
garrett [ realny nie realny ]
OBCY - w oczekiwaniu na kolejne starcie - cz. 33
OBCY - w oczekiwaniu na kolejne starcie - cz. 33
Tak jakos wyszlo, ze watek o zapowiedzi Obcego 5 przeciagnal nam sie w dluzsza dyskusje na temat OBCYCH i generalnie kina SF, wiec nie widze przeciwskazan, aby kontynuowac dalej ...
Witamy wszystkich "obcych" maniaków !!!
To czym Marines najczesciej relaxuja sie po akcji:
1 Alien Quadrilogy
2 Terminator - trylogia
3 Władca Pierścieni – trylogia
4 Conan Barbarzyńca
5 Nieśmiertelny 1
6 Gwiezdne Wojny – epizody 4-6
7 Willow
8 Armia Ciemności
9 Evil Dead 1, 2
10 Ukryty wymiar
11 Conan Niszczyciel
12 Ostatni Smok
13 Koszmar z ulicy Wiązów - cykl
14 The Thing (Rzecz)
15 Dark City
16 Indiana Jones - trylogia
Link do poprzedniej czesci:
TzymischePL [ Senator ]
JEEEESTEM PIEEEERWSZY!!!

garrett [ realny nie realny ]
proszę wybaczyć odstepstwo od tradycji obrazka AvP ale dziś jest TEN dzień :) Star Wars DVD w sprzedaży !!!!! Po pracy pędem do sklepu i zamykam się na 8 h wraz z płytkami :)

Szenk [ Master of Blaster ]
eeeee, a ja na wypłatę muszę poczekać

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kumpel lada chwila ma nabyć. Jak to zrobi, też zamykamy się w pokoju na maratonik :oD

garrett [ realny nie realny ]
kurcze jeszcze 6 h do wyjścia z pracy :)))))
kwapiszon [ Centurion ]
Prawdziwi fani mają od wczoraj i sobie chwalą :)
A o tym wydaniu z 2007 to sam wymyśliłeś, czy wróbelek ci powiedział? :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Ja tam czekam na to: --------------->

garrett [ realny nie realny ]
kwapiszon --> ploty/pierdy/bzdury o 2007 to nie w tym wątku :)
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Szenk --> ja tez ale tylko na niebieski boksik z tego zestawu :)~

Szenk [ Master of Blaster ]
Luke ---> Zgadza się - na cholerę mi jakieś miasto :)
kwapiszon [ Centurion ]
garret -> sorki, okno mi się przełączyło :)
Dobrze, że wiadomo o co chodzi :)
rostov [ Generaďż˝ ]
Mam pytanie do tych, którzy zakupili już Trylogię. Czy dodatki na czwartej płycie są w ogóle pozbawione napisów, czy może są chociaż napisy angielskie? Zawsze wtedy zrozumiem trochę więcej niż ze słuchu.

garrett [ realny nie realny ]
rostov --> nie ma napewno PL napisów, angielskie powinny być ale nie oglądałem jeszcze 4 płyty. A całość ogólnie niezła :)) Ale jakaś bajka, roboty, miski pluszowe, walki jakieś nierealistyczne i te rzeczy :))))))

garrett [ realny nie realny ]
Rosyjscy twórcy kina niezależnego zakończyli zdjęcia do trzeciej części niskobudżetowej parodii Władcy Pierścieni. Szczegóły projektu - trylogii Trouble of the rings realizowanego od premiery pierwszej części filmu Petera Jacksona poznać mozna na oficjalnej stronie www.altlotr.ru.
Jeszcze dodam od siebie ze widziałem inną parodie Lotra o nazwie Lord of the Gstrings :) Zaczynała się od sceny gdy Aragonr napotkał 2 rozrabiające elfki i zaczął je przykładnie karać :)))
TzymischePL [ Senator ]
garrett ===> A rodzice wiedza, ze ogladasz filmy pornograficzne... :]

garrett [ realny nie realny ]
Tzymische -- hehehe niektórym widze wszystko się kojarzy :))) Niestety to była produkcja w stylu niemieckich komedi erotycznych z lat 70 :)
TzymischePL [ Senator ]
garrett ===> To jeszcze gorzej :).

