GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vandenberg's Legacy® | #203

18.09.2004
09:07
smile
[1]

Hellcat [ Legend ]

Vandenberg's Legacy® | #203

Vandenberg's Legacy®
===================
Since: 28.08.2003


     Dawno temu, kiedy nasza tętniąca życiem cywilizacja rosła w siłę, rozwijała się łamiąc wszelkie granice wyobraźni oraz nauki doszło do momentu, w którym ludzkość załamała się. Akty deprawacji, nasilająca się dekadencja, upadek prawa doprowadziły społeczeństwo nad skraj anarchii. Pogłębiający się kryzys, wywołany przez poszerzającą się przepaść pomiędzy bogatymi a biednymi, spowodował gigantyczne zamieszki ludności w największych aglomeracjach na świecie. Nie trzeba było długo czekać, aby ta sytuacja nagminnie zaczęła się powtarzać na całym globie. Wkrótce świat wstrząsnęła fala poważnych anomalii klimatycznych, wywołanych prawdopodobnie przez nieudane eksperymenty kontrolowania pogody. Ta niegdyś Błękitna Planeta, samostabilizująca się od wieków, tym razem ugięła się pod jarzmem człowieka. Nie mogąc poradzić sobie z ogromem zanieczyszczeń ekosystem planety zaczął powoli obumierać. Niemal biblijne katastrofy nawiedzały nasz glob. Wszystko to przyczyniło się jednoznacznie do zbliżającego się nieuchronnie końca. Społeczeństwo przestało istnieć. Rządy nie mogły zapanować nad rozwijającymi się syndykatami, które pragnęły władzy. Wydawało się, iż ogólnoświatowy konflikt to tylko kwestia czasu.

     Cios ostateczny zadała, któraś ze stron chcąc zagarnąć potrzebne do przetrwania surowce... Teraz nikt nie pamięta, kto zaczął - to już nie ma żadnego znaczenia. Nie ważne jest zarówno to skąd nadleciały pierwsze rakiety. Nuklearna pożoga wstrząsnęła światem. Miliony ludzi zginęło podczas jednego dnia, następne setki milionów w ciągu najbliższych lat padając ofiarą to uwolnionych ze składów broni biologicznych wirusów lub utrzymującej się radioaktywności oraz oziębienia klimatu spowodowanego przesłaniającym światło słoneczne nuklearnym pyłem. Przez wiele lat pył utrzymywał się w atmosferze a promieniowanie gamma skutecznie odcięło jakiekolwiek środki łączności między ocalałymi koloniami.

     Teraz żyjemy u schyłku XXI wieku w zrujnowanym świecie, pogrążonym w post-nuklearnym chaosie. Na naszych oczach utworzył się całkiem nowy, zmutowany świat - nowe rasy, stworzenia a nawet roślinność. Krajobraz niegdyś tętniący życiem teraz poorany zgliszczami reliktów wspaniałych ludzkich miast przypominał nam o wyrządzonej tragedii. Pozbieraliśmy to, co zostało z pradawnego świata oraz zebraliśmy tych wszystkich, którzy ocaleli po Nuklearnej Zimie i razem jako kolonia wyruszyliśmy na poszukiwanie wojskowej bazy nazywanej przed wojną "AFB Vandenberg". Znalezione stare wojskowe mapy wskazywały nam drogę...wędrówka była wyczerpująca. Wielu zginęło, lecz nie nadaremnie. Kompleks był dokładnie w tym miejscu, w którym wskazywały mapy. Teraz krok po kroku zasiedlamy go ponownie. Zawartą w bazie wiedzę, którą przyjdzie nam opanować, poszerzamy jednocześnie o nowe dane pochodzące z tego post-apokaliptycznego świata, w którym przyszło nam żyć.

Copyright © by Storm Shadow & Rip Torn.


Dowódcy bazy: Storm Shadow (a.k.a. Scandal), Rip Torn.

VNG Recruits Camp: N/A
Civilians: Brisk., Coy2k, Natasha, Nutkaaa

Troopers: Adamss
Task Force:
Ghost Recon: Fett
Snipers: ---
Barman Drink Force: Shakka
Engineers: Vania
Medic First Class: KmP
Intelligence and Special Tasks: ---
Super Secret Service: Wiolax

Law Enforcers: frank.the.tank, Garm Bel Iblis, Soul Surfer, Voorhees
Elite Troopers: Hellcat, [email protected], M'q, Raynor, Sulik


Missing In Action: Pencil, FemmeFatale, Mroofka, Hadriel, Łowca Czarownic, ^Piotrek^, Alick, Bregan
Killed In Action: Justa_, Banita_BB, gris, Soldamn, Danley, Paszczak, Gilmar, Paudyn, ZeTkA, ehhh, Mazio, Sp4wN, [HNTR], Szwaroc, Erazor_XX, Istota Wiekuista, Cuphay, Conroy, kamil210, Los Galaktikos, Cicha Śmierć, Oszki, ZgReDeK...

Kremacja zwłok odbędzie się niedługo. Szefostwo musi się naradzić kogo spopielić i wywalić szczątki do fosy.

Curriculum Vitae:

