GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak podoba sie layout?

21.09.2004
15:55
smile
[1]

Overflow [ Legionista ]

Jak podoba sie layout?

Wlasnie tworze sobie layout nowej stronki internetowej, jak wam sie podoba? Moze jest i skromny, ale mam nadzieje, ze najgorszy nie jest :)

21.09.2004
16:07
[2]

The LasT Child [ GoorkA ]

szarosci w menu pozmieniaj na czarnosci, tez popracuj nad kolorem slowa MAGAZIN w logo, poza tym nie pasuja mi na gorze te butony Konsole, PC, Programy, Linux

21.09.2004
16:07
[3]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

IMO zmień czcionkę na czarną :) szara na białym tle męczy wzrok (przynajmniej mój), ogólnie może być, bez zbędnych pierdoł - 7/10

Pozdr.

21.09.2004
16:07
[4]

hotDog [ Outsider ]

Całość robi dobre wrażenie i nawet mi się podoba. Tylko top razem z tym górnym menu jest "za skromny" moim zdaniem.

Ocena: 4+/6

21.09.2004
16:10
smile
[5]

Overflow [ Legionista ]

no wlasnie, jak slusznie zauwazliscie problem stanowi gora strony, jakos nie mam pomyslu jak by to zestawic zeby milo sie ogladalo.

21.09.2004
16:20
[6]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Projekt jest ok, poza zgłoszonym już drobiazgu, i jak najbardziej zmienic kolor czcionkii na czrny, taki kolor, zwłaszcza w meu, moze zmylić i sugerować, że dany link już był kliknięty, a co powiecie na temat mojego projektu, nie zwracać uwagi na czcionkę, musze ją zainstalować czcionkę

21.09.2004
16:22
[7]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Oto obrazek...

21.09.2004
16:25
smile
[8]

Overflow [ Legionista ]

w sumie jakby nie patrzec masz racje - siwy kolor moze oznaczac klikniety link. zdecydowanie zmieniam zatem kolor czcionki na czarny, jak radzicie. problem jednak pozostaje wciaz ten sam - jak odpowiednio zagospodarowac gore?

21.09.2004
16:27
smile
[9]

Alnilam [ Centurion ]

srednio, czegos jej brakuje... ja bym zmienil
* gradient dalbym mniej bijacy po oczach (ztonuj ten bialy kolor)
* nasycenie koloru pomaranczu (za duzo magenty, pomysl czy te zakladki nie zrobic w jakiems pastelowym odcieniu zolci w momencie aktywowania przechodzace w pomarancz ale ciemniejszy (taki przybrudzony, cos ala zachodzace slonce)
* ogolnie typografia, przedewszystkim tego "logo", oraz zaleznosci miedzy nimi(czyt. wielkosc) i ustawienia, masz cala szerokosc strony do dyspozycji mozesz cos pokombinowac...
* kolorystyka typografii, bardziej bym nasycil czernia, jest zbyt blada... ktos kto ma bardzo rozjasniony lub zle skalibrowany monitor nie przeczyta tego a dostanie op oczach barwa napewno...

poza tym mam wrazenie ze gdzies juz taki layout widzialem :) ale sporo tego ogladam wiec moze... powodzenia :)

21.09.2004
16:33
smile
[10]

Overflow [ Legionista ]

moze zamiast gradientu wstawic solid kolor? ah te zakladki, moze jednak sie ich pozbyc i wstawic w ich miejsce cos bardziej odpowiedniego? tylko co? logo, logo, logo szukam pomyslu... tak, jezeli chodzi o nasycenie kolorow to sluszna jest uwaga o malym kontrascie, no prosze, tego nie zauwazylem wczesniej

21.09.2004
16:34
smile
[11]

Alnilam [ Centurion ]

Jotkichlopak: przedewszystkim straszne jest to pomieszanie perspektyw obrazkow w centralnej czesci naglowkow... kolorystyka w miare ok... w menu po lewej stronie jest taki dziwny nieciekawy przeswit... IMHO jest troche zbyt przefektowana ta strona, podtla, gradienty, rozna kolorystyka paskow, moze tak zbazuj sie na 3 - gora 4 kolorach i z nich stworz calosc, bedzie bardzeij przejrzyscie, skoro juz sie uparles z tymi gradientami to ok, ale jakos ujednolic ta strone... poza tym masz calosc w kolorach morskiej zieleni a nagle masz blekitne zdjecia to nie pasuje... bardzo fajne zabiegi z obcinaniem rogow i bardzo modne zreszta... to tyle z mojej strony i blagam sie nie unos honorem obrazaj czy cokolwiek :)

