GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: CMHQ vs Blitz - Armour Joust CMBO cz.2

15.09.2004
10:47
smile
[1]

merkav [ Aguś ]

Forum CM: CMHQ vs Blitz - Armour Joust CMBO cz.2

Czas na kolejna czesc bo juz nawet mi sie starsznie dlugo otwieralo :)


Link->

15.09.2004
14:35
smile
[2]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

No panowie, wymieniac pliki, grać tcp/ip, trzeba wygrać znowu:))

15.09.2004
15:05
[3]

Kłosiu [ Senator ]

Link do strony turniejowej jeszcze:

15.09.2004
15:12
smile
[4]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Kicha... nasz team A jest dopiero na drugim miejscu... ;-)

15.09.2004
15:30
smile
[5]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Mój przeciwnik ma tempo odsyłania niczym Merkav więc nawet nie zobaczyłem jeszcze filmiku 1 tury, a zaryzykowałem tak wiele że po najdalej 2-3 turach walka powinna być rozstrzygnięta.

15.09.2004
15:35
smile
[6]

merkav [ Aguś ]

Buczo - uznaje to za komplement :) Moj oponent odsyla dosc czesto, wczoraj wieczorkiem podgonilismy 5 tur :)


I tak sobie ostatnio myslalem, ze skoro jestem tak popularny moze zolwie zastapimy Merkavami, to by byl moj wklad w rozwoj CMHQ:)

15.09.2004
15:46
[7]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

buuuuuuuahhhhhhhaaaaaaaa
to jest tak piękne, ze już lecę postulowac to do szymona:)))
Taki rysunek merkava i napis, możesz wyciągnąc 40mph a ciagniesz 5:))

15.09.2004
15:57
smile
[8]

iNfiNity! [ Senator ]

CMHQ vs Blitz - Armour Just CMBO cz.2

Widać Merkav jak u ciebie z angielskim... :D

15.09.2004
15:58
smile
[9]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

infinity --> Widać jak u ciebie z angielskim :P

15.09.2004
16:01
smile
[10]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

infinity --> Armoured Joust czyli pancerne potyczki (mniej wiecej ;)) a nie poprostu pancerz (czy jakoś tak).

15.09.2004
16:04
smile
[11]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

iNfiNity-->Nie siej tu zamętu, Merkav dobrze napisał:P

15.09.2004
16:21
smile
[12]

merkav [ Aguś ]

Co ten iNfiNity! znowu cos pod nosem mruczy ? Zaraz mu tylek odstrzele :D

15.09.2004
16:58
smile
[13]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Ale gafa hihihihi:)

15.09.2004
20:44
smile
[14]

merkav [ Aguś ]

No dzieki szybkosci przeciwnika moja bitwa juz dobiega konca :) Npl stracil 11 Chalangerow, 3 FireFlaye oraz po jednym Cromwellu i Churtchilu, zostaly mu 2 FireFlaye i Chalanger. Moje straty sa rownierz wysokie ale do zaakceptowania, 5 Panter, 3 Hetzery, 2 Nashorny i 2 Lynxy. Trzymam 2 flagi, a pod 3 jada 2 Pantery wiec badzcie dobrej mysli

15.09.2004
20:48
smile
[15]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

No merkav jeszcze jakbyś pliczek odesłał to może Cię nie powiesimy :))

15.09.2004
20:53
smile
[16]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Brawoo Merkav:))))))

Ps. Mnie żadnych pliczków nie wisisz więc spox:)

15.09.2004
21:52
smile
[17]

merkav [ Aguś ]

Bdzcie dobrej mysli mialem na mysli ze nie bedzie Totala w plecy jak w poprzedniej bitwie :D


Buczo - no nie, ty tez ?:)

BTW. Na dzis juz koniec (chyba) ale zostaly jeszcze 4 tury wiec jutro raczej skonczymy :)

15.09.2004
22:26
smile
[18]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Merkav tylko nie przeszarzuj:))))))

15.09.2004
22:30
smile
[19]

merkav [ Aguś ]

Izabelin - no nie wiem czy powstrzymam swoje ulanskie instynkty, tak mnie korci zeby temu FirFlayowi na dupsko wyjechac :)


Wlasnie dostalem kolejny plikm, npl chyba dal sobie spokoj i proboje ostatnia z flag zajac zalogami ale nie wiem ze ja tez :)

16.09.2004
07:59
[20]

el f [ RONIN-SARMATA ]

A mnie sypnął się komp, nie wiem kiedy będzie sprawny więc nie wiem kiedy skończę... :-(

16.09.2004
08:22
smile
[21]

el f [ RONIN-SARMATA ]

I jeszcze Forum CM mi nie działa... :-(

16.09.2004
08:41
[22]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

P.S Merkav trochę zwalił tytuł wątku, bo powinno być "Armoured Joust";) a nie Armour.

