GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prawo dla bandytow !!!

20.09.2004
20:16
[1]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Prawo dla bandytow !!!

Witam

Na tvn w "Uwadze" bylo o jakims radnym ktory postrzelil lobuza ktory zdemolowal mu lokal, oczywiscie obydwojgu nic nie zrobino...na dodatek sie jeszcze odgrazali za go zabija....

Kudzie co to sie dzieje w tej Polsce ? Totalny motloch Ja bym gnoja zabil bo taki to niema prawa zyc...co to jest wogule za czlowiek jest ?!

20.09.2004
20:21
[2]

Chupacabra [ Senator ]

ale ostatnio uniewinniono goscia ktory zastrzelil jakiegos bandyte, co napadl na jego lokal. W tv pokazywali, mnie wqu%^ ze na sali sadowej byli tz "przyjaciele i rodzina poszkodowanego" , takie dresy typowe jak z dowcipu i sie dranie odgrazali publicznie ze zabija goscia. No i facet jest niewinny i sie boi o swoje zycie, bo dresy teraz poluja na niego. No ale chociaz niech wiedza paskowane dranie co na nie moze czekac i sa ludzie ktorzy nie zawachaja sie strzelac:)

20.09.2004
20:38
[3]

sebekg [ Generaďż˝ ]

gdybym mnial bron tez nie zawachal bym sie strzelic

Teraz tylko ich chodzi ze strach jest z domu wyjsc....

20.09.2004
20:39
smile
[4]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

fakt - strach - może Cię jakiś pijany radny postrzelić...

20.09.2004
20:39
[5]

sebekg [ Generaďż˝ ]

mialo byc tylku a nie tylko :)

20.09.2004
20:43
[6]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Nie rozumiem. Dres zdemolował mu lokal, więc się wkurwił i go postrzelił. Jeśli jest tak jak mówię, to IMO zrobił bardzo dobrze.

20.09.2004
20:43
smile
[7]

Dagger [ Legend ]

gdybym mnial bron tez nie zawachal bym sie strzelic

Ja bym uważał z tym wąchaniem - bo wtedy naprawde coś może strzelić ... do łba ;>

20.09.2004
21:29
[8]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

LUDZE nie macie pojecia to sie nie odzywajcie, lokal zostal zdemolowany w czasie ucieczki jak pijany duren zaczął strzelac, ciekawe czy wy byscie nie uciekali w poplochu, jak kto dobrze nie slucha ton niech sie nie odzywa

20.09.2004
22:36
[9]

wi3dzmin [ Konsul ]


Ten koleś od lokalu został ostrzeżony że badna dresiarzy demoluje mu knajpe, poszedł tam aby ich przepędzić, ci go otoczyli i chcieli się na niego rzucić, ostrzegał ich że ma broń, strzelił w powietrze żeby ich odgonić, a ci się na niego rzucili, i zaczął strzelać.... po nogach... jednego kolesia trafił w nogę ale tak nieszczęśliwie że się koleś wykrwawił... i tyle, a rodzina "poszkododwanego" go pozwała... to jest żałosne...

20.09.2004
22:44
[10]

Father Michael [ Padre ]

bekas86 -> pie....sz ze sie niedobrze robi. Zadzwoniono z lokalu do radnego, ze przyjechaly jakies dresy i robia demolke kijami baseball'owymi. Radny przyjechal, ostrzegl dresow ze ma bron, dwa razy strzelil w sufit, a ze idioci nie uciekali tylko jeszcze zaczeli isc w jego kierunku to strzelal po nogach. Jeden sie wykrwawil i zmarl. Sad uniewinnil radnego, nie przekroczyl granic obrony koniecznej.
Najbardziej podobal mi sie ojciec zastrzelonego, ktory wczoraj mowil, ze "sekcja zwlok wykazala, ze jego syna w ogole nie bylo w lokalu". (?). Tzn. nie bylo go, a mimo wszystko tam zginal? Hmm...
Stalo sie bardzo dobrze, tyle ze radny ma teraz zrujnowane zycie. Dziwie sie, ze policja nie zatrzymala tatuska i "kolegow" gdy grozili mu smiercia w budynku sadu.