21.09.2004
16:39
[12]

Alnilam [ Centurion ]

Overflow: skoro chcesz zrobic solid, daj delikatniejszy ten pomarancz, wtedy jakies elementy na stronie rowniez zrob tym kolorem (np podtlo pod strone txt), przedwszystkim naprawde ztonuj (czy stonuj nie wiem jak to sie pisze) te barwy sa bardzo intensywne, a powinny byc kojaco-interesujace...

21.09.2004
16:42
[13]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Alnilam,

ok, nie obrzażam się, to jest moja 6 stronka i cały czas się uczę i tak na prawdę bnie wiem sam co o niej sądzić, poza tym, że jak dotychczas jakoś mi pasowała, ale masz rację, dzięki.

21.09.2004
16:42
smile
[14]

Overflow [ Legionista ]

jotkichlopak: przede wszystkim logo, dla mnie zupelnie nieczytelne, wyglada na ciekawy pomysl, lecz wykonanie marne (sorki). podobnie jak alnilam uwazam, ze w gornej czesci strony polaczenie obrazkow jest "nie takie" - lepiej wstaw jeden a nie cale stadko :) podklad pod menu zupelnie nie wspolgra z tlem czesci tekstowej, mozna powiedziec wrecz ze sie separuje od calosci. w dodatku te wielkie przerwy miedzy linkami menu...

21.09.2004
16:44
smile
[15]

Overflow [ Legionista ]

jotkichlopak: btw: w razie czego sluze swoim doswiadczeniem w tworzeniu i jak chcesz to moge podeslac ci pomysly na to i owo

21.09.2004
16:47
smile
[16]

viesiek [ hoo-doo ]

fajny w swojej prostocie, choć nie jakiś genialny i nie podobają mi się te przyciski na prawo u góry. A tak to może być. 7/10 to chyba dość wysoko :p

21.09.2004
16:52
smile
[17]

Overflow [ Legionista ]

viesiek: 7/10? no to niezle :) ale wciaz pozostaje problem przyciskow u gory - wiekszosci sie nie podoba, czym je zastapic? jakis pomysl? moze banner, moze inne przyciski? flash?

21.09.2004
16:53
[18]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Owerflow a możesz? bo sprawy się tak mają, że jako grafik pracuję od 3 mc, a cały czas sie pocę, sam, nie pracuję w zespole, a szef ma swoje zlecenia, z którymi sie nie wyrabia... przeze mnie. Więc jeśli możesz, to bardzo bym prosił, jakas teoria jeśli chodzi o kompozycje, czytelność, kolorystyki, gafika - jakieś patenty, z których stworzę nowe, inne, słowem coś trendowego, postaram się tak korzystać z tych informacjii by nie powielać, a więc?

21.09.2004
16:56
smile
[19]

Overflow [ Legionista ]

jasne, nie ma problemu, mozemy razem nad czyms popracowac, cos wykombinowac z tego co juz mam/masz i co siedzi w glowach - w koncu wyobraznia dzwignia sztuki, czy jakos tak :)

21.09.2004
16:59
[20]

Alnilam [ Centurion ]

Jotkichlopak: zobacz jak takie rzeczy rozwiazuja inni, przegladaj strony typu free layout's, free templates tam znajdziesz duzo pomyslow rozwiazan polaczen kolorystycznych itd...

21.09.2004
17:00
[21]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Overflow no to pociągnijmy w wątek, ciekawe czy dam rade, jestem w pracy do 17:00, raczej czeba pracować, a wdomu netu nie ma...Praca zespołowa wiele daje

21.09.2004
17:03
smile
[22]

Overflow [ Legionista ]

wlasnie, w necie jest mnostwo rozwiazan typu ready-content, wystarczy wejsc jak zwykle na google.pl :) sam posiadam mala kolekcje, ktora wykorzustuje raczej jako wzor dla panujacych trendow, niz do bezposrdeniego wykorzystania. to zawsze jest czyjs projekt z czyimis pomyslami nie zawsze odpowiadajacymi moim

21.09.2004
17:05
smile
[23]

Overflow [ Legionista ]

jasne, czemu nie? mi sie pomysl podoba. rzuc propozycje do menu. charakter strony do kogo skierowana

21.09.2004
17:06
[24]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Jak natknąć się na strony typu free layout's i co oznacza termin "ready-content", uciekam do domku.

