę wyprzedzać :)))
niczego nie muszę od Was chcieć, ani nikogo grać... opieram palce na puszce z piwem i cieszę się Waszym uśmiechem... ba - więcej powiem - nawet przez sekundę nie zapominam o Waszych związkach, życząc im jak najlepiej... życie jest po*ebane i ja też :]
boli łapka - ktoś pożałuje? ------------>

02.10.2004
01:49
smile
[172]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


Mazio to witamy w klubie :)

02.10.2004
01:57
smile
[173]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Pasozyt----> co z toba...mil byc EOT juz kilka miechow temu...a ja nadal mam Dejavu

02.10.2004
02:02
smile
[174]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

qrcze - wracaj Banito :P :)

02.10.2004
02:02
smile
[175]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Maziu --> ja mogę pożałować łapki :) *Gwiazd żałuje*

ILUŚ --> Ty to masz łomot za dzisiejszą nieobecność na filmie... nie zapomnę... :> ;)

02.10.2004
11:08
[176]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Czyzby pierwszy rano? Czytan i czytam i jeszcze nikt nie zaczął pisać co sie działo. Paudyn, kiedy zaczniesz opowiadać o swoich "przygodach" i złożonych Ci obietnicach( udana była ta randka z kelnerem? :D).

W kwestii spotkania - moja obecność na nim na razie niestety podlega negocjacjom. Ma ktoś pożyczyć łoma, bo zaczyna mi brakować "ciężkich" argumentów.....

02.10.2004
11:12
smile
[177]

L@WYER [ Valaraukar ]

POOOOBUUUUDKAAAA !!!

Czy ktokolwiek mi wyjaśni, dlaczego, kiedy rano włączam telefon, to on przez kilka minut wyje, jakby esemesy otrzymywał ? Fakt, że wiekszość z nich zaczyna się tekstami w typie "Ty wredny sk...." , ale zawsze trafi się choć jeden brzmiący miło (przez wrodzoną :> dyskrecję nie będę cytował przykładów) .

02.10.2004
11:18
smile
[178]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> Walcz!!! Ja ze swojej strony napiszę wszystko we właściwym czasie i miejscu ;>>

Przypomniał mi się jeszcze jeden świetny tekst z filmu:

-Daruj.
-O przebaczenie poprosisz Boga. Ja tylko załatwiam z nim spotkanie


;oD

PS. Justa ustaliła termin na 20.30 pod Bemowskim Ratuszem. Bezpośredni dojazd, to 171 z pod Domów Centrum.

02.10.2004
11:19
smile
[179]

L@WYER [ Valaraukar ]

Shadowmage --> Nie ma to jak w połowie pisania posta odebrać kolejnego esemesa (tym razem od Paudyna) ...

02.10.2004
11:38
smile
[180]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Willkommen.
Żyję :)
Paudyn, wolę żebyś opowiadał tutaj o wczorajszych przygodach niż zakładał zapowiedziany wątek, bo znając ilość kretynów na GOL-u czeka nas najazd rozkosznych komentatorów ;)

Shadow --> postaraj się :) Łom mogę pożyczyć ;)

Potworze --> dostajesz miło brzmiące smsy? Nie wierzę... ;D

02.10.2004
11:38
[181]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudy-->Bemowski ratusz? Co za wieś? :D jeśli będę sie mógł pojać, to ktoś musi mnie za rączkę zaporowadzić :P

L@wyer-->czy ten od Paudyna należał do tych nie do zacytowania? :D

02.10.2004
11:49
smile
[182]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> No to co, przynajmniej będzie polewka, że hej ;oD

Shadow :::> Masz dojazd bezpośrednio z centrum. Z pod Ratusza odbierze Cię justa ;oP

02.10.2004
12:00
smile
[183]

L@WYER [ Valaraukar ]

Pewna Blondynka --> tak, czasami jednak trafiają się ludzie, którzy mnie lubią za to, jaki jestem :) .

Shadowmage --> ten od Paudyna był spoko ...

Jak na razie z moich informacji wynika, że może mnie nie być, aczkolwiek nie jest to jeszcze pewne na sto procent .

