GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukaj, czyli móc a muc i nie móc

22.02.2002
19:28
smile
[1]

_ARTi_ [ Maximus ]

Szukaj, czyli móc a muc i nie móc

Mam pytanie do prefektów tegoż ustronia.

Ostatnio chciałem przypomnieć sobie parę spraw poruszanych na forum i jakież było moje zdziwienie, gdy Wyszukiwarka nic nie znalazła, po wielu wysiłkach i próbach znalezienia nawet swoich wypowiedzi dałem sobie "siana". Myślałem, że to jakaś niewyjaśniona sprawa związana z ufo tudzież plamami na słońcu :D
Gdy i dzisiaj ta sytuacja się zdarzyła, to już nie wytrzymałem i dążyłem sprawę do skutku i jak to bywa, kto szuka nie błądzi, wyszło szydło z worka.
Już mówię, w czym leży przyczyna, przypatrzcie się bliżej tekstowi po lewej stronie pola szukaj, tak tak nie mylicie się, jest tam napisane: "tekst w tytule wątku”, no i co w tym dziwnego i co to ma do rzeczy. Otóż wcześniej pole na wpisanie słowa szukanego było mniejsze (wizualnie, aż takiej pamięci to nie mam :D) i uwaga było tam też napisane tak: (cytuje z pamięci) „tekst w tytule i TREŚCI wątku” No tak i cała sprawa się wydała, niema możliwości wyszukiwania już w treści wątków, co według mnie powoduje, że całą ta wyszukiwarka jest, lekko mówiąc gówno warta.
I tu pada moje pytanie :DD
Co się do diabła stało, że człowiek spokojnie nie może sobie wyszukać paru czasami ważnych zdań, tudzież wypowiedzi itd. Kto pamięta nazwy wątków sprzed 6 miesięcy, w których były sprawy które teraz chcę sobie przypomnieć, a tylko nazwy wątków obecnie pozwalają na wyszukanie szukanej informacji i kiedy wrócą „stare dobre” czasy wolności szukania??????
Kończąc tę przydługą wypowiedz, zaapeluję do wszystkich.
Ludzie nie dajcie umrzeć wyszukiwarce, ona też jest wrażliwa, czuła i ludzka ;) a informacja jest jedną z najcenniejszych rzeczy na świecie.

Pozdrawiam

P.S. Błąd w tytule wątku jest celem zamierzonym przez autora :p
P.P.S. Tylko jak korzystam z wyszukiwarki??

22.02.2002
19:31
[2]

Dagger [ Legend ]

Też często muszę wyszukiwac po parę razy korzystając ze strzępków wyrazów z tytułu. Mnie osobiście brakuje też wyszukiwania wątków w których zamieszczał posty dany autor.

22.02.2002
19:42
[3]

Lophix [ Lege r ]

Tez niedawno mialem taki przypadek. Wyszukiwarka kiedys nie dzialala za dobrze i pewnie chcieli ja w ten sposob odciazyc... Jestem zdecydowanie za powrotem tych opcji, albo chociaz wyszukiwania wszystkich postow danego autora.

22.02.2002
22:39
smile
[4]

CooN [ Generał ]

ARTi--> ja nawet nie moglem znalesc watku wpisujac slowa wystepujace w jego tresci...:) to juz godne soczystego LOL'a, taka wyszukiwarka chyba ot tak - dla sportu sie tu znajduje..

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.