GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

No i sie stało :(

17.09.2004
21:26
[1]

Oxydrene [ Konsul ]

No i sie stało :(

No i sie stało...wczoraj mialem w rankingu +6 a dzis mam +3 =(

mozna dostac jakies pukty dodatnie... oprocz tych co miesiac???

17.09.2004
21:27
[2]

wysiu [ ]

Nie mozna.

17.09.2004
21:27
[3]

xanat0s [ Wind of Change ]

Nie mozna...

Czytaj faq:

"System do Rankingu Czytelników

Swój ranking na forum możesz zobaczyć klikając na swoją ksywkę na forum.
Ranking działa w następujący sposób:
+1 punkt za każdy miesiąc od chwili zarejestrowania na forum
-1 punkt za każdy usunięty post który złamał poniższe Zasady Korzystania z Forum Dyskusyjnego
Punkty nie są odejmowane za posty skasowane z przyczyn technicznych lub posty zgodne z Regulaminem a skasowane z innych przyczyn.
Efekty działania Rankingu:
Wszystkie osoby które posiadają Ranking dodatni są uwzględniane we wszystkich promocjach i rozdawnictwach organizowanych na forum.
Osoby z ujemnym rankingiem nie mogą zmieniać stopni po uzyskaniu ilości postów upoważniających do zmiany stopnia na życzenie, nie są uwzględniane w promocjach i rozdawnictwach.
Przy rankingu -20 czytelnik nie może zakładać nowych wątków (może dopisywać się do istniejących)
Przy rankingu -50 i mniej czytelnik nie może ani zakładać nowych wątków ani dopisywać się do istniejących do czasu aż ranking wzrośnie mu powyżej -50.
Uwaga: Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na fakt iż czytelnicy postępujący zgodnie z regulaminem a dopisujący się do wątków łamiących regulamin również tracą punkty."

17.09.2004
21:30
smile
[4]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

mi też gdzieś jeden umknął - to spisek jest :P

17.09.2004
21:31
smile
[5]

reds23 [ redsov ]

:C co Ci to da ... :C

17.09.2004
21:43
[6]

Sir klesk [ Sazillon ]

Ja tam na poczatku mialem chyba ze 34 albo 35 a tu mi co jakis czas odpadaja nawet nie wiem dlaczego... w sumie mnie to troche smuci, bo jakis miernik mojej osoby na forum to to jest ;) No i nigdy nie wiem za co to :D

17.09.2004
21:51
smile
[7]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

według mnie nie powinno być tego rankingu :/

Odejmują ci punkt za jakieś drobne wykroczenie a dostajesz +1 tylko co miesiąc i w żaden inny sposób tego nie nadrobisz ;/

17.09.2004
21:52
smile
[8]

Ines [ Ines ]

Oxydrene --> jak mogles miec +6, skoro jestes na forum od 3 miesiecy?

17.09.2004
21:58
smile
[9]

|Black Moon| [ Konsul ]


Ja tam mam "0" w rankingu i nie marudzę... ;) Wam tysz tak radzę...
Dla mnie ten ranking jest obojętny, w zupełności ;)

17.09.2004
22:04
[10]

diabelek1 [ szczęśliwy ]

*...:::JaRo:::...* -> i o to chodzi.. pilnuj sie, bo jak przeskrobiesz to pa pa...

17.09.2004
22:07
[11]

Garbizaur [ CLS ]

Ja mam 30 coś w rankingu i jakoś sie nie rzucam! ;PPP

17.09.2004
22:09
smile
[12]

>Luzer< [ Music Addict ]

Mi chyba z 1 punkt wcięło -sam nie wiem za co

17.09.2004
22:10
smile
[13]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Panowie! Jaki ranking!? Buehehe... No dobra... ja mam +100... jestem guru!

17.09.2004
22:14
[14]

childlike [ Konsul ]

a ja sobie zaraz sprawdze :p

17.09.2004
22:35
smile
[15]

pisz [ nihilista ]

a co za różnica czy ma sie 1 czy 100 - jakieś bonusy i upusty są z tego powodu?

