GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dzień chłopaka

30.09.2004
08:00
smile
[1]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

dzień chłopaka

no panowie, dzisiaj lezymy do gory .... a panienki skacza wokol nas:)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!:)))))) hehehe ale skromny jestem:)))

30.09.2004
08:03
[2]

iKzIvaeEr [ l33t ]

Dziekuje ;]

30.09.2004
08:05
smile
[3]

yazz_aka_maish [ Legend ]

No dzięki, dzięki :D

30.09.2004
08:07
smile
[4]

Piterus_123 [ Konsul ]

od tygodnia tak robie bo chory jestem!

dzieki za zyczenia

30.09.2004
08:07
smile
[5]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

dzieki i wzajemnie :] zaraz ide d szkolki :/ zoabcze co one tam wymyśliły :)

30.09.2004
08:18
smile
[6]

S1KoR© [ alkoholik ]

to i ja podziekuje i zastosuje sie do zyczen...czas polezec troche i odpoczac od tej ciezkiej pracy :d

30.09.2004
08:21
[7]

gofer [ ]

Odkąd jestem w liceum naprawdę polubiłem ten dzień. Jestem w typowo damskiej klasie (2,5 panny na jednego chlopca) i w ten dzień mogę poczuć się szczególnie fajnie :))

Dzięki dziewczyny :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 08:19:52]

30.09.2004
08:28
smile
[8]

PalooH [ Generaďż˝ ]

...Cannibal... ~~> Dzięki :D pewnie to będą jedyne życzonka dla mnie dzisiaj :/
a ja głupi wczoraj nie pokapowałem jak jakaś panienka bokserki kupowała :P

30.09.2004
08:28
[9]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

A od kiedy jest przyjęte, że 30 wrzesień to dzień chłopaka ?
I kto wymyslił dzień chłopaczka....?
Dzięki z góry za info...

30.09.2004
08:31
smile
[10]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ja poleżę dopiero póżnym popołudniem... ale za to do oporu ;oP

30.09.2004
08:32
[11]

gofer [ ]

btw. pamiętam jak rok temu akurat w Dzień Chłopca mieliśmy Podstawy Przedsiębiorczości z typowo kosiarską nauczycielką, której w dodatku podpadliśmy. Zrobiła jednopytaniową kartkówkę, z której dziwnym trafem żaden koleś nie dostal oceny, a panny zgarnęły razem 25 strzał :)))))

30.09.2004
08:48
smile
[12]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Dzięki za życzenia.I wszystkim życze najlepszego :D

30.09.2004
08:51
smile
[13]

Raziel [ Action Boy ]

dzisiaj jakiś dzien chlopaka? a to fajnie dzieki

30.09.2004
09:34
smile
[14]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Dzięki za życzenia!! No i wszystkim wszytskiego Naj naj naj naj najlepszego ;))

30.09.2004
09:38
smile
[15]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Nie ma czegoś takiego, to taka tania ściema, że niby nie wszystkie kobiety są feministkami.

[joke mode off]

30.09.2004
09:48
smile
[16]

Arcy Hp [ Pan i Władca ]

Dzięki dzięki :D :)

30.09.2004
09:56
smile
[17]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

W mojej klasie pewnie znowu przejdzie to bez żadnej reakcji dziewczyn :(

30.09.2004
10:00
smile
[18]

Hellcat [ Legend ]

Danke danke :D

Ale w sumie...pod karą chłosty każda dziewczyna jest miła :]
Zapowiada się wspaniały dzień :]

30.09.2004
10:14
smile
[19]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

A może panie będą robić coś milszego niż tylko skakać :) ??

30.09.2004
10:32
[20]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

W Polsce te swieto jest tak marnie obchodzone ze wydaje mi sie ze cos takiego jak dzien chlopaka nie istnieje...Gdyby w Polsce obchodzono te swieto jak w Rosji ew. jak dzien kobiet w Polsce to co innego a tak....daje sobie rece uciac ze wogole tego nie odczuje a o jakichkolwiek zyczeniach moge od razu zapomniec.A euforia waszych wypowiedzi daje mi i powinna Wam dac do zrozumienia ze sami sie ciul*cie i jeszcze Wam z tym dobrze.Spojzcie prawdzie w oczy.

