GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oceńcie stronę! ;)

29.09.2004
18:55
smile
[1]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

Oceńcie stronę! ;)

1. (patrz na tytuł). (skala 0-10)
2. Potrzebuje linka do strony W3.
3. I mały opis jak to tam działa na tej stronie (na stronie W3), bo ja nie za bardzo to rozumiem. (chodzi o to, aby dostosować moją stronę do standardów W3 – żeby chodziła po kilkoma przeglądarkami)

ps. Krótko zwięźle i na temat :P zjeść, wypić i do domq, a i nie dużo w prezent zainwestować. :)

Narazie działa poprawinie tylko pod IE (chyba :D)

29.09.2004
19:08
smile
[2]

krzynier [ Mów mi Krzynio ]

No stronka jest cool muszę przyznać, ładna szata graficzna, Mógł byś Menu z lewej na prawą przeztawić. I jeszcze jedno czegoś chyba brakuję w terminarzu albo mi się wydaję

Ocena ogólna 7/10

29.09.2004
23:41
smile
[3]

hotDog [ Outsider ]

O! widzę, że nareszcie ją ukończyłeś :-)

Zmieniłbym tylko jedno: nazwy działów bym wyśrodkował.

Ocena: 7/10



Link do validatora chcesz? :-)

proszę:
https://validator.w3.org/


działanie jest proste: wpisujesz adres strony i dajesz "Check". Validator czyta kod strony i porównuje go do:
- jak masz definicję HTML w kodzie, to zgodnie z nią, czyli w Twoim wypadku:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">

więc sprawdzi Ci kod zgodnie ze specyfikacją HTML 4.01 Transitional

- możesz też sam wybrać z jaką wersją HTML lub XHTML'a Validator ma działać.

Potem wyświetla Ci wyniki swojej pracy - jeśli masz jakieś błędy (niezamknięte tagi, tagi, które już wyszły z użycia lub są niezgodne z daną definicją HTML'a) to Ci je wyświetli, a Twoim zadaniem jest ich usunięcie w kodzie :-) Jeśli się dobrze z tego zadania wywiążesz to dostaniesz komunikat, że stronka jest zgodna z wybranym standardem i dostaniesz znaczek i kod, który możesz wkelić na stronkę, co by ludzie wiedzieli, że mają do czynienia z porządnie wykonaną stroną :-)

30.09.2004
00:20
smile
[4]

oksza [ Senator ]

-->> hotDog
brawo!
<---

co do strony: naprawde przyzwoicie. nie ma problemów z nawigacją pod FF/Operą.
walidacja to inna sprawa :)

30.09.2004
00:28
[5]

Quicky [ Senator ]

Stronka niezbyt dobrze wyglada w Mozilli :)

oksza --> Na pewno sprawdziles stronke na FF? U mnie wyglada dokladnie tak jak na screenie :)

Poza tym strona w porzadku!

30.09.2004
00:31
smile
[6]

oksza [ Senator ]

khem ,sprawdziłem, ale nie na tej wersji którą powinienem ;)
fakt, jest problem z FF 1.0pr.

30.09.2004
00:32
smile
[7]

Tsoushi [ Konsul ]

krotko --->

Calkiem calkiem :)

ladnie wyszlo

30.09.2004
02:28
[8]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Stronka nie najgorsza, mila dla oka i wogole. Nie bede tutaj punktowal powiem tylko, ze mi sie podoba:]

30.09.2004
07:45
smile
[9]

o^scar^^ [ GRWD ]

Stroka czytelna pod ie 6.0 :] bardzo ładna grafika taka spokojna bez zadnych kontrastów etc :]
nie czytałem ale popatrzyłem jak tam stoi to z grafa i jest nieżle... :D

30.09.2004
07:57
smile
[10]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

ladnam podoba mi sie :›

30.09.2004
09:05
smile
[11]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Uprzejmie zwracam uwage na osobe II trenera w zarządzie Cilck-Tom wiesz co jest :D:D:D:D:D

30.09.2004
09:08
smile
[12]

megaabol [ Generaďż˝ ]

A ocena strony 10/10 :D

30.09.2004
17:29
smile
[13]

kamil_kriss [ Konsul ]

Fajny lay!

30.09.2004
18:12
[14]

dziku86 [ The Cure ]

fajna

30.09.2004
18:28
smile
[15]

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]

10/10 kapitalna stronka super lay!!!!!!!!!!!Która to liga ten wasz zespół???

30.09.2004
19:11
smile
[16]

nathan rahl [ Konsul ]

Masz u mnie ogromnego plusa za estetykę.. Bardzo czytelna i prosta.. 9/10

Co do błędów to w Operze źle trochę wczytywana jest górna tabela (o ile jest) z logiem - trzeba to napisać jak najprościej

02.10.2004
23:36
smile
[17]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

krzynier ---> Mógł byś Menu z lewej na prawą przeztawić.
To się raczej nie stanie, dlatego, że menu po lewej jest już chyba za bardzo "oklepane".

hotDog ---> hehe też się cieszę... oj było z nią problemów ;) zresztą Tobie nie musze chyba o tym mówić... sam wiesz najlepiej :D
dzięki za linka i mini instrukcje!

Quicky ---> niestety wiem :( w Mozilli wygląda nie najlepiej, ale to kwestia czasu. Teraz już mam linka i wiem jak działa ta strona W3.

megaabol ---> buhahaha! (dla niewtajemniczonych to był nasz [mój i megaabol’a] nauczyciel WF’u - gość zagadka :D)

Wszyscy pozostali ---> wielki dzięki za "ciepłe" słowa na temat strony :)

02.10.2004
23:44
[18]

reds23 [ redsov ]

6+/-7 :]

stronka baardzo fajna :)
ladny estetyczny lay ... moze fajnie wygladala by wieksza ilosc drobnych szczegolow ...
ale ogolnie sprawia dobre wrazenie :)
gratuluje ... :<

03.10.2004
00:22
[19]

Oxydrene [ Konsul ]

7 na szynach ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.