17.09.2004
22:36
smile
[16]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

pisz --> Pewnie, że są bonusy... ja mam +100 i wszyscy mnie kochają! ;)

17.09.2004
22:38
smile
[17]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

pewnie jak masz -1 to jestes lolek :P

17.09.2004
22:44
[18]

lo0ol [ Jónior ]

ja mialem +4 a mam +1 ;p

17.09.2004
23:55
[19]

Skype [ Konsul ]

ja miałem +1 teraz mam -2, ale za co?? :))

18.09.2004
00:31
smile
[20]

Rezor [ Defibrylator ]

Oxydrene ---- Rzeczywiście masz konkretny powód by zakładać wątek.... ojojoj ale mi przykro ze straciłeś 3 punkty.....

18.09.2004
00:34
smile
[21]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Jak już ktoś zauważył, autor wątku kłamie!

18.09.2004
10:10
smile
[22]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Może pijany był jak to sprawdzał ?

18.09.2004
12:59
smile
[23]

Chupacabra [ Senator ]

ej, Gooz' , ale cos szybko spada ci ten rating, musiales chyba ostatnio pospamowac niezle, ale spoko, jeszcze ze 40 postow mozesz walnac:)

18.09.2004
13:09
[24]

Dwalin [ Reggae ]

$fc #error#

18.09.2004
13:20
smile
[25]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ludzie mowia, ze jestem sukinsyn, a nie stracilem jeszcze ani punktu! Bo do kariery, to trzeba miec talent! :-D

18.09.2004
13:22
smile
[26]

ronn [ moralizator ]

Ludzie mowia, ze jestem pijakiem, chodnikowym rownym chlopakiem.

18.09.2004
13:29
smile
[27]

mortan_battlehammer [ Legend ]

rothon ---> straciles pogrubienie ;P

18.09.2004
13:30
[28]

peanut [ kriegsmaschine ]

jakiez to smutne, kiedy statsiarze dostaja po nerach...
rothon, jesli mnie pamiec nie myli, to jakis czas temu mogles poszczycic sie pogrubionym, wyraznie odrozniajacym sie z tlumu stopniem (btw. jesli to jest zespol o ktorym mysle, to dziwny masz gust;). a teraz? chyba jednak cos straciles, skoro jest to taki zwykle wychudzone odznaczenie? ;)
ps. ranking niezgorsza rzecz - dobra kara nie jest zla;)

18.09.2004
13:36
smile
[29]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Hehehehe, jacy skrupulatni... :-)
Grubasa stracilem za cos innego. Cytuje:

08.09.2004 | 09:51 Soulcatcher [ Prefekt ]
rothon ---> twój stopień nie jest pogrubiony ponieważ często podchodzisz w lekceważący, złośliwy i arogancki sposób do innych forumowiczów. Twoje postępowanie jak najbardziej mieści się w normach dobrego forumowicza, zapewne jesteś o wiele milszy niż ja, ale nowi czytelnicy odnoszą mylne wrażenie że wolno ci więcej niż innym przez twój pogrubiony stopień. Teraz bez obciążeń będziesz mógł pisać to co dotychczas i nikt nie będzie miał z tego powodu stresów.

08.09.2004 | 10:01 rothon [ Malleus Maleficarum ]
Wszystko jasne. Dzieki Soul za wyjasnienie. Masz pelna slusznosc.
A swoja droga, to pragne wytlumaczyc szerszej publicznosci, ze o ile zlosliwy jestem z cala pewnoscia (bo czynie tak celowo i swiadomie), to bede sie upieral, ze nie bywam arogancki ani nie lekcewaze nikogo. Bardzo dbam o to, aby tak wlasnie bylo. Mozna zarzucic moim postom pewna obrazoburczosc, ale na pewno nie daje sie znalezc arogancji i pogardy wyrazanej w stosunku do osob. Dlatego, ze ja prawie nigdy nie komentuje osob, a problemy. Jezeli ktos odruchowo laczy jedno z drugim i posrednio wnioskuje, ze tyczy to wszystko poszczegolnych ludzi, to popelnie duzy blad i krzywdzi moja skromna osobe w ten sposob. To tak na marginesie dodalem. Prosze darowac, poczulem, ze musze to napisac. Pozdrawiam :-)

08.09.2004 | 10:32 Soulcatcher [ Prefekt ]
rothon ---> masz oczywiście rację, tyle że patrzysz przez pryzmat człowieka dorosłego, nastolatki odbieraja to inaczej, ale teraz to już nie ma znaczenia.