16.09.2004
10:54
smile
[23]

merkav [ Aguś ]

Izabelin - i dopiero teraz zauwazyles, ma sie ten refleks :D

16.09.2004
14:23
smile
[24]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Hmm, może by zrobić na CMHQPL taki dział, gdzie byłby wypisane zwycięstwa naszych druzyn w róznych turniejach??
Taka galeria sław CMHQPL:))))))

16.09.2004
15:16
smile
[25]

GenArieL [ Konsul ]

von Izabelin ----> jestem za powinien byc taki dział CMHQ PL w roznych turniejach!!!!


aaa przesyłąm nowe fotki z mojej walki jest dobrze ale nie chce zapeszać :-)

16.09.2004
15:19
smile
[26]

GenArieL [ Konsul ]

tutaj moj hellcat zdejmuje z 918 metrow pierwszym strzałem hetzera

16.09.2004
15:30
smile
[27]

GenArieL [ Konsul ]

a tu z 800 metrow tez hellcacik zdejmuje PIVH za pierwszym strzałęm normalnie pokochałem te hellcaty

16.09.2004
17:02
smile
[28]

Pejotl [ Senator ]

Izabelin -> dobry pomysł, ale przecież już jest dział o Turniejach na CMHQ. Tylko trzeba by pozbierać dane - regulamin, skład i wyniki, Zredagować i wrzucić do działu.

To na kiedy zrobisz? ;-)

16.09.2004
17:23
smile
[29]

JOY [ Generaďż˝ ]

Ale mi przeciwnika dobraliście raz tylko od niego dostałem maila to na ile pkt gramy 3000 or 5000 (i sie zmieszałem) bo myślałęm że 3000 a tak napisałem mu że 5000 i tyle go widzieli :(

16.09.2004
17:26
smile
[30]

GenArieL [ Konsul ]

moj tez chciał grac 5000 tys ale stwierdziłęm ze to za duzo ja myslałęm ze ustalone jest po ile grają a oni tu walą z 5000tysiacami

16.09.2004
17:35
[31]

Kłosiu [ Senator ]

W regulaminie stoi, ze defaultowo walka jest na 3000, ale za porozumieniem stron mozna zrobic 5000.

U mnie przeciwnik wygrzebal jeszcze 3 M10 schowane za gorka i z zasadzki zniszczyl mi 2 oskrzydlajace PzIVH, w jednej sekundzie :/ Jednego M10 juz zdjalem, zostaly jeszcze 2 M10 + 5 Shermanow. Podoba mi sie ta walka, operujemy plutonami czolgow (ja po 5, on po 4) i niszczycieli (po 3 maszyny). Przez to bitwa ma fajny taktyczny look ;)

16.09.2004
17:40
smile
[32]

GenArieL [ Konsul ]

Kłosiu zapodaj jakies zdjecie bitwy!!!

16.09.2004
17:47
[33]

Kłosiu [ Senator ]

Zdjecie z walki trzasniete przez jednego z czolgistow z rozbitych PzIV. Niemcy nawet w takich sytuacjach nie traca glowy ;D

16.09.2004
17:59
smile
[34]

GenArieL [ Konsul ]

i nosząpodreczne aparaty cyfrowe :D

16.09.2004
18:37
[35]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Pejotl (a widzisz juz dobrze ksywkę piszę:P)
Ja mogę to pozbierać, tylko ktoś to musi wrzucic na stronę:)) (bo ja nie mam jak i nie umiem:D

16.09.2004
18:39
[36]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Problem w tym że strona turnieju z blitzem (tego 1, w cmbo/bb) nie działa i nie mam jak zebrac tych danych:(((
W Turniejach pancernych to żaden problem:)
p.s jeszcze turniej z niemcami, ale nie znam adresu strony...

16.09.2004
18:47
[37]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Dobra mam wszystkie dane które mi są potrzebne (włacznie z turniejem Jagera:)
Niestety 1 turnieju z blitzem nie mam jak znaleść:(

16.09.2004
19:02
smile
[38]

Pejotl [ Senator ]

Izabelin -> w wątku o turnieju podawałem wynik w rozbiciu na Axis i Allies więc wystarczy dodać punkty do siebie i bedzie tabelka wyników.