02.10.2004
12:04
smile
[184]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

uch...witam...niema to jak z rana na kacu spierdolic sie ze schodow:(((

02.10.2004
12:07
smile
[185]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadow --> nic się nie bój, mnie też trzeba odebrać z tamtych okolic, bo nie znam kompletnie tego zadupia ;) Zresztą pewnie i tak będę jechała z Centruma, bo mam tam coś do załatwienia, więc jeżeli się pojawisz, to możemy się jakoś umówić na przystanku w Centrum.
Od poniedziałku będziesz grzecznym studentem, dzisiaj jeszcze możesz zaszaleć ;D

W kwestii smsów - gorzej, jeżeli to ten od Paudyna okazal się taki słodki... :> ...no bo nie mój chyba? ;D :P

Paudyn --> tak czy inaczej wyrażam dezaprobatę dla pomysłu ;P
Rozumiem, że Twoja obecność jest pewna?
A co z ILKIEM i Hayabusą? Legrooch dostał mojego smsa, ale nie raczył się do niego ustosunkować, więc będę go jeszcze męczyć w tej kwestii.

L@WYER --> nie wierzę, że można Cię lubić za to, jaki jesteś :P
Wiedziałam, że się przestraszysz i nie przyjdziesz ;)

yagienko --> jeżeli nie zapomnę, to podrzucę Ci w końcu Portishead, bo inaczej nie wiem kiedy Ci to wręczę - bo raczej będę zmuszona się wypisać z środowych spotkań :/

02.10.2004
12:10
[186]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hayabusa jest najprawdopodobniej będzie. Da mi jeszcze póżniej znać ssmanem. ILEK będzie na 100%. Robi nam zakupy ;oP Ja też w związku z tym jestem na 100% ;>

02.10.2004
12:12
smile
[187]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Good :)
Ja też jestem na 100 %, Misiostwo też powinni się pojawić, chociaż yagienka nie była wczoraj do końca przekonana.
Resztę, która nie przybędzie, proponuję wyniośle zignorować :P

02.10.2004
12:26
[188]

legrooch [ Legend ]

Nas nie będzie.... Jesteśmy gdzie indziej potrzebni... :(
Bawcie się dobrze!

Gwiazd ==> Dziękuję za smsa. Nie obudziłaś mnie :)

02.10.2004
12:39
[189]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->to jak będę wiedział, to się umówimy. Tyle, ze to pewnie będzie miało miejsce dopiero koło 16-17. i jakby co to proszę mnie nie ignorować :D

02.10.2004
12:44
smile
[190]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Gwiazd---->to wczoraj bylo jakies spotkanie??

02.10.2004
12:49
smile
[191]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Moze was to zdziwi, ale mnie tez nie bedzie ;-)

02.10.2004
12:52
smile
[192]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

ILEK --> nie kumam pytania :) Przecież miałeś z nami wczoraj iść do tego kina, a potem na piwo, masz jakieś zaćmienie pamięci?? :D

02.10.2004
13:01
smile
[193]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

coooooo??? ale...jestescie...nie wzieliscie mnie do kina i na piwo:(((

02.10.2004
14:58
smile
[194]

L@WYER [ Valaraukar ]

Jedyne co mogę stwierdzić, to fakt, że szanse na to, że się objawię powoli, baaaardzo powoli rosną, ale cóż, pewność (że się objawię) będę miał w chwili rzeczywistego objawienia się :) .

Pewna Blondynka --> wierz mi na słowo (hiehiehie) można mnie lubić za to jaki jestem - szczery do bólu, konsekwentny, złośliwy i egoistyczny. BTW - czego się niby miałem przestraszyć - Ciebie :P ?

02.10.2004
16:23
smile
[195]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

PEWIEN Potworze --> ucieszyłabym się z tych rosnących szans na objawienie, ale jeszcze Ci przyjdzie do głowy, że Cię lubię [może jeszcze za to jaki jesteś? ;>], więc przygryzam jęzor aż jad cieknie na szyję i nic nie mówię ;) :P

Mnie? Przestraszyć się? Ależ ja jestem ponoć *tfu!* blondwłosym *tfu!* aniołem *tfu!*... więc może Justy? :>
A szczerość, egoizm, złośliwość i inne to całkowicie naturalne cechy każdej (nie)normalnej jednostki, to tylko ci *tfu!* normalni *tfu!* twierdzą inaczej ;)