21.09.2004
17:10
smile
[25]

Overflow [ Legionista ]

1. w google pytasz sie o: free layouts, free webdesign, free webpages itd.
2. ready-content, czyli caly uklad jest przystosowany do pewnego rodzaju stron, np. sklep komputerowy i wystarczy tylko pozmieniac teksty, cenniki a uklad pozostaje ten sam

21.09.2004
22:34
[26]

Alnilam [ Centurion ]

dajcie znac chlopaki co Wam ciekawego wyszlo ze wspolpracy, jak cos to moge sluzyc pomoca, zreszta na tym polega moja praca :)

21.09.2004
23:12
smile
[27]

soze [ sick off it all ]

sorki ale jestem w szoku!!!



znam kilku niezłych bezrobotnych grafikow komp. sam nawet byłem ale zmieniłem specjalizacje... chłopak pracujesz jako grafik?!! i ktos ci zato płaci??...prosze cie podaj nazwe firmy jesli to warszawa:)))


ps. dam wam taki tip... niewszystko co jest opisane FREE mozna sprzedac:))

21.09.2004
23:14
[28]

Alnilam [ Centurion ]

soze : a to bylo a'propos whom ???

21.09.2004
23:56
smile
[29]

Overflow [ Legionista ]

wracajac do glownego tematu tego watku :) : dodalem kilka rzeczy do mojego projektu i jak? w dobra ide strone? lepiej?

22.09.2004
00:50
smile
[30]

Alnilam [ Centurion ]

niet... dalej vide kilka postow wyzej... typografoa (kolor juz lepiej, bardziej czytelna); top naglowek (pasek) tragiczna kolorystyka, ten logo z zarysem PS2 jest nie wiadomo po co, co to jest logo czy zarys ?? logoty "magazin Konsole" popracuj... zakladki za slaba typografia pogrub, zastawnow sie nad innym kolorem ... poza tym wiekszych zmian co do wczesniejszego tu nie ma wiec znowu vide kilka postow wyzej...

22.09.2004
09:19
[31]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Co do ps2 w prawym górnym rogu, to lepiej by to się prezentowało, jeśli by by usunąć outline u dołu, tak by pomarańczowa długa pozioma linia łączyła się kolorem z podstawą ps2, linia w tym miejscu też powinna zostać pozbawiona outline u góry (pod ps2), ps2 zacznie wtedy "pracować" jako kolumna na podłożu, takie jest moje zdanie, choć nie ukrywam że ten pomysł jest bardzo spontaniczny, i nawet pisałem o tym wymyślająć, możę byc zatem pomysł nie ciekawy.

A to mój layont na stronę transportową.

22.09.2004
09:38
[32]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Chodzi mi o ps2 w lewym górnym roku

22.09.2004
11:25
[33]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

A oto najnowszy layont, co o tym sądzicie

22.09.2004
11:26
[34]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Oto obrazek...

22.09.2004
11:28
smile
[35]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

overflow jaką masz czcionkę (nazwa rozmiar) w menu vertykalnym

22.09.2004
14:02
smile
[36]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

???

22.09.2004
17:32
smile
[37]

Overflow [ Legionista ]

Alnilam: no to z gora, logiem i znowu spudlowalem? ... kolorystyka, samu juz nie wiem jaki kolor na gorze bylby najlepszy i pasowal do calosci, mocny zolty + elemnety lekkiego niebieskiego? A logo to chialem, zeby skladalo sie z dwoch czesci jednej mniejszej wspolnej dla kilku podstron z rozna tematyka "magazin", natomiast wieksze oznaczaloby kazda kolejna strone tematyczna (tu przyklad "konsole") i byloby w formie zwracajacej an siebie od razu uwage. do tego chcialem zastosowac odpowiednie logo (tu tez beznadziejne moim zdaniem pseudologo ps2 :)), lub tlo...