Spróbój złapac Vulture'a może podeśle ci tę stronę?

16.09.2004
19:04
smile
[39]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

THx Pejotl:))
P.S A czy w końcu skończono wszystkie bitwy tego turnieju z Niemcami?

18.09.2004
01:34
smile
[40]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Buuu... znowu straty... niby plan miałem dobry, niby przeciwnik robi co do niego należy (czyt. podjeżdża pod lufy moich IV L/70) i... moi pudłują a jego nie... :-(

Jak dotąd przegrywam 3:1 w pojazdach... :-(

18.09.2004
07:02
smile
[41]

Kłosiu [ Senator ]

U mnie koncowka, nplowi zostal ostatni Sherman osaczany przez 5 Pz4H. Ciekawe ile zniszczy zanim go rozwale :/ Ciezkie straty w Hetzerach, nie mialy wielkich szans w walkach z M10 i Shermanami siedzacymi na wyzszej pozycji. Stracilem 6 Hetzerow i 5 Pz4H Reg jak do tej pory, npl 10 Shermanow 76, 3 M36 i 3 M10, wszystko Vet.

18.09.2004
08:45
smile
[42]

Pejotl [ Senator ]

Izabelin -> ops, myślałem że chodzi ci o ten turniej Vultura w CMBB. Sorki.

18.09.2004
10:24
smile
[43]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

U mnie 3 tura i ciarki przechodzą mi po plecach. Dojechałem już Hellami do końca mapy i nie zauważyłem ani jednego pojazdu npl za to on widzi moje wszystkie. Czyżby krzyżacy zamienili się rolami i teraz oni szykują zasadzki :P

18.09.2004
11:52
smile
[44]

merkav [ Aguś ]

Nie wiem czemu ale npl strasznie zwolnil :( Po ostatniej turze zostal mu FireFly i Chalanger ale w miejscach oddalonych od flag, ja zajolem juz wszystkie i czekam :)

18.09.2004
14:38
smile
[45]

GenArieL [ Konsul ]

idziemiemy z przeciwnikiem łeb w łeb mi zostało 11 puszek mu 10 wrrrr zobaczymy jak to bedzie

18.09.2004
21:26
smile
[46]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Panowie Clown, Dexter, Dracula - przeciwnicy was szukają...

18.09.2004
21:36
smile
[47]

Szogun999 [ ~ Keeper of Secrets ~ ]

Izabelin--->A z tego co ja wiem to stronka pierwszego turnieju z Blitzem działa i ma się dobrze :))) Linka poniżej

19.09.2004
02:00
[48]

-=Dexter=- [ Konsul ]

el f - z moim przeciwnikiem już się odnalazłem - gramy

19.09.2004
10:35
[49]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Szogun--> THX, tego nie mogłem znaleść:)))))))

19.09.2004
12:10
smile
[50]

clown10 [ Pretorianin ]

el f--->spoko spoko - dziś odeślę przeciwnikowi plik - on jak dostał kolejny filmik to też czekałem ze 3 dni zanim odesłał. Ciekawe czemu? może mu już wszystkie puszki rozwaliłem:)))

20.09.2004
10:56
smile
[51]

Lidias [ Legionista ]

Informuje iż własnie zakończyłem potyczke z Erwinem z BoB - gra zakończyła sie idealnym remisem - (49-49%) , każdy utrzymał po 2 duże i 2 małe vp. straty w czołgach 11-13.

20.09.2004
11:43
[52]

JOY [ Generaďż˝ ]

W sumie nie przegrałeś więc gratulacje :)

Mój oponent wreście się obudził ale z góry mi zapowiedział że nie będzie zbyt często odpowiadał (czy to poważne?) tak więc pewnie wynik bitwy podam w styczniu :P

Aha po zakończeniu turnieju zapraszam all na pifko. Moja siostra serwuje -->>>> ;)

20.09.2004
11:47
[53]

merkav [ Aguś ]

Od 2 dni ani widu, ani slychu :( Mam nadzieje ze skoncze zanim sie zacznie rok akademicki bo inaczej moge skonczyc jak Joy :)

20.09.2004
12:13
smile
[54]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Joy----> Siostra zupełnie w moim rozmiarze;))))) ZAMAWIAM!! ;)))

20.09.2004
12:33
smile
[55]

JOY [ Generaďż˝ ]

Wiedziałęm że zaraz jakieś zboczuchy się znajdą ;)

Czekaj Bamsey powiadomię o tym txtcie twoją drugą połówkę.