Czy inni niezdecydowani w końcu się zdecydowali? :)

02.10.2004
16:34
smile
[196]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Zła wiadomość, nie bedzie mnie dzisiaj... Niech starożytni bogowie pradawnej norwegii zabiorą moja rodzinę!! Nie mogę sie juz doczekać kiedy się zaczną studia, wtedy jak juz wyjdę z domu za zadne skarby nie będą w stanie mnie zatrzymać. Grrr... jestem wkurzony. Bardzo wkorzony :-E

02.10.2004
16:37
[197]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadow --> powiedz rodzinie, że to ostatni weekend balowania przed rozpoczęciem kolejnego roku studiów i od poniedziałku będziesz siedział kamieniem w domu, a teraz chcesz się pożegnać z wakacjami ;)
Może jednak uda Ci się wyrwać, bo szkoda żeby Cię nie było...
...ale jeżeli się nie uda, to wypijemy Twoje zdrowie i spotkamy się przy jakiejkolwiek innej okazji :)

02.10.2004
16:53
smile
[198]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hehehe...ja to juz dobry jestem:P

02.10.2004
17:05
[199]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->nie da niestety rady... a w takie teksty to i tak nie uwierzą :) Miłej zabawy i do następnego spotkania. A teraz zmykam popracować.

02.10.2004
18:11
[200]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Szanse na nasze przybycie oceniam marnie. Misio się własnie wspanialomyślnie oderwał od projektu i komputera, co by usmażyć naleśniki - w czym jest niekwestionowanym Mistrzem świata doczesnego i wszystkich pozostałych też. Ja tymczasem przygotowuję jabłuszka:)). A jak już się objemy to nam się nie bedzie chciało ruszyć:P))

Ps. proponuję rozpatrzeć wniosek o przeniesienie środowych spotkań np. na czwartek.


02.10.2004
18:18
[201]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

...lenie....
Pod pomysłem przeniesienia spotkań ja również się podpisuję, bo w środy nie będę w stanie się pojawiać.

02.10.2004
18:21
smile
[202]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: święta prawda...może kiedyś obiecamy poprawę:)

02.10.2004
18:23
smile
[203]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Będę Was wyniośle ignorować za to, że się nie pojawicie ;)

I zadam tak niesmiało pytanie: gdzie, do jasnej cholery, mam wysiąść z tego 171? Bo jak wygląda ratusz - to wiem, ale jak nazywa się przystanek koło niego - tego już nie :D
Czy ktoś wie i może mnie poratować informacją? :)

02.10.2004
18:27
[204]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: powiem to Misiowi, może się przejmie?

02.10.2004
18:31
smile
[205]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Taaaaa, już widzę jak Misio się tym przejmuje i galopuje na spotkanie, żebym się nie obraziła ;D

02.10.2004
18:33
smile
[206]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: Misio powiedział, że przykro mu ale niestety musi dokończyć projekt, bo mu po prostu nie zapłacą:((

02.10.2004
18:35
smile
[207]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No wiecie co? Żeby się pracą wykręcać? Przecież zwykle to się wszyscy od pracy wykręcają - a wy od imprezy, żeby popracować ;)
Żle się dzieje z naszymi forumowiczami, oj źle... ;)

02.10.2004
18:40
[208]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd: tak to już jest jak się czlowiek trudni wolnym zawodem architekta, bez stałego zatrudnienia:P

02.10.2004
18:42
[209]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ten przystanek od Ratusza, nazywa się bodajże Górce. Zresztą to nie problem kogoś spytać.

02.10.2004
18:46
smile
[210]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Toteż właśnie pytam - tu, na wątku :D

02.10.2004
18:49
[211]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Spytasz się kogoś w autobusie ;>

03.10.2004
00:53
[212]

Giftzwerg [ Konsul ]


No więc.... właśnie bawimy się u Juusty, w nieco większym gronie i wiecie co ? Nieobecni niech żałują.
PS na Boga, nie pytajcie nikogo o rózowe kajdanki i poruszane tematy. Pięciominutowa przerwa na orgię, to było mocne...

