GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #209

29.09.2004
01:07
smile
[1]

Torn [ Merces Letifer ]

Vandenberg's Legacy® | #209

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Brisk., Coy2k, Natasha, Nutkaaa, Wiener

Troopers: Adamss
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: ---
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Intelligence and Special Tasks: ---
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Pencil, FemmeFatale, Mroofka, Hadriel, Łowca Czarownic, ^Piotrek^, Bregan
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Cicha Śmierć, Oszki, ZgReDeK...

Kremacja zwłok odbędzie się niedługo. Szefostwo musi się naradzić kogo spopielić i wywalić szczątki do fosy.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...na zabój zakochany w swojej Nuteńce :* [z wzajemnością - dop. Nutka :*]
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.


Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

29.09.2004
01:08
smile
[2]

Torn [ Merces Letifer ]

g00dn1gh7.

29.09.2004
01:09
[3]

Brisk. [ Chomik ]

Alem coolturalnie zamknął tamta czesc:D

Branoc Szefie:>

29.09.2004
01:09
[4]

Torn [ Merces Letifer ]

Brisk - tak czy siak - use Opera :>

Branoc4real.

29.09.2004
02:00
smile
[5]

Brisk. [ Chomik ]

Szefie -> Luke puck opera:> :P

Branoc Vlowcy :]

29.09.2004
07:17
smile
[6]

Cap'n Pimp [ Generał ]

no, dobranoc dobranoc :D

29.09.2004
08:11
smile
[7]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Skurczybyki, lenie! :)
Patrzcie na to :)

29.09.2004
09:28
[8]

SULIK [ olewam zasady ]

witkacy :)

29.09.2004
09:59
smile
[9]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Tia hej :)

Zamierzam sobie kupic aparat cyfrowy.. sęk w tym ze nie wiem jaki :|. A z tych watków co sa na golu zrobił sie wielki burdel dla pojebanych statsiarzy :/. Chyba będe musiał załozyć własny watek.

A moze Wy macie jakies sugestie co do aparatów cyfrowych?. Granica cenowa to maksymalnie 1500 zł...

29.09.2004
10:05
[10]

Wildcat [ Centurion ]

SySuś, dla początkującego w tym temacie, najlepszym wyborem będzie Canon A60 lub A75 [z tym że A75 kosztuje o ile pamiętam 1500+]

29.09.2004
10:13
[11]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No w tym problem ze napewno wiecej niz 1500 to nie wysępię :). A ja potrzebuje własnie do poeksperymentowania z moimi mozliwościami jako foto... reporter :), a nie wiem co z tego wyjdzie wiec przeznaczanie wiekszej kasy narazie to wyrzucenie w błoto pieniedzy :).

Czyli Canon a60?.. no to bede musiał odwiedzić pare sklepów.

29.09.2004
10:15
smile
[12]

Wildcat [ Centurion ]

Ee...to na moje oko A60 styka w conajmniej 93% :]

29.09.2004
10:45
[13]

Torn [ Merces Letifer ]

Bry.

SS - jakiś czas temu miałem 3 dni gorączki cyfrowej. Przejrzałem masę rzeczy o tym i wychodząc od najprostszego Kodaka 6220 chyba, w końcu doszedłem właśnie do Canona A60 i to miałem kupić, ale w końcu stwierdziłem, że po cholere mi to :D (kupiłem co innego).
Także A60 is very good.

KmP - na co dokładnie patrzymy??

29.09.2004
12:07
smile
[14]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Torn - > hehehe, spodziewałem się, że to zaraz zostanie poprawione, więc zrobiłem shoty. :)

29.09.2004
12:07
smile
[15]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Pewnie mieli jakieś włamanie. :)

29.09.2004
12:15
[16]

SULIK [ olewam zasady ]

Potwierdzam, ze to nie fake bo sam to widzialem na wlasne galki umeiszczone w oczodolach :]

29.09.2004
12:31
[17]

Torn [ Merces Letifer ]

Dziwne, LCM też miał jakiś atak i dlatego na razie nie działa (jeszcze przebudowywują go od razu).
Ktoś się uwziął na CMstrony czy jak...

