
merkav [ Aguś ]
Forum CM: Zegnam was :( ...
... tia jasne, mysleliscie ze sie mnie tak latwo pozbedziecie ?
Moi drodzy towarzysze i towarszyszki broni pragne was zawiadomic iz w najblizszym czasie rozpoczynam wyzsza edukacje (czyt. studia). Z tego prostego powodu moje temo gry spadnie (tak, tak da sie jeszcze wolniej). W domu bede mniej wiecej raz na miesiac i wtedy odpowiem na pliczki. W najblizszym czasie postaram sie tam znalezc dostep do sieci i nabyc droga kupna jakiegos laptopa, ktory bedzie mial na tely sily zeby udzwignac CM : )
Tak wiec dzielni kamraci, trzymajcie sie i wyczekujcie plikow albowiem nie znacie dnia ani godziny :)

von Izabelin [ Luftgangsta ]
Dziwne jeszcze nikt nie zapłakał:)

iNfiNity! [ Senator ]
Nareszczie :P !!!
Misio-Jedi [ Legend ]
merkav ---> A co studiujesz ?
iNfiNity! [ Senator ]
Misio-Jedi - bodajże historię wojskowości chyba... chyba.
von Izabelin [ Luftgangsta ]
To mi się podoba najbardziej, cieszę się ze nie mam PBEM-a z Merkavem:))
"trzymajcie sie i wyczekujcie plikow albowiem nie znacie dnia ani godziny :)"

JOY [ Generaďż˝ ]
Nieeee ja mam pbem z Merkavem .... Te studia to wymówka bo wszyscy wiedzą że przegrewasz ze mną tego pbem :p czekam teraz z niecierpliwością na pliki, coś czuje że skończymy w 2005 roku :(

merkav [ Aguś ]
Misio - Nieskonczony sie wygadal, chyba znowu go musze w piwnicy zamknac :)
Joy - zawsze byles optymista :) 2005 ? Pfi :)
Misio-Jedi [ Legend ]
Historia wojskowości ? O ! To ciekawe.
Czy to jakaś uczelnia wojskowa ?

Holmes__ [ Konsul ]
Merkav --> powodzenia i nie daj się. A kiedy przyjdą podpalić dom... to nie będę ja, bo mnie przecież pliczek odeślesz zanim wyjedziesz :o))

merkav [ Aguś ]
Holmes - Mieszkam 50m od bazy strazy pozarnej, maja mnie tuz za plotem :)
Misio - cywilna :)

oskarm [ Future Combat System ]
Markav --> eeeee tam zrzędzisz jak stara teściowa ;-P U nas w akademolcach net jest w kazym pokoju, w ilosci jedno gniazdko na osobę (szybszych transferów to nie uświadczysz w usługach komercyjnych). Wszyscy studenci maja zykłe blaszaki w pokojach, nawet ci mieszkajacy w jakiejś zapadłej dziurze 200km od Gdańska. Wieć nei zrzędź tylko zabieraj blaszaka ze sobą ;-P
merkav [ Aguś ]
Oskarm - nawetnie wiesz jakbym chcial :) Tylko mam 3 pary oczu, ktore jak im zaproponowalem taki pomysl tak na mnie spojrzaly, ze az ciarki przeszly po plecach :) Pozatym dzis bylem na zwiadzie i widzialem pokoje (2-osobowe) o polowe mniejsze niz ten co mam teraz, kompa dalo by sie wcisnac ale uzywanie go w jakiejkolwiek wygodniej pozycji calkowicie odpada :( No i w calym tym zamieszaniu zapomnialem zapytac czy maja net, a to byl nr.1 na liscie pytan...
Decayero [ Chor��y ]
Merkav --> To mógłbyś zagęścić ruchy cztery tury nam zostały. Jakie te studenty to się wygodne porobiły, na pierwszym roku dostał dwójkę i jeszcze marudzi.
gro_oby [ Generaďż˝ ]
powodzenia merkav na studiach:) i nie zapomnij o nas;( (placze cichutko i ocieram lzy lniana chusteczka a pozniej stoje w drzwiach i macham ci nia widzac twoje oddalajace sie plecy niosace tabolek) paaa
:>>
ale tak serio to mam nadzieje ze nie zaginiesz nam :D
pozdrawiam:)
Jaskiniowiec [ Pretorianin ]
Merkac - grunt to odpowoednie zorganizowanie stanowiska pracy
Jaskiniowiec [ Pretorianin ]
Edit: Merkac = merkav

grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Jaskiniowiec--> to jakies jaja sa tak???
Wiggins [ SSiberian Tiger ]
SKANDAL !!
W naszej grze juz nawet nie mam co zajmowac, bo wszedlem na 3/4 mapy, daleko zostawiajac flagi z tylu.
Mam tylko nadzieje, ze komp Cie podda.
Czulem to w kosciach, gdy nagle musiales konczyc TCP.
gro_oby [ Generaďż˝ ]
wiggins to juz nie dokonczysz:D
jaskiniowiec.... nie boisz sie ze podczas snu ci to kiedys spadnie na glowe?:D

merkav [ Aguś ]
No juz spakowany, ostarnia szansa zeby ponazekac na tempo gry :)
Do zobaczenia wkrotce :)

bonk_ [ Pretorianin ]
jaskiniowiec-+-->fajne stanowisko<LOL> ...serio tak masz????

Sgt.Luke [ Konsul ]
Hihi, wreszcie Merkav ma dobrą wymowkę na tempo swojej gry. I przynajmniej na jakiś czas chociaż część osób da mu spokój :D

Sgt.Luke [ Konsul ]
Jaskiniowiec --> stanowisko "pracy" wykonane profesjonalnie :D Nic tylko grać :D I nawet łóżko jest pod ręką :D

Glazo [ Konsul ]
Łóżko jest nie tylko pod ręką ale nawet...

merkav [ Aguś ]
Muahahah wrocilem ! Teskniliscie ?:)

Sgt.Luke [ Konsul ]
Merkav--> ty się lepiej szybko schowaj, bo znowu cię zaczną pliczkami gnębić :>
I wcale nie tęskniliśmy :))

Holmes__ [ Konsul ]
Merkav --> tęskiniliśmy. Szczególnie moje plutony AK, które tkwią na tej pustyni już miesiąc bez jedzenia. Zlituj się nad nimi i odeślij plik! :o)