garrett [ realny nie realny ]
mały bonus SW z DVD :)
ewok niepewnie idzie korytarzem, tajemnicza postać czai się za rogiem

garrett [ realny nie realny ]
przerażenie w oczach malutkiego pluszaka

garrett [ realny nie realny ]
i koniec wycieczki ewoka :)
kwapiszon [ Centurion ]
garrett ---> Jak to koniec? Przecież właśnie on przeżył...
Rostov ---> Są napisy angielskie i cała kolekcja skandynawskich, jeśli ci to coś pomoże :)

garrett [ realny nie realny ]
kwapiszon --> to już podchodzi pod spoiler czego unikałem :)
TzymischePL [ Senator ]
kwapiszon ===> Brawo :) zostales SPOJELORWCEM miesiaca Wrzesnia 2004
garrett ===> Z drugiej strony raczej malo prawdopodobne zeby lucas wykonczyl miska :)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Garrett - jest jeszcze taka "parodia" ... --------->
TzymischePL [ Senator ]
oczywiscie chodzilo mi o SPOILEROWCA :]
A literowka to przez to :) ze wlasnie uzywam Alkocholu (i to 120%) :D
TzymischePL [ Senator ]
kur....a :)
Alkoholu :]
kwapiszon [ Centurion ]
garrett ---> czyli pisanie na odwrót (w tym wypadku Boba, jak sugerowałeś) nie jest spoilerem, tylko dlatego że jest nieprawdziwe :) ?
Poza tym kto widział ten filmik to wie, że zakończenie ma wydźwięk ambiwalentny, więc trudno mówić tu o spoilerach :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Na Ocean DVD można kupić "Żołnierzy kosmosu 2", w Merlinie go nie ma.
Słyszałem, że pomimo niskiego budżetu i skierowania filmu od razu na rynek VHS/DVD (nie do kin), nie jest to taki zły tytuł :)
garrett [ realny nie realny ]
Szenk --> mnie miło zaskoczył :)

Szenk [ Master of Blaster ]
garrett ---> Mnie się jedynka też podobała, choć naokoło słyszałem głosy, jaki to kiepski film :)
Dlatego ciekawi mnie dwójka :)
garrett [ realny nie realny ]
Szenk --> problem w tym ze z klimatem jedynki ma niewiele wspólnego :) A ile kosztuje ?

Szenk [ Master of Blaster ]
garrett ---> No, niestety, trochę drogo - 77 zł + koszty przesyłki :/
garrett [ realny nie realny ]
Szenk --> mysle , że moje miłe zaskoczenie filmem nie jest jednak warte tych pieniędzy. Pisze zaskoczeie bo spodziewałem się totalnej kichy a obejrzałem niezły niskobudżetowy horror. Ale jesli oceniac określenie "niezły" w skali 1-5 , gdzie 5 to max to dałbym mu góra 2,5 :)

Szenk [ Master of Blaster ]
To muszę się jeszcze zastanowić nad zakupem :)
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Szenk ---> za tyle nie kupuj.
A mnie Merlin poinformował, że SW wysłali 20.09, a w skrzynce wciąż pusto... :(

garrett [ realny nie realny ]
dzisiaj oficjalna premiera Kronik Riddicka

Szenk [ Master of Blaster ]
Dobra, już dobra - nie kupię Żołnierzy 2 :)
W ogóle zauważyłem, że Ocean DVD ma nieco ciekawszą ofertę niż np. Merlin. W Oceanie jest np. pakiet dwóch pierwszych części z Harrym Potterem (wydania 2-płytowe, czyli razem 4 płyty) za osiemdziesiąt parę zł, a w Merlinie czegoś takiego nie zauważyłem. W Merlinie nie ma też nadal tego "Domu tysiąca trupów" - w Oceanie jest. Chyba czas zacząć korzystać z oferty Oceanu :)

