GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Zegnam was :( ...

22.09.2004
16:22
smile
[1]

merkav [ Aguś ]

Forum CM: Zegnam was :( ...

... tia jasne, mysleliscie ze sie mnie tak latwo pozbedziecie ?

Moi drodzy towarzysze i towarszyszki broni pragne was zawiadomic iz w najblizszym czasie rozpoczynam wyzsza edukacje (czyt. studia). Z tego prostego powodu moje temo gry spadnie (tak, tak da sie jeszcze wolniej). W domu bede mniej wiecej raz na miesiac i wtedy odpowiem na pliczki. W najblizszym czasie postaram sie tam znalezc dostep do sieci i nabyc droga kupna jakiegos laptopa, ktory bedzie mial na tely sily zeby udzwignac CM : )

Tak wiec dzielni kamraci, trzymajcie sie i wyczekujcie plikow albowiem nie znacie dnia ani godziny :)

22.09.2004
16:57
smile
[2]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Dziwne jeszcze nikt nie zapłakał:)

22.09.2004
17:04
smile
[3]

iNfiNity! [ Senator ]

Nareszczie :P !!!

22.09.2004
17:05
[4]

Misio-Jedi [ Legend ]


merkav ---> A co studiujesz ?

22.09.2004
17:06
[5]

iNfiNity! [ Senator ]

Misio-Jedi - bodajże historię wojskowości chyba... chyba.

22.09.2004
17:07
[6]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

To mi się podoba najbardziej, cieszę się ze nie mam PBEM-a z Merkavem:))
"trzymajcie sie i wyczekujcie plikow albowiem nie znacie dnia ani godziny :)"

22.09.2004
17:23
smile
[7]

JOY [ Generaďż˝ ]

Nieeee ja mam pbem z Merkavem .... Te studia to wymówka bo wszyscy wiedzą że przegrewasz ze mną tego pbem :p czekam teraz z niecierpliwością na pliki, coś czuje że skończymy w 2005 roku :(

22.09.2004
17:25
smile
[8]

merkav [ Aguś ]

Misio - Nieskonczony sie wygadal, chyba znowu go musze w piwnicy zamknac :)

Joy - zawsze byles optymista :) 2005 ? Pfi :)

22.09.2004
17:30
[9]

Misio-Jedi [ Legend ]


Historia wojskowości ? O ! To ciekawe.
Czy to jakaś uczelnia wojskowa ?

22.09.2004
17:47
smile
[10]

Holmes__ [ Konsul ]

Merkav --> powodzenia i nie daj się. A kiedy przyjdą podpalić dom... to nie będę ja, bo mnie przecież pliczek odeślesz zanim wyjedziesz :o))

22.09.2004
17:50
smile
[11]

merkav [ Aguś ]

Holmes - Mieszkam 50m od bazy strazy pozarnej, maja mnie tuz za plotem :)

Misio - cywilna :)

22.09.2004
17:52
smile
[12]

oskarm [ Future Combat System ]

Markav --> eeeee tam zrzędzisz jak stara teściowa ;-P U nas w akademolcach net jest w kazym pokoju, w ilosci jedno gniazdko na osobę (szybszych transferów to nie uświadczysz w usługach komercyjnych). Wszyscy studenci maja zykłe blaszaki w pokojach, nawet ci mieszkajacy w jakiejś zapadłej dziurze 200km od Gdańska. Wieć nei zrzędź tylko zabieraj blaszaka ze sobą ;-P

22.09.2004
17:57
[13]

merkav [ Aguś ]

Oskarm - nawetnie wiesz jakbym chcial :) Tylko mam 3 pary oczu, ktore jak im zaproponowalem taki pomysl tak na mnie spojrzaly, ze az ciarki przeszly po plecach :) Pozatym dzis bylem na zwiadzie i widzialem pokoje (2-osobowe) o polowe mniejsze niz ten co mam teraz, kompa dalo by sie wcisnac ale uzywanie go w jakiejkolwiek wygodniej pozycji calkowicie odpada :( No i w calym tym zamieszaniu zapomnialem zapytac czy maja net, a to byl nr.1 na liscie pytan...

22.09.2004
21:04
[14]

Decayero [ Chor��y ]

Merkav --> To mógłbyś zagęścić ruchy cztery tury nam zostały. Jakie te studenty to się wygodne porobiły, na pierwszym roku dostał dwójkę i jeszcze marudzi.

22.09.2004
23:11
[15]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

powodzenia merkav na studiach:) i nie zapomnij o nas;( (placze cichutko i ocieram lzy lniana chusteczka a pozniej stoje w drzwiach i macham ci nia widzac twoje oddalajace sie plecy niosace tabolek) paaa

:>>
ale tak serio to mam nadzieje ze nie zaginiesz nam :D
pozdrawiam:)

23.09.2004
10:49
[16]

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]


Merkac - grunt to odpowoednie zorganizowanie stanowiska pracy

23.09.2004
10:50
[17]

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]

Edit: Merkac = merkav

23.09.2004
10:51
smile
[18]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Jaskiniowiec--> to jakies jaja sa tak???

23.09.2004
11:45
[19]

Wiggins [ SSiberian Tiger ]

SKANDAL !!
W naszej grze juz nawet nie mam co zajmowac, bo wszedlem na 3/4 mapy, daleko zostawiajac flagi z tylu.
Mam tylko nadzieje, ze komp Cie podda.

Czulem to w kosciach, gdy nagle musiales konczyc TCP.

23.09.2004
12:04
[20]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

wiggins to juz nie dokonczysz:D

jaskiniowiec.... nie boisz sie ze podczas snu ci to kiedys spadnie na glowe?:D

25.09.2004
21:23
smile
[21]

merkav [ Aguś ]

No juz spakowany, ostarnia szansa zeby ponazekac na tempo gry :)

Do zobaczenia wkrotce :)

25.09.2004
22:20
smile
[22]

bonk_ [ Pretorianin ]

jaskiniowiec-+-->fajne stanowisko<LOL> ...serio tak masz????

26.09.2004
12:01
smile
[23]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Hihi, wreszcie Merkav ma dobrą wymowkę na tempo swojej gry. I przynajmniej na jakiś czas chociaż część osób da mu spokój :D

26.09.2004
12:02
smile
[24]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Jaskiniowiec --> stanowisko "pracy" wykonane profesjonalnie :D Nic tylko grać :D I nawet łóżko jest pod ręką :D

26.09.2004
15:48
smile
[25]

Glazo [ Konsul ]

Łóżko jest nie tylko pod ręką ale nawet...

01.10.2004
22:59
smile
[26]

merkav [ Aguś ]

Muahahah wrocilem ! Teskniliscie ?:)

02.10.2004
11:24
smile
[27]

Sgt.Luke [ Konsul ]

Merkav--> ty się lepiej szybko schowaj, bo znowu cię zaczną pliczkami gnębić :>

I wcale nie tęskniliśmy :))

02.10.2004
12:47
smile
[28]

Holmes__ [ Konsul ]

Merkav --> tęskiniliśmy. Szczególnie moje plutony AK, które tkwią na tej pustyni już miesiąc bez jedzenia. Zlituj się nad nimi i odeślij plik! :o)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.