18.09.2004
13:39
smile
[30]

mortan_battlehammer [ Legend ]

oj rothon łamiesz regulamin.... zamieszczasz wypowiedzi Soula z prewmium na ogolnym forum, punkty w rankingu poleca :))

18.09.2004
13:39
smile
[31]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

No tak. Nastolatki płaczą w mankiet jak usłyszą coś złośliwego i chamskiego.

18.09.2004
13:44
smile
[32]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mortan_battlehammer --> A w ktorym miejscu regulaminu ty to wyczytales?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 13:43:10]

18.09.2004
13:48
smile
[33]

mortan_battlehammer [ Legend ]

rothon --> to jest nieoficjalny punkt regulaminu :P

zobacz tutaj https://gry-online.pl/s043.asp?ID=2268189

18.09.2004
13:52
smile
[34]

peners [ SuperNova ]

A mi nie cały czas mam 17 :-) widać zachowuje się na forum jak trzeba

18.09.2004
13:56
smile
[35]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mortan_battlehammer--> Link jest jakis zrabany, wychodzi mi glowna bez mojego loginu. Ale i tak wiem, ze nie powinienes sie dziwic, gdy w przyszlosci nikt nie udzieli ci zadnej informacji. Nalezysz do kategorii ludzi z serii "badacze pisma swietego". Nie rozumiesz wielu rozwiazan, a przyswajasz je wylacznie w formie literalnego zapisu. Kiedys byli tu tacy moderatorzy. Swiadomie uzywam czasu przeszlego :-D

Dodam, ze moja wypowiedz nie oznacza, ze zgadzam sie z teoria mortana, ze jakoby lamie niepisany punkt regulaminu! Mysle dokladnie odwrotnie! :-))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 13:57:18]

18.09.2004
13:59
smile
[36]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Naprawdę ktoś przejmuje się tym rankingiem?

18.09.2004
14:00
smile
[37]

mortan_battlehammer [ Legend ]

link jest z premium, jak sobie w wyszukiwarce wpiszesz Soulcatcher i dasz z jakis 300 dni, to na drugiej stronie znalezionych wątkow znajdzie watek o nazwie "Do Mentor 12 i innych"

Twego tekstu ni kumam bo jestem za głupi, a ja tu tylko nabijam sobie postow konwersacją ;)

w odroznieniu od juniorow ja olewam teksty rothona, zreszta i tak ich nie kumam ;F napisz mi jakis prosty wzor matematyczny to przykumam :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:01:21]

18.09.2004
14:01
smile
[38]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

rothon ---> jesteś złośliwy i nieuprzejmy dla mortana. Teraz zabiorą ci jedną literkę z nicka.

18.09.2004
14:02
[39]

Masterful [ Pretorianin ]

Gooz' --> Ty, przeciez wszyscy widzimy, ze masz -11 a Ty nadal to manifestujesz.

18.09.2004
14:03
smile
[40]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Tak myslalem, ze nie pogadam. Z bogiem mortan_battlehammer!

18.09.2004
14:03
smile
[41]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Masterful --> Nie rozśmieszaj mnie... :D Gdyby faktycznie przejmował się tym ranknigiem, to przestałbym pisać na GOLu.

18.09.2004
14:04
smile
[42]

mortan_battlehammer [ Legend ]

rothon --> ojej znajdz jakiegos juniora do rozmowy ;P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:04:50]

18.09.2004
14:04
[43]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Piotrasq--> Cholera fakt, niedlugo bede [M], a i to jak dobrze pojdzie :-D

18.09.2004
14:06
[44]

thanatos [ ]

rothon--->najpierw zaloguj się do premium ,a później wklej link-pójdzie.

Gooz'--->ja ??:))

edit

za szybcy jesteście ,ja się nie bawię.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:07:54]

18.09.2004
14:07
smile
[45]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mortan_battlehammer--> Czlowieku, przypierdoliles sie do mnie, a teraz placzesz, ze ci jade po garbie. Na przyszlosc zacznij dialog z kims ze swojego poziomu kojarzenia, a bedziesz mial komfort dyskutowania. Bo zatrybisz. No popatrz kto kogo wywolal w tym watku. Ludzie... :-(

18.09.2004
14:12
smile
[46]

ronn [ moralizator ]

Oj.. jacy ci ludzie z premium niegrzeczni. Chyba wykupili tylko abonament na przeklinanie.