03.10.2004
01:33
smile
[213]

yagienka [ pułapka na Misia ]

tak się właśnie zastanawiałam kiedy was Justa dopuści...:))))


...do kompa

03.10.2004
01:46
[214]

Giftzwerg [ Konsul ]


Kwestia, co lepsze...

03.10.2004
02:29
[215]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Spać... kanalie... ;>

03.10.2004
02:34
smile
[216]

L@WYER [ Valaraukar ]

No cóż, korzystając z okazji pragnę pozdro ... pfuj ... napiętnować PEWNĄ parę, co do której mam pewne podejrzenia, że przyczyny ICH nieobecności są (jak dla mnie, a każdy widzi świat na swoje podobieństwo) czysto wygodnickie :> ... Pozostaje mi przytoczyć kilka cytatów :

Justa do ILKA : No zdecyduj się, wchodzisz, czy nie ?!?

Paudyn do Justy: Nie wiem, co bierzesz, ale też to chcę ...

ILEK: Zawsze, kiedy dostaję dziwne esemesy, odpisuję: " Czy znamy się z forum dla pedałów ?"

Justa: "Mam dość słuchania fletów z zeszłego roku..."

ILEK: Nie mam myszki ...
Paudyn: Ja mam .... I moja myszka była szybsza .

Paudyn: Po co mnie k...wa klepiesz ?!?
ILEK: Po to, żebyś się k..wa udławił ...

Pewna Blondynka do L@WYER'A: I tak Ci go wyjmę ...(w domyśle: kapelusik)

03.10.2004
02:38
smile
[217]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Blondynka skończyła już pogaduchy w kuchni? ;oP

03.10.2004
02:39
[218]

von Munchhausen [ Legionista ]


Po pierwsze chciałbym zaznaczyć ze to wszystko PRAWDA, sam bym tego celniej nie ujął.

Powstrzymałem się dziś od paru komentarzy. na starosć robię się łagodniejszy...
tekst z frytkami:
Frytki ci się palą...
Nie palą tylko nabierają kształtu...

Intymność na GOLu:
- jakie masz hasło ?

Ilek ma specjalistyczna rękę od masowania !
Ciekawe, jakie jeszcze specjalizacje... ;)
straszy [ a moze się chwali ] że na następnym spotkaniu będzie za 14 lat.
ale wówczas ich nei wspuścimy.

Z nieba pozdrawia nas mnóstwo Gwiazd :)

03.10.2004
02:41
[219]

von Munchhausen [ Legionista ]


Cytat nekrofilski:
Otwieram skrzynkę ze swoją dziewczyną...


Kontrola Rzeczywistości pozdrawia !

03.10.2004
02:45
[220]

Giftzwerg [ Konsul ]


cytat prosto z Gwiazd:
Frytki jeszcze nie doszły, a mam już mokrą skarpetkę...

Ilek czegoś od nas chce, w okolicznościach bliżej nieznanych.

Juusta ma jakieś wątpliwości, nie wiedzieć czemu. Tak jakby nas nie lubiła, ale przecież... zaprosiła nas, wiedząc co się kroi.

03.10.2004
03:32
[221]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


L@WYER i Hayabusa spia na klatce schodowej...razem ze swoimi pedalami...tfu...rowerami:)))

03.10.2004
03:49
smile
[222]

L@WYER [ Valaraukar ]

ILEK wykręcił pedały, powiedział, że są w jego typie, i polazł do piwnicy ... Co tam robi, nie pytajcie, bo sam nie wiem (nawet cieszę się z tego) ...
I na litość boską, nie pytajcie Paudyna o kajdanki obszyte różowym futerkiem ...

03.10.2004
05:23
[223]

Giftzwerg [ Konsul ]


Hej, bawimy się genialnie i szampańsko, nawet Ilek się nieźle bawi w piwnicy... jak sądzimy :D

Frytki zeżarte, zapiekanki w drodze, muza cały czas włączona, Ilek dopytuje się o pewne szczegóły Nagród Darwina.

03.10.2004
06:39
smile
[224]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


hmmm...zyjemy

wlasnie uczestniczylem w symulacji piekla utworzonej przez Gwiazd i Lajze (czyt. L@WYERa)...moze byc niezle

03.10.2004
09:17
smile
[225]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Moja zapiekanka... łajzy...