29.09.2004
13:27
smile
[18]

SULIK [ olewam zasady ]

Zaraz wybywam :)
i bede jak wruce - wiec sam nie wiem kiedy :]

29.09.2004
14:26
smile
[19]

M'q [ Schattenjager ]

Hi:)

29.09.2004
14:28
smile
[20]

Wildcat [ Centurion ]

Dzień w którym Hell wstał spokojnie :D

YoO Mej :)

29.09.2004
14:30
smile
[21]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Siemano wszystkim !

kawa, moja wspaniała kawa !

29.09.2004
14:32
smile
[22]

Wildcat [ Centurion ]

YoO Kompo :D

O tak...zrobie sobie kafę :D

29.09.2004
14:36
smile
[23]

..KmP.. [ Designed by AI ]

yoooo, Hell ! :›

zaniedługo będę się z Wami żegnać. :)
wiecie, śmierć, później zmartwychwstanie, jak feniks z popiołów i w ogóle. ;›

29.09.2004
14:42
smile
[24]

Brisk. [ Chomik ]

YoO Banda :D

hymhym kombinuje so by tu porobić :D ale zaczne od prysznicu :D

29.09.2004
15:09
smile
[25]

Torn [ Merces Letifer ]

Może niektórzy nie czytali, że 3DRealms znowu zmienia engine pod DNF.
Meqon - zobaczcie sobie na demka, które są na tej stronce.
Całkiem przyjemna ta fizyka :)

29.09.2004
18:52
smile
[26]

M'q [ Schattenjager ]

Torn, taaaa zmieniają... i? ;) To, że zmienili engine nie znaczy, że od razu grę wydają ;P

29.09.2004
18:55
[27]

Fett [ Avatar ]

który raz juz to zmieniaja ten engine :P

29.09.2004
19:00
smile
[28]

Brisk. [ Chomik ]

Miałem o to samo spytać :>

29.09.2004
19:08
smile
[29]

M'q [ Schattenjager ]

Who cares :)

29.09.2004
19:09
smile
[30]

Brisk. [ Chomik ]

Who knows :>

29.09.2004
19:10
smile
[31]

Wildcat [ Centurion ]

Tea who You yeah bunny? :>

29.09.2004
19:10
smile
[32]

Brisk. [ Chomik ]

Ooo izaczyna sie mędrkowanie :>

29.09.2004
19:11
[33]

Fett [ Avatar ]

wspólczuje ludziom którzy kupili DNF przed premierą :)

29.09.2004
19:12
smile
[34]

M'q [ Schattenjager ]

29.09.2004
19:12
smile
[35]

Brisk. [ Chomik ]

oj :>

29.09.2004
19:13
smile
[36]

Wildcat [ Centurion ]


Uhm :>

29.09.2004
19:39
smile
[37]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Heh...

Byłem w paru sklepach i w sumie Canon a60 jest juz na wymarciu... poza tym ma tylko 2 maga pixelową matrycę. Za to jego starszy (a własciwe młodszy) brat A75 ma 3.2. Cena A75 wacha sie w róznych sklepach od 1300-1500! (+oczywiście do tego karta pamięci). Ale i tak cena wszystkiego zamknąła by się idealnie w 1500 złotych :).

Tylko jest jeden problem :)... najpierw musze zaliczyc cały rok a dopiero pózniej aparat :>.. szantaż cholera :|.

29.09.2004
19:41
smile
[38]

Wildcat [ Centurion ]

Pociesz się tym że za rok za cały komplet możesz dać już tylko 1000-1200 :]

29.09.2004
19:43
smile
[39]

Torn [ Merces Letifer ]

:D

(jak miałem kupować A60 to z pokryciem, akumulatorami 2700 chyba, ładowarką (porządną, nie shitem co się 2 dni ładuje), kartą 256 MB bodajże itd. to bym zamknął się w 800-850. Ale skoro 2M Cie razi to wal w coś lepszego - zresztą masz sałate :]).

