sebekg [ Generaďż˝ ]
Prawo dla bandytow !!!
Witam
Na tvn w "Uwadze" bylo o jakims radnym ktory postrzelil lobuza ktory zdemolowal mu lokal, oczywiscie obydwojgu nic nie zrobino...na dodatek sie jeszcze odgrazali za go zabija....
Kudzie co to sie dzieje w tej Polsce ? Totalny motloch Ja bym gnoja zabil bo taki to niema prawa zyc...co to jest wogule za czlowiek jest ?!
Chupacabra [ Senator ]
ale ostatnio uniewinniono goscia ktory zastrzelil jakiegos bandyte, co napadl na jego lokal. W tv pokazywali, mnie wqu%^ ze na sali sadowej byli tz "przyjaciele i rodzina poszkodowanego" , takie dresy typowe jak z dowcipu i sie dranie odgrazali publicznie ze zabija goscia. No i facet jest niewinny i sie boi o swoje zycie, bo dresy teraz poluja na niego. No ale chociaz niech wiedza paskowane dranie co na nie moze czekac i sa ludzie ktorzy nie zawachaja sie strzelac:)
sebekg [ Generaďż˝ ]
gdybym mnial bron tez nie zawachal bym sie strzelic
Teraz tylko ich chodzi ze strach jest z domu wyjsc....

Mazio [ Mr.Offtopic ]
fakt - strach - może Cię jakiś pijany radny postrzelić...
sebekg [ Generaďż˝ ]
mialo byc tylku a nie tylko :)
Conroy [ Dwie Szopy ]
Nie rozumiem. Dres zdemolował mu lokal, więc się wkurwił i go postrzelił. Jeśli jest tak jak mówię, to IMO zrobił bardzo dobrze.

Dagger [ Legend ]
gdybym mnial bron tez nie zawachal bym sie strzelic
Ja bym uważał z tym wąchaniem - bo wtedy naprawde coś może strzelić ... do łba ;>
bekas86 [ Blaugranczyk ]
LUDZE nie macie pojecia to sie nie odzywajcie, lokal zostal zdemolowany w czasie ucieczki jak pijany duren zaczął strzelac, ciekawe czy wy byscie nie uciekali w poplochu, jak kto dobrze nie slucha ton niech sie nie odzywa
wi3dzmin [ Konsul ]
Ten koleś od lokalu został ostrzeżony że badna dresiarzy demoluje mu knajpe, poszedł tam aby ich przepędzić, ci go otoczyli i chcieli się na niego rzucić, ostrzegał ich że ma broń, strzelił w powietrze żeby ich odgonić, a ci się na niego rzucili, i zaczął strzelać.... po nogach... jednego kolesia trafił w nogę ale tak nieszczęśliwie że się koleś wykrwawił... i tyle, a rodzina "poszkododwanego" go pozwała... to jest żałosne...
Father Michael [ Padre ]
bekas86 -> pie....sz ze sie niedobrze robi. Zadzwoniono z lokalu do radnego, ze przyjechaly jakies dresy i robia demolke kijami baseball'owymi. Radny przyjechal, ostrzegl dresow ze ma bron, dwa razy strzelil w sufit, a ze idioci nie uciekali tylko jeszcze zaczeli isc w jego kierunku to strzelal po nogach. Jeden sie wykrwawil i zmarl. Sad uniewinnil radnego, nie przekroczyl granic obrony koniecznej.
Najbardziej podobal mi sie ojciec zastrzelonego, ktory wczoraj mowil, ze "sekcja zwlok wykazala, ze jego syna w ogole nie bylo w lokalu". (?). Tzn. nie bylo go, a mimo wszystko tam zginal? Hmm...
Stalo sie bardzo dobrze, tyle ze radny ma teraz zrujnowane zycie. Dziwie sie, ze policja nie zatrzymala tatuska i "kolegow" gdy grozili mu smiercia w budynku sadu.