Sulik: Za udaną kampanię nocną przeciwko wrogim siłom, mianowany na operatora zaawansowanych systemów obronnych Vandenberg'a. Jak sie tylko coś żywego ruszy, to będzie o tonę ołowiu cięższe.
Vania: Przytargał na swoim dziwnym wehikule z wielką lufą ;), znakomitą kolekcję oręża. Mianowany na funkcję logistyczną, konserwatora powierzchni śmiertelnych... innymi słowy nasz Główny Zbrojmistrz ;).
Shakka: Barman Drink Force w jednoosobowym składzie :D. Poza tym pijak pierwszej klasy. Pierwszej klasy bo więcej nie zdał :D. Został mianowany Barmanem nie ma nic czego by nie umiał przyrządzić, uprzednio oczywiście testując na sobie :D.
Raynor: Dostał awans na Elitę po udanej akcji przywiezienia Vandergriffa, dowódcy. Niestety przez przypadek w wirze walki zgubili Ehh'a... Rest In Pieces hehe :D.
M'q: Mianowany na stanowisko elitarnej przybocznej gwardii dowódcy. Odznaczył się wyjątkową okrutnością w zwalczaniu zastępów wroga, jego skuteczność i duch walki znane są w całej zachodniej strefie. W wolnych chwilach zajmuję się konserwacją powierzchni płaskiej w bazie... i to wychodzi mu najlepiej ;D.
Brisk: Wdaje się w jakieś machlojki z ciemnymi typami... nadal handluje bimbrem.
[email protected]: Aktualnie przydzielony na zastępce tego całego cyrku, znaczy Vandenderga :D, właściwie tylko dlatego aby dowódcy mieli święty spokój. Jemu się wydaje że jest ważny... nie wie jak bardzo się myli. :)
KmP: Niejednogłośnie :D podjęliśmy decyzję że potrzebny nam lekarz. Padło na Kmp. Na razie szkoli sie w posługiwaniu przecinakiem i młotkiem... Dowódctwo póki co, boi sie powierzyć Mu bardziej zaawansowane narzędzia, żeby nie zrobił krzywdy innym... a tym bardziej samemu sobie :D.
Hellcat: Mianowany na elitarnego przybocznego, commandiera SS'a. Po samotnych wyprawach i tajnych misjach, razem ze swoją snajperką, dobiegł końca jego trening... niewidzialny, małomówny ale zabójczo skuteczny. Jak przystało na Piekielnego Kota :D. Chodzi za dowódcą wszędzie... no prawie wszędzie... prócz kibelka i prysznica :D...na zabój zakochany w swojej Nuteńce :* [z wzajemnością - dop. Nutka :*]
FemmeFatale & Mroofka: Dwie siostry które przetrwały całą nuklearną katastrofę. Życie nauczyło ich wiele, ale nigdy się nie poddają i zawsze mogą liczyć na siebie :D. Swoiste Maskotki Vandenberga aka Sisters of Blood :D, ale trudno jest się nimi pobawić, nie narażając przy tym istotnych dla dobrego funkcjonowania organów.. męskich :D.
Wiolax: kolejna przedstawicielka PPP w karczmie, sumiennie melduje się rano i odmeldowywuje wieczorem. Partycypowała do roli sanitariuszki, lecz gubi gdzieś srebrne skalpele (na pewno gubi?). Tymi samymi zgubionymi skalpelami potrafi całkiem nieźle władać, toteż zajęła się super tajnym zadaniem wyznaczonym przez szefa T :D.


Zapotrzebowanie na funkcje: N/A - ale pytać, może coś nowego się znajdzie!

Pamiętaj: "Pamiętaj, promieniowanie jest zdrowe na skóre i cerę. Zażywaj kąpieli promiennych żeby się odpowiednio zrelaksować".


Więcej informacji na temat bazy "Vandenberg AFB and 30th Space Wing" znajdziesz tutaj:
https://vandenberg.af.mil/ oraz tu https://www.astronautix.com/sites/vannberg.htm


Do nowopozyskanego mięcha (rekrutów) - radze przeczytać ten akapit:
Przystępując do VL zostajesz rekrutem przez nielimitowany okres czasu, podczas którego zostaniesz poddany względnie surowej ocenie. Wymóg ten jest konieczny aby wybrać odpowiednich rekrutów sposród rzeszy chcących uczestniczyć w naszej Mafii. Nie jest to przejaw elitarności, tylko sposób na w miare rozsądne przyjrzenie się danej osobie i na końcu zdecydowanie o jej losie. :)


Disclaimer: Karczma ta nie traktuje o żadnej konkretnej grze ani filmie ani niczym podobnym. Wydarzenia opisane wyżej są jedynie tłem dla Grupy Wzajemnej Adoracji, która będzie się tu wypowiadać. Wszelkie wątpliwości i pytania/uwagi oraz zakresy tematów kierować do dowódców bądź ich zastępców.


IMPORTANT
[31.12.2003] 13:40 Soulcatcher [ Prefekt ] https://www.encyklopedia.gracza.pl
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1866695&N=1NO TRESPASSING. Violators will be shot. Survivors will be SHOT AGAIN!!


POPRZEDNI ZAPIS ZNAJDUJE SIE NA TEJ PARTYCJI:

18.09.2004
09:08
smile
[2]

Hellcat [ Legend ]

ENJOY!!® :)

18.09.2004
09:10
smile
[3]

..KmP.. [ Designed by AI ]

show must go on ! :)

18.09.2004
09:37
smile
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

Dobry :)
time to piknik.. country :D

18.09.2004
09:42
smile
[5]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yooo

Swietna pogoda, kiepski humor, spiacy jestem everything alse suxx :|

Uwaga: Gryze :D

18.09.2004
09:42
smile
[6]

Fett [ Avatar ]

mam treme :P

18.09.2004
09:42
smile
[7]

SULIK [ olewam zasady ]

A ja sie trzese z zimna - chyba czasw zaczac sie ubierac do spania, lub zaczac zamykac onko na noc :]

18.09.2004
09:47
smile
[8]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Sulik - > hehe, ja też się trzęsę z zimna. :D

18.09.2004
09:54
smile
[9]

Fett [ Avatar ]

zakmnij okno :)

18.09.2004
09:55
smile
[10]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett - tfardym tsha bys nie mietkim :)
nie dam sie - to tylko pogoda :]
przetrwam bo jestem rasowym samcem z polnocnych czesci globu :]

18.09.2004
09:56
smile
[11]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik znaczy so.. Sybirak? :>

18.09.2004
10:00
[12]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - bo wiesz Sulik to czlowiek dla ktorego temperatura nie straszna :]
w nocy bylo ponizej 1 stopnia a ja spalem przy otwartym oknie :]

18.09.2004
10:04
smile
[13]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

aaaa to niczym niedzwiedź polarny :D

18.09.2004
10:04
[14]

Fett [ Avatar ]

a teraz zgrywa chojraka :P

18.09.2004
10:07
[15]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - no moze byc niedzwiedz, jak mnie panienki lubialy nazywac misiem (Czego nie wiedziec czemu nie lubialem) to moze byc i niedziwedz :D a moze i dzwiedz :D

Fett - no proste :D

18.09.2004
10:16
[16]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Topic: GG...