03.10.2004
09:19
smile
[226]

Justa__ [ kreska kreska ]

Justa niedobitek nr 1 melduje się na pokładzie, Gwiazd i L@wyer nie spali w ogóle i ciągle siedzą w piekle :> a reszta odsypia

Paudyn dzięki za śniadanie :P

03.10.2004
09:20
smile
[227]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Odrobisz w polu...

03.10.2004
09:21
smile
[228]

Justa__ [ kreska kreska ]

ja jej nie zjadłam, nie mam siły na pisanie a co dopiero jedzenie wiec goń się :P

03.10.2004
09:22
smile
[229]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Więc możesz ewentualnie wskazać winnego. Jesli nie, odrobisz...

03.10.2004
09:23
smile
[230]

Justa__ [ kreska kreska ]

ja nic nie wiem, spałam... :P

03.10.2004
09:24
smile
[231]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No to masz problem...

03.10.2004
09:25
smile
[232]

Justa__ [ kreska kreska ]

a ty nie masz zapiekanek :P

03.10.2004
09:26
smile
[233]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Odzyskam... opiekunem był Hayabusa, więc ewentualnie on podzieli się z tobą odpowiedzialnością..

03.10.2004
09:27
smile
[234]

Justa__ [ kreska kreska ]

pff ide po reszte bandy :P

03.10.2004
09:28
smile
[235]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Idż i naciesz się ostatnimi chwilami zdrowia...

03.10.2004
09:29
smile
[236]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie chce im się tylków ruszyć, masz pozdrowienia :>

wiadomość o L@wyera: byly pyszne :P

03.10.2004
09:30
smile
[237]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No to do 12 zeta i pizzy może dodać zapiekankę...

03.10.2004
09:49
smile
[238]

Justa__ [ kreska kreska ]

najlepiej zrobisz jak przyjedziesz zaraz po te zapiekanki :>

przy okazji kup: chleb, mleko, ser żółty, parówki, jakaś wędlinę i możesz masło kupić, a tak to wszystko jest :>

03.10.2004
09:50
smile
[239]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

U mnie jest wszystko, w związku idę sobie zrobić śniadanko, a Wy gnijcie o głodzie...

03.10.2004
11:06
smile
[240]

Justa__ [ kreska kreska ]

oni właśnie zjadają "spieczone" frytki i jakies zapiekanki dochodzą w piekarniku... :>

03.10.2004
11:09
smile
[241]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

jestem guuuupi....

03.10.2004
11:13
smile
[242]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wieeemmmyyyy

03.10.2004
11:19
smile
[243]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


kurde tak to jest ja sie czlowiek nie wyloguje:(((

03.10.2004
11:25
smile
[244]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]


03.10.2004
11:34
smile
[245]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

A mnie nie było, zamorduję rodzinę, a póxniej ich zjem!

03.10.2004
11:35
smile
[246]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Przez te lenistwo i Miss Marple polożyliśmy się ok. 3...zieeeew....Czytam, że jak zwykle fajnie było i jak zwykle brakowało wam naszej skromnej obecnosci :))

03.10.2004
11:38
smile
[247]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Shadow: czyli nastepna impreza u ciebie i to BARBECUE!!! - a do twojej rodzinki mamy rzut nieobciążonym kapelusikiem L@wyera:))

03.10.2004
11:42
smile
[248]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

yagienka-->mam takiego ładnego ogrodowego grilla :D

03.10.2004
11:48
smile
[249]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> To kiedy impra?

03.10.2004
12:07
[250]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


I znów jestem guuupi...

03.10.2004
12:10
[251]

Giftzwerg [ Konsul ]


Co do odpowiedzialności to ja się wykręcam. Gwiazd i L@WYER zmajstrowali udaną symulację piekła, chcieli nawet uwić sobie gniazdko ( z doprowadzeniem 230 V ).

Zapiekanki walały się po podłodze, ale ostatecznie zostały zjedzone.

03.10.2004
12:11
smile
[252]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Ilek: przez grzeczność nie zaprzeczę, BWT czy to jakiś dzień szczerości i samobiczowania?