30.09.2004
10:40
smile
[21]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Hehehehehe ja tez juz zdazylem dostac zyczenia :P

I zycze wam tego samego :)

30.09.2004
11:16
[22]

donzoolo [ Senator ]

to dlatego moja dziewczyna wlasnie do mnie jedzie :P

30.09.2004
11:17
smile
[23]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No dzięki, dzięki :)

30.09.2004
11:17
smile
[24]

piokos [ ]

*gratuluje sam sobie*

30.09.2004
11:18
smile
[25]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie chce wam psuć zabawy panowie ale... NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DZIEŃ CHŁOPAKA :P

30.09.2004
11:31
smile
[26]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Justa__ -> Już to wyżej im powiedziałem, ale człowiek lubi żyć iluzją. :D

30.09.2004
11:32
smile
[27]

yazz_aka_maish [ Legend ]

A Dzień Dziewczyn to niby jest??

30.09.2004
11:36
smile
[28]

Justa__ [ kreska kreska ]

yazz a nie wali ci po oczach zaznaczony na czerwono w kalendarzach 8 MARZEC? :P
btw. nigdzie nie napisał że jest dzień dziewczyn :P

30.09.2004
11:36
smile
[29]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

nie ma dnia chlopaka?...szkoda.....juz od dluzszego czasu mam wrazenie ze dzisiejsza rzeczywistosc jest w 100% pro kobieca..... ja wam mowie one nas wyrzuca z tego swiata, odkad maja wibratory to jestesmy zbedni ;) tak samo bylo z pilotem do tv i dziecmi... :D

30.09.2004
11:39
smile
[30]

Justa__ [ kreska kreska ]

VisusAugustus bez przesady, do czegoś się przydajecie czasami np. wyrzucanie śmieci :P

30.09.2004
11:43
smile
[31]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

widzicie ?!?!? widzicie?!?!...smieci...oo... niby pojsc wyrzucic smieci, aha...terefere kuku.... zapewne chodzi o to zeby sie samemu wyrzucic... pomysl na nowy model juz w glowie kielkuje... :D R20 albo cos mocniejszego.... a juz na pewno na dwa "paluszki" :D:D

30.09.2004
11:43
smile
[32]

piokos [ ]

Justa__ > też nie chcę Cię martwić, ale jest, w moim kalendarzu na ścianie, albo np. tu:

30.09.2004
11:45
smile
[33]

Justa__ [ kreska kreska ]

VisusAugustus jesteście potrzebni, no już nie placz <pociesza> :P

piokos strona mi nie działa :PP

30.09.2004
11:48
smile
[34]

piokos [ ]

ta napewno zadziała :P

30.09.2004
11:48
[35]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

pudlo... wcale nie placze :D
no i mamy przyklad kobiecych malwersacji i przeklaman :D:D..strona dziala i podaja ze jest dzien chlopaka... tylko po cholere mi zegarek???

30.09.2004
11:49
smile
[36]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos ta też nie działa, chyba mój komp sprzeciwia się czytaniu bredni :P

30.09.2004
11:53
smile
[37]

mortan_battlehammer [ Legend ]

to skoro ni ma dnia chlopaka to i nie ma w takim razie dnia kobiet, mnie akurat dzien chlopak ani grzeje ani ziebi, ale zobaczymy jak laski bez 8 marca wytryzmają :)

30.09.2004
11:56
smile
[38]

volvo95 [ Legend ]

Całkiem zapomniałem o tym dniu :)

Wszystkiego najlepszego !! :)

30.09.2004
11:57
[39]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Justa 8 marca jest dzień kobiet
A to duża różnica :PPP

30.09.2004
11:59
smile
[40]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Justa
Kto chce ten "swiat" ani dni uroczystych nie uznaje.Nie ma dnia chlopaka?Nie widze problemu nie uznaje walentynek nie uznaje urodzin nie uznaje imienin nie uznaje dnia kobiet itd. Ciekawie kto by sie bardziej dupiato poczul faceci ktorzy wiedza ze polskie kobiety i dziewczyny nie uznaja dnia mezczyzn/chlopcow i formalnie takze nie uznaja jego bytu czy kobiety znajace moc dnia 8 marca ktorych to wszyscy faceci po wspolnej akcji olali by od gory do dolu...
Mezczyzni nie potrzebuja na szczescie tego typu "morale" tak wiec zadna dla mnie strata
Coz jesli szanuje kobiete to caly rok albo nie probuje wcale bo w jeden dzien to nie ma sensu
A od siebie dodam ze uznaje szerzenie Twojej "propagandy" dla zabawy reprezentacja Twoich wartosci i ich poziomu
Wyzwanie przyjete!!