Luka za luką luke pogania.... :>

Jak dla mnie to lekka paranoja, mi nigdy jakos sie nie włamali do kompa, nikt mi nigdy nie przejął mojego sprzetu :D. Jakas fobia.. hmm lukofobia?

18.09.2004
10:19
[17]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - ciekawe jak to wykozystac :) i czy pod Power GG tez dziala :)

18.09.2004
10:23
[18]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik ----->> No wlasnie tez za bardzo nie wiem jak ktos mógłby to wykorzystać.
A jak juz ktos by wpadł to musiałby byc naprawdę dobry, a dobrzy hakerzy nie włamuja sie do przecietnego kompa normalnego czlowieka...

18.09.2004
10:26
[19]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - hmmm... no ze chyba jestem ich wrogiem :>

18.09.2004
10:28
smile
[20]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No ale to juz ekstremalna filmowa sytuacja :)

18.09.2004
10:29
[21]

White Star [ Soldier ]

jest jakaś robota?? kiedyś byłem mechanikiem ale zaniemogłem:D

18.09.2004
10:30
smile
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - ale czyz zycie to nie film ? :D

18.09.2004
11:27
smile
[23]

Fett [ Avatar ]

pierd*** z minuty na minute odechciewa mi sie jechac na ten piknik :| Wymyslili sobie starsi ze o 17:30 mam wracac busem.... wniosek: 4 godizny w busie, 2 godziny na pikniku :[ Jeszcze kruna nie wiem czy mnie kurwa tatus nie bedzie chcial odprowadzic, no ja pierdole

18.09.2004
11:48
smile
[24]

Fett [ Avatar ]

to ja sie zbieram. Soul i`m going

18.09.2004
12:04
smile
[25]

Adamss [ -betting addiction- ]

Dziś się wybieram na "Ja, Robota" .. obaczymy jak to wygląda :)).

18.09.2004
12:56
smile
[26]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Info dla CeeManiaków: 6 dni do wydania dema FM 2005.

18.09.2004
16:49
smile
[27]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Bad Karma - > hehehe, wiem, wiem. Następny weekend mam z głowy. :D

Z nudów obejrzę sobie A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge. :)

18.09.2004
16:51
smile
[28]

Cap'n Pimp [ Generał ]

A dzieńdobry Prosze Państwa :D

18.09.2004
19:48
smile
[29]

Adamss [ -betting addiction- ]

No i obejrzałem dziś w kinie ten film.. uczucia mieszane - średniawy ogółem. Wątek opanowania przez roboty całego świata już był wałkowany..

18.09.2004
19:50
smile
[30]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Aaaa, napiję się soku! :)

18.09.2004
19:51
smile
[31]

Hellcat [ Legend ]

Trójkę...trójkę wybierz Panie :]

18.09.2004
19:55
smile
[32]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Idę na całość.

18.09.2004
19:57
smile
[33]

Hellcat [ Legend ]

A może...telefon do Prawnika?? :>

18.09.2004
19:58
smile
[34]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Hmm... no, poproszę.

18.09.2004
19:59
smile
[35]

Hellcat [ Legend ]

Prosi to się świnia :P

Ocb?? :>
Wara mie od mojej komóry!! :>

18.09.2004
20:03
smile
[36]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Ja proszę, a nie prosię. :)
Dawaj to, proponowałeś mi przecież telefon.

18.09.2004
20:06
smile
[37]

Hellcat [ Legend ]

Bardzo prosię. telefon do Prawnika:
666-777-666

:P

18.09.2004
20:07
smile
[38]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Komórę Twoją chciałem!

18.09.2004
20:07
smile
[39]

Hellcat [ Legend ]

A czep się tramwaja cycu!! :P

[pisownia specjalna :)]

18.09.2004
20:09
smile
[40]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Czepia się to rzep!

18.09.2004
20:09
smile
[41]

Hellcat [ Legend ]

To sie strzep jak żeś rzep :P

18.09.2004
20:10
smile
[42]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Goń się. :D

18.09.2004
20:11
smile
[43]

Hellcat [ Legend ]

Ściśnij się cycku :P

18.09.2004
20:12
smile
[44]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Goń ogon ! :)

18.09.2004
20:12
smile
[45]

Hellcat [ Legend ]

Marszcz freda :P

18.09.2004
20:14
smile
[46]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Bujaj garba ! :)

18.09.2004
20:15
[47]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

No, już - spokój.

18.09.2004
20:15
smile
[48]

Hellcat [ Legend ]

Smyraj gwoździa! :>

Szefu idzie :>
Guru has spoken...silent :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 20:14:29]

18.09.2004
20:16
smile
[49]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Bad Karma - > a FM2005 dasz szansę, czy dalej będziesz ciął w tamtego starocia? ;)

18.09.2004
20:17
smile
[50]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Dam.

18.09.2004
20:17
smile
[51]

..KmP.. [ Designed by AI ]

A CM5? :)

18.09.2004
20:18
smile
[52]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Z ciekawości zobacze jak to wielki Eidos dał ciała bez bazy SI.

Cya, musze trochę odpocząć :)

18.09.2004
20:21
[53]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

*znaczy się zjeść trochę i legnąć na kanape :)

Później sprawdze demko CoD:UO bo się ściągało trochę...
A demko Full Spectrum Warrior zostawiam na później :]

18.09.2004
20:30
smile
[54]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Bad Karma - >

18.09.2004
20:43
[55]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

tia, widziałem. ja tam nie lubie spolszczonych gier. jak to ma być utrzymanie klimatu jak ja po usłyszeniu PL trace cały klimat od razu.
zresztą w demku najostrzejsze co słyszałem (bo już kuknąłem sobie chwile) to było coś a'la "kill those sons of bitches". więc tak czy siak mi to tito bo załatwie eng :P (od wujka, a co:P)

18.09.2004
22:08
smile
[56]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Trafiłem 6-tkę, a Wy?

18.09.2004
22:10
smile
[57]

Hellcat [ Legend ]

A my nie :P

18.09.2004
22:13
smile
[58]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Jakie były numery, bo lotto.pl zdechło...