A kandydat na chłopaka mojej siostry musi spełniać określone moje wymagania, które są nie do spełnienia hehe :D

20.09.2004
12:45
smile
[56]

fabko1 [ Pretorianin ]

Joy--> a ja Twoją siostrę widziałem dziś w polskim brukowcu(bez krypto-reklamy)

20.09.2004
14:02
[57]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Mówiłem że do 4 tury bedzie po zabawie ?? Myliłem się. Jest 6 tura i zapowiada się długa walka. Narazie straciłem 4 Hellcaty a Red Devil Pantere i Nashorna. Ja trzymam większość flag i przeciwnik będzie pewnie atakował a ma niemal same bezwiezowce więc nie jest tak źle.

20.09.2004
15:01
[58]

Drackula [ Bloody Rider ]

No juz jestem jestem.

Panowie zapodajcie mi prosze jakis optymalny sklad wojskami niemieckimi do walki bo w BO moje doswiadczenie nie jest olbrzymie.

20.09.2004
15:17
[59]

WierzbaCM [ Legionista ]

Panowie, nowa taktyka - chorda stuhów ustawionych 3 tuż obok siebie rozwala każdą ilość hellcatów, do tego wojska ułożone w 2 linie i hellcaty zawsze ida do piachu, jak narazie u mnie 6 tura, moje straty: 6 hellcatow, przeciwnik: stuh, hetzer, panzer2. Ale teraz to ja przejmuje jego taktyke, ustawiam mieszanke hellcatow i m36 na małej przestrzeni (tak z 10 na kwadrat 10x10) i czekam aż przyjedzie :D, chociaż zapewne jeden strzał ze stuha bedzie zdjemował połowe czołgów, ale cóż wojna wymaga ofiar :]

20.09.2004
15:17
smile
[60]

Pejotl [ Senator ]

Mówiłem ze w BO będzie wtopa a góra trzecie miejsce? Wcale nie uważam że się myliłem :)

20.09.2004
15:33
smile
[61]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

U mnie tez nie wesoło - straciłem 2helcaty 2 jacksony i 2m8 przeciwnik 2 lynxy ale ja trzymam wszystkie flagi - zobaczymy - niestety moje obejscie flanka trafilo na 6 panter i stąd te straty - nadzialem sie niekiepsko

20.09.2004
17:03
smile
[62]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

JOY-->A te warunki to min. 4x wtopa totalem na 5000pkt z tobą w lidze twojego wyboru:))??
Pejotl-->Zachwilę wystąpie o bana i rozsztrzelanie za sianie wrogiej propagandy i dywersji:)

20.09.2004
17:16
smile
[63]

GenArieL [ Konsul ]

u mnie tez nei wesoło ale ja przynajmiej trzymam flagi a przeciwnikowi zostało jeszcze 6 puszek

21.09.2004
00:40
smile
[64]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Pejotl - to się nazywa "sianie defetyzmu" ! ;-)

Tym razem moja załoga okazała się lepsze i ustrzeliła Wolverina :-)

21.09.2004
01:21
smile
[65]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Promyczek nadziei :-)
2 Challengery i Cromwell za jednego IV L/70, może jeszcze coś z tego będzie... :-)

21.09.2004
10:12
[66]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Wlasni sie dowiedzialem ze moj przeciwnik od samego poczatku gra tylko i wylacznie CMBO i nie dotyka pozostalych czesci ;-)

21.09.2004
10:18
[67]

fabko1 [ Pretorianin ]

U mnie pierwsza wymiana ognia, mój jp IV/70v pojedynkuje sie na 1000m z Jumbo, na razie same rykoszety,poza tym mój przeciwnik nie na darmo ma ksywkę Fox,bo innych tanków wcale nie widać.

21.09.2004
10:40
smile
[68]

merkav [ Aguś ]

Mnie przeciwnik umilkl 3 dni temu :(

21.09.2004
13:04
[69]

JOY [ Generaďż˝ ]

Von Izabelin tzn bo nie rozumiem.... znaczy ja przegram totalem? Wcale bym się nie zdziwił bo to moja 1 walka na 5000 pkt mam nadzieje że jego też :)

21.09.2004
15:32
smile
[70]

Tlaocetl [ Dowódca Aliantów-Gazala ]

mój przeciwnik od tygodnia się nie odzywa i chyba nawet coś pisał, że raz na tydzień odpisuje :((((

21.09.2004
15:51
smile
[71]

GenArieL [ Konsul ]

Tlaocetl---> wspołczuje ci ja nei wiem po co sie tacy ludzie zgłaszają do turnieju!!!!