30.09.2004
11:59
smile
[41]

piokos [ ]

yazz ==> otóż to.

Justa ==> to połowa forum Ci nie działa??

30.09.2004
12:13
smile
[42]

Justa__ [ kreska kreska ]

yazz odpowiedzialam ci już na to wyżej :P

piokos praktycznie 3/4 :)

cneyhaz fajnie :)

30.09.2004
12:15
[43]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Umysl nad materia to nasza dewiza dlatego nie uznajemy sztucznej pochwy ;P
Dziekujemy wszystkim mocom tego swiata za kobiety i nie oszukujemy sie ze bez nich swiat bylby lepszy piekniejszy czy choc odrobine oryginalniejszy.Co sie moim zdaniem zmienia to to ze z facetow robi sie cioty.Rozumiem teorie Metrosexualizmu ale to co sie teraz dzieje to "lekka" przesada!!Facet to nie ma byc debil i skur*iel ale na pewno tez nie ma byc umyslem kobiety w ciele mezczyzny!!!!!!!

30.09.2004
12:17
[44]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

Kto wymyslil taki debilizm jak dzien chlopaka?
A dzien kobiet powinien trwac caly rok...

30.09.2004
12:19
smile
[45]

yazz_aka_maish [ Legend ]

...a brzydkie potworki wyślijmy na marsa...

30.09.2004
12:22
smile
[46]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

yazz --> chetnie polece, jesli zasponsorujesz mi <oraz mojej kobiecie> taka podroz :)

30.09.2004
12:22
[47]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

caly rok?? tia... no pewnie, a swistak z sreberka sciezke ciagnie :)

30.09.2004
12:24
smile
[48]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

No dobra, nie wyrazilem sie jasno.
O kobiety powinno sie dbac caly rok, a nie przez jeden dzien, z urzedu.

30.09.2004
12:25
[49]

yazz_aka_maish [ Legend ]

teraz sie zgodze :]

30.09.2004
12:25
smile
[50]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

dbac??? eee.....a to znaczy? ;) ze niby co..mam myc kobiecie zeby z rana czy jak? ;) tylko nie mow ze mam jeszcze papier toaletowy podawac do reki..ja rozumiem recznik podac :D:D....

30.09.2004
12:26
smile
[51]

piokos [ ]

to na cholerę te ''święta''?

30.09.2004
12:28
smile
[52]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

VisusAugustus --> to znaczy robic wszystko, zeby czula sie najwspanialsza <zaraz po nas ;)> osoba na swiecie :)

30.09.2004
12:30
[53]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

brzydki potworek
Prowokacja!
Jesli jestes chlopakiem przeczytaj jesli dziewczyna nie czytaj

ZMIEN PLEC bo rodzice przy porodzie zle wybrali

"Dziecko poczete bez udzialu mezczyzny zyje jest zdrowe i ma sie dobrze"
and what u gonna do about it??

30.09.2004
12:33
smile
[54]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

cneyhaz --> przykro mi, ze Cie zawiode, ale jestem mezczyzna, czyli kims, kim Ty chlopczyku nigdy sie nie staniesz.

30.09.2004
12:33
[55]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

piokos napisal:
to na cholerę te ''święta''?

Poniewaz jest kilka kobiet na swiecie ktore walcza o to by uczcic nasz byt.Wierz mi na slowo zaden facet nie walczy o to by swietowano jego obecnosc na ziemi i do tego nazywa to jeszcze dniem chlopaka.Zatem ktos wybral za nas i po to te swieta gdyby to zalezalo ode mnie czy od Ciebie to by wogole nie powstalo..