18.09.2004
22:15
smile
[59]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Bad Karma - > ponoć były takie... 6, 27, 33, 39, 40, 43
Ale czy to są oficjalne, to nie wiem.

Trafiłem szóstkę... czyli trzy dwójki (na 10 zakładów). :D

18.09.2004
22:20
[60]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

cholera jasna
*drze kupon*

18.09.2004
23:17
[61]

SULIK [ olewam zasady ]


fajnie oklo 20 minuyt gdania przez koma :|

19.09.2004
08:58
smile
[62]

..KmP.. [ Designed by AI ]

czeeeeść :)

19.09.2004
09:01
smile
[63]

Hellcat [ Legend ]

YoO :D

Dziś Niedziela, wiecie? :D

19.09.2004
09:02
smile
[64]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Poniekąd. :)

19.09.2004
09:03
[65]

Hellcat [ Legend ]

KomPot -> Nie prowokuj :>

19.09.2004
09:04
smile
[66]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Ja? A skąd! :)

19.09.2004
09:05
[67]

Hellcat [ Legend ]

Zamilknę, na śniadanie się udając... :>

19.09.2004
09:06
[68]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Witam, Bry Yo Y'all :)

wyspani ? :>

Hell ===> :>

19.09.2004
09:07
smile
[69]

..KmP.. [ Designed by AI ]

yo, Ray. :)

19.09.2004
09:19
smile
[70]

Cap'n Pimp [ Generał ]

KmP, pamiętaj o kracie browara :D

19.09.2004
09:26
smile
[71]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yooo :>

No i mamy luzik.... nie wiem tylko z czym luzik ale jest luzik :>

Ide cos zjesc :>

19.09.2004
09:33
smile
[72]

SULIK [ olewam zasady ]

Yo

polowy pikniku nie pamietam - bylo faaaaaajnie :D

19.09.2004
09:37
smile
[73]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Buahahaaa.. jak zrobia wirusa który bedzie robił kawe to ja jestem za :D

https://info.onet.pl/979239,18,item.html

19.09.2004
09:44
smile
[74]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Mógłby powstać polski odpowiednik Hamsiego o TPSA :)))

19.09.2004
10:32
smile
[75]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Ray - > jak będzie okazja... :P

19.09.2004
10:33
smile
[76]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Chciałem właśnie powiedzieć, że dziś sobie wyszedłem do kiosku rano i zastałem całą klatkę schodową we krwi. Na środku leżał osiedlowy pies-włóczęga, który ostatnio cały czas przesiadywał pod moim blokiem, bo dwie suki z bloku mają cieczkę. Jakiś skur*ysyn, za przeproszeniem, zmasakrował go, bo widocznie mu przeszkadzał. Niech tylko się dowiem kto to zrobił :[.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-19 10:32:06]

19.09.2004
10:57
smile
[77]

M'q [ Schattenjager ]

YoO jestem po dwudniowej libacji :D

Wygraliśmy z teamem puchar, no i bawiliśmy się jeden dzień w restauracji (o qwa :D ), a w drugi w Parku Chorzowskim na Octoberfest.

Bad Karma, Octoberfest5 był, było fajnie, ale szczegółów za dużo nie podam, bo szczerze mówiąc z parku już nie za wiele pamiętam :D

CnP, odnośnie JKA to musisz wpaść na serwa, żeby z nami pograć :)

KmP, BK, ja tam jestem przeciwny takim spolszczeniom :/

19.09.2004
12:26
[78]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

Ave.

M'q - ja tam ogólnie za spolszczeniami nie przepadam.

19.09.2004
12:28
smile
[79]

Cap'n Pimp [ Generał ]

M'q ===> daj namiary to napewno wpadne :))

ps, czy jest jakiś prog do JA do przeglądu serwerów z poziomu windwsa ? jak na przykłąd HLSW do CS'a ??

19.09.2004
12:34
smile
[80]

M'q [ Schattenjager ]

CnP -> All Seeing Eye

Nasz serw narazie stoi zamknęty z powodu lagów wielkich.... zresztą w ASE wszystko widać bedzie dobrze :) link:

19.09.2004
12:39
smile
[81]

Hellcat [ Legend ]

Omg...

M'q -> Dzięki że mi przypomniałeś :]
Wiem już co porobie :P

[i na drugi raz zmieniajta haseło po treningu bo sie gary buntują że Im nie gra :P]

19.09.2004
12:41
smile
[82]

M'q [ Schattenjager ]

Btw to przyda się jeszcze patch 1.01
https://landhell.fpp.pl/jk2/index.php?PAGE=down&FILE=jkiiup104.exe&DIR=Patch/Jedi Outcast

Minimalizatory do gry, jak potrzebne:
https://www.slavko.siemce.pl/download/minimizer.exe
https://www.slavko.siemce.pl/download/JKmin.rar


Popularne mapy:
https://landhell.fpp.pl/jk2/index.php?PAGE=down&FILE=ffa_kempy.zip&DIR=Mapy/Jedi Academy
https://landhell.fpp.pl/jk2/index.php?PAGE=down&FILE=ffa_kalakarsix_temple.zip&DIR=Mapy/Jedi Academy

19.09.2004
12:42
smile
[83]

M'q [ Schattenjager ]

Hell, no problemo amigo (należy się 5 zeta) :D

19.09.2004
12:43
smile
[84]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Mój pierwszy sezon z Wisłą Kraków w CM03/04. :D
Skopiowane z wątku o CM.


