White Star [ Soldier ]
wyszukiwarka tylko 7 dni wstecz
Wyszukiwarka forum jest tymczasowo ograniczona do 7 dni z powodów wydajnościowych. Pracujemy obecnie nad nową wersja wyszukiwarki która będzie w pełni funkcjonalna.
czy to znaczy ze niedługo wróci ta stara na całe forum??tzn..np.2 lata wstecz??
yazz_aka_maish [ Legend ]
Wyszukiwanie 9999 dni wstecz i przeszukiwanie nie tylko tytułów lecz również postów w wątkach...
To chyba zbyt piękne aby było prawdziwe :)
?
iNfiNity! [ Senator ]
Wiecie co... od kiedy wyszukiwarka ustawiona jest na 7 dni, forum dziala mi odczuwalnie szybciej... hmm...
grompablo [ Konsul ]
ja chce wiecej :P kurde szukam czegos a tu 21 dni tylko
a ile bedzie jesli mozna wiedziec ?

zarith [ ]
wkurza mnie to... rozumiem argumenty pracowników gol-a i przyjmuje je jako logiczne i nieuniknione, ale i tak mnie to wkurza
yazz_aka_maish [ Legend ]
Mnie też....
...a nie, sorry, eMule wyłączony stąd ten wzrost wydajności...
iNfiNity jestem w stanie przecierpieć te kilka milisekund dłużej, byleby była możliwość porządnego przeszukiwania forum...wyobrażasz sobie ile w przyszłości będzie nowych wątków z racji tego, że ktoś nie może znaleźć starego?
yazz_aka_maish [ Legend ]
Moje "mnie też" odnosiło się do postu InFi...

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
21 dni jeszcze było oki ale 7 ?? aaa....

gofer [ ]
dziwne, ja nie mam jakiegoś ograniczenia czasowego i mogę wyszukiwać nawet 9999 dni wstecz...

..KmP.. [ Designed by AI ]
Gofer - > już się tak nie chwal, że masz abonament. :D

leszo [ Mała Wojna ]
tymaczasowo... ciekawe....
iNfiNity! [ Senator ]
yazz_aka_maish - ale forum na prawdę chodzi szybciej! I to się czuję.
A w dzień nic nie ściągam ;-P

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
KmP---->wiesz jak sie niema przyjaciol, znajomych...to co on ma robic z kasa...i tak siedzi non stop przy kompie:PPPPPPPP

gofer [ ]
Ilek - > siaaaraaap, biaaacz :)

volvo95 [ Legend ]
Przynajmniej forum chodzi zauważalnie szybciej :)
Fett [ Avatar ]
żeby tylko to nie trwało za długo :)
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Forum chodzi szybciew bo coraz wiecej ludzi rezygnuje z forum przez ta wyszukiwarke.
"forum nigdy nie bedzie platne" n/c
QQuel [ Master of Puppets ]
ttwizard - Właśnie chodzi o to, że forum oficjalnie nie jest płatne, ale prawda jest taka, że za coraz więcej rzeczy Gol pobiera kasę (Zaczęło się od poradników i takich tam, a skończy na dodawaniu postów - przepowiadam wam) i będzie tak dalej, aż opustoszeje...
No nic - komercha jest wszędzie...
White Star [ Soldier ]
no to jak bedzie opłata za posty to pewnie z 50% zrezygnuje...bo sa inne fora:D
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
qquel - nie przesadzaj. To co jest płatne wcale nie poprawia w jakiś znaczący sposób działania forum.
Wyszukiwarka teraz jest tymczasowa, ma być bardziej funkcjonalna.
Edycja postów to niewiele dający bajer. Możesz zawsze napisać drugiego albo, jeszcze lepiej, przeczytać przed opublikowaniem.
Kategoria "Premium" jest dobra do szybszej komunikacji z adminem. Nie ma tam niewiadomo jakich dyskusji o polityce, religii czy pedziach. Jest jedna karczma, mniej więcej tak głupawa jak pozostałe.
A to, że serwis bierze kasę? Cóż, ściągasz te poradniki naprawdę szybko, ciężko jest znaleźć darmowy serwer równie szybki i bez kolejkowania. W sumie płacisz za to, że masz wszystkie informacje w jednym miejscu i szybko a cena jest naprawdę niska. Co to jest 60 zł na rok? 99% informacji można znaleźć w sieci, tyle tylko, że trochę to zajmuje. Tutaj płacisz grosze i masz all in one.
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
A tak a'propos komerchy... nie zdziwilło cię, qquel, że twój dostawca internetu przysyła ci bezczelnie co miesiąc rachunki?
ttwizard [ Generaďż˝ ]
Gladius -> Owszem to co w tej chwili jest platne poprawia w dosyc znaczacy sposob forum bo chyba nie wmowisz ze wyszukiwarka 21 dni albo taka jaka jest dotychczas ( 7 dni) nie utrudnia korzystania z forum. Ostatnio szukałem pierwszych watkow call of duty przez wyszukiwarke google, lecz po 20 min dalem sobie spokoj...
Wiem, ze sytuacja z wyszukiwarka podobno jest tymczasowa, ale to juz trwa ponad miesiac, a efekty sa takie, ze jeszcze odjeli nam 14 dni ^_^ Dziwnym trafem panowie z abonamentem popijaja szampana wyszukujac watki sprzed 2 lat :-)
Edycja postów to druga sprawa. Czasami piszesz posta w pospiechu i potem łapiesz sie za glowe co napisales:) Napewno zdarzylo ci sie nie raz. Albo naprzyklad chcesz uzupelnic/rozwinac wstepniak, a do tego edycja bylaby swietna.
Ktoś nam obiecal, ze forum nigdy nie bedzie platne, ale tak naprawde z biegiem czasu, coraz wiecej funkcji staje sie dostepne tylko dla placacych.
Ja juz od jakiegos czasu przezucilem sie na inne forum, a na gola zagladam sporadycznie z nudow.
gofer [ ]
sorry za up, ale...
ttwizard - > "panowie z abonamentem popijaja szampana"
jeśli nie stać Cię na wydatek 16 gr/dzień to może zgłoś się do Caritasu po jakieś wsparcie, koleś...
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
ttwizard- a nie przyszlo Ci do glowy ze forum staje sie platne zeby w ogole moglo byc???? i zeby bylyporadniki recenzje pikniki i masa inncyh rzeczy??? GOL nie jest samowystarczalny:/ niestety
;-)
ttwizard [ Generaďż˝ ]
gofer --> Stac mnie, ale niechce placic proste ?
Kolesia to sobie znajdz na podworku.
Filevandrel -> Co maja poradniki, pikniki, recenzje do forum ?
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
ttwizard jak nie chcesz płacić to czemu się żołądkujesz? A może ci się NALEŻY? Ile ty masz lat? 13?
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
ja mam 13.
czy to znaczy, że jestem gorszy ?
gofer [ ]
ttwizard - > no i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Nie chcesz płacić, nie masz prawa wymagać. Forum jest darmowe, bo ideą forum jest pisanie i czytanie postów. Edycja jest dodatkiem, a ograniczenie w wyszukiwarce jest tymczasowe i wprowadzone w skutek prac prowadzonych nad czymśtam nowym. No ale najlepiej nie płacić i wymagać więcej za frajer. Szkoda gadać...