Loczek [ Senator ]
a slyszeliście historie o włamywacza, który został pogryziony przez 2 psy podczas włamania, pozwał za to właściciela i wygrał?? :|
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Father Michael --> "przyjechaly jakies dresy i robia demolke kijami baseball'owymi" raz to e to nie byli dresy a nawet jak by to co ktoś nosi dres to juz morderca czy cos?? A powiedz mi z jakimi basebollami ?? Taką glupote to pewna gazeta "Fa**" sobie napisal, przeciez tam nie bylo zadnych kijow ani pretow, albo lepiej sluchaj (nie tego kelnera co mowi co mu szegf na kartce napisal) tylko np policji. A kolejna sprawa widocznie tez nie slyszales jak mowil prokuurator czy ktos ze oni nie robili demolki a lokal zostal znisczony opdczas ucieczki. A i jeszcze jedno no to jak on zdazl zadzwonic po posilki jak oni przyjechali go zabic, i nawet mu sie nic nie satlo?? przeicez ten radny sie nie teleprotowal
sebekg [ Generaďż˝ ]
Jestem ciekaw jak byscie sami sie zachowali w takiej sytuacji, bo gadac kazdy to potrawi, zapewne wiekszosc by zesrala sie na widok tych kolesi...a przeciez tak nie mozna LUDZIE dlaczego my mamy dawac sie zastraszac i rujnowac to na co zapracowalismy. W imie czego ? kilku paczek papierosow czy blantow ktore se kupi za to ze nas okradl !!!
Z takim podejsciem Polakow do sprawy obrony koniecznej to nigdy nie bedzie spokoju...a jeszcze dojdzie do tego ze bedziemy bali sie wyjsc z domu do sklepu...
sebekg [ Generaďż˝ ]
aha wracajac do tego ze lokal zostal zdemolowany podczas ucieczki to jakas p**** bujda od kiedy ucieka sie po kszeslach czy stolach ??? Moze jestem chory ale chyba sie s**** do wyjscia ?i to nie po stolach bo to jeszcze pogorszy sprawe nie dosc ze sie poobijamy to jeszcze pokaleczymy kieliszkami...
bekas86 [ Blaugranczyk ]
sebekg --> ogladales "pod napieciem" slyszales co mowil prokurator ? jesli nie to sie nie wypowiadaj. a nawet pomysl jak by ktos zaczal strzelac to nie wiem czy bys patrzyl czy przewracasz stol czy nie
sebekg [ Generaďż˝ ]
Hmm a po co uciekac ??? Musial byc przecie jakis powod,prawda ?

zurmejker [ Centurion ]
prawem na lewo!
bekas86 [ Blaugranczyk ]
sebekg --> po co uciekac, no nie wiem ty bys pewnie zostal jak by nietrzeźwy facet strzelał w twoja strone bo ty jestes supermen to ciebie sie kule nie imaja

sebekg [ Generaďż˝ ]
bez przyczyny napewno nie strzelal :D
bekas86 [ Blaugranczyk ]
no jest przycyzna: byl pod wpływem alkoholu
HolyDeath [ Konsul ]
policja nie zatrzymala tatuska i "kolegow" gdy grozili mu smiercia w budynku sadu.------> No coz... Prawo karne przewiduje, ze: Kazdy kto grozi innej osobie smiercia badz kalectwem i po tej osobie widac, ze czyn ten popelnic moze podlega karze do...
po co uciekac, no nie wiem ty bys pewnie zostal jak by nietrzeźwy facet strzelał w twoja strone bo ty jestes supermen to ciebie sie kule nie imaja-------> Popelniasz trzy bledy :]
1. Ortograficzne :].
2. On by nie zostal (w miejscu).
3. On nie jest superman tylko NEO :].
And this foul creature has been vaniqished in the green smoke... AGAIN...
sebekg [ Generaďż˝ ]
chrzaniz bzdury, gdyby tak bylo to by nie straszyli jego calej rodziny tylko juz go dawno kropneli gdyby tak faktycznie bylo....co ich nie usprawiedliwa tego co wypowiedzial koles w sadzie.
wysiu [ ]
bekas86 --> Dwa pytania:
1. Byles tam i widziales?
2. Jestes dresem?