W oczekiwaniu na FM2005 znów zacząłem grać w CM03/04. Oczywiście zająłem się Wisłą Kraków. :)

Obrałem sobie cel - awansować do Ligi Mistrzów. Chciałem awansować, dlatego wyselekcjonowałem sobie podstawową jedenastkę, którą uważałem za najlepszą z mojej drużyny. Oto ona:
Taktyka: 1-4-4-2 :)

Majdan - Baszczyński, Kłos, Głowacki, Mijailovic - Gorawski, Cantoro, Szymkowiak, Uche - Żurawski, Brożek

GK - DR, DC, DC, DL - ML, MC, MC, MR - FC, FC

Stałymi zmiennikami, na odpowiedniej pozycji byli:

Wróbel - Kuzera, Nawotczyński, Kowalczyk, Kwiek - Pater, Zawadzki, Kukiełka, Zieńczuk - Kuźba, Frankowski

Miałem mocny team, czekałem tylko na pierwszego przeciwnika w eliminacjach LM. Losowanie i okazało się, że zagram z... Dynamo Tbilisi. :) Poszło gładko, 2:0 na wyjeździe i 2:0 u siebie. Kolejnym przeciwnikiem okazał się FC Basel. No, tu nie będzie tak łatwo. Pierwszy mecz na wyjeździe - do przerwy przegrywałem 0:1. Później jednak brameczki Brożka i Gorawskiego, i już prowadzę. Jednak zespół mi się rozkojarzył, bo Basel wpakował mi jeszcze dwie bramy i niestety 2:3. Ale na wyjeździe to nie tak źle... U siebie rozwiałem wszystkie wątliwości: 2:0 dla Wisełki.
Trafiłem do grupy z... Arsenalem, Deportivo i Werder Bremen. (W tym samym czasie cieniowałem cosik w lidze, w PP wymiatałem... nie interesowało mnie to zbytnio, żyłem tylko Europejskimi Pucharami :)). Pierwszy mecz z Deportivo... i Wisła rządzi - 4:1 na Reymonta. Yeah, teraz zdobywamy Werder. Jednak tak łatwo nie było - 0:0. Później mecze z Arsenalem... no i się trochę przeliczyłem: 0:2 i 1:5. Później jeszcze baty od Deportivo (0:3). I musiałem wygrać z Werderem różnicą czterech bramek, żeby się załapać na drugie miejsce. I nici - "tylko" 2:0. Tutaj się wkurzyłem... i nadeszło zimowe okno transferowe.
Losowanie pucharu UEFA było nieszczęśliwe - trafiłem na faworyta, Lazio. Dalej wkurzony z powodu Ligi Mistrzów popełniam błąd - nadchodzi oferta z Fenerbahce... chcą Szymkowiaka. No i inkasuje za niego 15M zł. Później oferta od Villarealu i Głowacki wyfruwa do Hiszpanii za 7.75M zł. Tracę dwóch kluczowych zawodników przed ważnym meczem z Lazio. No to trzeba się rozglądnąć za zastępcami. I oto moje zimowe zakupy, które okazały się kluczowe:

- Stanislav Todorov (z: Litex, za: 240K zł) - piętnastolatek, napastnik, może w przyszłości się przyda.
- Maciej Korzym (z: Legia, za: 2M zł) - też młody, ale już dobrze gra. Przyda się. :)
- Danilo Laranjeira (z: Paulista, za: 2.5M zł) - obrońca środkowy, młody, z perspektywami :). Nadaje mu przydomek: Danielo. :)
- Gerard Pique (z: Man Utd, za: 2.3M zł) - też obrońca, ściągnąłem go jako zastępcę Głowackiego.
- Marcio Miranda Rocha da Silva (z: Paulista, za: 5M zł) - środkowy pomocnik/napastkim. Chciałem nim zastąpić Szymka. Pseudonim: Marcinho.
- Łukasz Piszczek (z: Werder Brema, za: 4M zł) - młody, polski napastnik. Spodobał mi się, jak grałem z Werderem.
- Dione Bonato Pires de Almeida (z: Avai, za: 3.5M zł) - młodziutki obrońca. Może się przyda. :) Pseudonim: Dione.

I teraz zmieniła się jedenastka:
Wróbel - Baszczyński, Pique, Kłos, Mijailovic - Gorawski, Marcinho, Cantoro, Uche - Żurawski, Kuźba

Regularnie na biosko wchodził później Danielo, Dione. Korzym z Todorovem siedzą w U18. :)

Nadszedł mecz z Lazio. W 9 minucie już jest 1:0 dla Włochów. Lecz świetna gra Gorawskiego i Marcinho doprowadza do remisu: Kuźba zdobywa bramkę w '77. Już oswajam się z bramkowym remisem u siebie, gdy w ostatniej doliczonej minucie ('94) Uche przejmuje piłkę na połowie rywala, podaje do wprowadzonego 5min wcześniej Patera, który przypieprza spoza pola karnego. Piłka odbija się od słupka i wpada do bramki. :) Rewanż na wyjeździe przebiega nadzwyczaj spokojnie, wygrywam 2:0, po znakomitej grze Gorawskiego (w ogóle to było objawienie sezonu). W kolejnej rundzie natrafiam na... Nantes. W pierwszym meczu u siebie 3:0, na wyjeździe 0:1. Jestem w ćwierćfinale! Tam natrafiam na Rapid. Na wyjeździe 0:1. No to może powtórka z poprzedniej rundy? Oczywiście - u siebie 3:0 dla mnie. Nie posiadałem się z radości :). W półfinale trafiam na Ajax. No to spoko, po mnie - myślę sobie. Wolałem trafić na Dynamo Kijów. Na wyjeździe wygrywam 1:0. Radość, ekstaza :). U siebie dostaję bramkę w plecy i już szykuje taktykę na dogrywkę, gdy Brożek przejmuje piłkę w ostatniej minucie spotkania, mija bramkarza i pakuje piłkę do siatki. 1:1 i jestem w finale pucharu UEFA! O dziwo Dynamo wygrywa z Interem i to właśnie z Ukraińcami spotkam się w finale. Mecz w sumie nudny, tylko z jedną bramką. Oczywiście moją. :D Wisła zdobywcą Pucharu UEFA! :D W lidze niestety ląduję na trzecim miejscu. Mistrzem zostaje Groclin, druga jest Wisła Płock. W Pucharze Polski pokonuję w finale Legię Warszawa.