30.09.2004
12:35
smile
[56]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

no no...a potem im sie w d...eee...w glowie przewraca i maja coraz wieksze wymagania ;)... a potem czlowieku haruj, wypruwaj sobie zyly, siwiej na skroniach, lecz wrzody, nie pij piwa do kolacji, opuszczaj deske od kibla, nie zostawiaj skarpetek w przedpokoju, nie chlap farba w kuchni, ten sweter to mozesz ubrac ale tylko do piwnicy, czemu parkujesz tak daleko, za szybko jedziesz, kiedy ostatnio dostalam kwiaty?, na jaki film TY mnie zabrales?!, znowu robisz to samo danie na obiad!, czemu nie mam kawy na sniadanie? i bez mleczka?, a moj poprzedni facet umial kran naprawic!, wcale nie wisze na telefonie 40 minut! nie masz dla mnie czasu ! ciagle rysujesz i rysujesz !...boszeeee...co ja glupi wypisuje :D:D:D

30.09.2004
12:36
[57]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

brzydki potworek :
Zignoruje ta wypowiedz powiewaz na wysokosci pempka ludzi nie slucham
Odezwal sie MEZCZYZNA UUUUUUUUU uwaga ;P
Przeczytaj jeszcze raz co napisales a poznie sie zastananow :
Kto wymyslil taki debilizm jak dzien chlopaka?
A dzien kobiet powinien trwac caly rok...

30.09.2004
12:37
[58]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

VisusAugustus --> fakty?

30.09.2004
12:41
[59]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

VisusAugustus
co do wzrostu wymagan sie zgodze :) Tak czy inaczej smieszne to bylo moze nie do konca prawdziwe ale smieszne :) Brawo!!
A teraz pytanie:
Czy przy stosunku liczbowym 2:1 dla populacji kobiet na swiecie i zwiekszym przyroscie naturalnym kobiet niz mezczyzn nie powinno sie czasem zmienic paru przyzwyczajen ludzkich??
Skoro tak bardzo kobiety walcza o swe prawa dajmy im je niech zajma nasze pozycje chetnie zobacze jak kobiety zaczna wokol Nas skakac tak jak my wokol nich dla obupolnej radosci i satysfakcji i jak sobie poradza z naszymi wybrykami.

30.09.2004
12:43
smile
[60]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

brzydki potworek ---> noo....prawie :) troche koloryzuje... a i tak tej swojej "cholery" nie wymienie na inny model... zreszta powiedziala mi ze moze i takie swieto jak dzien chlopaka jest, z tym ze ja juz nie jestem chlopakiem tylko jej mezczyzna...wiec niestety.... nie mam juz swieta na to wychodzi

30.09.2004
12:44
smile
[61]

Justa__ [ kreska kreska ]

VisusAugustus i dobrze ci powiedziała :P

30.09.2004
12:50
smile
[62]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Btw. czy ktos z wiarygodnego zrodla jak to jest??
Dzien chlopaka jako dzien mojego chlopaka osoba z ktora jestem bez zwiazku malzenskiego czy dzien chlopaka jako osoby plci meskiej??

30.09.2004
12:52
smile
[63]

brzydki potworek [ wampir z duszą anioła ]

cneyhaz --> wiesz, znowu Cie zawiode - baw sie dalej na swojej plycie chodnikowej :)

VisusAugustus --> ja tez, po co zmieniac cos, co jest doskonale w swej ulomnosci :)

30.09.2004
12:53
[64]

wampirek [ Pretorianin ]

Kurcze, w moim otoczeniu nikt nie wie że jest coś takiego jak Dzień Chłopaka.Chociaż w zeszłym roku dostałem od swojej narzeczonej zimnego Budweisera i jakąs ciekawą książkę.

Niemniej, kibitki powinny o Nas pamietać!!!

30.09.2004
12:55
[65]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

VisusAugustus
" tym ze ja juz nie jestem chlopakiem tylko jej mezczyzna"

To dlaczego chlopcy/mezczyzni skaladaja zyczenia na dzien kobiet dziewczynom w mlodym wieku??I nie robi nam to roznicy czy maja 10 lat czy 30 lat i tak sa kobietami.
Co jest wymiernoscia kobiecosci??Dziecko??Sex??Rodzina??Kariera zawodowa??18 lat??
Wynikaloby wedlug myslenia Twej kobiety (ktora sprawila Ci oczywiscie komplement ta wypowiedzia) ze faceci blednie skladaja zyczenia duzej liczbie dziewczyn.

30.09.2004
12:58
[66]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

brzydki potworek
W wypocinach godnych rynsztoka dalbym Ci dyplom.Moze uda Ci sie zebrac w sobie i napisac cos sensownego??Jesli Ty jestes wyznacznikiem meskosci to ja swiadomie wolalbym byc cale zycie chlopcem.

Niemniej, kibitki powinny o Nas pamietać!!!
Zapewne pamietaja i mysla ale moze nie do konca potrafia to okazac??