Templar^ [ Konsul ]
2004-09-24 10:40
"Terminator 4" ruszy w roku 2005. Oficjalne info!
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku rozpoczną się prace nad czwartą już częścią "Terminatora". John Brancato i Michael Ferris skończyli już prace nad pierwszą wersją scenariusza, która została przygotowana pod okiem Jonathana Mostowa. Produkcja ponownie zajmą się Mario Kassar i Andy Vajna a przedsięwzięciem od strony finansowej zajmie się studio Intermedia.
Za kamerą stanie ponownie Jonathan Mostow, z którym niebawem ma zostać podpisana oficjalna umowa w tej sprawie. Na razie nie wiadomo jednak, czy uda się do projektu przekonać Arnolda Schwarzeneggera. Producenci robią wszystko, żeby zapewnić udział w przedsięwzięciu obecnego Gubernatora Kalifornii, a nieoficjalne źródła informują, że nie jest to wcale nieprawdopodobne. Jeśli wierzyć plotkom akcja "Terminatora 4" koncentrować ma się na postaci nowego Terminatora, a udział T-1000 w całej opowieści ma być mocno ograniczony.
Nie jest znany jeszcze oficjalny budżet "T4", ale specjaliści przewidują, że będzie tańszy niż "Terminator 3: Bunt maszyn", którego produkcja kosztowała 175 milionów dolarów. Nie wiadomo również, czy w obrazie pojawią się Nick Stahl i Claire Danes.
hmmmm....

garrett [ realny nie realny ]
obejrzałem Hellboya. Dobre kino fantastyczne, niezła interpretacja komiksu, polecam ale troche marudząc myśle że za dużo miejsca w filmie poświęcono na gonitwy po metrze za demonami a za mało na rozwinięcie klimatycznej końcówki i samych postaci. Na wielki plus świetna rola Perlmana i ctulhu design potworów :)
garrett [ realny nie realny ]
Zgodnie z wcześniejszymi naszymi informacjami wersja rozszerzona DVD z filmem "Władca Pierścieni: Powrót Króla" pojawi się w sprzedaży 14 grudnia 2004 roku.
więcej w linku
hohner111 [ DragonHeart ]
Templar^ ---> NAJGORSZA INFORMACJA MOJEGO ZYCIA....
W T3 (ktore mi się podobało nawet) zaczyna sie wojna wiec w T4 powinni pokazac wojne, schwarzenegger powinien zagrac a conajmniej dac glos jakiemus "szkieletowi" co by był z Johnem i jego panną, i skoro oni byli w 3 to powinni byc i w 4...i dosyc tych nowych terminatorów to juz jest nudne !! I niech mostow zrobi 2-2,5h film a nie 90minut....i wogole Terminator bez schwarzneggera to nie terminator....wiec niech nie kombinują...a epizodyczne pojawienie sie Arnolda to tez zly pomysl...Nick Stahl i Claire Danes - polubilem ich bardzo, wg. mnie oboje swietnie zagrali, Nick wczul sie w role, Claire grala przestraszoną dupe i sie jej udało...i powinni byc w 4 i powinni pokazac wojne do cholery jasnej !! Mostow jak to zwalisz to ci nogi z tyłka powyrywam i do uszu wkręce !!!!!
hohner111 [ DragonHeart ]
Szanse na powrót Schwarzeneggera są raczej marne, ze względu na obowiązki gubernatora. Aktor ewentualnie pojawi się w roli epizodycznej. Jak na razie nie wiadomo kto będzie następcą Schwarzeneggera. Według ostatnich pogłosek największe na to szanse ma w tej chwili The Rock.
Nie wiadomo też czy powrócą grający w trzeciej części Nick Stahl i Claire Danes.
A TO JUZ ZGROZA ;-( The Rock ;-( nie no wale to, jak tak ma wyglądać cała seria to wole już nie oglądać 4 i o niej zapomnieć jak tylko będzie i zatrzymać się na 3 :(

