
Click-Tom [ Orange Grove Families ]
Oceńcie stronę! ;)
1. (patrz na tytuł). (skala 0-10)
2. Potrzebuje linka do strony W3.
3. I mały opis jak to tam działa na tej stronie (na stronie W3), bo ja nie za bardzo to rozumiem. (chodzi o to, aby dostosować moją stronę do standardów W3 – żeby chodziła po kilkoma przeglądarkami)
ps. Krótko zwięźle i na temat :P zjeść, wypić i do domq, a i nie dużo w prezent zainwestować. :)
Narazie działa poprawinie tylko pod IE (chyba :D)

krzynier [ Mów mi Krzynio ]
No stronka jest cool muszę przyznać, ładna szata graficzna, Mógł byś Menu z lewej na prawą przeztawić. I jeszcze jedno czegoś chyba brakuję w terminarzu albo mi się wydaję
Ocena ogólna 7/10

hotDog [ Outsider ]
O! widzę, że nareszcie ją ukończyłeś :-)
Zmieniłbym tylko jedno: nazwy działów bym wyśrodkował.
Ocena: 7/10
Link do validatora chcesz? :-)
proszę:
https://validator.w3.org/
działanie jest proste: wpisujesz adres strony i dajesz "Check". Validator czyta kod strony i porównuje go do:
- jak masz definicję HTML w kodzie, to zgodnie z nią, czyli w Twoim wypadku:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
więc sprawdzi Ci kod zgodnie ze specyfikacją HTML 4.01 Transitional
- możesz też sam wybrać z jaką wersją HTML lub XHTML'a Validator ma działać.
Potem wyświetla Ci wyniki swojej pracy - jeśli masz jakieś błędy (niezamknięte tagi, tagi, które już wyszły z użycia lub są niezgodne z daną definicją HTML'a) to Ci je wyświetli, a Twoim zadaniem jest ich usunięcie w kodzie :-) Jeśli się dobrze z tego zadania wywiążesz to dostaniesz komunikat, że stronka jest zgodna z wybranym standardem i dostaniesz znaczek i kod, który możesz wkelić na stronkę, co by ludzie wiedzieli, że mają do czynienia z porządnie wykonaną stroną :-)

oksza [ Senator ]
-->> hotDog
brawo!
<---
co do strony: naprawde przyzwoicie. nie ma problemów z nawigacją pod FF/Operą.
walidacja to inna sprawa :)
Quicky [ Senator ]
Stronka niezbyt dobrze wyglada w Mozilli :)
oksza --> Na pewno sprawdziles stronke na FF? U mnie wyglada dokladnie tak jak na screenie :)
Poza tym strona w porzadku!

oksza [ Senator ]
khem ,sprawdziłem, ale nie na tej wersji którą powinienem ;)
fakt, jest problem z FF 1.0pr.

Tsoushi [ Konsul ]
krotko --->
Calkiem calkiem :)
ladnie wyszlo
Karl_o [ APOCALYPSE ]
Stronka nie najgorsza, mila dla oka i wogole. Nie bede tutaj punktowal powiem tylko, ze mi sie podoba:]

o^scar^^ [ GRWD ]
Stroka czytelna pod ie 6.0 :] bardzo ładna grafika taka spokojna bez zadnych kontrastów etc :]
nie czytałem ale popatrzyłem jak tam stoi to z grafa i jest nieżle... :D

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]
ladnam podoba mi sie :

megaabol [ Generaďż˝ ]
Uprzejmie zwracam uwage na osobe II trenera w zarządzie Cilck-Tom wiesz co jest :D:D:D:D:D

megaabol [ Generaďż˝ ]
A ocena strony 10/10 :D

kamil_kriss [ Konsul ]
Fajny lay!
dziku86 [ The Cure ]
fajna

jedrasss [ WKP Lech Poznań ]
10/10 kapitalna stronka super lay!!!!!!!!!!!Która to liga ten wasz zespół???

nathan rahl [ Konsul ]
Masz u mnie ogromnego plusa za estetykę.. Bardzo czytelna i prosta.. 9/10
Co do błędów to w Operze źle trochę wczytywana jest górna tabela (o ile jest) z logiem - trzeba to napisać jak najprościej

Click-Tom [ Orange Grove Families ]
krzynier ---> Mógł byś Menu z lewej na prawą przeztawić.
To się raczej nie stanie, dlatego, że menu po lewej jest już chyba za bardzo "oklepane".
hotDog ---> hehe też się cieszę... oj było z nią problemów ;) zresztą Tobie nie musze chyba o tym mówić... sam wiesz najlepiej :D
dzięki za linka i mini instrukcje!
Quicky ---> niestety wiem :( w Mozilli wygląda nie najlepiej, ale to kwestia czasu. Teraz już mam linka i wiem jak działa ta strona W3.
megaabol ---> buhahaha! (dla niewtajemniczonych to był nasz [mój i megaabol’a] nauczyciel WF’u - gość zagadka :D)
Wszyscy pozostali ---> wielki dzięki za "ciepłe" słowa na temat strony :)
reds23 [ redsov ]
6+/-7 :]
stronka baardzo fajna :)
ladny estetyczny lay ... moze fajnie wygladala by wieksza ilosc drobnych szczegolow ...
ale ogolnie sprawia dobre wrazenie :)
gratuluje ... :<
Oxydrene [ Konsul ]
7 na szynach ;]