Oxydrene [ Konsul ]
No i sie stało :(
No i sie stało...wczoraj mialem w rankingu +6 a dzis mam +3 =(
mozna dostac jakies pukty dodatnie... oprocz tych co miesiac???
wysiu [ ]
Nie mozna.
xanat0s [ Wind of Change ]
Nie mozna...
Czytaj faq:
"System do Rankingu Czytelników
Swój ranking na forum możesz zobaczyć klikając na swoją ksywkę na forum.
Ranking działa w następujący sposób:
+1 punkt za każdy miesiąc od chwili zarejestrowania na forum
-1 punkt za każdy usunięty post który złamał poniższe Zasady Korzystania z Forum Dyskusyjnego
Punkty nie są odejmowane za posty skasowane z przyczyn technicznych lub posty zgodne z Regulaminem a skasowane z innych przyczyn.
Efekty działania Rankingu:
Wszystkie osoby które posiadają Ranking dodatni są uwzględniane we wszystkich promocjach i rozdawnictwach organizowanych na forum.
Osoby z ujemnym rankingiem nie mogą zmieniać stopni po uzyskaniu ilości postów upoważniających do zmiany stopnia na życzenie, nie są uwzględniane w promocjach i rozdawnictwach.
Przy rankingu -20 czytelnik nie może zakładać nowych wątków (może dopisywać się do istniejących)
Przy rankingu -50 i mniej czytelnik nie może ani zakładać nowych wątków ani dopisywać się do istniejących do czasu aż ranking wzrośnie mu powyżej -50.
Uwaga: Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na fakt iż czytelnicy postępujący zgodnie z regulaminem a dopisujący się do wątków łamiących regulamin również tracą punkty."

Mazio [ Mr.Offtopic ]
mi też gdzieś jeden umknął - to spisek jest :P

reds23 [ redsov ]
:C co Ci to da ... :C
Sir klesk [ Sazillon ]
Ja tam na poczatku mialem chyba ze 34 albo 35 a tu mi co jakis czas odpadaja nawet nie wiem dlaczego... w sumie mnie to troche smuci, bo jakis miernik mojej osoby na forum to to jest ;) No i nigdy nie wiem za co to :D

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
według mnie nie powinno być tego rankingu :/
Odejmują ci punkt za jakieś drobne wykroczenie a dostajesz +1 tylko co miesiąc i w żaden inny sposób tego nie nadrobisz ;/

Ines [ Ines ]
Oxydrene --> jak mogles miec +6, skoro jestes na forum od 3 miesiecy?

|Black Moon| [ Konsul ]
Ja tam mam "0" w rankingu i nie marudzę... ;) Wam tysz tak radzę...
Dla mnie ten ranking jest obojętny, w zupełności ;)
diabelek1 [ szczęśliwy ]
*...:::JaRo:::...* -> i o to chodzi.. pilnuj sie, bo jak przeskrobiesz to pa pa...
Garbizaur [ CLS ]
Ja mam 30 coś w rankingu i jakoś sie nie rzucam! ;PPP

>Luzer< [ Music Addict ]
Mi chyba z 1 punkt wcięło -sam nie wiem za co

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Panowie! Jaki ranking!? Buehehe... No dobra... ja mam +100... jestem guru!
childlike [ Konsul ]
a ja sobie zaraz sprawdze :p

pisz [ nihilista ]
a co za różnica czy ma sie 1 czy 100 - jakieś bonusy i upusty są z tego powodu?

Gooz' [ Generaďż˝ ]
pisz --> Pewnie, że są bonusy... ja mam +100 i wszyscy mnie kochają! ;)

Vistorante [ teh_pwnerer ]
pewnie jak masz -1 to jestes lolek :P
lo0ol [ Jónior ]
ja mialem +4 a mam +1 ;p
Skype [ Konsul ]
ja miałem +1 teraz mam -2, ale za co?? :))

Rezor [ Defibrylator ]
Oxydrene ---- Rzeczywiście masz konkretny powód by zakładać wątek.... ojojoj ale mi przykro ze straciłeś 3 punkty.....

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Jak już ktoś zauważył, autor wątku kłamie!

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Może pijany był jak to sprawdzał ?

Chupacabra [ Senator ]
ej, Gooz' , ale cos szybko spada ci ten rating, musiales chyba ostatnio pospamowac niezle, ale spoko, jeszcze ze 40 postow mozesz walnac:)
Dwalin [ Reggae ]
$fc #error#

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Ludzie mowia, ze jestem sukinsyn, a nie stracilem jeszcze ani punktu! Bo do kariery, to trzeba miec talent! :-D

ronn [ moralizator ]
Ludzie mowia, ze jestem pijakiem, chodnikowym rownym chlopakiem.