PS. M'q - Caleb zjada Duke'a na śniadanie :D ;)

29.09.2004
19:44
smile
[40]

Torn [ Merces Letifer ]

SS mówi, chyba o zeszłym (wciąż jeszcze nam panującym) roku akademickim :D

29.09.2004
19:46
smile
[41]

M'q [ Schattenjager ]

Torn, maybe... to było pierwsze co mi przyszło do łba :)

A Caleb'a nie znać :P

29.09.2004
19:48
smile
[42]

Torn [ Merces Letifer ]

<--
not good Ci powiem, not good.

Blood wyrósł na silniku Build (by Duke), ale imo przerasta klimatem i powiedzonkami.
Ma tyle smaszków z filmów, że bania mała :D
Po HL mój ulubiony FPP :)

29.09.2004
19:49
[43]

Torn [ Merces Letifer ]

*smaczków.

Cya. Ide grać.

29.09.2004
20:11
smile
[44]

M'q [ Schattenjager ]

Maybe not good... who knows :)

Dobra, zabieram się za instalację tej cholernej opery :D

29.09.2004
20:12
smile
[45]

Brisk. [ Chomik ]

M!qś ciężka robota co?:>

29.09.2004
20:13
smile
[46]

M'q [ Schattenjager ]

Nie wiem, brb :P (mam nadzieję, że brb, że wszystko pójdzie dobrze :D )

29.09.2004
20:14
smile
[47]

Brisk. [ Chomik ]

M!qś.....już? :D Zainstalowałes? :D uuu merdasz sie z tym strasznie :P

29.09.2004
20:24
smile
[48]

Wildcat [ Centurion ]

Mikuś wybył...będzie za 11.5H :]

29.09.2004
20:32
[49]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No tym jeszcze panujacym roku akademickim :>... mam do zaliczenie jeszcze trochę i pozbierać wpisy musze :>

Stad moj niezbyt dobry humor :).. gdyby nie taka przeszkoda.. to aparat miałbym juz w tym tygodniu :/...

Zycie jest pasmem cierpień... :|

29.09.2004
20:34
smile
[50]

Brisk. [ Chomik ]

SySus jęczysz oj k... m... jęczysz :D Ale jak to mi ktos wczoraj powiedział trzeba "jojczyć" :D A najlepiej jak sie tego nie robi samotnie :D

29.09.2004
20:38
[51]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris pomarudzic tez trzeba, szczegolnie jak coś w dołku kłuje :>. Wtedy robi się o wiele lepiej :>

29.09.2004
20:38
smile
[52]

Wildcat [ Centurion ]

Widzisz Prezes...jak Ty się nie znasz :]

29.09.2004
20:53
[53]

Brisk. [ Chomik ]

Prezes ano ja znajomości nie mam ale wiedze posiadam :D

SySuś ano ino <piwo> ? :>

29.09.2004
21:01
smile
[54]

Wildcat [ Centurion ]

Prezes!!
Nie mówi się ino ino tylko!! :>

29.09.2004
21:08
smile
[55]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Bris ino ano <piwo> :).. własnie pije na lepszy humorek :)

29.09.2004
21:24
smile
[56]

Brisk. [ Chomik ]

Podszywany Prezes --> ano ino sie tylko mówi :D

SySuś o a ja mam dzis jeden dzień przerwy :D

29.09.2004
21:27
smile
[57]

Wildcat [ Centurion ]

Ty...Brisk....Ty nie skikaj!! :D

29.09.2004
21:32
smile
[58]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Briś jak mozna miec dziń przerwy od takiego boskiego napoju?.. wstydził byś sie :P

29.09.2004
21:33
smile
[59]

M'q [ Schattenjager ]

Prezesie Brisk wybyłem, tak jak to napisał Wiceprezes Helle :)

A zaraz się zabiore za instalkę :)

29.09.2004
21:34
smile
[60]

Wildcat [ Centurion ]

OMG...alerz wy som bałuwany!! :D

29.09.2004
21:55
smile
[61]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Dobra ja ide pogiercowac troszeczkę. Do jutra.