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
The Rock może być.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Mi tam mówiąc szczerze wszystko jedno, T3 jeszccze nie widziałem, wiec kto będzie grał w 4 częsci to rybka... Arnie to co najwzej moze jakis rozlatujacy sie model zagrac, choć z drugiej strony The ROck mi do tej roli kompletnie nie pasuje.
Wczoraj obejrzałem Star Trek Nemesis. Jaki to bezndziejny, badziewny kicz!! Wspomnienia z serialu mam całkiem niezłe, co prawda ostatni raz go oglądałem jak miałem 12 lat. Natomiast film jest jak juz pisałem straszliwie kiczowaty, jedynie fragment, gdy popsuł im się system autodestrukcji przypadł mi do gustu :) Niemniej juz nie czułem sie na siłach by obejzreć Generations...
garrett [ realny nie realny ]
Shadowmage --> jedyny z trek z 10 pełnometrazowych który mi się podobał to był z Kirkiem i Spockiem jak trafili do klingońskiego więzienia
garrett [ realny nie realny ]
brzmi tak głupio że aż może być niezłe ;))
Melissa Joan Hart jako Samurai Girl
Melissa Joan Hart zagra tytułową rolę w kinowej ekranizacji popularnej mangi wydawnictwa Tokyopop "Samurai Girl: Real Bout High School". Nad scenariuszem do filmu pracuje już Dan Gordon ("Wyatt Earp").
Obraz opowiadał będzie historię nastolatki, która pewnego dnia odkrywa, że jest kolejnym wcieleniem japońskiego samuraja - pogromcy potworów. Fakt ten z dnia na dzień odmienia jej życie bowiem starożytny wojownik jest jedyną nadzieją ludzkości w toczącej się od wielu wieków wojnie z wilkołakami.
Do dnia dzisiejszego ukazało się 6 tomów mangi "Samurai Girl", której autorami są Reiji Saiga i Sora Inoue. W 2001 roku na jej podstawie zrealizowano również serial anime.
Szenk [ Master of Blaster ]
Obejrzałem sobie w sobotę filmik "Slash". Nigdy o nim wcześniej nie słyszałem, więc i nie spodziewałem się po nim niczego nadzwyczajnego.
Nic oryginalnego - akcja dzieje się na głębokiej amerykańskiej prowincji, gdzie utknął zespół rockowy w wyniku awarii autobusu (a może autobusa?), rozległe pola kukurydzy, strachy na wróble, kombajn z ostrymi ostrzami i facet z kosą, z której robi wiadomo jaki użytek, bo nie od dziś wiadomo, do czego służy kosa - wcale nie do koszenia trawy, bynajmniej :)
Rzecz - o dziwo - ogląda się szybko i przyjemnie, ale bez jakichś wyjątkowych przeżyć i wzruszeń. Ot, takie dość sprawnie zrealizowane filmidło.
I może jeden cytacik. Kwestię ową wypowiada ojciec głównego bohatera: Kobiety - żyć z nimi się nie da, a zastrzelić bez powodu nie można.

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Szenk ----> dzięki. Lubię takie filmy, a o tym nic nie słyszałem.
TzymischePL [ Senator ]
Ogladalem wlasnie "Zakladnika" z kurduplem... i jakims murz... afroamerykaninem.
Hmm, mieszane uczucia mam co do tego filmu. Z jednej strony ciekawa akcja i fabula i nawet kurdupel uzywa 1 albo 2 min wiecej niz zwykle... Z drugiej strony pseudofilozoficzne dysputy i pooootworne dluzyzny. Zakonczenie przewidywalne do bolu. No i wszechobecne KGB/Stasi itp...
Jesli o mnie chodzi to prawie zasnalem w kinie ale miejscami nie bylo zle :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
A ja przejrzałem edycję DVD SW. Obraz - szok. Jakby nakręcili to wczoraj.
WolverineX [ Senator ]
14 The Thing (Rzecz) -> nie rzecz lecz COŚ
i jak juz dodales koszmar z ulicy wiazow to daj tez Hellraiserow -calosc
btw.ale co to ma wspolnego z S-F ???
TzymischePL [ Senator ]
WolverineX ===> Ale o co Ci chodzi ??
WolverineX [ Senator ]
szczegolnie o to :)
14 The Thing (Rzecz) -> nie rzecz lecz COŚ
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-03 20:54:54]
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Wolverine ----> u nas funkcjonuje tytuł " Rzecz ". Od czasu premiery tego filmu. Czy to prawidłowe tłumaczenie, to inna sprawa...
Necromancer [ Generaďż˝ ]
u nas czyli gdzie? =]
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
W świadomości oglądaczy pirackich kopii VHS z początku lat 90-tych.
TzymischePL [ Senator ]
Necromancer ===> W Polsce ?
reżyseria: John Carpenter
scenariusz: Bill Lancaster
obsada: Kurt Russell, Wilford Brimley
gatunek: thriller
kraj: USA
rok produkcji: 1982
czas trwania: 104 min
inne tytuły: Polska: Rzecz