30.09.2004
13:00
[67]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

dziwczyny chcialyby zeby tylko o nie dbac skladac zyczenia itd.. a nie pomysla, ze nam tez sie cos od zycia nalezy. ja od mojej ukochanej dostalem i zyczenia i prezent - nawet nie wiecie jak sie ucieszylem.

Justa__-----> pogadamy 8 marca...

30.09.2004
13:01
[68]

SirGoldi [ Gladiator ]

Gdybym nie zaglądnął na forum zaraz po przyjściu ze szkoły to nawet bym nie wiedział że to dziś... ;)
Ech...

30.09.2004
13:02
[69]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

hmm... zawsze myslalem ze rozroznia sie dzieci, mlodziez, doroslych i starcow...
mi akurat robi roznice czy ktos ma lat 10 czy 30.... jakos trudno mi powiedziec o dziesieciolatce ze to kobieta, dla mnie to dziecko.... i zyczenia takiej dziesieciolatce to owszem ale z okazji dnia dziecka...a nie z okazji dnia kobiet...

30.09.2004
16:24
[70]

~~isztar~~ [ Konsul ]

drodzy koledzy życzę wam wszystkiego dobrego!!:)


i chciałabym przeprosić mojego chłopaczka (jednego z GOLowiczów)za to że nie chcący uderzyłam go dzisiaj w buźkę:(

30.09.2004
16:26
[71]

Wigggins [ Pretorianin ]

o dniu chlopaka nikt nie pamieta, ale jak jest dzien kobiet to dzwony biją... moze nie zawsze tak jest ale czesto spotykam sie z tym ze nie wie sie o tym ze cos jest tego 30wrzesnia.

30.09.2004
16:29
smile
[72]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

eeeeee... chłopaki.... eeeemmm dlaczego wy sobie nawzajem składacie życzenia? co wy jacyś... emmm nie tenteges? ;] To nasza forumowa płeć piękna powinna zawitać do tego wątku, a nie facet składa facetowi życzenia... ;]

niemniej nieczytałem wszystkich postów, ale także dziex za życzonka od jakiejkolwiek DZIEWCZYNY, jak sie tu która wpisała... :)

30.09.2004
16:31
[73]

>Luzer< [ Music Addict ]

Nie obchodze komunistycznych swiąt

30.09.2004
16:37
[74]

Wigggins [ Pretorianin ]

KaM1kAzE® --> faceci sobie składaj nawzajem gdyz dziewczyny tego nie robia :> tak jak pisałem :D

30.09.2004
16:39
[75]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

KaM1kAzE®----. bo sie dziewuchy do tego nie rwia...

30.09.2004
16:43
smile
[76]

_MyszooR_ [ Ass Kicker ]

Dzienx ! :D

30.09.2004
16:51
smile
[77]

Bajt [ ]

ROTFL, znam chyba 3 szkoly odnosnie daty dnia chlopaka. Kiedys (przynajmniej u mnie) odbywal sie 2 dni po dniu kobiet, potem byl w kwietniu, a teraz sie dowiaduje, ze jest dzisiaj. To ja juz nic nie wiem...

30.09.2004
17:00
[78]

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]

Bajt------->DOBRZE MOWISZ!!!!!!!!!!! Czy ustala kiedys jedna date dla naszego swieta czy bedzie ono ciagle przenoszone???????????

30.09.2004
17:03
smile
[79]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Wigggins, ...Cannibal... ---> heh racja! WSZYSTKIEGO DEBEŚCIACKIEGO CHŁOPAKI!!! :)

..Ach te kobiety... ;)

30.09.2004
17:55
[80]

dHq [ Konsul ]

dzisiaj rzadzimy !!! Lepper na prezyde.... znaczy do pierdla

30.09.2004
18:04
smile
[81]

ZeTkA [ ]

Kochani menszczyzni najlepszego zyczem wam niech kazdy z was bedzie najszczesliwszy



30.09.2004
18:26
smile
[82]

cycu2003 [ Senator ]

ehh...o dniu chlopaka prawie nikt nie pamieta,ale jak jest dzien kobiet to O JEZU szum wielki ,trzeba babkom kupowac kwiatki i byc super mily

30.09.2004
18:31
smile
[83]

karollus [ parek v rohliku ]

a ja dostałem pistolet co szczela :)

30.09.2004
19:18
[84]

Child of Bodom [ Real Madryt ]

Naprawde? Czego to sie czlowiek dowiaduje...