03.10.2004
12:12
smile
[253]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hayabusa :::> Ja nie wnikam, co i kto, po prostu jako opiekun zapiekanek musisz ponieść konsekwencje ;oP

03.10.2004
12:12
smile
[254]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]


nie...to jest dzien kiedy ktos na moment odejdzie od kompa nie wylogowyjac sie a sepy tylko czekaja zeby dopasc do kompa...

03.10.2004
12:12
smile
[255]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn-->będzie trzeba troche poczekać, zamknęli sie w łazience i nie chcą wyjść. Poczekam aż zgłodnieją :D

03.10.2004
12:14
smile
[256]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> No, ale podaj termin, kiedy imprezkę robisz ;oP

03.10.2004
12:16
smile
[257]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Snujemy plany wyjścia kinowego - Multikino Ursynów - kroniki Riddicka 20:30 - bilet z kartą nokia 15 zeta, co wy na to?

03.10.2004
12:17
[258]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dziś? Możliwe, ze się uda...

03.10.2004
12:20
smile
[259]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Dziś, w końcu jest niedziela i trzeba by się udać do jakiejś świątyni choćby "sztuki":)

03.10.2004
12:20
[260]

Giftzwerg [ Konsul ]


Yagienko ---> wiesz, po prostu dawno nie było w robocie pejczy et c., więc kiedyś trzeba...
Co do Kronik, to się pomysli, to się załatwi, jeśli będą sprawne dwa kółka.
Aha, BTW - te kroniki... moze wpadnę. Gdyby były płytki byłbym szczęśliwy. Sory za smędzenie, ale tak to jest jak się patcha zainstaluje....

Paudyn --> ja opiekunem? Moje zeżarto na samym początku !

Shadow - > jestem za. Zjemy z przyjemnością nawet z ketchupem.

03.10.2004
12:21
[261]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dziś? Nie wiem mówiac szczerze, tym bardziej ze zaraz z chałupu wychodzę i nie wiem kiedy będe miał czas wolny... Jakby co to będę sie dobijał na tel do Paudyna czy cos z tego planowania wyszło...

Paudyn-->możliwe, ze będę sie do Ciebie dobijał :D Terminu podać nie mogę, bo rodzina ma spore zapasy tkanki tłuszczowej i mogę tam długo siedzieć :P

03.10.2004
12:22
smile
[262]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hayabusa :::> No wiem, zjedliśmy je obaj, potem mielismy zjeść moje, ale tą moją komuś opyliłeś ;oP

03.10.2004
12:22
smile
[263]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> Byle nie za głośno, bo hałasu nie lubię...

03.10.2004
12:24
smile
[264]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Giftzwerg: to my sorry za zapominalstwo:)

03.10.2004
12:27
[265]

Giftzwerg [ Konsul ]


Yagienko, drobiazg, możemy to nadrobić dzisiaj. Najwyżej, pojawię się jedynie przed kinem - taki piękny dzień stworzony by wskoczyć na dwa kółka...

03.10.2004
12:30
[266]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Z tym rowerem to niegłupi pomysł, może zaraz wyskoczę i się odkacuję.

03.10.2004
12:31
[267]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ok! a jak plany kinowe podupadną to zapraszamy do nas wieczorkiem po odbiór

03.10.2004
12:32
[268]

Giftzwerg [ Konsul ]


A to może owszem też być, osobliwie jest po drodze... :)

03.10.2004
12:56
smile
[269]

Justa__ [ kreska kreska ]

banda niedawno wyszła,zaraz po zobaczeniu mojego taty bez spodenek (nie oddaje kasy za psychologa :P )

yagienka ja z kinem odpadam, szkoda że was nie było bo śmiesznie było :>

Shadow to kiedy zjadamy rodzinke? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 12:55:58]

03.10.2004
14:45
smile
[270]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Dotarłam do domu :)