29.09.2004
22:04
smile
[62]

Brisk. [ Chomik ]

SySuś ano można :D Ciał bambino :D

M!qś już? :D

Podszywany Prezes nie krzycz :D

29.09.2004
22:05
smile
[63]

M'q [ Schattenjager ]

Post sponsored by Opera :)

29.09.2004
22:06
smile
[64]

Wildcat [ Centurion ]

& 14|\/|er Mikuś :D

29.09.2004
23:40
smile
[65]

M'q [ Schattenjager ]

Szef przeprowadza rozpoznanie w nowej karczmie :D

Kiedy dywersja? ;)

29.09.2004
23:45
smile
[66]

M'q [ Schattenjager ]

Blah... ile tego jeszcze będzie? :|

29.09.2004
23:53
smile
[67]

Brisk. [ Chomik ]

M!qś jakiej nowej?:>

Szefie widziałes? :> n1 :]

29.09.2004
23:55
smile
[68]

M'q [ Schattenjager ]

Jest na wierzchu teraz, obadaj, bo nie chce mi sie linka wklejać :)

29.09.2004
23:57
smile
[69]

Brisk. [ Chomik ]

Tak tak se znalazlem :D Szefa cos rzuca wszedzie po forum :D

30.09.2004
00:00
smile
[70]

M'q [ Schattenjager ]

:>

30.09.2004
01:18
smile
[71]

M'q [ Schattenjager ]

Sobie troche pograliśmy :)

Hell w akcji --->

30.09.2004
01:18
smile
[72]

M'q [ Schattenjager ]

Shakkuś masakruje jakiegoś typka :)

30.09.2004
01:19
smile
[73]

M'q [ Schattenjager ]

Wiceprezes :)

30.09.2004
01:20
smile
[74]

M'q [ Schattenjager ]

:)

30.09.2004
01:21
smile
[75]

M'q [ Schattenjager ]

Szybka kremacja zwłok :P

30.09.2004
01:27
[76]

Brisk. [ Chomik ]

OK ide spac :] Rano praca, popołudniu KrK :]

Branoc Vlowcy :]

30.09.2004
01:28
smile
[77]

M'q [ Schattenjager ]

Cu Prezes :)

30.09.2004
01:39
[78]

Wildcat [ Centurion ]

Quite good shotZ.

Branoc VL

30.09.2004
01:40
smile
[79]

M'q [ Schattenjager ]

Thnx.
Cu ViP.

Ja też śmigam.

30.09.2004
01:44
smile
[80]

Torn [ Merces Letifer ]

Jakie rzuca. Wbiłem się tam, bo akurat na 1 part trafiłem i na filmach się znam.. :)
A te okładki itp to już przesada. Rozumiem gry, filmy i wsio.

Swoją drogą FSW strasznie wciąga, szczególnie na poziomie authentic, gdzie nie można save'ować.
Jestem padnięty.

Branoc.

30.09.2004
01:45
smile
[81]

Torn [ Merces Letifer ]

O już na 5. jestem.. Patrzaj patrzaj Brisk :>
I do tego grałem 10-cioma tylko :PPP

*hahaah*
*przemęczony idzie spać*

30.09.2004
01:47
smile
[82]

Torn [ Merces Letifer ]

Zdjęcie dla Brisia i ide spać :)

30.09.2004
10:15
[83]

Torn [ Merces Letifer ]

Can't believe.. nikogo jeszcze nie było?
O_o

30.09.2004
10:15
smile
[84]

Hellcat [ Legend ]

Cześć Jaśki :D

SOOpa, dziś dzień hopaka...będziem chłostać dziewczyny nacią od pietruszki coby były miłe :D
A prezerwatyw nie przyjmujemy bo mamy zapasy :D [ta, każdy w portfelu po 3 sztuki nosi...tylko po co? ;)]

Oho...LG Meeting :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 10:18:29]

30.09.2004
12:19
smile
[85]

M'q [ Schattenjager ]

YoO :)

To już jest paranoja :D

30.09.2004
12:23
smile
[86]

Hellcat [ Legend ]

E tam od razu paranoja...od teraz to już będzie norma :]

Btw. YoO :>

30.09.2004
12:33
smile
[87]

..KmP.. [ Designed by AI ]

SIEMANO !!!