bekas86 [ Blaugranczyk ]
HolyDeath --> z tym grozeniem to masz racje i z bedami napewno tez
sebekg [ Generaďż˝ ]
tez chcialem sie o to spytac
HolyDeath [ Konsul ]
chrzaniz bzdury, gdyby tak bylo to by nie straszyli jego calej rodziny tylko juz go dawno kropneli gdyby tak faktycznie bylo----> Byc moze prawo sie zmienilo. Nie jestem jeszcze prawnikiem i nie sledze na biezaca wszystkich paragrafow :P.
A teraz... Chrzaiez sie radosnie :].
And this foul creature has been vaniqished in the green smoke... AGAIN...
sebekg [ Generaďż˝ ]
bez komentarza...
bekas86 [ Blaugranczyk ]
wysiu --> nie bylem tam i nie jestem dresem, koksem ani niczym z tych rzeczy. Jak byscie mieszkali tu w okolicy to byscie wiedzieli kilka rzeczy wiecej niz mowili w telewizji na tvn i w "pod napieciem" i w "uwadze" np pokazali jakas babke i opowiadala o tym radnym ze jest taki super itp a wojek moj pracuje z typiara z tej wichy co tam sie to dzialo to mowila ze to ne prawda ze wiekszosc sasiadow go nie lubi itp
sebekg [ Generaďż˝ ]
dobra nara.....

bekas86 [ Blaugranczyk ]
ja tez mykam, ide przczytam kawalek "Ludzi bezdomnych" :/
wysiu [ ]
bekas86 --> Nie wiem co mowili w tv (nie ogladam tv), znam tylko streszczenia z tego watku. Jedno moge powiedziec na pewno - gdyby grupa dresow szla na mnie, a ja mialbym spluwe w rece, to nie strzelalbym najpierw w sufit, a potem po nogach, tylko w klate - pewniejszy cel. I nie obchodzi mnie w tej chwili co o tym oskarzonym mysla sasiedzi z wioski, bo wiem dobrze, ze zwykle tak jest, ze sasiedzi nie lubia tego, co sie wybil, zamiast klepac biede z cala reszta wioski.
sebekg [ Generaďż˝ ]
w koncu ktos cos madrego powiedzial a nie pierdoly :):):)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
I jeszcze małe wyjaśnienie dla bekas86.
Słowo "dres" używane w tym wątku jak i w wielu innych nie określa jak się ubierasz. Określa pewien system myślenia.
Możesz chodzić w dresie a być normalny, a możesz chodzić w garniturze, a być najpodlejszym z "dresów".
Werter [ 1488 ]
co prawda nie posiadam TV i nie wiem czy to ta sama sprawa, ale wygląda, że tak. temat samego zajścia i przebiegu procesu został opisany w aktualnym (z tego tygodnia) Newsweeku.
na dole link do fragmentu.

mortan_battlehammer [ Legend ]
wysiu ---> jestes mordercą !!! powinnies spokojnie oddac panom wszytke pieniadze klucze. dowd, pienidze, raporty:), karty, komorke i poprosic grzecznie o łagodny wymiar kary :)
A tak na powaznie, jak wchdzi 18 dresow do baru bo akurat przypadkowo przyjechali 5 samochodami w jednym czasie, to na 99% chcieli cos rozwalic, nie wierze w to ze nagle własisiciel tak po prostu zaczał sobie do nich strzelac bez powodu....
Artur20 [ Generaďż˝ ]
Doskonale facet zrobił że strzelał do tych gnojków. Zrobiłbym to samo i wcale bym nie płakał na tej sali sądowej że mi przykro, tylko bym powiedział że następnych spotka to samo.
bekas86--> i co z tego że większość sąsiadów go nie lubi? Co to ma kurka do rzeczy? Ty jakiś debil jesteś czy kto, że takie pierdoły piszesz? Mnie też niektórzy sąsiedzi nie lubią, to takie zwyczajne zazdrosne polaczki, a czy to oznacza że ktoś ma prawo mnie napadać?
bekas86 [ Blaugranczyk ]
mortan_battlehammer --> ale ja nie mowie ze oni nie zamiezeli nikogo pobic (napewno nie zabic) chodzi mi tylko ze NIC JESZCE NIE ZROBILI a koles juz strzelal.
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Artur20 00> idiote znajdziesz jak popatrzysz w lustro albo w rodzinie u siebie poszukaj. A o sasiadach napisalem daltego, że w tvn pokazywali jakas babke co go chwalil i chcialem w ten sposob pokazac, ze tvn jest stronniczy.
Kargulena [ ostatnio bez ości ]
Zadziwiający jest własnie fakt, iz tak zwani "dresiarze" nie mają wyroku za napad, a nie maja go poniewaz prokurator nie skierował srawy do sądu w wyniku braku dowodów. Okazuje sie, że ponoć nie było żadnej demolki tylko chłopacy ucieając potrącili parę stolików. Ciekawa jestem po czym ja bym biegła jakby ko zaczął do mnie strzelać ??? Chyba nawet po suficie... Mamy sprawę i dwie niwinne strony a ktoś zginął, nie wierzę w taą czystą niewinność rdneg(może nie ufam politykom) ale sprawa jest conajmniej dziwna.
Artur20 [ Generaďż˝ ]
bekas86--> podeślij mi swoje oprawione zdjecie. Powiesze sobie na ścianie i patrząc na nie będę mógł codziennie się dowartościowywac ze nie jestem tym kretynem którego tam widzę.
mortan_battlehammer [ Legend ]
bekas --- > zdemolowanie baru to nic ?
bekas86 [ Blaugranczyk ]
mortan_battlehammer --> tylko, że najpier koles zaczął strzelac i w czasie ucieczki zdemolowali, przeciez chyba nie powiesz mi ze powinni omijac stoliki i wychodzic z baru gęsiego ??

bekas86 [ Blaugranczyk ]
Artur20 --> no masz racje niejestes takim kretynem jak ja tylko większym
Artur20 [ Generaďż˝ ]
bekas--> sądząc po tym co piszesz, masz max ze 12 lat, więc faktycznie jestem większy niż ty- smark ujadający na forum jak to źle się stało że jego koleżka bandyta został zastrzelony.
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Artur20 --> Mam wiecej niz 12 lat i to nie byl moj zaden kolezka. A pusty to jestes ty, powinienes pomyslec troche i wysluchac 2 stron i wtedy mozesz sei wypowiadac
mortan_battlehammer [ Legend ]
bekas ---> to powiedz mi dlaczego ten koles najpierw strzelał ?
Maliniarz [ Konsul ]
Hmm szczerze przyznam ze nie znam wogole sprawy. W duszy sie ciesze ze w koncu ktos im k....a pokazal gdzie raki zimuja, a ze zginal czlowiek, troszke mi za to glupio. Przyznam sie ze ja od razu skazalem tych dresiarzy za sama napasc, nie znajac sprawy ... tak po prostu, z zalozenia ...
Jednak czy ktos mi potrafi wyjasnic jak bardzo byl ten lokal zdemolowany ?

hola' [ koniczynka ]
bekas------> niepotrzebne te get angry.....
clzowiek nie zyje i niech se dopoczywa bo bylo m uto niepotrzebne.. niech nie ma do nikogo pretensji bo ewidentnie jego wina
pecha mial chlopak
sebekg [ Generaďż˝ ]
hmm...bekas86 dlaczego wogule ich bronisz ?????????

bekas86 [ Blaugranczyk ]
bronie ich dlatego, że troche mnie zdenerwowalo jak te sprawe pokazał tvn i no nie pisze ze pojechali tam na piwo hehe tylko najeb** typa ale nic takiego nie zrobili i to mnie dziwi ze nikomu nic sie nie stało, nie liczac jedego z tych koksów a zastanawia mnie tez ten kelner ktory zadzwonil do szefa a nie na policje, Nie wiem czy wystarczająco ci wyjaśnilem ?? (napewno troceh zamieszalem :/ )

sebekg [ Generaďż˝ ]
Policja to ostatnio tchorze...
Co jak co ale tak czy owak dostali to po co przyjechali...nieinteresuje mnie to juz co i jak. gdyby nie bylo tak jak mowili to by ten koles sie tak nie odgrazal w sadzie
A tak pozatym dlaczego oni tez nie zasiedli na lawie oskarzonych ?

bekas86 [ Blaugranczyk ]
nie za siedli wydaje mi ise dlatego, że nie mają jak im udowodnić "zamiaru" (tak ja to rozumuje :p )
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Pod Napięciem ponownie ze Środy Śląskiej w najbliższą niedzielę o 21.55