TzymischePL [ Senator ]
WolverineX ===>
i jak juz dodales koszmar z ulicy wiazow to daj tez Hellraiserow -calosc
btw.ale co to ma wspolnego z S-F ???
Jakbys doczytal do konca, i z pelnym zrozumieniem to bys zauwazyl ze tam jest napisane
"To czym Marines najczesciej relaxuja sie po akcji:" a nie Lista Filmow SF

rostov [ Generaďż˝ ]
WolverineX--->Zaraz, zaraz, o co ta dyskusja? Przecież "thing" przetłumaczone prawidłowo to "rzecz". "Coś" to po angielsku "something" lub "anything". Od czego są słowniki?
A lista, o ile mi wiadomo, powstała w drodze głosowania. Widać tutejsi bywalcy nie cenią Hellraisera tak bardzo jak wymienionych tam filmów. Zresztą gdybym sam głosował, też nie wrzuciłbym go na tę liste (co nie znaczy, że film jest zły).

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Właśnie wróciłem od kumpla, z którym przy kilku browarkach obejrzałem sobie I, Robot. Szczerze mówiąc, po trailerach spodziewałem się kiszki na maksa, a tu takie pozytywne rozczarowanie. Efekty wcale nie walą po oczach, a sam film jest miejscami podszyty nawet nieco więcej, niż znośnym humorem. Jak wszędzie, jest nieco moralizatorstwa, ale nie ma przejaskrawień. Jedynie końcówka nieco mnie znudziła, ale tak poza tym to polecam jako fajny odstresowywacz :o)
WolverineX [ Senator ]
Rzecz to mozna by nazwag jezeli by owy kosmita byl lodowka, pralka, czy wibratorem. ale COS odnosi sie do tego ze on jest ZYWA ISTOTA, moze nie z wlasnych kosci i krwi ale zawsze zywa.

rostov [ Generaďż˝ ]
Rzecz w tym, że rzeczona Rzecz została nazwana Rzeczą przez rzeczywistych twórców tego, rzecz jasna, świetnego filmu.

Yans [ Więzień Wieczności ]
Witam po małej przerwie (ja chcę na urlop, ja chcę do Grecji !!!) i oddaję ostrzegawczą serię z minigun'a ;-))
WolverineX ====> zapraszam do kolejnego głosowania, na listę relaxacyjną, które zrobimy prawdopodobnie na początku nowego roku :-)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Może trochę off topic ale 10.10 w Film 'ie będzię na DVD "Trainspotting" - ja wciągam !!!

garrett [ realny nie realny ]
Trainspotting ble :)))
TzymischePL [ Senator ]
szkoda ze w "Film"ie... z zasady nie kupuje tego badziewia :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Transpotting? No nie wiem.
Zastanawiam się natomiast nad parodią "kosmiczną" Leslie Nielsena - też jest w jakiejś gazetce. Film może nienajlepszy w jego dorobku, ale za to pamiętam, że gra tam jakaś ładna aktorka - nie pamiętam jej nazwy :)

garrett [ realny nie realny ]
pamiętam ze była ładna, nazwisko mniej wazne :)

Szenk [ Master of Blaster ]
To chyba ją kupię.
Znaczy film kupię :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Trainspotting - błeeee :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
Rany, tylko 2 tygodnie mnie nie było, a tu takie marudzielce się porobiły ... o nie ja wiem, Wy to już nie Wy, to jacyś "obcy", którzy przejęli nad Wami kontrolę ... taaak to wszystko wyjaśnia :-p

Szenk [ Master of Blaster ]
Yans ---> Widocznie się już od nas odzywczaiłeś. Przyzwyczajaj się ponownie :)
PS. Ta pani - Ophelie Winter - zakupiona, czeka grzecznie na konsumpcję :)
rostov [ Generaďż˝ ]
Ten Trainspotting to chyba nie 10 października. Nowy Film jest w kioskach od paru dni i wewnątrz gazety jest napisane że Trainspotting ma byc w numerze listopadowym. I co to za "blee"?:) Film jest genialny:p