Jotkichłopak: tak jak zasugerowales zintegrowalem konsole z gorna pomaranczowa linia i wyszlo juz lepiej, ale to chyba jednak nie to i wyrzuce pomysl do smietnika niepamieci :) Strona transportowa wyglada juz nieco lepiej niz poprzedni projekt. niestety musze sie przyczepic do menu poziomego - jakos psuje mi wrazenie ten bialy "odblask"(?) na pasku, powiedzialbym, ze "oslepia". paski na dole - kolorystyka drazni. ostatni layout prezentuje sie chyba najbardziej "czysto". mimo to napis u gory jest zbyt rozstrzelony no i zaduze odleglosci miedzy tekstem a menu i miedzy tekstem a prawa scianka. w menu poziomym uzywam czcionki verdana, 11px, grubosc normala, bez formatowania.

22.09.2004
19:45
smile
[38]

Overflow [ Legionista ]

kolejna odslona mojego layout'u, kilka poprawek - i jak teraz?

22.09.2004
22:46
[39]

hotDog [ Outsider ]

Jotkichłopak --> Ty naprawdę pracujesz jako grafik za pensję??

Overflow --> teraz jest o wiele lepiej. Mam tylko uwagę do tych padów.. jakoś inaczej je może ustaw tak żeby nie wisiały w powietrzu i zmień jakoś napisy w tym górnym menu... wyróżnienie pierwszych liter całkiem dobry pomysł, ale nie w tym stanie jak teraz.

22.09.2004
22:54
smile
[40]

Alnilam [ Centurion ]

overflow: troszke lepiej... choc mi sie nie podobaja te dwa ( w sensie ze sa dwa... ) pady... z logiem to jest taka zabawa i nie chce mi sie wykladac tu teorii CI ze musi miec jakies polaczenie mniej bardziej widoczne z trescia (funkcja, przeznaczeniem, dzialalnosci itd itp) , wiec pomysl nie wiem moze jakies powiazanie z konsola, ukladem klawiszy, kolorystyka itd, nigdy nie bawilem sie ogromnie konsolami, wiec musialbym sie w temat zaglebic... po co te podcienie pod napisy na gorny menu.. te litery sa dobzre widoczne, a podcienie jest rozmazuja... i tak jak hotDog mowi dobry pomysl ale wykonanie kiepskie, moze zmniejsz rozmiar czcionki i wpakuj jakas wyczesana czcionke, np takiego Nokiana jakim jest PS2... juz lepiej z tym gornym paskiem, choc pokombinuj cos na maskach, zeby byly gradientowe przejscia bedzie to bardziej estetycznie wygladalo... moze jakies lekkie cieniowanie, albo rozblyski... kolory - pastelowe... nie taki techno jak te... :)

23.09.2004
00:19
smile
[41]

Overflow [ Legionista ]

jak fajnie, jak fajnie... mi tez sie podoba wyglad coraz bardziej - kilka opcji, w ktora strone zmierzac?

opcja nr 1

23.09.2004
00:19
[42]

Overflow [ Legionista ]

opcja nr 2

23.09.2004
00:20
[43]

Overflow [ Legionista ]

opcja nr 3

23.09.2004
00:20
[44]

Overflow [ Legionista ]

opcja nr 4

23.09.2004
00:21
[45]

Overflow [ Legionista ]

opcja nr 4

23.09.2004
00:22
[46]

Overflow [ Legionista ]

opcja nr 5

23.09.2004
12:32
[47]

hotDog [ Outsider ]

Jak dla mnie: 2, z tym że ten pad nadal jakoś "wisi" w powietrzu, a pierwsze litery z menu ciągle jakoś nie pasują.

23.09.2004
14:48
[48]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

A teraz?

23.09.2004
15:36
smile
[49]

soze [ sick off it all ]

Overflow---->progres!:))

chłopak..smietnik ..wklej choc raz dobrego jpg bonato sie patrzec nieda:/


ps. ophi is back?!..

23.09.2004
16:22
smile
[50]

Overflow [ Legionista ]

hotDog --> "wisi w powietrzu" hmm... czy chodzi ci o element topu pod litera "L"? Piszesz, ze problem jest tez z pierwszymi literami menu, jak myslisz co mogloby pomoc jeszcze? jakos nie moge zlapac innej perspektywy.