Teraz szykuję się do nowego sezonu. Z wypożyczenia wrócił Kosowski i Strąk. Będę miał taką paczkę, że szok. :)
Cel: kolejny sukces w Europejskich Pucharach.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-19 12:44:37]

19.09.2004
12:44
smile
[85]

Hellcat [ Legend ]

Pff...należy to Ci się kilka batów na nieowłosiony tyłek :P

[ps. ten JKMin to sie nadaje...do pchania karuzeli :P]

19.09.2004
12:47
[86]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Patcha juz mam bo gram od 2 dni :))

mapki sobie sciagne jeszcze, bo napewno sie przydadza :)

a to ASE mi nie dziala, nie chce mi JA wykryc :/

19.09.2004
13:16
smile
[87]

SULIK [ olewam zasady ]

Brisk - mam jedna Twoja i jedna fotke Ewy, ale dam je na forum jak mi pozowolicie :)
wiec pisz czy moge dac czy nie :)

19.09.2004
13:29
smile
[88]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

13:40 na polshicie - Eric The Viking - Terry'ego Jones'a (jednego z Monty P. jakby ktoś nie wiedział). Świetne role Tima Robbinsa i kilku innych (Tim McInnery -> berserker r0x :D).
Fajna, lekka komedyjka :]
ma to ktoś w divx?

19.09.2004
14:30
smile
[89]

Hellcat [ Legend ]

Wróciłem...i co?
I nic :)

Teraz zapuszczam do ściągania demko FSW i ide potrenować nowe Katy :] [Mikuś zrozumie :P]

19.09.2004
14:35
[90]

Fett [ Avatar ]

czuje jeden wielki niedosyt po wczorajszej imprezie. Z niektorymi zdarzyłem pogadac, ale z nie w wiekszością to tylko, na cześć a niektórzy to wogóle mi migneli gdzies obok. Licze że za rok będzie lepiej ;)

19.09.2004
14:40
[91]

SULIK [ olewam zasady ]

Fett - mi wszyscy migneli :P

btw. co zes ty wypelnial jak ja przyprowadzilem za soba warszawe ?

19.09.2004
14:53
smile
[92]

Fett [ Avatar ]

quiz o znajomości GOLa - główną nagrodą była koszulka i Splinter Cell, ale własciwie to wypełniałem to bo długopis dostałem :D

a pytania ybły typu: "Który z wymienionych moderatrów jest zawsze pierwszy w redakcji", albo "z której restauracji zamawiamy najczęsciej jedzenie"

19.09.2004
15:00
[93]

Hellcat [ Legend ]

M'q
Nie wiem czy zauważyłeś że ASE które ciągle podajesz i które jest w linku na naszej stronce jest wersją...ehm...zwaloną...

Nikomu nie wykrywa gry itd.
Ja to miałem, Ray to ma...na moje oko jest to sam plik exe z kompletnej instalki

Lepiej podaj tam adres oficjalnej strony ASE i niech lud ściąga stamtąd :P

19.09.2004
15:02
[94]

SULIK [ olewam zasady ]

fett - a to bym to wygral :>

19.09.2004
15:18
smile
[95]

M'q [ Schattenjager ]

Hi :)

Na moje oko, to nikomu nie działa, ale u mnie jest ok :) (poza tym, że kolorków nicków nie ma)

No ale ok, to w takim razie wiesz, że to coś się zwie All Seeing Eye, na googlach nie będzie problemu ze znalezieniem działającej wersji ;)

19.09.2004
15:20
[96]

Hellcat [ Legend ]

M'q, pff...ja tam od razu sie za Gugiela złapałem :P
Ale wiesz, jak ktoś "nieobyty" będzie z tamtego linka ściagał to potem będzie cierpiał że nie działa :P

A tak, od razu lepiej wstaw tam strone oficjalną i luz :P

19.09.2004
15:23
smile
[97]

M'q [ Schattenjager ]

Jak będe robił jakiś update i będe pamiętał, to zmienie ten plik ^^'

19.09.2004
15:26
smile
[98]

Hellcat [ Legend ]

No ja myślę!! :D
*grzmi* :D

19.09.2004
15:27
smile
[99]

M'q [ Schattenjager ]

A mnie się to rzadko zdarza :D

19.09.2004
15:28
smile
[100]

Hellcat [ Legend ]

Myślenie to tak :P
Ale ostatnio brzmisz jakbyś grzmiał często :P

100

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-19 15:27:31]

19.09.2004
15:30
smile
[101]

M'q [ Schattenjager ]

Dzisiaj zacząłem pogrywać sobie w Nightmare Creatures, gierka bardzo stara, ale jednak mroczny klimat trzymie i liczę na to, że w nocy adrenalinka podskoczy :D (o ile będe w stanie w to grać po nocach, bo np. przy Silent Hillu 2 moje nerwy wysiadały w ciemności :P )

19.09.2004
15:37
smile
[102]

Cap'n Pimp [ Generał ]

Hell, czuje zaluzje... :)))))

Nightmare creatures, tak, grałemw to jakieś, hm, żeby nie skłamać, 6 lat temu ?? :) fajna gierka :))

19.09.2004
15:41
[103]

Hellcat [ Legend ]

Ray, źle czujesz

Idę kminić co by tu porobić i dlaczego nie wiem w co pograć.
[pewnie dlatego że mam tylko jedną gre zainstalowaną, ale to szczegół :P]

Dobra, już wiem :]
Trzeba korzystać z tego co sie ma [albo sie nie ma :P] :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-19 15:46:24]

19.09.2004
15:54
smile
[104]

M'q [ Schattenjager ]

Ehhh...

19.09.2004
16:50
smile
[105]

M'q [ Schattenjager ]

Brak savów między etapami to jest jednak mordownia :/

19.09.2004
18:43
smile
[106]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Jak ja się źle czuję...
Chyba angina mnie łapie... :(

19.09.2004
19:52
smile
[107]

..KmP.. [ Designed by AI ]

Normalnie łeb mi rozsadza z bólu. To chyba koniec ze mną. :(

A ostatnio przecież nic nie piłem....

19.09.2004
20:00
smile
[108]

Bad Karma [ Lone Wolf ]

kontynuuje serię "smiley is dead"...

19.09.2004
20:23
smile
[109]

M'q [ Schattenjager ]

15 minut grania, jeden skok zły.... i od nowa.... skakanie przez wodę/przepaść jest dennie rozwiązane....