mortan_battlehammer [ Legend ]
rothon ---> straciles pogrubienie ;P
peanut [ kriegsmaschine ]
jakiez to smutne, kiedy statsiarze dostaja po nerach...
rothon, jesli mnie pamiec nie myli, to jakis czas temu mogles poszczycic sie pogrubionym, wyraznie odrozniajacym sie z tlumu stopniem (btw. jesli to jest zespol o ktorym mysle, to dziwny masz gust;). a teraz? chyba jednak cos straciles, skoro jest to taki zwykle wychudzone odznaczenie? ;)
ps. ranking niezgorsza rzecz - dobra kara nie jest zla;)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Hehehehe, jacy skrupulatni... :-)
Grubasa stracilem za cos innego. Cytuje:
08.09.2004 | 09:51 Soulcatcher [ Prefekt ]
rothon ---> twój stopień nie jest pogrubiony ponieważ często podchodzisz w lekceważący, złośliwy i arogancki sposób do innych forumowiczów. Twoje postępowanie jak najbardziej mieści się w normach dobrego forumowicza, zapewne jesteś o wiele milszy niż ja, ale nowi czytelnicy odnoszą mylne wrażenie że wolno ci więcej niż innym przez twój pogrubiony stopień. Teraz bez obciążeń będziesz mógł pisać to co dotychczas i nikt nie będzie miał z tego powodu stresów.
08.09.2004 | 10:01 rothon [ Malleus Maleficarum ]
Wszystko jasne. Dzieki Soul za wyjasnienie. Masz pelna slusznosc.
A swoja droga, to pragne wytlumaczyc szerszej publicznosci, ze o ile zlosliwy jestem z cala pewnoscia (bo czynie tak celowo i swiadomie), to bede sie upieral, ze nie bywam arogancki ani nie lekcewaze nikogo. Bardzo dbam o to, aby tak wlasnie bylo. Mozna zarzucic moim postom pewna obrazoburczosc, ale na pewno nie daje sie znalezc arogancji i pogardy wyrazanej w stosunku do osob. Dlatego, ze ja prawie nigdy nie komentuje osob, a problemy. Jezeli ktos odruchowo laczy jedno z drugim i posrednio wnioskuje, ze tyczy to wszystko poszczegolnych ludzi, to popelnie duzy blad i krzywdzi moja skromna osobe w ten sposob. To tak na marginesie dodalem. Prosze darowac, poczulem, ze musze to napisac. Pozdrawiam :-)
08.09.2004 | 10:32 Soulcatcher [ Prefekt ]
rothon ---> masz oczywiście rację, tyle że patrzysz przez pryzmat człowieka dorosłego, nastolatki odbieraja to inaczej, ale teraz to już nie ma znaczenia.

mortan_battlehammer [ Legend ]
oj rothon łamiesz regulamin.... zamieszczasz wypowiedzi Soula z prewmium na ogolnym forum, punkty w rankingu poleca :))

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
No tak. Nastolatki płaczą w mankiet jak usłyszą coś złośliwego i chamskiego.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
mortan_battlehammer --> A w ktorym miejscu regulaminu ty to wyczytales?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 13:43:10]

mortan_battlehammer [ Legend ]
rothon --> to jest nieoficjalny punkt regulaminu :P
zobacz tutaj https://gry-online.pl/s043.asp?ID=2268189

peners [ SuperNova ]
A mi nie cały czas mam 17 :-) widać zachowuje się na forum jak trzeba

rothon [ Malleus Maleficarum ]
mortan_battlehammer--> Link jest jakis zrabany, wychodzi mi glowna bez mojego loginu. Ale i tak wiem, ze nie powinienes sie dziwic, gdy w przyszlosci nikt nie udzieli ci zadnej informacji. Nalezysz do kategorii ludzi z serii "badacze pisma swietego". Nie rozumiesz wielu rozwiazan, a przyswajasz je wylacznie w formie literalnego zapisu. Kiedys byli tu tacy moderatorzy. Swiadomie uzywam czasu przeszlego :-D
Dodam, ze moja wypowiedz nie oznacza, ze zgadzam sie z teoria mortana, ze jakoby lamie niepisany punkt regulaminu! Mysle dokladnie odwrotnie! :-))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 13:57:18]

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Naprawdę ktoś przejmuje się tym rankingiem?

mortan_battlehammer [ Legend ]
link jest z premium, jak sobie w wyszukiwarce wpiszesz Soulcatcher i dasz z jakis 300 dni, to na drugiej stronie znalezionych wątkow znajdzie watek o nazwie "Do Mentor 12 i innych"
Twego tekstu ni kumam bo jestem za głupi, a ja tu tylko nabijam sobie postow konwersacją ;)
w odroznieniu od juniorow ja olewam teksty rothona, zreszta i tak ich nie kumam ;F napisz mi jakis prosty wzor matematyczny to przykumam :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:01:21]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
rothon ---> jesteś złośliwy i nieuprzejmy dla mortana. Teraz zabiorą ci jedną literkę z nicka.
Masterful [ Pretorianin ]
Gooz' --> Ty, przeciez wszyscy widzimy, ze masz -11 a Ty nadal to manifestujesz.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Tak myslalem, ze nie pogadam. Z bogiem mortan_battlehammer!

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Masterful --> Nie rozśmieszaj mnie... :D Gdyby faktycznie przejmował się tym ranknigiem, to przestałbym pisać na GOLu.

mortan_battlehammer [ Legend ]
rothon --> ojej znajdz jakiegos juniora do rozmowy ;P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:04:50]
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Piotrasq--> Cholera fakt, niedlugo bede [M], a i to jak dobrze pojdzie :-D
thanatos [ ]
rothon--->najpierw zaloguj się do premium ,a później wklej link-pójdzie.
Gooz'--->ja ??:))
edit
za szybcy jesteście ,ja się nie bawię.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:07:54]

rothon [ Malleus Maleficarum ]
mortan_battlehammer--> Czlowieku, przypierdoliles sie do mnie, a teraz placzesz, ze ci jade po garbie. Na przyszlosc zacznij dialog z kims ze swojego poziomu kojarzenia, a bedziesz mial komfort dyskutowania. Bo zatrybisz. No popatrz kto kogo wywolal w tym watku. Ludzie... :-(

ronn [ moralizator ]
Oj.. jacy ci ludzie z premium niegrzeczni. Chyba wykupili tylko abonament na przeklinanie.

mortan_battlehammer [ Legend ]
rothon --> a Ty kurwa co sie rzucasz na ludzi jak sobie jaja robią? przeciez to były zarty, ale potraktowałes moj post jako atak na twoja osobe. Absolutnie nie miałem takiego zamiaru a Ty zaraz afera ze sie przypierdalam, spokojnie nie kazdy chc dowalic rothonowi ( przynajmniej nie ja ) wiec nie kumam po co ten atak, specjalnie pisałem ze nie kumam tamcyh postow, zebye ni edosło do takiej sytuacji ale jednak.... Nie miałem zamiaru sie kłocic, panimajesz rothon ? :)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
mortan_battlehammer--> A tekst misiu o juniorach to byl w ramach promocji, tak? Daj juz basty. Nie chce mi sie pisac, o tym, ze w zyciu nie pomyslalem nawet, ze ktos mnie moze atakowac, albo nawet chciec to zrobic i myslec o tym, ze ja moge kogos personalnie batozyc (nie czytasz moich postow na Premium, ani tu, kochanienki) itd. To wszystko jest biegunowo odlegle od mojego sposobu forumowania. Ale twoja reakcja jest fajna sprawa, bo potwierdza, dlaczego zabrali mi bolda. Mam racje, ale mlodzi sie z tego powodu za bardzo stresuja :-)

mortan_battlehammer [ Legend ]
rothon -- > czy ja sie zbulwersowałem ze Ci zabrali bolda ? znasz słowo zart ? chyba nie skoro jest taka z Twojej strony reakcja.....
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:21:52]

Zemun [ Konsul ]
Oxydrene--->z ciebie jest oszust i tyle!

rothon [ Malleus Maleficarum ]
mortan_battlehammer--> Dobra, pierdziu, nie dogadamy sie, ale pogodzic sie mozemy *wyciaga reke na zgode*

mortan_battlehammer [ Legend ]
Dobra pierdziu przeprosiny przyjete, *podaje reke*

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Ej, ej, zaraz, zaraz! Jakie przeprosiny? Przeciez ja nie przepraszalem. Nie mialem za co *smieje sie*
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:27:46]
peanut [ kriegsmaschine ]
a ja przecinam *szybkim ruchem reki, przecina splot dloni* ;)

ronn [ moralizator ]
ehh.. nie wiem co bylo bardziej abstrakcyjne. Klotnia, czy jej rozwiazanie..

N_U_N [ Kierownik Oredownik ]
Panowie Panowie tylko spokojnie tez mam - iles tam zreszta to przezemnie Gooz tez ma - iles tam z powodu jakiegos hola'a i tyle na tym forum moze uratowac nas tylko spokoj :)))

mortan_battlehammer [ Legend ]
rothon --> to o co my sie kłocimy ? :)

rothon [ Malleus Maleficarum ]
mortan_battlehammer--> O to czy ja lamie reguly, czy raczej nie za bardzo :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-18 14:35:33]

mortan_battlehammer [ Legend ]
hmm w sumie ja tez stracilem dwa punkty, ale to tylko moja wina :)
Oxydrene [ Konsul ]
ty to moze byl jakis oblad i mi dodali te 3 pkt i w ten sposob mialem 6+...ja juz nic ze toge nierozumiem pijany niebylem ani niejestem slepy...moze bylem jakis niedzisejszy. HMM...
Oxydrene [ Konsul ]
NO TO PROSZE O NIEPISANIE JUZ NA TYM WATKU. THX
lecram [ Pretorianin ]
dodali ci orzez przypadek 3 punkty i odjeli ci jak się dowiedzieli

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Bo byli pijani jak dodawali.