21.09.2004
16:09
[72]

-=Dexter=- [ Konsul ]

u mnie 4 tura
rozpoznane siły npla: 3 x Churchill VII, 3 x Firefly, 3 x Challenger, 3 x Archer, wszystko vet
z czego 1 Firefly, 2 Challengery i 1 Archer poszły do piasku a dwa pozostąłe Archery najwyraźniej się tam wybierają
bez strat własnych

męczy mnie na razie to, że gdzieś po mapie pałęta się jeszcze 1000 punktów a ja nie wiem gdzie
pocieszające jest to, że npl dość nieporadnie używa Archerów - wyjeżdżają przodem na górki i próbują z tej pozycji obrócić się do strzału ;)
niepokojąca jest natomiast niezniszczalność Premierów, same rykoszety jak do tej pory, na razie, w ramach oszczędzania amunicji, postanowiłem podpuścić ich bliżej metodą strzelca Dolasa

pytanie: z jakiej odległości mogą się dobrać do Premierów PzIV/70 i PzIVJ? od czoła, z boku i z tyłu
a Lynx ma w ogóle jakieś szanse? 20 metrów z tyłu?

21.09.2004
16:37
smile
[73]

merkav [ Aguś ]

Dexter - moj wziol jednego Premiera ktory nie wiem jak pojawil sie tuz obok moich 4 JPzIV/70 i Nashorna, na ok. 300m zaczely do siebie strzelac i o zgrozo przez 50 sekund herbaciaz zaliczyl chyba z 15 rykoszetow i zniszczyl mi Nashorna, dopiero fartem dostal week point w wierze :) A co do Lynxa - fajna zabawka, udalo mi sie nim zdjac Cromwella i Chalangera na dystansie ok.100 z boku.

21.09.2004
16:53
smile
[74]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Zatanawiam się na ile warto by bylo ostwindy brać:)?

21.09.2004
16:54
[75]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

a sorry za drogi post
JOY te warunki i totale, to było do zdjęcia które zamiesiłeś wyzej, które musi spelnic przyszły nmo hmmm....:)

21.09.2004
17:10
smile
[76]

Pejotl [ Senator ]

Izabelin, elf -> to nie czarnowidztwo tylko poczucie realizmu :)

Izabelin -> "a sorry za drogi post " no właśnie, walisz takie drogie posty, myślisz że kogos stać żeby je czytać? :)

21.09.2004
17:25
[77]

Drackula [ Bloody Rider ]


Ale jestescie :p, nie chcecie mi doradzic co najlepiej kupic grajac Niemcami. Czy zestaw 3xpzIV70, 1x pantera i 1x noshorn beda sie sprawowac dobrze?

21.09.2004
17:27
[78]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Drackula, ty grasz na 1500pkt????
ze tak mało tego kupujesz?:)
Ja bym kupił mieszankę panther i ostwindów:)

Pejotl nie czepiaj się, klawiatruję mam tak zalaną kawą, że musze po kilka razy walić w literke:))

21.09.2004
17:34
[79]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

widzisz jakąś klawiatruje wytrzasneło:))
Nawet dobre określenie na to cudo:)

21.09.2004
17:38
smile
[80]

merkav [ Aguś ]

Dracula - Pantery szybko schodza, gdybym mial grac drugi raz z moim przeciwnikiem to bym w Pz IV inwestowal. A JPz IV jak nabradziej, moi jeden wygral z dwoma FireFlayami na 700m :)

21.09.2004
17:44
[81]

Drackula [ Bloody Rider ]

no dobra ja na wet nie wiem ile wojska moge kupic za tyle punktow bo BO to bylo hoho wieki temu i przelotem tylko. Sugerowalem sie CMBB. a z drugiej strony nie wezme samych pzIV70 bo mysle ze taki sklad moze sie nie sprawdzic najlepiej.

21.09.2004
21:11
[82]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Dracula - zalezy czy lubisz grać ofensywnie czy defensywnie. Jak ofensywnie to IV i Pantery i kilka L/70 jako osłone a jak defensywnie to proporcje odwrotne. Ale nie wiem na ile moja koncepcja jest słuszna bo... póki co najlepiej mi nie idzie... ;-)

Merkav - Panterka ma znacznie lepsze działo...