Eh i znowu od początku.... :|

19.09.2004
20:30
smile
[110]

M'q [ Schattenjager ]

Przerywam serię "smiley is dead"... :P

Czas na jeszcze jedną próbę =]

19.09.2004
20:45
[111]

SULIK [ olewam zasady ]

BEEK!

no juz kac prawie zarzegnany :]

19.09.2004
20:46
smile
[112]

M'q [ Schattenjager ]

Jak ja, qwa, nie lubie tego napisu :D

19.09.2004
22:29
smile
[113]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Yoo :)

Mq ----->> słyszałem ze kompy sie upgraduje ale jeszcze nikt ich nie degraował :D. Sadzac po wygladzie tej gierki ty jestes pierwszym, kótry sie tego dopuścił :D

19.09.2004
22:33
smile
[114]

M'q [ Schattenjager ]

SySuś, a to już nie można pograć w klasyki? o0 :>

19.09.2004
22:38
[115]

SULIK [ olewam zasady ]

Mam nadzieje, ze w przyszlym roku VL Crew bedzie lepiej reprezentowany na pikniku :]

bo w tym roku byla tylko trojca:
Brisk
Fett
Sulik

i zero szefostwa :] - a juz z Soula namawialem, zeby nam watek stworzyl - tylko cos o kodzie html wspominal i chyba dalo by sie to zalatwic :) - tylko... sam dokladnie nie pamietam czy sie zgodzil na pewno :)

19.09.2004
22:40
smile
[116]

M'q [ Schattenjager ]

Nieźle :)

19.09.2004
22:46
smile
[117]

SULIK [ olewam zasady ]

M'q :D

Szefostwo Vl - wiec jak mam kontynuowac z Soulem pertraktacje to przygotujcie kod HTML na wyglad wstepniaka i sie zobaczy czy Soul sie zgodzi :)

zreszta za jakis czas wszyscy beda mieli ta mozliwosc :] - tylko poki co Soul zastanawia sie jak dac mozliwosc uzywania tagow html przez userow :)

19.09.2004
22:53
smile
[118]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Sulik ---->> ja sie postaram być za rok na pikniku, wtedy wszystko bedzie po mojej mysli, przynajmniej mam taką nadzieję :). Poza tym chce sie przekonać czy pewne osoby równie w realu maja równie niewyparzaną gębę jak na necie :>

19.09.2004
22:56
[119]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - na pikniku jest troche inny klimat :]
duzo alkoholu i kazdy kazddego lubi :]

19.09.2004
22:59
smile
[120]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Nie nalezę do osób, które po % kochaja cały swiat :)

19.09.2004
23:03
[121]

SULIK [ olewam zasady ]

SS - a ja nie naleze do osob ktore duzo pamietaja po % :D

ale po prostu nie ma co niszczyc imprezy - nie lubisz kogos to z nim nie gadasz i tyle :)
lub jestes zbyt pijany zeby gadac :P

19.09.2004
23:12
smile
[122]

M'q [ Schattenjager ]

Przewiduję, że tak by wyglądał VL squad w większej sile na pikniku :D

19.09.2004
23:19
[123]

SULIK [ olewam zasady ]

M'q :D

he he he he:)
ale VL zawsze uczciwy :D

gralem w jakies sciagalki przeciwko Jihaadowi - a ze oboje nie wiedzielismy anwet jak jechac a ja bylem troche z przodu to po prostil mnie zebym zaczekal co tez zrobilem i zaczelismy sie scigac znowu od srodka mapy :D:D

ale zem sie wtedy usmial :]
ale wiem jedno po pijaku jak bym swiadl do auta to by byla masakra :D

20.09.2004
00:46
[124]

SULIK [ olewam zasady ]

VL poszlo spac
brezsennosc nawet nie wyszla na glowna strone

czas sie tym zajac :D

20.09.2004
00:50
smile
[125]

M'q [ Schattenjager ]

Kto poszedł spać? :)

20.09.2004
00:52
[126]

SULIK [ olewam zasady ]

M'q - ty, ale jeszcze o tym nie wiesz :P

btw. siec mi znowu sie rabie :(

20.09.2004
00:58
smile
[127]

M'q [ Schattenjager ]

Już wiem, bo własnie idę :) cYa

20.09.2004
01:02
[128]

SULIK [ olewam zasady ]

M'q - cu

[ zastanawia sie czemu ma pociety jezyk ]

20.09.2004
01:16
[129]

SULIK [ olewam zasady ]

A ide spac :D

20.09.2004
08:53
smile
[130]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

A ja wstałem :)

20.09.2004
10:32
smile
[131]

M'q [ Schattenjager ]

A ja też :)

20.09.2004
10:35
[132]

SULIK [ olewam zasady ]

Witam :)

20.09.2004
10:36
smile
[133]

M'q [ Schattenjager ]

Witaj :)

20.09.2004
11:16
[134]

SULIK [ olewam zasady ]

Kurde jak tak przegladam zdiecia z pikniku to czasem sie zastanawiam: kiedy mi oni je robili :]

20.09.2004
11:22
smile
[135]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

GOOD VL :D

Ehhh dlaczego KaTAR hmm nie zaraz KoTOR tak zassysa, se pogrywam i nawet czasami nie wiem kiedy sie dzień kończy ehhh no nic to ja idem cos zjem, a potem hmm pogram :P :P


BTW: hyhyhyhy mam new stopien :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-20 11:22:22]

20.09.2004
12:34
smile
[136]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

hehe.. nie wiem czy widzieliście, ale na tych zdjaciach sa dwie osoby z VL :D

http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2781288&N=1

20.09.2004
12:37
smile
[137]

M'q [ Schattenjager ]

Widziałem :P

20.09.2004
12:44
[138]

SULIK [ olewam zasady ]

Eeee tam pierniczycie :]

20.09.2004
12:48
[139]

SULIK [ olewam zasady ]

btw. zastanowiliscie sie jak chcecie aby wygladal wstepniak ??
przydalo by sie zrobic gifa z przezroczystym tlem z napiselm Vandeberg's Legacy :)

i do tego jakies 1-2 obrazki w trakcie postu :)

20.09.2004
15:16
smile
[140]

Hellcat [ Legend ]

Qrde...to Full Spectrum Warrior to jest normalnie wypaśna giera :)