18.09.2004
14:12
smile
[47]

mortan_battlehammer [ Legend ]

rothon --> a Ty kurwa co sie rzucasz na ludzi jak sobie jaja robią? przeciez to były zarty, ale potraktowałes moj post jako atak na twoja osobe. Absolutnie nie miałem takiego zamiaru a Ty zaraz afera ze sie przypierdalam, spokojnie nie kazdy chc dowalic rothonowi ( przynajmniej nie ja ) wiec nie kumam po co ten atak, specjalnie pisałem ze nie kumam tamcyh postow, zebye ni edosło do takiej sytuacji ale jednak.... Nie miałem zamiaru sie kłocic, panimajesz rothon ? :)

18.09.2004
14:17
smile
[48]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mortan_battlehammer--> A tekst misiu o juniorach to byl w ramach promocji, tak? Daj juz basty. Nie chce mi sie pisac, o tym, ze w zyciu nie pomyslalem nawet, ze ktos mnie moze atakowac, albo nawet chciec to zrobic i myslec o tym, ze ja moge kogos personalnie batozyc (nie czytasz moich postow na Premium, ani tu, kochanienki) itd. To wszystko jest biegunowo odlegle od mojego sposobu forumowania. Ale twoja reakcja jest fajna sprawa, bo potwierdza, dlaczego zabrali mi bolda. Mam racje, ale mlodzi sie z tego powodu za bardzo stresuja :-)

18.09.2004
14:21
smile
[49]

mortan_battlehammer [ Legend ]

rothon -- > czy ja sie zbulwersowałem ze Ci zabrali bolda ? znasz słowo zart ? chyba nie skoro jest taka z Twojej strony reakcja.....


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:21:52]

18.09.2004
14:21
smile
[50]

Zemun [ Konsul ]

Oxydrene--->z ciebie jest oszust i tyle!

18.09.2004
14:23
smile
[51]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mortan_battlehammer--> Dobra, pierdziu, nie dogadamy sie, ale pogodzic sie mozemy *wyciaga reke na zgode*

18.09.2004
14:26
smile
[52]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Dobra pierdziu przeprosiny przyjete, *podaje reke*

18.09.2004
14:28
smile
[53]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ej, ej, zaraz, zaraz! Jakie przeprosiny? Przeciez ja nie przepraszalem. Nie mialem za co *smieje sie*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:27:46]

18.09.2004
14:29
[54]

peanut [ kriegsmaschine ]

a ja przecinam *szybkim ruchem reki, przecina splot dloni* ;)

18.09.2004
14:30
smile
[55]

ronn [ moralizator ]

ehh.. nie wiem co bylo bardziej abstrakcyjne. Klotnia, czy jej rozwiazanie..

18.09.2004
14:33
smile
[56]

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]

Panowie Panowie tylko spokojnie tez mam - iles tam zreszta to przezemnie Gooz tez ma - iles tam z powodu jakiegos hola'a i tyle na tym forum moze uratowac nas tylko spokoj :)))

18.09.2004
14:35
smile
[57]

mortan_battlehammer [ Legend ]

rothon --> to o co my sie kłocimy ? :)

18.09.2004
14:36
smile
[58]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

mortan_battlehammer--> O to czy ja lamie reguly, czy raczej nie za bardzo :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:35:33]

18.09.2004
14:41
smile
[59]

mortan_battlehammer [ Legend ]

hmm w sumie ja tez stracilem dwa punkty, ale to tylko moja wina :)

18.09.2004
17:00
[60]

Oxydrene [ Konsul ]

ty to moze byl jakis oblad i mi dodali te 3 pkt i w ten sposob mialem 6+...ja juz nic ze toge nierozumiem pijany niebylem ani niejestem slepy...moze bylem jakis niedzisejszy. HMM...

18.09.2004
17:02
[61]

Oxydrene [ Konsul ]

NO TO PROSZE O NIEPISANIE JUZ NA TYM WATKU. THX

07.10.2004
18:41
[62]

lecram [ Pretorianin ]

dodali ci orzez przypadek 3 punkty i odjeli ci jak się dowiedzieli

07.10.2004
18:48
smile
[63]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Bo byli pijani jak dodawali.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.