21.09.2004
21:15
[83]

merkav [ Aguś ]

el f - no co ty ? Nie wiedzialem ;) Poki nie mamy do czynienia z Jumbo i grubymi Premierami (a tak np. bylo w moim przypadku) "czworka" w zupelnosci wystarcza.


U mnie np. Pantery sie nie spisaly, na 7 zakupionych splonelo 5...

21.09.2004
23:44
smile
[84]

el f [ RONIN-SARMATA ]

merkav - Pantera to niemiecki czołg a nie francuski, najgrubszy pancerz ma z przodu a nie z tyłu... ;-)

21.09.2004
23:47
smile
[85]

merkav [ Aguś ]

el f - no to dziwne bo wszystkie dostaly prosto w dziob :P

22.09.2004
00:21
smile
[86]

el f [ RONIN-SARMATA ]

merkav - gorzałę fasuje sie załogom po walce a nie przed... ;-)

22.09.2004
19:13
smile
[87]

merkav [ Aguś ]

Haha mam pliczek i kolejny Chalanger nie sprostal wyzwaniu 2 JPz IV :D Ostatnia (chyba) puszka wroga mam nadzieje w nastepnej turze wjedzie prosto w Ambush Marker'a :)

22.09.2004
19:15
[88]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Hmm, jak ja grałem z moim npla, to kupił same panterki
i nie byl to zly wybór, bo moje hellcaty nie chciały używac tungstenów;(((
I gineły gęsto i często, ale i tak miałem taca.
Ale tak to byłby major:)
Więc panther to nie taka zła opcja., ale w teamie z innymi, bo same to sobie nie poradzą:)

22.09.2004
20:33
smile
[89]

merkav [ Aguś ]

Drodzy kamraci, co byla ciezka walka ale wyszlismy z niej zwyciesko ! Stan na 20 ture prezentuje sie tak: nacierajace wojska brytyjskie zostaly rozbite, kluczowe pozycje zostaly zabezpieczne, zwycistwo jest nasze ! Czekamy juz tylko na potwierdzenie.

65:35

22.09.2004
21:09
[90]

merkav [ Aguś ]

Zwiad lotniczy przeslal potwierdzenie !

Npl walczyl dzielnie, atakowal lewa ->

22.09.2004
21:11
[91]

merkav [ Aguś ]

... i prawa ->

22.09.2004
21:13
[92]

merkav [ Aguś ]

... a nawet srodkiem ! ->

22.09.2004
21:14
[93]

merkav [ Aguś ]

Chcial mnie zaskoczy na prawej flance ! ->

22.09.2004
21:15
[94]

merkav [ Aguś ]

... no i na lewej ! ->

22.09.2004
21:16
[95]

merkav [ Aguś ]

Ale oczywiscie mu sie nie udalo ! ->

22.09.2004
21:17
[96]

merkav [ Aguś ]

No i na koniec raport, po cichu liczylem na nieco wiecej jednak straty okazaly sie za duzo:( ->

22.09.2004
21:54
[97]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Kolejny filmik i kolejny Cromwell płonie... niestety drugi namierzył boczek mojego bezwieżowca... chyba wyrówna w następnej turze.

22.09.2004
22:02
smile
[98]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Merkav - gratulacje !

22.09.2004
23:14
smile
[99]

merkav [ Aguś ]

A gdzie sie te walki rejestruje ?

23.09.2004
00:48
smile
[100]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Merkav - mailem do Vulture :-)

23.09.2004
10:09
smile
[101]

Tlaocetl [ Dowódca Aliantów-Gazala ]

co robimy z "crew" z rozbtitych czołgów - wycofanie poza mapę? zostają na miejscu? biegną pod flagę? ;)

czy w CMBO uwzględniany jest ujemny kąt podniesienia lufy? jeśli tak, jakie max kąty miały alianckie maszyny?

23.09.2004
12:20
smile
[102]

BamSey [ Generaďż˝ ]

Merkav-----> Gratulacje!!!!

Tlaocetl-----> Oni swoimi wbiegają swoimi załogami pod flagi a przynajmniej tak grali w turnieju w BB wiec.....:)

23.09.2004
12:58
smile
[103]

GenArieL [ Konsul ]

BamSey --------> ja juz miąłem taką przygode z Blitzmenem kiey w ostatnich turach wjechał mi czołgami we flagi tym razem im nei daruje!!!!!