20.09.2004
16:25
smile
[141]

Wiolax [ Senator ]

Cześć VLu!
SS oglądnęłam se zdjęcia z pikniku, nie wszystkie co prawda, ale przedstawicieli VLa widziałam :)
Sulik nie kręć :P
Shakka no fajny ten Twój new stopień, ciekawe co Brisk na to? ;)

btw a ja ide do domku :))))

20.09.2004
16:28
smile
[142]

SULIK [ olewam zasady ]

Wiola - wszytkih fotek jest 266 (te ktore ludzie dali :> )
a moze bedzie wiecej :]

20.09.2004
16:38
smile
[143]

Wiolax [ Senator ]

Suliku, to ja sie poddaję, dziś nie lookne wszystkich :)
Ale Ciebie, to jakoś kilka razy widziałam...
miałeś głowę z tym castingiem ;P

20.09.2004
16:43
smile
[144]

Hellcat [ Legend ]

Sulik, w tym roku nie wyszło...

Ale w przyszłym, VL Cru Mastah Banda będzie wspierana przez VL Cru Mastah LG Hella :] [nie Makera, tylko Kata :P]

20.09.2004
16:45
[145]

SULIK [ olewam zasady ]

Wiola - casting... hmmm... do Kozaka juz dzwonili dla mnie raczej nie zadzwonia :)

Hell - he he - no mam andzieje, ze w przyszlym roku bedzie duzo VL Crew :D

20.09.2004
16:47
smile
[146]

Wiolax [ Senator ]

Ciekawe kto dotrwa do przyszłego roku...

no..... siebie mam na myśli

20.09.2004
16:50
[147]

Hellcat [ Legend ]

Ciebie i tak chyba nie będzie?

Sulik, a jak dobrze pójdzie to Hell też będzie przez kogoś supportowany :>

20.09.2004
16:54
smile
[148]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell - dobrze ze kumpel byl ze mna bo bym chyba nie przezyl powrotu :>

20.09.2004
16:54
smile
[149]

Wiolax [ Senator ]

nie będzie, to fakt :P

20.09.2004
16:55
smile
[150]

Wiolax [ Senator ]

si ju later...
ide se pograć!!!
nareszcie :)

20.09.2004
16:56
smile
[151]

SULIK [ olewam zasady ]

Dobra ja ide na piwo :D

20.09.2004
16:56
smile
[152]

Hellcat [ Legend ]

Gut gut

Sulik, noo...ja to raczej bym był pewnie z Nutką :>
Wypij i za nas :>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-20 16:56:01]

20.09.2004
16:59
smile
[153]

SULIK [ olewam zasady ]

Hell - ja bylem w tamtym roku z kobietra - iiii... bawilem sie tylko z nia, nikogo prawie nie poznalem nikt mnie nie pamietal

w tym roku bylem praktycznie sam, bo kumpel byl jako osobna osoba (jest zarejestrowany) i bawilem sie zajebiscie :] i raczej duzo osob mnie nie zapomnie - chodzby za to jaka im wycieczke zafundowalem :)

ok CU :)

20.09.2004
17:04
smile
[154]

Hellcat [ Legend ]

Ok...CycU :D

Ps. Ale ten Prezes "pikny" je ;)

20.09.2004
19:24
smile
[155]

M'q [ Schattenjager ]

Haj banda :)

20.09.2004
19:51
smile
[156]

Adamss [ -betting addiction- ]

Yoł VL :).

20.09.2004
19:53
smile
[157]

M'q [ Schattenjager ]

Yoł półoficjalny zabójco :)

20.09.2004
20:24
[158]

Fett [ Avatar ]

Hell - szczerze mówiąc jak zobaczyłem prezesa to sie zaskoczyłem :) Ale niestety zdąyzłem z nim zamienic tylko kilka słów :(

Jedno z niewielku ;( chlip =-->

20.09.2004
22:30
smile
[159]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

*aaaaaaaaa oślepłem.........*

Heh :]

20.09.2004
22:32
smile
[160]

M'q [ Schattenjager ]

Nie narzekaj :D

20.09.2004
22:33
smile
[161]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Powiedz to moim oczętom :]

Aaaaaaa.... akurat na noc, bede miał koszmary mówie :]

20.09.2004
22:35
smile
[162]

M'q [ Schattenjager ]

Taaa, a pomyśl, że mogło być gorzej :D

20.09.2004
22:38
smile
[163]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Gorzej chyba juz nie moze być :].. przynajmniej to jest najgorsze co mnie oslepiło :D

20.09.2004
22:40
smile
[164]

M'q [ Schattenjager ]

Ah... to źle :)

20.09.2004
22:44
smile
[165]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Trzeba jak najszybciej skończyc z tym szaleństwoem i załozyc nowego parta i miec nadzieje ze nikt mnie znowu nie bedzie chciał oslepiac :D

heh :]

20.09.2004
22:44
smile
[166]

M'q [ Schattenjager ]

As....

20.09.2004
22:45
smile
[167]

M'q [ Schattenjager ]

...You...

20.09.2004
22:46
smile
[168]

M'q [ Schattenjager ]

...wish! :)

20.09.2004
22:51
[169]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

No...

20.09.2004
22:51
[170]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

tak...

20.09.2004
22:51
[171]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

mysle :D

20.09.2004
22:52
smile
[172]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

ha 3 posty w jednej minucie :D

20.09.2004
22:53
smile
[173]

M'q [ Schattenjager ]

Impressive :)

20.09.2004
22:55
smile
[174]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

Staram sie :D

20.09.2004
22:56
smile
[175]

M'q [ Schattenjager ]

No widać, tak trzymać :) (i sami dobijemy do NP :D )

20.09.2004
22:56
smile
[176]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]

stats mode on

2499

20.09.2004
23:02
smile
[177]

Storm Shadow [ Semper Fidelis ]


===============================================
CYFROWE ARCHIWA VANDENBERG'A ZOSTAJĄ ZAMKNIĘTE

KONTUNUACJA ZAPISU NA TEJ PARTYCJI
===============================================

..........................PLEASE WAIT WHILE LOADING...............................


Tu już sie nei statsuje :D

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.