23.09.2004
16:24
smile
[51]

Overflow [ Legionista ]

jotkichlopak --> hm... moze najlepiej bedzie jezeli sprobujesz dosc gleboko zmodyfikowac layout. zwroc uwage na nastepujace przyklady:

przyklad nr 1

23.09.2004
16:24
smile
[52]

Overflow [ Legionista ]

przyklad nr 2

23.09.2004
16:25
smile
[53]

Overflow [ Legionista ]

przyklad nr 3

23.09.2004
16:41
[54]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Na razie bez tekstu

23.09.2004
16:48
smile
[55]

Overflow [ Legionista ]

:)))) no, no... wszystko pieknie, ladnie, lecz caly czas (mimo kuszacych zdjec pan :)) mam wrazenie, ze wszystkiego w twoich layoutach jest za duzo, przede wszystkim... "barokowej" kolorystyki. Wszystkiego po trochu az wychodzi pomieszana calosc. Dodaj do tego tekst, menu i juz malo kto chce ogladac serwis... Sugeruje bardziej prostsze rozwiazania, zacznij od projektu prostego, schematycznego, ktory pozniej mozna zaczac dopiero obrabiac.

23.09.2004
16:49
smile
[56]

Overflow [ Legionista ]

aha... wygladz te piksele widoczne na owalach w top'ie....

23.09.2004
16:59
[57]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

A tak?

23.09.2004
17:00
[58]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

A coś takiego?

23.09.2004
17:02
smile
[59]

Overflow [ Legionista ]

to juz jest lepsze, ale: 1. gorne menu - albo je zmien, albo usun; 2. logo - moze jakies obramowanie, albo tlo byc nadal; 3. albo dopasuj lewe menu do pola tekstowego, albo pole tekstowe do lewego menu

23.09.2004
17:09
smile
[60]

Overflow [ Legionista ]

P O L I G R A F I A - musi byc wyrazniej, np. tak ------>

24.09.2004
00:26
smile
[61]

hotDog [ Outsider ]

Overflow --> no nie wiem... w moim przekonaniu, nie wiem jak u innych osób, ten pad po prostu jakoś nie pasuje w takiej postaci jak jest teraz... tak jakby był na doczepkę.... ja bym spróbował dać zdjęcie zrobione z góry z dużym zoomem np. na gałkę mamualną, bo to charakterystyczny element pada, może też widać troszkę przycisku "Start".. no nie wiem.. musisz coś zaproponować i poddać ocenie :-)


soze --> "ps. ophi is back?!.." si si.... licho nie śpi :P

24.09.2004
10:06
[62]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Alnilam, skorzystałem z Twoich rad, i...

24.09.2004
11:03
[63]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

bez wiekszej modyfikacji szkieletu, jak sugerował Overflow, ale sprubuję tego

24.09.2004
16:37
smile
[64]

Overflow [ Legionista ]

hotDog --> Zastanowilem sie nieco nad padem i postanowilem... wrzucic go :) tym razem modyfikacja poszla w kierunku zmiany tla gornego modulu na taki, ktory bylby jednolity a jednoczesnie odpowiadal calosci. Mysle, ze zaczerpniety screen jest jak najbardziej na miejscu (zagadka: jaka to gra?). Dodatkowo zmianom uleglo menu: tlo poszarzalo, nabralo bardziej "niezaleznego" charakteru, ponadto widac przy nazwach poszczegolnych czesci menu trzy strzalki - mysle, ze takie bajerki przydaja sie stronie. Mam kolejny problem i decyzje do podjecia - czy warto robic prawe menu? Hmm... nie chce tez tworzyc zbyt "zbajerowanej" strony, dlatego sie zastanawiam.... do oceny

Jotki --> layout vitamed poszedl juz w lepszym kierunku, mowie oczywiscie o gornym panelu. Dobrze zrobila zmiana obrazka - pastylki dobrze komponuja sie z caloscia, choc ten budynek z prawej to jednak chyba nie to. Napis lepiej juz pasuje do reszty, ale logo po lewej jest po prostu... fatalne i nie pasuje tam. Koniecznie wyrzuc gorne menu - po co ono w ogole jest? lewe menu sprobuj nieco zmienic, zeby nie bylo tej pustej przestrzeni - wypelnij to czyms, albo sprobuj na dole zrobic gradientowe przejscie, zeby nie bylo czuc tej roznicy w kolorach.