30.09.2004
19:22
[85]

nutkaaa [ Żywiołak Ognia ]

Dolaczam sie do zyczen :-) Sto lat :-)

30.09.2004
19:49
smile
[86]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

no po prostu nie mozliwe... plec przeciwna zlozyla nam zyczenia panowie!!! wprost niebywale:))
ZeTkA, nutkaaa----> wielkie dzieki wam dziewczyny:))))

30.09.2004
19:50
smile
[87]

nathan rahl [ Konsul ]

Mało przyjemny dzień.. dziś właśnie zakończył się mój związek..

30.09.2004
19:52
smile
[88]

techi [ Legend ]

A co dostaliście?? :D Bo ja w mojej genailnej klasie inf-mat mam "tylko" 29 chłopców i"aż" sześć dziewczyn;] Dostaliśmy ich zdjęcia i organizowały nam konkursy :P

30.09.2004
19:53
smile
[89]

ZeTkA [ ]

hehe no co macie swoje swieto to wypada wam zlozyc zyczonka ;)

kurcze z tym swietem jest maly problem bo na poczatku ciagle zmienialo date a teraz kurcze media zupelnie jak by o nim zapomnialy
o 8 marca to trabia az do zwymiotowania a o dniu chlopca jak by zapomnieli ;)

ja uwazam ze to swieto jest potrzebne tak jak i sami faceci ;) ;) ;)
faceci jacy sa kazdy widzi ale cos im sie od zycia nalezy ;)

niom to chyba wszystko jeszcze raz najlepszego ;)

30.09.2004
20:01
[90]

TheAnswer [ Quetzal ]


Dzięki i nawzajem

30.09.2004
20:04
smile
[91]

zygi4 [ Centurion ]

Dzięki za życzenia.

Dziewczyny w klasie nic nam nie urządziły-chyba zapomniały o nas :(

30.09.2004
20:04
smile
[92]

Hellcat [ Legend ]

Hyhy, podziekować podziękować :)
[:*:* a to dla kogoś :)]

A z naszego chłostania nacią od pietruszki nic nie wyszło, dostalismy po prezerwatywie, a wybrani dodatkowo po kwiatku :P
Paanie...nudy ;)

30.09.2004
21:35
[93]

gregol [ Junior ]

Dzieki tym paniom które pamietały!!

30.09.2004
21:36
smile
[94]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

I tym które nie pamiętały też ( Nie lubie jakoś tego święta )

30.09.2004
21:50
[95]

Czamber [ Czamberka ]

No więc Panowie mają swoje święto, więc wypada Wam złożyć życzenia..

A więc wszystkiego najlepszego :-) spełnienia marzeń, a przede wszystkim dobrych dla Was kobiet ;-)

[ Oczywiście najważniejsze są życzenia od ważnych dla Was ludzi, a nie 'znajomych' z forum, więc mam nadzieję, że takowe dostaliście :-) ]

Swoją drogą - tyle hałasu robi się jak jest Dzień Kobiet [ dziewczyny by się obraziły, gdyby nie dostały życzeń i kwiatów (albo czegoś innego :/) ] a gdy jest Dzień Chłopaka to często kobietki niestety o tym zapominają.. Może za mało sie o tym mowi? ;-)


A dla mojego wyjątkowego mężczyzny - buziaki i wszystko co najlepsze :* :* :* :-)

30.09.2004
21:54
smile
[96]

morrina [ Konsul ]

tez sie dołącze, zeby nie było >>> dla wszystkich milych i niemiłych Panow wszystkiego najlepszego :D

30.09.2004
22:02
smile
[97]

robal [ Pretorianin ]

moja smierdzaca dziewczyna nie zlozyla mi zyczen na DZIEN CHLOPAKA :)

30.09.2004
22:02
[98]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

hehe o spoko, że się dowiaduje :))))) no to życze sobie w wam wszystkiego najlepszego :P :P:P:P:P

30.09.2004
22:04
smile
[99]

techi [ Legend ]

robal==> lol:) Musze to sobie zapisać :D

30.09.2004
22:32
smile
[100]

Anarki [ Demon zła ]

:D no tak dzien chłopaka;) ja nie bede mowil co ja dostalem :P

30.09.2004
22:32
[101]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Czamber
Jak sie chce to sie zapomina...wedle wartosci..po prostu tyle mezczyzni znacza dla kobiet :<