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
A ja chcę wyszukiwarki minimum 7 dni naprzód

mortan_battlehammer [ Legend ]
BIGos masz 16 co klamiesz :)
ttwizard --> Stac mnie, ale niechce placic proste ? n
nie podoba sie, sa inne fora proste ?
po drugie nie moge nic konkretnie napiac, ale uwierz na słowo ze za niedlugo zapomnisz o tych 7 dniach :)
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Mam tyle lat na ie się czuję, a czuję się na 13
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Ja mam małą nadzieję, że wróci niegraniczone szukanie wątków w stosunku do dni.

shark [ Pretorianin ]
ttwizard ---> możesz dać adres tego swojego forum? Też chętnie bym się przerzucił. A jeśli chodzi o tymczasowość tego problemu z wyszukiwaniem to mam nadzieję że to prawda. Forum bez możliwości wyszukiwania jest zaprzeczeniem samej idei forum jako takiego. Nawiasem mówiąc przed ograniczeniem wyszukiwania nie zauważyłem żeby forum chodziło na tyle wolno żeby to stanowiło jakiś wielki problem (chyba że na modemie). Można więc było najpierw opracować nowy system, a nie wyłączać wyszukiwarkę.
ttwizard [ Generaďż˝ ]
eh rzadko bywam na tym forum dlatego sie nie odzywalem.
gladius --> a co cie tak gryzie, ze wyrazam swoja opinie co ? Nie wolno mi ? Jesli nie doczytalem FAQ to popros adminow zeby mnie zbanowali. Nie chce placic za forum bo na szczescie sa jeszcze bezplatne fora gdzie moge pisac. Tutaj poprostu wyrazilem opinie co o tym mysle.
gofer -> Nie mam prawa wymagac, ale moge tu napisac co o tym mysle ?
mortan_battlehammer -> To tez siedze tez na innym forum. PROSTE ?!
Ja rozumiem ze placicie abonament i jestescie guru internetu i wogole mafioso itp, ale przestancie dotykac sie kutasami, tylko spojrzcie prawdzie w oczy, jak moze funkcjonowac forum z 7 dniowa wyszukiwarka ?
EOT
ttwizard [ Generaďż˝ ]
shark --> Niestety nie moge. Przeczytaj FAQ

mortan_battlehammer [ Legend ]
ttwizard ----> a ty masterze zrozum ze to tylko przejsciowy okres i niedlugo sie to zmieni
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
ttwizard - wolno ci pisać, ale to nie znaczy, że możesz pisać dowolne bzdury i nie zostaniesz zjechany. Owszem wolność wypowiedzi jest, ale ponosi się konsekwencje tego, co się pisze,
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Neo_zion -> dla mnie edycja to właśnie bajer. Liczba postów, o ile stanowi dla kogoś problem, to tylko dla GOL-a bo zajmuje serwer. Zresztą założę się, że więcej śmieciowych postów powstaje dziennie we wszystkich karczmach, niż w miesiąc na skutek braku edycji.
Ten link, który podałeś - na pewno dotyczy poradników?
Co do poradników tutaj z gamefags (ach te skrypty, nie chce mi się z nimi walczyć) to dość poważne oskarżenie. Poradniki z GOLa mają obrazki, mapy itd. Ale możesz mieć trochę racji - sam kiedyś zwróciłem uwagę, że poradnik do Hitmana 2 na GOL-u jest zbyt podobny do poradnika z game....
White Star [ Soldier ]
fajny okres przejsciowy....(tymczasowy) tzn ile jeszcze??