23.09.2004
13:06
smile
[104]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Tlaocetl - ja używam załóg do rozpoznania -> siedzą w laskach i domkach i obserwują czy mnie przeciwnik z jakiej mańki nie podchodzi... ;-)

23.09.2004
14:45
[105]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Moje załogi dzielnie zajmowały flagi i odpierały ataki żadnych krwi SySy manów z panter;)))
Merkav Gratulację:)

23.09.2004
18:15
[106]

-=Dexter=- [ Konsul ]

mój przeciwnik wysyła załogi do przodu jako zwiad więc ja też nie będę się krępował...

23.09.2004
20:43
[107]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Ja załóg nie uzywałem, póki 4 żadnych krwi SS-manów z pantery ie napadło na hellcata:))
Wtedy koledzy musieli go bronić i zając flagę przy okazji:)

23.09.2004
22:14
smile
[108]

Kłosiu [ Senator ]

Pierwsze starcie - lewa flanka. 7 atakujacych maszyn zostalo ostrzelanych przez 3 Jacksony. Zanim TD zostaly zniszczone przez oslaniajace Jagdpanzery, spalily 3 PzIV i 2 Hetzery. Jacksony "eliminated" widac daleko z przodu za drzewkiem. Pozostale 2 PzIV kontynuowaly atak.

23.09.2004
22:20
smile
[109]

Kłosiu [ Senator ]

Na poprzednim zdjeciu byla prawa flanka ;).
Teraz lewa i srodek. Npl probowal na poczatku podjechac plutonem shermanow do miasta. Jeden zostal trafiony w czasie szarzy (kolo kosciola), trzy dostaly sie do flagi i zostaly potem spalone w metodycznym ataku, nie zadajac strat. Na lewej flance atak 6-7 shermanow rozbity kompletnie przez Jagdpanzery i Hetzery. Dwa Shermany zdolaly sie wycofac i wziely udzial w ostatniej walce na wzgorzu. Ogolnie wszystkie czerwone napisy naleza do Aliantow, moj padl tu tylko jeden Hetzer daleko na lewej flance. Na pierwszym planie bohaterowie bitwy ;)

23.09.2004
22:25
smile
[110]

Kłosiu [ Senator ]

Ostatnia bitwa byla krwawa, bo na bliski dystans. Najpierw 3 M10 zniszczyly mi dwa atakujace PzIV, potem walka 3 M10 vs 3 Hetzery zakonczyla sie spaleniem 3 M10 i dwoch Hetzerow. Po chwili dojechaly 2 Shermany z lewej flanki i zniszczyly ostatniego Hetzera, same padajac ofiara Jadpanzera i PzIV. Hetzery na bliski dystans nie byly juz takie dobre ;) Potem pole walki opanowal pluton PzIV. Starcie bylo juz na dalekim zapleczu npla za flagami.

23.09.2004
22:27
smile
[111]

Kłosiu [ Senator ]

I wynik. Szkoda ze tylko major, ale jednak 11 maszyn stracilem. Sam mam to zglosic czy ktos sie tym zajmuje?

23.09.2004
23:00
[112]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Kłosiu - po pierwsze gratulacje !
po drugie - sam, mailem do Vulture.


A u mnie jednak Cromwell spudłował a mój IVL/70 dostojnie sie obrócił i zdjął drania pierwszym strzałem. Przeciwnik prowadzi silny atak na moje lewe skrzydło i srodek a chyba odpuścił zupełnie osłonę prawego skrzydła gdzie własnie wyłonił się mój zagonik Panter w osłonie niszczycieli i zdjął kolejnego Cromwella :-)
Ostatnie dwa filmiki podobały mi się :-)

24.09.2004
03:36
smile
[113]

woland_ [ Pretorianin ]

U mnie też obiecująco. Mam 4 ture, flaka npl rozbita. Spłonęły 2xNashorn Vet, 2xPz IV/70, Stug i zaraz spłonie Pantera :) Straty własne 3 Hellcaty :] Sytuacje mam niezla, npl zaczał histeryzowac ze ma mnie z tylu i z przodu :PPP

24.09.2004
09:25
[114]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Ja trafilem na jakiegos zawodowego żołnierza - niezły wyjadacz - zaczął ostrzeliwać lasek za którym schowały się moje jacksony a te po prostu wyjechały zza tego lasku pod lufy panter ???????
Widzieliscie kiedys cos takiego ????????
Na szczescie pantery nie trafily i jacksony odjechaly za gorke :-) - trafilem lynxa i jpz4 bez strat ale widze ze bedzie ciezko

24.09.2004
10:15
smile
[115]

merkav [ Aguś ]

CMHQ Team - 1 pierwsze miejsce !