30.09.2004
12:34
smile
[88]

Hellcat [ Legend ]

YOO!! KOMPOO!! :D

30.09.2004
12:34
smile
[89]

M'q [ Schattenjager ]

Wiceprezes, KmP hi :]

30.09.2004
13:33
smile
[90]

SULIK [ olewam zasady ]

Witam o poranku (?)
kurde nawet juz nie wiem jaki dzis dzien :]
kiedy to ja ostatnio w domu spalem ??
ehh... dopiero co przyszedlem, zjadelm obiad, wykompalem sie, przespalem 1h i zaraz wychodze ponownie :]

30.09.2004
14:10
smile
[91]

SULIK [ olewam zasady ]


no to do nastepnego posta: ktory nie wiem kiedy bedzie :]

30.09.2004
14:12
smile
[92]

Hellcat [ Legend ]

Khem...tego...krzyżyk na drogę :]

30.09.2004
14:14
smile
[93]

M'q [ Schattenjager ]

6 Sulik

Cu Sulik :)

30.09.2004
16:21
smile
[94]

Hellcat [ Legend ]

UP kontrolny :)

30.09.2004
16:22
smile
[95]

M'q [ Schattenjager ]

Poprawka UP'a :)

30.09.2004
16:42
smile
[96]

Adamss [ -betting addiction- ]

Bryyyyyyy!

Straciłem czas wczoraj aby tu zajrzeć niestety.. ale teraz mi sie udało trafić tu wreszcie ;].

Jak tam mija czas w VL? ;)

30.09.2004
16:43
smile
[97]

Hellcat [ Legend ]

YoO :)
Troche nudno, ale w porządku :)

30.09.2004
16:48
smile
[98]

M'q [ Schattenjager ]

Hi!

Jest dobrze ;)

30.09.2004
16:52
smile
[99]

Hellcat [ Legend ]

*słucha sobie K44...NP: Film*

30.09.2004
16:52
smile
[100]

Hellcat [ Legend ]

100 :)

30.09.2004
16:53
smile
[101]

..KmP.. [ Designed by AI ]

WISŁA KRAKÓW !!!

30.09.2004
16:54
smile
[102]

Hellcat [ Legend ]

KANAŁAMI!! :]

No offence :]

30.09.2004
16:54
smile
[103]

M'q [ Schattenjager ]

*soad - toxicity* to jest to :)

30.09.2004
16:55
smile
[104]

M'q [ Schattenjager ]

Zaraz wpadnie Sulik i się zapyta co to za mecz ;)

30.09.2004
17:07
smile
[105]

Torn [ Merces Letifer ]

Hi.

[ KoRn - Another Brick... ]
jeszcze mi się nie znudziło :>

30.09.2004
17:09
smile
[106]

M'q [ Schattenjager ]

Hi.
Mnie też nie. :)

30.09.2004
17:19
smile
[107]

M'q [ Schattenjager ]

Testing znaków specjalnych:

&#1071;

30.09.2004
17:19
[108]

M'q [ Schattenjager ]


Nie działa :(

30.09.2004
17:34
[109]

Torn [ Merces Letifer ]

Soul kiedyś gdzieś pokazywał jakie znaki specjalnie toleruje ten engine forum.
Była tam kropka, krzyżyk (taki chrześcijański), jakieś farfocle (kilka sztuk) i wsio.
Takich htmlowskich/phpbb/lub innych nie toleruje.

30.09.2004
17:36
smile
[110]

M'q [ Schattenjager ]


Rozumiem.