Nieobecne panie i nieobecni panowie - straciliście rewelacyjną imprezę :) Było po prostu ŚWIETNIE :) Doszła cała masa kultowych tekstów, z nekrofilskim "otwieram skrzynkę z moją dziewczyną" na czele :D Było dużo alkoholu, dużo śmiechu, dużo frytek i zapiekanek - dużo super zabawy jednym słowem.
Nad ranem uczestnicy imprezy zaczęli padać i przysypiać [ewentualnie niektórzy przysypiali w przerwach oglądania Cartoon Network ;)], natomiast niżej podpisana i Przepotworny Potwór okazali się twardzielami nie do zdarcia i poświęcili resztę nocy & poranka na tworzenie wizji prywatnego piekła, rozmówki o literaturze i Jasiu Fasoli [hehehehe] oraz różnego rodzaju dyskusje o życiu i nie tylko ;) Nad ranem część ekipy pochłonęła frytkowo-zapiekankowe śniadanie w łóżku ;) - po czym się wynieśliśmy w cholerę :D

Więcej spotkań!
I oczywiście podziękowania dla Justy za imprezę i dla tych, którzy przybyli :) A co :)

Padł pomysł, żeby środowe spotkania przenieść na piątek, czy pasuje to większości? [bo że wszystkim nie pasuje, to tego jestem pewna! :P]

A co do kina dzisiaj, to na mnie proszę nie liczyć, planuję odespać tę noc, więc siłą rzeczy brak mi chęci, sił i motywacji, żeby się pojawić. Czuję się wymęczona intelektualnie przez Przepotwornego :D :P

03.10.2004
14:50
smile
[271]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czuję się wymęczona intelektualnie przez Przepotwornego :D :P

Jak to niewiele trzeba, żeby niektórych wymęczyć ;oP

PS. U mnie tez nie wiem, jak będzie z kinem.

03.10.2004
15:00
smile
[272]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Oczywiście zapomniałam o kilku rzeczach, dopiero teraz zauważyłam różne ciekawe informacje w postach :)

Bardzo chętnie wezmę udział w grillowaniu rodziny Shadowa ;> To może być urocze doświadczenie :D Myślę, że szczegóły możemy omówić na najbliższym spotkanku.

Waszych parszywych zapiekanek ja nie ruszałam, więc jest mi obojętne kto je zjadł :P

Paudyn --> dobra, dobra, przyznaj się, że zazdrościsz, gdybyś został, to byś dostał ode mnie śniadanie do łożka ;D [serio serio!]
I przypominam, że prosiłabym, żeby następny wątek nie miał takiego tytułu jaki miał mieć. :)

A teraz mykam jeść, bo frytki na śniadanie to trochę słabo ;)

03.10.2004
15:02
smile
[273]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> I tak dostałem śniadanie do łózka... obiad też ;oD

03.10.2004
15:12
smile
[274]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn: twoja matka cię rozpieszcza, BTW czy byłbyś uprzejmy odpowiedzieć na sms-a

03.10.2004
15:23
smile
[275]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> ale był to jeden z niewielu momentów, w których można było zobaczyć jak przynoszę mężczyźnie śniadanie do łóżka... fakt, że było to też moje śniadanie [wielki talerz frytek na 2-3 osoby], ale liczy się sam fakt ;D

Pozdrawiam lekko sennie i spadam poleżeć, może sobie przysnę :)

03.10.2004
15:25
smile
[276]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka ::::> Wysłałem wizytówkę, nie doszła? o_O Zaraz poprawię to ssmanem :o)

03.10.2004
15:40
[277]

Giftzwerg [ Konsul ]


Co do oddania... bardzo chętnie bym wspadł dzisiaj, ale potrzebuję jakichśnamiarów... powiedzmy, numer komórki i orientacyjnie miejsce, można podesłać mailem: [email protected]

Byłbym bardzo wdzięczny :)
zwłaszcza, że prawdopodobnie znów będę mieć sprawny rower !!!

03.10.2004
22:26
smile
[278]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie mogę znaleźć pilota od tv, czy ktoś z wczorajszo-dzisiejszych gości chce się do czegoś przyznać... ? :>

03.10.2004
23:15
smile
[279]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

pewnie frytki były zbyt spieczone, więc na śniadanie poszedł pilot ;oDDD

Ja właśnie wróciłem od kumpla, gdzie przy kilku browarkach obejrzeliśmy sobie I, robot. Spodziewałem się kompletnej chały,a tymczasem zostałem całkiem pozytywnie rozczarowany.