24.09.2004
18:00
smile
[65]

hotDog [ Outsider ]

Overflow --> lepiej :-) Moim zdaniem teraz jest o wiele lepiej. Menu górne możesz zostawić tylko zmień te pierwsze litery na jakieś mniej "kontrowersyjne" :-)

25.09.2004
01:35
smile
[66]

Overflow [ Legionista ]

hehe....no i oto kolejny etap mojej podrozy przez kraine wiecznego projektu. zmiana kursu, statekten sam. i jak?

25.09.2004
11:50
smile
[67]

hotDog [ Outsider ]

chyba trafiłeś na sztorm, bo nie wiem co to teraz zrobiłeś... bużka? Megastacja?

25.09.2004
17:33
[68]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Mam pytanie, jeśli któryś z Was pracuje jako grafik, to ile czasu dostaje na stworzenie strony www, ja dostaję do 3 godzin...

25.09.2004
17:58
[69]

donzoolo [ Senator ]

Na razie nie robilem stron za $$$ tylko za przyszlugi lub po znajomosci... Wtedy oczywiscie sprawa nie ma sie tak jak za $$$, nie mam nad soba szefa itp... ogolnie wyrabiam sie w 4 do 5 h... Teraz pracuje nad portfolio, moze jakas kaska sie posypie :P


Overflow--------> stronka wporzasiu juz prawie jest... ja bym zmienil tylko odcien tych kropeczek kolo ps2 menu i ps2 menu :P na bardziej zywe... ogolnie jakos usprawnic menu by sie tez przydalo, bo sa to zwykle napisy... przemysl to...:)

25.09.2004
18:25
[70]

Coy2K [ Veteran ]

do 3 godzin ? :-) lol to nie dziwie sie czemu takie artefakty ci wychodzą :-) chociaz i takie cos mozna w 5 minut zrobic.

25.09.2004
18:27
[71]

donzoolo [ Senator ]

coy2k--------> Nie porownuj swoich stron do naszych :)

25.09.2004
18:39
[72]

Coy2K [ Veteran ]

donzoolo chyba zle mnie zrozumiales :-) nie porownuje niczego, ani tez sie nie wywyzszam.
Chodzi o to, ze nikt przy zdrowych zmyslach nie powie Ci "masz 3 godziny na zrobienie layoutu...za 3 godziny widze go u siebie na skrzynce" ...bo to niewykonalne. Layuot to metoda prob i bledow i nawet z wytycznymi trudno wszystko dopracowac w 3 godziny :)
a te "cuda" co tu widze to tylko pare zmodyfokowanych fotek i czcionka :)

25.09.2004
18:57
[73]

donzoolo [ Senator ]

Coy---> ty mnie tez nie zrozumiales :P chodizlo mi o to ze twoje umiejetnosci graficzne przewyzszaja kilka(nascie) razy nasze :P

25.09.2004
19:39
smile
[74]

tomek@rick [ Konsul ]

more byk.

25.09.2004
19:46
smile
[75]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Coyku - wyklepiesz mi buzię? zawsze chciałem być śliczny graficznie, a Ty robisz wrażenie spojrzeniem przez sprajty... layoutu nie widziałem bo mi sie rusza... chyba to wina odświeżania... albo Bolsa... ale keep up the good work :)

25.09.2004
20:11
smile
[76]

mar-rol [ Konsul ]

Overflow ===> jak można coś dodać od siebie... ten przed ostatni projekt chyba jest najlepszy z tych dotychczas pokazanych. Jedynie co był zmienił to napis MENU. Może lepiej by go było napisać jednym kolorem i troche zmniejszyć.

25.09.2004
20:24
[77]

viesiek [ hoo-doo ]

spoko, tylko nadal nie podobają mi się te przyciski...:/ może daj mniejsze zaokrąglenie, albo daj po prostu kwadratowe?