Szenk [ Master of Blaster ]
O czym jest ten Transpotting? Może go oglądałem, tylko nie pamiętam?
rostov [ Generaďż˝ ]
Szenk-->Daje link do opisu bo nie chce mi się pisać samemu:)

Szenk [ Master of Blaster ]
Aha - jeszcze jedno. Widziałem reklamkę Universalu. Od 21 października ma być dostępny pakiet filmów Hitchcocka (14 filmów w zestawach lub pojedynczo):
Rozdarta kurtyna (1966)
Intryga rodzinna (1976)
Cień wątpliwości (1942)
Marnie (1964)
Ptaki (1963)
Psychoza (1960)
Zawrót głowy (1958)
Sabotaż (1942)
Szał (1972)
Człowiek, który wiedział za dużo (1955)
Kłopoty z Harrym (1955)
Okno na podwórze (1954)
Topaz (1969)
Lina (1948)
--------------------
rostov ---> Dzięki, przejrzałem. Chyba sobie daruję, nie lubię filmów o ćpunach :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-04 13:41:22]
Yans [ Więzień Wieczności ]
"Rosomak". Scenarzysta "Troi" pisze o jednym z X-Menów
David Benioff, scenarzysta "Troi", napisze dla studia Twentieth Century Fox scenariusz filmu pt. "Wolverine". Głównym bohaterem tego filmu będzie jeden z X-Menów, właściciel przerażających stalowych szponów - Rosomak.
W roli Rosomaka w filmie wystąpi najprawdopodobniej Hugh Jackman, aktor, który grał już tę postać w "X-Men" i "X-Men 2".
Na razie nie wiadomo jeszcze jakie pomysły na fabułę filmu ma Benioff. Producenci, Lauren Shuler Donner i Avi Arad z Marvel Studios, są jednak spokojni o scenariusz, ponieważ powszechnie wiadomo, że scenarzysta "Troi" jest wielkim fanem komiksów o X-Menach i doskonale orientuje się w szczegółach intrygi.
Tymczasem rozpoczęto już przygotowana do produkcji "X-Men 3". Nad scenariuszem obrazu pracuje od kilku dni Simon Kinberg twórca, który pracował nad fabułami "Aniołków Charliego 2", "Fantastycznej czwórki", "XXX: State of the Union" i "Pana i Pani Smith". Na razie nie zdecydowano kto zajmie się reżyserią obrazu. Twórcą dwóch poprzednich filmów serii jest Bryan Singer. Dwa zrealizowane przez niego filmy zarobiły na całym świecie ponad 700 milionów dolarów.

Yans [ Więzień Wieczności ]
James Cameron zainteresowany mangą - plotki plotkami ale mógłby się w końcu wziąć do roboty ;-)
(Moviehole, Gal/5 października 2004 08:53)
James Cameron przygotowuje się do filmowej adaptacji mangi "Battle Angel Alita".
Autorem komiksu "Battle Angel Alita" jest Yukito Kishiro. Główną bohaterką mangi jest cyborg - Alita. Sztuczna dziewczyna ma amnezję, ale szybko odkrywa w sobie umiejętności wojownika, co pomoże jej przetrwać w okrutnym świecie przyszłości, w Mieści Złomu. Bohaterka staje się mianowicie łowczynią głów.
Już wcześniej pojawiły się doniesienia, iż Cameron jest zainteresowany przeniesieniem losów Ality na duży ekran. Jak na razie jednak nie zostały podjęte żadne końcowe postanowienia.
Przypomnijmy, że niedawno pojawiły się również informacje, iż reżyser "Titanica" zainteresowany jest innym projektem, który chciałby nakręcić z gwiazdorską obsadą, w technice 3D. Miałby to być obraz science-fiction, którego produkcja kosztowałaby 200 milionów dolarów. Jak na razie szczegóły dotyczące fabuły trzymane są w tajemnicy. Niektóre źródła podają, iż jego akcja ma się koncentrować na pierwszej wyprawie człowieka na Marsa. W filmie mieliby się pojawić m.in.: Brian Cox, Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone i John Savage.