03.10.2004
23:16
smile
[280]

yagienka [ pułapka na Misia ]

coś mi się widzi, że wczorajszo-dzisiejsza impreza was wykończyła, albo zabawiacie się (z) pilotem Justy:)))

a co do Kronik Riddica nie wiem o co w tym filmie chodziło i chyba nie chcę o tym porozmawiać, choć parę drobiazgów z dekoracji było bardzo sympatycznych, a i jedna rasa całkiem ciekawa - etherianie, czy jakoś tak - niewierzący w bogów miłosnicy rachunku prawdopodobieństwa

03.10.2004
23:19
smile
[281]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Paudyn - do Robota tez się pozytywnie rożczarowałam, dłużyzny w prawdzie były, ale scenografia i efekta specjalne mucha nie siada, oj widać te pieniądze, zdaje się, że poszło ok. 100 milionów dolców:)

03.10.2004
23:26
smile
[282]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagienka :::> Było parę przegięć z końcowymi scenami, gdzie pokazują masy robotów i wszystko wygląda dość nienaturalnie, ale generalnie rzecz biorąc bardzo przyjemnie mi się oglądało.

03.10.2004
23:29
smile
[283]

Justa__ [ kreska kreska ]

wy tu gadu gadu a pilota jak nie było tak nie ma :|

03.10.2004
23:54
[284]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa: grunt, że kajdanek nie zgubiłaś, trzeba je w końcu upamiętnić na zdjęciu, a pilot jak pilot pewnie gdzieś oblatuje:)

03.10.2004
23:55
smile
[285]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

gdzieś... tudzież kogoś ;oP

04.10.2004
00:01
smile
[286]

Justa__ [ kreska kreska ]

yagienka nie mam żadnych kajdanek... ale Ilek się chwalil że jakieś ma :>

wkurza mnie ten brak pilota :| a jeszcze bardziej wkurza mojego brata który zmienia mi kanały :))

04.10.2004
00:03
[287]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa: a w kanapie sprawdzalaś lub pod, zajrzyj też do lodówki, a szczególnie do zamrażalnika i zastanów się, czy wyrzucałaś dzisiaj śmieci, bo jak tak to szanse na znalezienie troszkę spadają

04.10.2004
00:06
smile
[288]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ja też spadam
BraNoc Państwu!

04.10.2004
00:08
smile
[289]

Justa__ [ kreska kreska ]

z łożka już go dzisiaj wyciągałam, lodówka i zamrażalka sprawdzona, śmieci wyrzucałam ale rano a pilot zginął po południu,no przyznać się komu wpadł do kieszeni przypadkiem... :>

04.10.2004
00:11
smile
[290]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No dobra, to ja...

04.10.2004
00:14
smile
[291]

Justa__ [ kreska kreska ]

z wielkim żalem musze oświadczyć że to nie ty niestety i mam na to dowody :(

04.10.2004
00:19
smile
[292]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O kurde... znalazł się...? Niesamowite...

04.10.2004
00:22
smile
[293]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie znalazł ale jak polazłeś to potem jeszcze byl wiec nie mogles to byc ty :>

04.10.2004
00:23
smile
[294]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Skąd wiesz, może właśnie wśliznąłem się przez okno i go zakosiłem...

04.10.2004
00:29
smile
[295]

Justa__ [ kreska kreska ]

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

do pewnych osób - tata wszedł do sypialni, popatrzył na łóżko i powiedział- ktoś na nim tańczył czy co? :)

04.10.2004
00:30
smile
[296]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Rozumiem, że wspaniałomyslnie wzięłaś winę na siebie...

04.10.2004
00:31
smile
[297]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie, ja spałam u siebie :P tacie podalam dokladne rysopisy i sa na czarnej liscie :>

04.10.2004
00:33
smile
[298]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O kurde, rozumiem, że teraz tata będzie rozwieszał plakaty po osiedlu z opisem "Tych państwa nie obsługujemy" :o))

04.10.2004
00:35
smile
[299]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Folloł de blajnd...

04.10.2004
00:42
[300]

Justa__ [ kreska kreska ]

teraz dopiero jest 300 post :P

04.10.2004
00:43
smile
[301]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Miałem nadzieję, że dobijesz leżącego... jesteś w tym dobra ;>

04.10.2004
00:44
smile
[302]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie podbijaj starego wątku

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.