GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za stwór?

27.09.2004
12:18
[1]

pajkul [ Konsul ]

Co to za stwór?

Nie wiem co to jest, może wiecie? Sam go sfotografowałem.

27.09.2004
12:24
smile
[2]

Eliash [ Generaďż˝ ]

toperz?

27.09.2004
12:25
smile
[3]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

Eliash--> toperz??? nie, przeciez to CIEM

27.09.2004
12:25
[4]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

A jak nie toperz to co w takim razie?

27.09.2004
12:26
smile
[5]

hilander [ ]

Eliash ------ chyba "nie"

27.09.2004
12:26
[6]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Furczak gołabek, ćma z rodziny zawisakowatych. Mimo tego żeruje i lataw dzień, co jest dla ciem nietypowe (aczkolwiek nie dla tego rodzaju). Jak intersuje cie wiecej informacji z nazwą łacińską na czele to słuze ppomocą. Jestem lepidapterolog amator :)

27.09.2004
12:27
[7]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Ej ludzie nie róbcie sobie jaj, wczoraj mi uciekł, oddajcie mi go.

27.09.2004
12:28
[8]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

HA mialem racje ze Ciem :-)

27.09.2004
12:28
[9]

EliEli [ Pretorianin ]

Mogę się mylić ale nie jest to przypadkiem ćma "Pierzchnica (?) Trupiagłówka" ? Parę lat temu widziałem takie bydle u siebie na balkonie...
Nazwy dokładnie nie pamietam ale jakoś tak szło...

27.09.2004
12:29
[10]

zarith [ ]

la chupacabra:)


hhhrhrhrhrhr:)

27.09.2004
12:34
[11]

pajkul [ Konsul ]

Mam talent do zdjęć, dzięki pomoglście mi, ale to było moje setne zdjęcie w życiu, więc mam talent, no nie? (I farta tesh):D

27.09.2004
12:35
[12]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

EliEli-->Zmierzchnica trupia główka :) Masz rację, to ta sama rodzina, tylko ze zmierzchnica ma kompletnie inne ubarwienie i jest trzy razy większa. No i nie zachowuje sie jak koliber... BTW gdzie mieszkasz, bo to intersujace ze ja widziałeś. Juz od dłuższego czasu nie słyszałem, żeby sie pojawiała w naszym kraju.

27.09.2004
12:38
[13]

Szalony_Pelikan [ Konsul ]

Shadow
Nie podejrzewałbym cię o takie zainteresowania? Jak grasz w nogę na sępa to takich potworków wypatrujesz? To wszystko tłumaczy... :)

27.09.2004
12:40
smile
[14]

PalooH [ Generaďż˝ ]

Heh pokazałem koleżance z pracy tą fotkę, to powiedziała, że to ślmak <lol>
Sam kiedyś spotkałem tą ćmę i myślałem, że to koliber :P Ale miałem wtedy ze 12 lat :)

27.09.2004
12:42
[15]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Pelikan-->co to za aluzje? Jestem po prostu doskonałym środkowym napastnikiem, wzoruje się na naszych kadrowiczach, np Rasiaku ;-)))
Poza tym to nie potworki, to bardzo fajne zwierzatka. A zebyś widział ich gasienice, cos kapitalnego ! :D

27.09.2004
12:43
smile
[16]

Grand [ The One And Only ]

La koliber :)

27.09.2004
13:27
[17]

pajkul [ Konsul ]

Sfotografowałem go w Polsce, Nysa (woj. opolskie) w ostatnią niedzielę.

27.09.2004
13:36
[18]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

pajkul ---> swietna fotka, bardzo mi sie podoba ;)
Shadowmage ----> wow..jestem pod wrazeniem, ale wiedza....fiu fiu....

no i nastepny dzien w ktorym czegos sie nauczylem :)

27.09.2004
13:42
[19]

kastore [ Troll Slayer ]

Swoją drogą ten sam problem, to samo rozwiązanie , pomimo różnych gatunków, wręcz klas zwierząt.
Lot nieruchomy , podobna praca skrzydeł i jak miałem okazje zaobserwować nawet poruszanie sie w powietrzu, podlatywanie do kwiatu, w podobnym stylu.

27.09.2004
14:41
[20]

EliEli [ Pretorianin ]

Shadowmage :)
No właśnie "Zmierzchnica..." :)

Widziałem ją z 5 lat temu, okolice Bielska-Białej, oraz jakieś 7 lat temu Mazury, jezioro Nidzkie.
Czyli to raczej kaaaaawał czasu.

27.09.2004
14:44
smile
[21]

tomek@rick [ Konsul ]

shadowmage --> skopiowałes to z encyklopedii czy jak??????

27.09.2004
15:04
[22]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

tomek-->skadże znowu, ja naprawdę sie tym interesuję (a raczej interesowałem, bo od kilku lat nie mam na to wiele czasu)

Kastore-->to jedynie dowodzi jak wspaniala jest natura :)

Visus-->dziękuję bardzo, kłąniam się nisko :P

Elieli-->na Mazurach to dziwna sprawa, ona zwykle zalatuje jedynie do Polski południowej.

01.10.2004
09:04
[23]

pajkul [ Konsul ]

A gdzie najczęściej Furczak występuje? W jakim kraju?

01.10.2004
09:20
smile
[24]

zelka [ Pretorianin ]

Właściwą ojczyzną jest Europa Południowa, skąd co roku leci nad Alpami i Karpatami do Europy Środkowej. Mogą się tu również rozmnażać.

01.10.2004
09:41
smile
[25]

Sir klesk [ Sazillon ]

Przeciez TO JEST koliber :D

01.10.2004
09:45
[26]

kastore [ Troll Slayer ]

hmm, pewnie komuś z klatki nawiał

01.10.2004
10:04
smile
[27]

karollus [ parek v rohliku ]

bocian ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.