Yans [ Więzień Wieczności ]
POLECAM, zapowiada się ciekawie - Serwis Coming Soon udostępnił pierwszy trailer filmu MirrorMask, który reżyseruje Dave McKean do scenariusza Neila Gaimana. Różne formaty i wielkości trailera dostępne są na tej stronie:

Szenk [ Master of Blaster ]
A ja wreszcie mam, długo wyczekiwaną i upragnioną... "Armię Ciemności" na DVD za jedyne 49 zł :)

Yans [ Więzień Wieczności ]
A gdzie kupiłeś i w jakiej wersji (chodzi mi głównie o zakończenie) ?!
Szenk [ Master of Blaster ]
Yans ---> Zamówiłem w OceanDVD :)
W Merlinie nie mieli, w Empiku kosztuje koło stówki. Co do zakończenia i wersji, to jeszcze nie wiem, dopiero dzisiaj po przyjściu z pracy czekała na mnie paczuszka :)
A to są różne wersje z różnymi zakończeniami??
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 17:11:25]

Yans [ Więzień Wieczności ]
Szenk ====> tak wersja Europejska jest tak jabky reżyserską, a wersja hamerykańska ma zupełnie inne zakończenie ... UWAGA coś w rodzaju SPOILERA: zakończenie USA optymistyczne, europejskie niecałkiem optymistyczne ;-)

Szenk [ Master of Blaster ]
Yans ---> No, niestety, naocznie sprawdzę to dopiero w weekend.
Na razie zamieszczam urywki z komentarzy do tego wydania:
Szkoda, że polski dystrybutor wydał wersję kinową, gdzie końcówka kończy się z Ashem w S-marcie, no ale dobre i to
Są cztery sceny usunięte, między innymi oryginalna sekwencja początkowa pełniąca funkcję łącznika z poprzednimi częściami oraz rekrutacja wojsk Henryka Czerwonego.
Niestety, to istotnie wersja z nie znanym przeze mnie zakonczeniem - smaczek przebudzenia sie Asha "za pozno" zostal bezpowrotnie wynicowany. Nie ma go nawet w usunietych scenach. Amerykanie lubia bardziej hollywoodzkie zakonczenia... Co do "usunietych scen" sa one dostepne jako ogladanie od poczatku do konca i sa tragicznej jakosci. Ale nie ma co tu narzekac, w koncu zostaly usuniete...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Obejrzałem Daredevila.Dziwny film, przede wszystkim jak zaczęła sie wartka akcja to sie skończył. Po drugie nie ma happyendu(w sumie plus). Walory aktorskie Elektry nie zostały w pełni wykorzystane (duży minus :S). W sumie chyba jedna z lepszych ekranizacji komiksów, ale to nic nie oznacza :D