30.09.2004
17:55
smile
[111]

Torn [ Merces Letifer ]

Rome: Total War na horyzoncie (już widze jak leci paczka od wujka z usa :>). :D

30.09.2004
17:59
smile
[112]

Hellcat [ Legend ]

Szeryfie, a z jaką prędkością i ile do przylotu? :>

30.09.2004
18:03
[113]

Torn [ Merces Letifer ]

2min do przylotu :)

30.09.2004
18:04
smile
[114]

M'q [ Schattenjager ]


Beam this game Scotty :)

30.09.2004
18:13
smile
[115]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q - chcesz ? :)
Mogę Ci przesłać sms'ami binarnie ją. otwórz notatnik i pisz:
010101010101010101010101010101010101010101010102010101010101010101010101

:PPP

(bug implemented)

30.09.2004
18:14
smile
[116]

Hellcat [ Legend ]

Szeryfie, jak bym nie pisał, wychodzi mi CM 2006 :]

30.09.2004
18:18
[117]

Torn [ Merces Letifer ]

:)

o gol...
To co Kraków papa?

30.09.2004
18:20
[118]

Hellcat [ Legend ]

Hm, nie ma co dzielić skóry na nie-dźwiedziu...mecz jeszcze trwa :P

30.09.2004
18:20
smile
[119]

M'q [ Schattenjager ]


010101010101010101010101010101010101010101010102010101010101010101010101

:D

30.09.2004
18:23
smile
[120]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

LEŻY I KWICZY ZE ŚMIECHU Z SYSTEMU BINARNEGO SZEFA :D AHAHAHAHAAHAHAHAAH :P

30.09.2004
18:23
[121]

Torn [ Merces Letifer ]

M'q -

:PPP

(bug implemented)


btw, polecam Futurame, jedne z pierwszych odcinków i koszmar Bendera :D

30.09.2004
18:24
[122]

Hellcat [ Legend ]

Hm, to może dlatemu mi wychodził CM 2006...przecież nie było jeszcze 2005 :P

30.09.2004
18:25
[123]

Torn [ Merces Letifer ]

Nie to był bug, który formatował C:\
:>

O Kraków tonie...

30.09.2004
18:26
smile
[124]

M'q [ Schattenjager ]


Wiśle mówimy nara :)

30.09.2004
18:27
smile
[125]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szef tia a świstak siedzi i zawija :D :D

30.09.2004
18:28
smile
[126]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

o psia kość... :>

30.09.2004
18:28
[127]

Hellcat [ Legend ]

Wisłą nie z takich tarapatów już wychodziła

No może i tak...ale coś mnie się zdaje że z tych nie wyjdzie :]

30.09.2004
18:28
[128]

Torn [ Merces Letifer ]

Specjalnie sla Shakkusia:

Sapers 2 w hexie:
45 A4 C2 8B G4 EA

:>

oraz uber-Paint w oktagonalnym:
3453 1296 4322 4317

:>

30.09.2004
18:29
smile
[129]

Torn [ Merces Letifer ]

*Saper nie Sapers :>


30.09.2004
18:30
[130]

Hellcat [ Legend ]

Szeryfie, co jest??
Wkleiłem to do Frontpage'a i mi chciało ściągać tego, no...k.r.a.c.k.a. do SimZ 2 :D

30.09.2004
18:30
smile
[131]

Torn [ Merces Letifer ]

Cichaj bo dostane b.a.n.a.n.a. :>

30.09.2004
18:32
smile
[132]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ahahahahahahah albo ja jezdem inny albo cos nie pasuje w tym Twoim hexie Szef :D :D

30.09.2004
18:33
smile
[133]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka - no shit?

30.09.2004
18:33
smile
[134]

Torn [ Merces Letifer ]

A w oktagonalnym pasi all?? :D

30.09.2004
18:34
smile
[135]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szef wiesz Ty juz lepiej tyle nie myśl, bo kiepsko na tym wychodzisz :D

co do oktagonalnego : Szef patrzaj co napisalem wyzej :D oraz co napisalem teraz :P:P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 18:34:01]

30.09.2004
18:34
[136]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakkuś - nie martw się, są takie osoby, które nie zawsze łapią kawał lekko przemycony :D

30.09.2004
18:35
smile
[137]

Hellcat [ Legend ]

He? Jaki kawał? Wtf? :>

Taa...2:1

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 18:34:15]

30.09.2004
18:36
smile
[138]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

30.09.2004
18:36
[139]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka - patrz co napisałem wyżej i do garów :D

30.09.2004
18:37
smile
[140]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szef gary sa dla Miqsia, a nie dla BEERMENA :D

30.09.2004
18:37
[141]

Torn [ Merces Letifer ]

Helluś - 2 to był kawał, jakbyście widzieli Futurame (Przygody Fry'a w kosmosie) to byście zaczaili.
Zresztą chyba trzeba być idiotą zeby sądzić, że informatyk może dać 2 do binarnego :D

30.09.2004
18:38
[142]

Torn [ Merces Letifer ]

No to polej :>

30.09.2004
18:38
[143]

Hellcat [ Legend ]

Szeryfie, a nie sądziłeś iż specjalnie spytam o jaki kawał biega żeby wyjśc na idiotę?? :D
[a Futuramę oglądałem :P]

30.09.2004
18:40
smile
[144]

Torn [ Merces Letifer ]

Helluś - Ciebie akurat przejrzałem, ale wydaje mi się, ze barman myśli, że ze mną serio coś nie tak :D
*patrzy podejrzliwie na barmana, przez mocno zaciśnięte ślepia a'la Eastwood*

30.09.2004
18:40
smile
[145]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szef sie wykreca z błędu jak tylko może :D :D

Szef 5o sztuk złota :D >>>>

30.09.2004
18:41
smile
[146]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szef beerman nie myśli beerman działa :D

30.09.2004
18:46
[147]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakkuś - myśl co chcesz, chyba czytać potrafisz - co napisałem Mikusiowi po jego ""odkryciu"".
Jeezu, następnym razem położe skórke od banana i się wywale. Coś bardziej finezyjnego się nie opłaca robić :(

30.09.2004
18:48
smile
[148]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szef huehuehue ojjj nie nerwuj sie tak, bo żyłke Ci widać jak u Burzusia dawniej :D :D

30.09.2004
18:49
[149]

Torn [ Merces Letifer ]

Shakka - ukatrupie Cie kiedyś, Mikuś mi da namiary i zobaczysz, sztreszować szefa :>
qrdeee...
ide sie położyć :)
Zawiało mnie na przełęczy.

30.09.2004
18:51
smile
[150]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Szef ok czekam :D :D

A teraz za zdrowie Szefa i co by nam sie tak nie nerwował szybko :D :D

30.09.2004
19:04
smile
[151]

Torn [ Merces Letifer ]

Od teraz to totalnie kłade **** na to co się tu będzie wypisywać.
:P

*cheers*

30.09.2004
19:05
smile
[152]

M'q [ Schattenjager ]


Gary są do Mikusia, no dobry kawał :D

30.09.2004
19:06
smile
[153]

M'q [ Schattenjager ]


A ja wiedziałem o co chodzi szefowi, nie żebym nie zakumał, że ta 2 tam była przypadkowo :P

30.09.2004
19:07
smile
[154]

M'q [ Schattenjager ]


TZN nie przypadkowo, tylko specjalnie :) Geez.,.... co ja pisze :D

30.09.2004
19:08
smile
[155]

Torn [ Merces Letifer ]


30.09.2004
19:16
smile
[156]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Geeez z kim ja sie zadaje [by ktoś tam, przerobione by ktoś tam, by Shakkuś] :D


*ogląda Pszczółke Maje* :D :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 19:18:03]

30.09.2004
19:19
smile
[157]

M'q [ Schattenjager ]


Whatever, o co chodzi wogóle? :D

30.09.2004
19:22
smile
[158]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Miqś jeżeli nie wiadomo o co chodzi to idzie o kase :P

btw. Gucio rulez :D

30.09.2004
19:24
smile
[159]