20.09.2004
23:11
smile
[11]

Loczek [ Senator ]

a slyszeliście historie o włamywacza, który został pogryziony przez 2 psy podczas włamania, pozwał za to właściciela i wygrał?? :|

21.09.2004
13:23
[12]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Father Michael --> "przyjechaly jakies dresy i robia demolke kijami baseball'owymi" raz to e to nie byli dresy a nawet jak by to co ktoś nosi dres to juz morderca czy cos?? A powiedz mi z jakimi basebollami ?? Taką glupote to pewna gazeta "Fa**" sobie napisal, przeciez tam nie bylo zadnych kijow ani pretow, albo lepiej sluchaj (nie tego kelnera co mowi co mu szegf na kartce napisal) tylko np policji. A kolejna sprawa widocznie tez nie slyszales jak mowil prokuurator czy ktos ze oni nie robili demolki a lokal zostal znisczony opdczas ucieczki. A i jeszcze jedno no to jak on zdazl zadzwonic po posilki jak oni przyjechali go zabic, i nawet mu sie nic nie satlo?? przeicez ten radny sie nie teleprotowal

21.09.2004
18:59
[13]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Jestem ciekaw jak byscie sami sie zachowali w takiej sytuacji, bo gadac kazdy to potrawi, zapewne wiekszosc by zesrala sie na widok tych kolesi...a przeciez tak nie mozna LUDZIE dlaczego my mamy dawac sie zastraszac i rujnowac to na co zapracowalismy. W imie czego ? kilku paczek papierosow czy blantow ktore se kupi za to ze nas okradl !!!
Z takim podejsciem Polakow do sprawy obrony koniecznej to nigdy nie bedzie spokoju...a jeszcze dojdzie do tego ze bedziemy bali sie wyjsc z domu do sklepu...

21.09.2004
19:02
[14]

sebekg [ Generaďż˝ ]

aha wracajac do tego ze lokal zostal zdemolowany podczas ucieczki to jakas p**** bujda od kiedy ucieka sie po kszeslach czy stolach ??? Moze jestem chory ale chyba sie s**** do wyjscia ?i to nie po stolach bo to jeszcze pogorszy sprawe nie dosc ze sie poobijamy to jeszcze pokaleczymy kieliszkami...

21.09.2004
21:10
[15]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

sebekg --> ogladales "pod napieciem" slyszales co mowil prokurator ? jesli nie to sie nie wypowiadaj. a nawet pomysl jak by ktos zaczal strzelac to nie wiem czy bys patrzyl czy przewracasz stol czy nie

22.09.2004
22:12
[16]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Hmm a po co uciekac ??? Musial byc przecie jakis powod,prawda ?

22.09.2004
22:13
smile
[17]

zurmejker [ Centurion ]

prawem na lewo!

22.09.2004
22:16
[18]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

sebekg --> po co uciekac, no nie wiem ty bys pewnie zostal jak by nietrzeźwy facet strzelał w twoja strone bo ty jestes supermen to ciebie sie kule nie imaja

22.09.2004
22:22
smile
[19]

sebekg [ Generaďż˝ ]

bez przyczyny napewno nie strzelal :D

22.09.2004
22:26
[20]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

no jest przycyzna: byl pod wpływem alkoholu

22.09.2004
22:27
[21]

HolyDeath [ Konsul ]

policja nie zatrzymala tatuska i "kolegow" gdy grozili mu smiercia w budynku sadu.------> No coz... Prawo karne przewiduje, ze: Kazdy kto grozi innej osobie smiercia badz kalectwem i po tej osobie widac, ze czyn ten popelnic moze podlega karze do...


po co uciekac, no nie wiem ty bys pewnie zostal jak by nietrzeźwy facet strzelał w twoja strone bo ty jestes supermen to ciebie sie kule nie imaja-------> Popelniasz trzy bledy :]
1. Ortograficzne :].
2. On by nie zostal (w miejscu).
3. On nie jest superman tylko NEO :].


And this foul creature has been vaniqished in the green smoke... AGAIN...

22.09.2004
22:29
[22]

sebekg [ Generaďż˝ ]

chrzaniz bzdury, gdyby tak bylo to by nie straszyli jego calej rodziny tylko juz go dawno kropneli gdyby tak faktycznie bylo....co ich nie usprawiedliwa tego co wypowiedzial koles w sadzie.

22.09.2004
22:29
[23]

wysiu [ ]

bekas86 --> Dwa pytania:
1. Byles tam i widziales?
2. Jestes dresem?

22.09.2004
22:30
smile
[24]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

HolyDeath --> z tym grozeniem to masz racje i z bedami napewno tez

22.09.2004
22:30
[25]

sebekg [ Generaďż˝ ]

tez chcialem sie o to spytac

22.09.2004
22:33
[26]

HolyDeath [ Konsul ]

chrzaniz bzdury, gdyby tak bylo to by nie straszyli jego calej rodziny tylko juz go dawno kropneli gdyby tak faktycznie bylo----> Byc moze prawo sie zmienilo. Nie jestem jeszcze prawnikiem i nie sledze na biezaca wszystkich paragrafow :P.


A teraz... Chrzaiez sie radosnie :].

And this foul creature has been vaniqished in the green smoke... AGAIN...

22.09.2004
22:35
[27]

sebekg [ Generaďż˝ ]

bez komentarza...

22.09.2004
22:35
[28]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

wysiu --> nie bylem tam i nie jestem dresem, koksem ani niczym z tych rzeczy. Jak byscie mieszkali tu w okolicy to byscie wiedzieli kilka rzeczy wiecej niz mowili w telewizji na tvn i w "pod napieciem" i w "uwadze" np pokazali jakas babke i opowiadala o tym radnym ze jest taki super itp a wojek moj pracuje z typiara z tej wichy co tam sie to dzialo to mowila ze to ne prawda ze wiekszosc sasiadow go nie lubi itp

22.09.2004
22:39
[29]

sebekg [ Generaďż˝ ]

dobra nara.....

22.09.2004
22:40
smile
[30]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

ja tez mykam, ide przczytam kawalek "Ludzi bezdomnych" :/

22.09.2004
22:44
[31]

wysiu [ ]

bekas86 --> Nie wiem co mowili w tv (nie ogladam tv), znam tylko streszczenia z tego watku. Jedno moge powiedziec na pewno - gdyby grupa dresow szla na mnie, a ja mialbym spluwe w rece, to nie strzelalbym najpierw w sufit, a potem po nogach, tylko w klate - pewniejszy cel. I nie obchodzi mnie w tej chwili co o tym oskarzonym mysla sasiedzi z wioski, bo wiem dobrze, ze zwykle tak jest, ze sasiedzi nie lubia tego, co sie wybil, zamiast klepac biede z cala reszta wioski.

22.09.2004
22:46
[32]

sebekg [ Generaďż˝ ]

w koncu ktos cos madrego powiedzial a nie pierdoly :):):)

22.09.2004
23:15
smile
[33]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

I jeszcze małe wyjaśnienie dla bekas86.

Słowo "dres" używane w tym wątku jak i w wielu innych nie określa jak się ubierasz. Określa pewien system myślenia.
Możesz chodzić w dresie a być normalny, a możesz chodzić w garniturze, a być najpodlejszym z "dresów".

22.09.2004
23:23
[34]

Werter [ 1488 ]

co prawda nie posiadam TV i nie wiem czy to ta sama sprawa, ale wygląda, że tak. temat samego zajścia i przebiegu procesu został opisany w aktualnym (z tego tygodnia) Newsweeku.
na dole link do fragmentu.

22.09.2004
23:36
smile
[35]

mortan_battlehammer [ Legend ]

wysiu ---> jestes mordercą !!! powinnies spokojnie oddac panom wszytke pieniadze klucze. dowd, pienidze, raporty:), karty, komorke i poprosic grzecznie o łagodny wymiar kary :)

A tak na powaznie, jak wchdzi 18 dresow do baru bo akurat przypadkowo przyjechali 5 samochodami w jednym czasie, to na 99% chcieli cos rozwalic, nie wierze w to ze nagle własisiciel tak po prostu zaczał sobie do nich strzelac bez powodu....

23.09.2004
00:38
[36]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

Doskonale facet zrobił że strzelał do tych gnojków. Zrobiłbym to samo i wcale bym nie płakał na tej sali sądowej że mi przykro, tylko bym powiedział że następnych spotka to samo.

bekas86--> i co z tego że większość sąsiadów go nie lubi? Co to ma kurka do rzeczy? Ty jakiś debil jesteś czy kto, że takie pierdoły piszesz? Mnie też niektórzy sąsiedzi nie lubią, to takie zwyczajne zazdrosne polaczki, a czy to oznacza że ktoś ma prawo mnie napadać?

23.09.2004
14:03
[37]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

mortan_battlehammer --> ale ja nie mowie ze oni nie zamiezeli nikogo pobic (napewno nie zabic) chodzi mi tylko ze NIC JESZCE NIE ZROBILI a koles juz strzelal.

23.09.2004
14:04
[38]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Artur20 00> idiote znajdziesz jak popatrzysz w lustro albo w rodzinie u siebie poszukaj. A o sasiadach napisalem daltego, że w tvn pokazywali jakas babke co go chwalil i chcialem w ten sposob pokazac, ze tvn jest stronniczy.

23.09.2004
14:18
[39]

Kargulena [ ostatnio bez ości ]

Zadziwiający jest własnie fakt, iz tak zwani "dresiarze" nie mają wyroku za napad, a nie maja go poniewaz prokurator nie skierował srawy do sądu w wyniku braku dowodów. Okazuje sie, że ponoć nie było żadnej demolki tylko chłopacy ucieając potrącili parę stolików. Ciekawa jestem po czym ja bym biegła jakby ko zaczął do mnie strzelać ??? Chyba nawet po suficie... Mamy sprawę i dwie niwinne strony a ktoś zginął, nie wierzę w taą czystą niewinność rdneg(może nie ufam politykom) ale sprawa jest conajmniej dziwna.

23.09.2004
17:39
[40]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

bekas86--> podeślij mi swoje oprawione zdjecie. Powiesze sobie na ścianie i patrząc na nie będę mógł codziennie się dowartościowywac ze nie jestem tym kretynem którego tam widzę.

23.09.2004
20:44
[41]

mortan_battlehammer [ Legend ]

bekas --- > zdemolowanie baru to nic ?

23.09.2004
20:54
[42]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

mortan_battlehammer --> tylko, że najpier koles zaczął strzelac i w czasie ucieczki zdemolowali, przeciez chyba nie powiesz mi ze powinni omijac stoliki i wychodzic z baru gęsiego ??

23.09.2004
20:55
smile
[43]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Artur20 --> no masz racje niejestes takim kretynem jak ja tylko większym

24.09.2004
02:08
[44]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

bekas--> sądząc po tym co piszesz, masz max ze 12 lat, więc faktycznie jestem większy niż ty- smark ujadający na forum jak to źle się stało że jego koleżka bandyta został zastrzelony.

24.09.2004
08:24
[45]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Artur20 --> Mam wiecej niz 12 lat i to nie byl moj zaden kolezka. A pusty to jestes ty, powinienes pomyslec troche i wysluchac 2 stron i wtedy mozesz sei wypowiadac

24.09.2004
08:29
[46]

mortan_battlehammer [ Legend ]

bekas ---> to powiedz mi dlaczego ten koles najpierw strzelał ?

24.09.2004
12:34
[47]

Maliniarz [ Konsul ]

Hmm szczerze przyznam ze nie znam wogole sprawy. W duszy sie ciesze ze w koncu ktos im k....a pokazal gdzie raki zimuja, a ze zginal czlowiek, troszke mi za to glupio. Przyznam sie ze ja od razu skazalem tych dresiarzy za sama napasc, nie znajac sprawy ... tak po prostu, z zalozenia ...
Jednak czy ktos mi potrafi wyjasnic jak bardzo byl ten lokal zdemolowany ?

24.09.2004
13:15
smile
[48]

hola' [ koniczynka ]

bekas------> niepotrzebne te get angry.....
clzowiek nie zyje i niech se dopoczywa bo bylo m uto niepotrzebne.. niech nie ma do nikogo pretensji bo ewidentnie jego wina
pecha mial chlopak

29.09.2004
20:02
[49]

sebekg [ Generaďż˝ ]

hmm...bekas86 dlaczego wogule ich bronisz ?????????

29.09.2004
20:42
smile
[50]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

bronie ich dlatego, że troche mnie zdenerwowalo jak te sprawe pokazał tvn i no nie pisze ze pojechali tam na piwo hehe tylko najeb** typa ale nic takiego nie zrobili i to mnie dziwi ze nikomu nic sie nie stało, nie liczac jedego z tych koksów a zastanawia mnie tez ten kelner ktory zadzwonil do szefa a nie na policje, Nie wiem czy wystarczająco ci wyjaśnilem ?? (napewno troceh zamieszalem :/ )

30.09.2004
14:06
smile
[51]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Policja to ostatnio tchorze...

Co jak co ale tak czy owak dostali to po co przyjechali...nieinteresuje mnie to juz co i jak. gdyby nie bylo tak jak mowili to by ten koles sie tak nie odgrazal w sadzie

A tak pozatym dlaczego oni tez nie zasiedli na lawie oskarzonych ?

30.09.2004
21:48
smile
[52]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

nie za siedli wydaje mi ise dlatego, że nie mają jak im udowodnić "zamiaru" (tak ja to rozumuje :p )

02.10.2004
14:00
[53]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Pod Napięciem ponownie ze Środy Śląskiej w najbliższą niedzielę o 21.55


© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.