Yans [ Więzień Wieczności ]
Shadowmage ====> jak to nic nie oznacza ? ;-)
Kolejne potwierdzenie terminu !!!
Rozszerzona wersja "Powrotu Króla" w Polsce od 10 grudnia, cztery dni przed premierą w USA
10 grudnia 2004 roku odbędzie się w Polsce premiera DVD Specjalnego Rozszerzonego 4-płytowego wydania filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla" - czytamy na oficjalnej stronie firmy Warner Home Video. Wydanie wersji rozszerzonej w Polsce zapowiadane jest cztery dni przed premierą w USA.
Przygotowane pod okiem laureata Oscara scenarzysty/reżysera/producenta Petera Jacksona Specjalne, Rozszerzone 4-płytowe wydanie filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla" prezentuje imponującą, nową wersję "Powrotu Króla" z 48 minutami nigdy wcześniej nie pokazywanego materiału filmowego i sekwencji, które w wersji kinowej znalazły się w formie skróconej (Warner Home Video zapowiada cenę w granicach 155 złotych) .
Specjalnie na potrzeby Rozszerzonego Wydania "Władcy Pierścieni: Powrotu Króla" kompozytor Howard Shore przygotował - na podstawie oryginalnej, nagrodzonej Oscarem ścieżki muzycznej - nowe, wyjątkowe kompozycje. Również specjaliści ze studia WETA Digital w Nowej Zelandii przygotowali ponad 300 nowych ujęć z efektami specjalnymi.
10 grudnia 2004 w sprzedaży pojawi się również unikalne Limitowane Wydanie Kolekcjonerskie (cena tego wydawnictwa nie jest jeszcze znana). To wyjątkowe wydawnictwo - obowiązkowe dla każdego z fanów - będzie zawierało Specjalne Rozszerzone 4-płytowe Wydanie DVD w unikalnym kunsztownym opakowaniu, którego koncepcję oraz wzór opracował słynny ilustrator J.R.R. Tolkiena - Alan Lee. Wewnątrz znajdzie się ręcznie malowana, szczegółowa replika przedstawiającą Minas Tirith - Miasto Królów, u podnóża którego rozegrała się największa bitwa "Powrotu Króla". Ta miniatura miasta Minas Tirith może także znaleźć zastosowanie jako swego rodzaju schowek - jego podstawa otwiera się. Miniatura została przygotowana przez Sideshow Weta Collectibles specjalnie na potrzeby Wydania Kolekcjonerskiego a nad jej wykonaniem czuwali Peter Jackson oraz nagrodzony Oscarem twórca efektów specjalnych - Richard Taylor.
W Wydaniu Kolekcjonerskim znajdzie się również 5-ta płyta DVD zatytułowana: "Howard Shore: Creating The Lord of The Rings Symphony - A Composers Journey Through Middle-earth". Trwający 50 minut dysk bonusowy zawiera zapis fragmentów koncertu, podczas którego Montrealska Orkiestra Symfoniczna wykonała symfonię "Władca Pierścieni".
Wreszcie fani będą mogli zobaczyć zaskakującą epizodyczną rolę w wykonaniu samego Petera Jacksona. Co prawda już w kinie spostrzegawczy widzowie mogli zobaczyć go jako jednego z piratów, których statek został zaatakowany przez Aragorna i jego Armię Umarłych, ale w Specjalnym Rozszerzonym 4-płytowym Wydaniu Gimli (John-Rhys Davies) sprawia, że jedna ze strzał wystrzelonych przez Legolasa (Orlando Bloom) przypadkowo trafia i zabija samego reżysera!

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Ocean w przedsprzedaży chce 199 zł.
Yans [ Więzień Wieczności ]
Piotrasq ====> to trzeba poczekać do oficjalnej premiery, ciekaw jestem też czy spadną ceny Trylogii SW, bo jak na razie wszędzie twardo 199 ?!
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Nie wszędzie. Merlin SW podniósł już do 212. Nie wiem czemu, bo ja u nich płaciłem 199.

Szenk [ Master of Blaster ]
Dobra nowina. Czyli na święta szykuje się uczta, nie tylko kulinarna :)
garrett [ realny nie realny ]
obejrzałem "Spartana" z Van Kilmerem, miało by dobre kino sensacyjne wyszla niechcący parodia filmów twardzielskich. Jakbym chciał się posmiac z filmu akcji obejrzał bym jakiś nowy film Seagala lub Van Damma wieć Spartana szczerze odradzam.
pal55 [ Centurion ]
Trylogia SW w MM kosztowala mnie 184 pln - zawszec to 15 pln dp przodu :) (np na pol Sapka)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Cholera - to czym te sklepy internetowe chcą konkurować ??
garrett [ realny nie realny ]
Tesco w pozku 185 zl

Szenk [ Master of Blaster ]
Hmmm, u mnie w Merlinie Gwiezdne Wojny dalej po 199 zł :)
Może mam jakiegoś innego Merlina?

Szenk [ Master of Blaster ]
sorki, zapomniałem linka:

garrett [ realny nie realny ]
ehm...to ktoś tu jeszcze nie ma DVD SW :) ?

Szenk [ Master of Blaster ]
ja nie mam :)

rostov [ Generaďż˝ ]
Ja też nie mam, ale będe miał prosto od dystrybutora za 100zł:))
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Szenk ----> wczoraj była albo pomyłka, albo zmitygowali się, że to bzdura. Ale 212 było napewno.

Szenk [ Master of Blaster ]
Ja w tym miesiącu muszę przystopować - i tak kupiłem już 6 filmów :)
Yans [ Więzień Wieczności ]
Założę nową część...

Yans [ Więzień Wieczności ]
Nówka: