16.09.2004
18:25
[1]

SirGoldi [ Gladiator ]

Kolejna runda Pucharu UEFA - można powiedzieć - już w połowie a za nami sporo emocji... z tymże niestety nie tych pozytywnych.
Amica po słabym meczu ledwo zremisowała na wyjeździe z drużyną na której przed rokiem wyłożyła się Wisła Płock. Jak Amica przejdzie dalej - to będzie cud.

Wisła Kraków - Dinamo Tbilisi - (0:2) (w nawiasach wynik po pierwszej połowie - brzmi ciekawie? Zależy dla kogo ;) bo dla kibiców drużyny z nad Wisły - z pewnością nie. Dla nie specjalnie lubujących Wisłe również nie jest to ciekawa wiadomość gdyż mamy szanse na zdobycie kolejnego miejsca w Lidze Mistrzów, a tak to gdy nawet Wisła się wyłoży to nawet nie mamy co o tym marzyć.
Ale koniec dramatyzowania bo... przed kilkoma minutami Wisła zdołała strzelić 3 bramki i takim oto sposobem prowadzi ;) ... no ale 2 bramki w plecy. Gruzini nie wytrzymali.

A o 20:15 czeka nas mecz warszawskiej Legii z drużyną z Wiednia.
Z pewnościa Legia ma dużo trudniejszego przeciwnika niż drużyny powyżej no ale mam nadzieję że jakoś będzie i Warszawiacy wywiozą z Austrii korzystny wynik... ;)

Zapraszam do dyskusji!

16.09.2004
18:27
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]

Sir Goldi--------------->Taki doswiadczony forumoiwcz, a nie wie gdzie sie o tym gada:)

16.09.2004
18:28
smile
[3]

eJay ---> Taki doświadczony forumowicz a nie wie że często zakłada się wątki o interesujących, pojedynczych spotkaniach. ;)
Dla to tam jest za duży szum i się w tym połapać nie mogę. ;)

16.09.2004
18:31
smile
[4]

SirGoldi------------------>Ale tam akurat caly watek jest o dzisiejszych meczach:)