30.09.2004
22:39
[102]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

no to dziewczyny u nas w klasie takie cos nam zafundowaly -->

30.09.2004
22:52
[103]

Czamber [ Czamberka ]

cneyhaz ... dla mnie moj mężczyzna jest najważniejszy na świecie :-)

i nie sądzę, żeby przez to, że któraś z kobiet zapomniała o tym ważnym dniu znaczyło, że ich mężczyzna dla nich nic nie znaczy..

po prostu o święcie kobiet trudniej zapomnieć ;-)

no .. ale rozumiem to, że komuś może się zrobić przykro, bo któś zapomniał mu złożyć życzenia.. [ szczególnie, jeśli zrobiła to ważna dla nas osoba.. ]

01.10.2004
03:06
[104]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Czamber
cneyhaz ... dla mnie moj mężczyzna jest najważniejszy na świecie :-)

W mojej wypowiedzi chodzilo o kontekst "jedna jaskolka wiosny nie czyni"

i nie sądzę, żeby przez to, że któraś z kobiet zapomniała o tym ważnym dniu znaczyło, że ich mężczyzna dla nich nic nie znaczy..

A co pomyslaly by kobiety ktorym nie zlozona w dzien kobiet zyczen hmm??Po prostu to odwroc

po prostu o święcie kobiet trudniej zapomnieć ;-)
rzeczywiscie "tuzin" billboardow i przecen nie da sie przeoczyc ;P

no .. ale rozumiem to, że komuś może się zrobić przykro, bo któś zapomniał mu złożyć życzenia.. [ szczególnie, jeśli zrobiła to ważna dla nas osoba.. ]

przykro??trzeba troche wiecej niz to by mnie bylo przykro.Chodzi mi o olewczy stosunek kobiet do mezczyzn w kontekscie dzialan obu stron na rzecz "skakania wokol siebie" kobietom sie to nalezy z zalozenia a faceci maja robic bo tak juz jest??A gdzie takie prawo niby jest zapisane??

01.10.2004
03:08
smile
[105]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Tak czy inaczej wszystkim dziewczynom/kobietom ktore chcialy zlozyc Nam zyczenia i uczynily to w tym watku w imieniu wlasnym i wszystkich facetow WIELKIE DZIEKI :) We will never forget :)

01.10.2004
07:26
[106]

Czamber [ Czamberka ]

cneyhaz

jedna jaskolka wiosny nie czyni
oczywiście, ale tak samo w tym wypadku można to odwrócić - o Tobie zapomniała dziewczyna, a o wielu innych nie zapomniano. Myślę [ a może mam nadzieję ], że naprawdę mało dziewczyn zapomniało o tym.. :-(

A co pomyslaly by kobiety ktorym nie zlozona w dzien kobiet zyczen hmm??Po prostu to odwroc
Nie wiem co pomyślałyby inne kobiety.. wiem, co ja bym pomyślała, co odczuła - byłoby mi smutno, że zapomniał o Dniu Kobiet mimo, że trąbia o tym po prostu wszędzie.. szukałabym przyczyny - dlaczego zapomniał [ może jest bardzo zabiegany? ].. ale na pewnie nie pomyślałabym, że nic dla niego nie znaczę, bo wtedy to byłby koniec związku.. [a to, że sie mało dla kogoś znaczy można zapewne zauważyć wcześniej .. a nie dopiero wtedy, gdy nie dostanie się życzeń i prezentu.. i już wtedy głęboko sie nad tym zastanowić.. ]

rzeczywiscie "tuzin" billboardow i przecen nie da sie przeoczyc ;P
no wlasnie.. ja mam dość tego po prostu.. to wszystko w ten sposób przemawia, że większość dziewczyn myśli, że jak nie dostanie drogich perfum, czy innego prezentu to są mało warte.. [ znam takie osoby :| ].. Straszne.. :-( Tak jakby prezent był ważny a nie to, co druga osoba ma nam do powiedzenia..

przykro??trzeba troche wiecej niz to by mnie bylo przykro.Chodzi mi o olewczy stosunek kobiet do mezczyzn w kontekscie dzialan obu stron na rzecz "skakania wokol siebie" kobietom sie to nalezy z zalozenia a faceci maja robic bo tak juz jest??A gdzie takie prawo niby jest zapisane??
No wiesz, jeśli jakaś kobieta zachowuje się olwawczo w stosunku do swojego mężczyzny, to chyba należy się zastanowić, czy jest odpowiednia osobą..
Fakt, to muszę przyznać Ci rację, że większość kobiet chce, by "skakano wokół nich" i nie mam tu nic na ich obrone, bo sama twierdze, że jest to samolubne.. Nigdzie takie prawo nie jest zapisane, tak się niestety przyjęło, że mężczyzna zabiega o kobietę a ona o niego rzadko [ choć to się zmienia ].. No i kobiety przyzwyczaiły się do tego, że się właśnie koło nich "slkacze"..