27.09.2004
15:10
smile
[78]

Overflow [ Legionista ]

hoho... witam po weekendzie. mialem wolne, wiec nie bylo mnie chwile. kolejny poniedzialek, kolejny dzien roboczy, kolejne pomysly no i... czas na kolejna porcje wrazen pt.: "Jak podoba sie layout?"

jotki --> (porzadna) strona internetowa w 3 godziny??? ufff... <b>N I E W Y K O N A L N E</b>. Mi zrobienie strony zajmuje od x do czasami xx(x?:)) godzin. No ale wszystko zalezy jakie ma byc jej skomplikowanie, czyli zle sformulowales pytanie.

donzoolo --> zywsze kolory kropeczek (??? to sa strzalki :)), czyli jaki kolor proponujesz? Sprawa z menu wydawala mi sie juz dosc klarowna, az tu nagle, ze sa to tylko zwykle napisy, jakas podpowiedz?

tomek@rick --> ???

mar-rol --> piszesz, ze problemem jest napis "menu"? :) OK, sprobuje poeksperymentowac i zobaczymy, moze masz racje. BTW: "Człowiek rodzi sie zmęczony i żyje po to, aby odpoczywać" - wypas :)

viesiek --> eh... "nieszczesne przyciski" czesc nastepna :) uparlem sie i przyciski beda :) ---->


-----> KTO MA POMYSL NA FAJNY DOBOR PRZYCISKOW W GORNYM MENU PROSZONY JEST O SZEROKA WYPOWIEDZ W TYM WATKU :) moze jakies przyklady?

no i ogolnie tyle w tej chwili, aha jeszcze jedno jezeli pozwolicie...

MOZE SAMI CHCECIE SIE POCHWALIC SWOIMI STRONAMI? JAK TAK TO DAWAJCIE, WSPOLNYMI SILAMI OCENIMY, WYDAMY OPINIE, ZAKWALIFIKUJEMY :)

27.09.2004
15:14
smile
[79]

reds23 [ redsov ]

ten ostatni screen na pierwszy (pierwszy :p) rzut oka wyglada baaardzo PRO :)
tak trzymaj ale jeszcze zrob "cos" z tym :)

27.09.2004
15:25
smile
[80]

Overflow [ Legionista ]

reds23 --> dzieki stary (dobrze, ze chociaz "na pierwszy rzuta oka" :)). oczywiscie, oczywiscie, <b>nie</b> jest to ostateczny projekt :)

27.09.2004
23:35
smile
[81]

Overflow [ Legionista ]

a tutaj macie inny projekt, przy ktorym pracowalem. co o nim myslicie?

27.09.2004
23:40
[82]

donzoolo [ Senator ]

Overflow--------> Niewazne co to jest :P Kolorki moga zostac, tylko zeby byly bardziej soczyste... A co do guziczkow do menu to za *** nie mam pomyslu na razie... moze cos mi sie nasunie... nie omieszkam cie o tym poinformowac :)

27.09.2004
23:45
smile
[83]

Overflow [ Legionista ]

donzoolo --> wazne, wazne :) ja tez za *** i *** nie mam pomyslu, mimo to, ze grzebie caly czas. cos kombinuje, ale trudno dopasowac nowe pomysly do tego co juz jest. czekam na pomysly.

28.09.2004
00:32
[84]

Coy2K [ Veteran ]

na szybko...

28.09.2004
00:55
smile
[85]

Overflow [ Legionista ]

Coy2K --> fiu, fiu... dziekuje bardzo :) zdrowiej layout teraz wyglada, naprawde zdrowiej... mowisz, zeby tak? bede to musial sam obrobic po swojemu, super wskazowka :)))

28.09.2004
07:11
smile
[86]

Dwalin [ Reggae ]

Coy2K -> Dla mnie to menu jest za bardzo nieczytelne :|

29.09.2004
12:47
[87]

Jotkichłopak [ Pretorianin ]

Coy2K robisz takie butony odręcznie, (pędzel) czy maska i efekty. Muszę przyznać, że odręcznie szybciej to wychodzi w moim przypadku.

Overflow Jak długo robiłeś twen ostatni projekt?

29.09.2004
13:15
[88]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

3 godziny??? buhahahaa....wszyscy zdrowi? a co na to lekarz??? toz chyba cale konsylium jest potrzebne..umre zaraz...3 godziny....no to wszystko tlumaczy...

01.10.2004
17:45
smile
[89]

Overflow [ Legionista ]

jotki --> ostatni projekt? tzn. liczac zrobienie calosci, design, przystosowanie do php itd.? hmm... no trudno to okreslic, kilka dni?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.