M'q [ Schattenjager ]


A o kase :> A o jakiej sumie mówimy konkretnie? :P

Gucio? :D WTF? :D

30.09.2004
19:26
smile
[160]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Miqs no jak to nie wiesz ? :D Gucio, ktory ma Maje :P D

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzorach :D

30.09.2004
19:28
smile
[161]

M'q [ Schattenjager ]


Aaaa to my są dżentelemeny :P a ok, to nie gadajmy o kasie :D

30.09.2004
19:31
smile
[162]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ooooo i o to chodzi :D

Bo to co nas podnieca to się nazywa kasa
a kiedy w kasie forsa to sukces pierwsza klasa
bo to co nas podnieca to czasem też jest seks
a seks i pełna kasa to wtedy sukces jest

30.09.2004
19:34
smile
[163]

M'q [ Schattenjager ]


I'm singing in the rain,
just singing in the rain

What a glorious feeling
I'm happy again

I'm laughing at clouds
so dark up above

The sun's in my heart
and I'm ready for love

Let the stormy clouds chase
everyone from the place

30.09.2004
19:41
smile
[164]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Miqś a gdzie Ty tu do jasnej ciasnej deszcz widzisz ? :D

A moze to jest jakas propozycja ? :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 19:40:10]

30.09.2004
19:43
smile
[165]

M'q [ Schattenjager ]


Deszcze za oknem będzie za moment :P

A propozycja... hmm... coś sugerujesz?:> To może na priva przejdzemy, bo ja się wstydzę troszkę :D

30.09.2004
19:44
smile
[166]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Miqs ja Ci dam deszcze zaraz qna :D

Eeee no nie wstydź sie tutaj Sami Swoi :P

30.09.2004
19:46
smile
[167]

M'q [ Schattenjager ]


Samymi Swoimi to się nie martwię :D Ale Ty wiesz ile spectatorów tutaj nas teraz obserwuje? :D To prawie Truman Show :D

30.09.2004
19:51
smile
[168]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*rozgląda sie nerwowo* *szeptem* hmm widziałeś gdzies tutaj jakies kamery ? może by tak bum im zrobić ? :>

30.09.2004
19:54
smile
[169]

M'q [ Schattenjager ]


Wyrzucą nas za to z Vandenberg's Legacy Show :(

30.09.2004
19:56
smile
[170]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Eeee tam jedynie możemy dostać jakąs nagane typu biczowanie czy coś publika to lubi :D

30.09.2004
19:58
smile
[171]

M'q [ Schattenjager ]


Hmm biczowanie :) ok :›

*ładuje broń, strzela w kamery*

30.09.2004
19:59
smile
[172]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*ucieka i przyglada sie co stanie sie z Miqsiem* :D

30.09.2004
20:00
smile
[173]

M'q [ Schattenjager ]


Zdrada :D

30.09.2004
20:02
smile
[174]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*przyglada sie dalej* :D

30.09.2004
20:04
smile
[175]

M'q [ Schattenjager ]


Ha! :) Boją się mnie :P

30.09.2004
20:11
smile
[176]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*cieszy sie* :D

30.09.2004
20:12
smile
[177]

Hellcat [ Legend ]

*paczy*

30.09.2004
20:12
smile
[178]

M'q [ Schattenjager ]


Ha :D

30.09.2004
20:15
smile
[179]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

*KOTOR mode on*

cyCU :D

30.09.2004
20:18
smile
[180]

M'q [ Schattenjager ]


cyCu :)

(ha, pewnie się wystraszył) :D

30.09.2004
20:41
smile
[181]

Hellcat [ Legend ]

Mikuś...poczekaj, niech się Der Produzent dowie :>

I wracaj szybko :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-30 20:46:36]

30.09.2004
21:10
smile
[182]

Adamss [ -betting addiction- ]

Kraków utonął i zatopił go mirek Szymkowiak swoim "strzałem rozpaczy" na zakończenie meczu.. tak to już jest z Wisełką.. o_0.

30.09.2004
21:12
[183]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.