Życzę Ci, abyś miał w swoim towarzystwie kobiety, które nie zapominają o takich ważnych sprawach :-)



01.10.2004
08:17
[107]

Fett [ Avatar ]

jaki znowu kurna dzień chłopaka ? Mi kolezanka w nocy przyslala smsa z zyczeniami
a ja nie wiem o co chodze. Patrze dzisiaj, wczoraj był dzień chłopa :/

01.10.2004
10:00
[108]

ssummoner [ Nagi Golas ]

A to ja się pochwalę. W mojej klasie jest 32 chłopaków i jedna osobniczka płci pięknej(!). Każdy dostał po całusie;)

01.10.2004
14:04
smile
[109]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

Czamber
oczywiście, ale tak samo w tym wypadku można to odwrócić - o Tobie zapomniała dziewczyna, a o wielu innych nie zapomniano. Myślę [ a może mam nadzieję ], że naprawdę mało dziewczyn zapomniało o tym.. :-(

<Co ty sie tak uparlas ze to o mnie ktos zapomnial...mnie chodzi o cos zupelnie glebszego niz tylko zlozone lub nie zyczenia.Czytaj miedzy wierszami.Hehe daje sobie reke uciac ze nagle sie xxxxxx kobietom spomnialo bo gdzies zobaczyly ew. ktos im powiedzial ze dzis jest taki a taki dzien a reakcja na to bylo "o jej to dzis ten dzien?albo cos w tym stylu">

Nie wiem co pomyślałyby inne kobiety.. wiem, co ja bym pomyślała, co odczuła - byłoby mi smutno, że zapomniał o Dniu Kobiet mimo, że trąbia o tym po prostu wszędzie.. szukałabym przyczyny - dlaczego zapomniał [ może jest bardzo zabiegany? ]..

<taaaaaa pierwsza reakcja uczuciowa bylby wielki zawod a jak reagowala by jednostka to juz inna sprawa.Na 100% tak lekko by to obok kobiety nie przeszlo.A szukanie powodow to tylko usprawiedliwienie bo jesli ktos chce to pamieta to tak jak przypominac czlowiekowi ze musi jesc czy pic czy nawet oddychac>

No wiesz, jeśli jakaś kobieta zachowuje się olwawczo w stosunku do swojego mężczyzny, to chyba należy się zastanowić, czy jest odpowiednia osobą..
Fakt, to muszę przyznać Ci rację, że większość kobiet chce, by "skakano wokół nich" i nie mam tu nic na ich obrone, bo sama twierdze, że jest to samolubne.. Nigdzie takie prawo nie jest zapisane, tak się niestety przyjęło, że mężczyzna zabiega o kobietę a ona o niego rzadko [ choć to się zmienia ].. No i kobiety przyzwyczaiły się do tego, że się właśnie koło nich "slkacze"..

<Hmm uwazam ze pewne relacje w zwiazku dwojga ludzi z biegiem czasu traca na wyjatkowosci i staje sie bardzo naturalne i przyziemne i nie koniecznie musi to sklaniac ktoras ze stron do zmiany partnera lub partnerki.Proponuje akcje niech kobiety skacza wokol mezczyzn a oni niechaj robia taki show jak one same.Zobaczymy kto dluzej wytrzyma...w sumie to samo zrozumienie by mnie w zupelnosci wystarczylo i odrobina szacunku za to co robimy a wcale nie musimy.Skoro sie przyzwyczaily to dlaczego nie potrafia przyzwyczaic sie do niektorych niepasujacych do nich spraw?Pojscie na latwizne eliminacja problemu przez unik?Swiat sie zmienia chcecie wladzy to ja sobie wezcie...W tym wypadku nie ma to tak a to nie...Jak dlugo uniesiecie ten ciezar?>

01.10.2004
14:11
[110]

galoow [ Junior ]

niepodniecajcie sie tak znowu;];]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.