24.09.2004
10:29
[116]

JOY [ Generaďż˝ ]

Hmm 1 turaz i 5 czołgów wroga do piachu straty moje 1 czołg :) walka na dystansie póki co 1 km :)

24.09.2004
11:09
[117]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

u mnie przeciwnik gra bardzo ostroznie. ustawił na hull down swoje puszk i czeka aż rusze pod flagi. ja zrobiłem dokladnie to samo co on no i tak se stoimy i czekamy :) na szczęście dobrą pozycje na jego flance zajął jeden m36 a na drugiej powoli zdobywają teren m18. przed nimi teren rozpoznaje m8 hmc który jednym strzałem rozwalił linxa. generalnie moja taktyczna sytuacja wygląda całkiem nieźle.

do kiedy walka powinna być zakończona?

24.09.2004
12:42
[118]

JOY [ Generaďż˝ ]

chyba nie ma terminu końcowego, moja walka zakończy się pewnie w kwietniu przy tym tempie

24.09.2004
13:14
smile
[119]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Termin jest określony w regulaminie turnieju leniuszki...

"15. The battle is to be played over 60 day period, start and finish dates will be advised by the umpire on the Tournament Homepage. "

24.09.2004
14:00
[120]

JOY [ Generaďż˝ ]

Pytanko w tabelce na stronie turnieju przy mojej bitwie jest "YET TO START" jak mam to zmienić na datę rozpoczęcia rozgrywki? Jak to mają inni? ktoś od nas to robi?

24.09.2004
14:02
[121]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Joy - każdy sam, mailem do Vulture.

24.09.2004
15:31
smile
[122]

JOY [ Generaďż˝ ]

Nie bardzo umiem pisać po ang (co innego czytać) więc co mam tam wpisać ?
Dzięki za cierpliwość w stosunku do mojej osoby :)

24.09.2004
15:34
smile
[123]

merkav [ Aguś ]

Hy,
The game Joy(strona) vs xxx(strona) has begin at <data>, file xxx.


To chyba starczy :)


BTW. Z angielskiego jestem cienki i nie wiem czy 'begin' trzeba odmienic :)

24.09.2004
15:34
smile
[124]

Kłosiu [ Senator ]

Mgk --> ano ciekawy sposob, widac czolgi wycofuja sie przy bliskich wybuchach HE. Trzeba sprawdzic czy dziala w BB i AK ;>

24.09.2004
15:38
[125]

Drackula [ Bloody Rider ]


merkav-----> trzeba odmienic :p

Klosiu-----> W BB nie wycofuja sie , stoja i czekaja az cos je trafi :). W poprzednim pure armor tourment stracilem tak Noshorma.
A swoja droga w BO te nshormy sa do bani, napewno ich nie kupie.

24.09.2004
15:39
smile
[126]

Pejotl [ Senator ]

Kłosiu -> w CMBB czołgi _giną_ po bliskim wybuchu, wystarczy żeby były otwarte włazy. Od bliskiego wybuchu np. 150-tki ginie dowódca i kierowca i już po wszystkim :)

24.09.2004
15:41
smile
[127]

merkav [ Aguś ]

Sie dziwicie ? Po jedenj stronie SS, po drugiej NKWD i jak tu sie wycofywac :)

Dracula - tak myslalem :) A co do Nashornow to wziolem 2 i w sumie zniszczyly 4 puszki takze sie oplacilo :)

24.09.2004
17:41
smile
[128]

JOY [ Generaďż˝ ]

Najnowsze wieści z frontu

6:1 dla mnie w 2 turze :) przy tym tempie oponent ni dożyje do 7 tury, ale pfu pfu nie zapeszam

I obrazek jego tragedii

24.09.2004
17:43
[129]

JOY [ Generaďż˝ ]

łoł qrde od kiedy nr mojego GG umieszczałem przy nicku ??

24.09.2004
23:01
[130]

Fario0 [ Chor��y ]

czołem panowie! Właśnie zacząłem mój pojedynek z Madoxem i zaraz przerwałem. Koleś wyjeżdża do Stanów i nie będzie go do 18 X.

24.09.2004
23:53
[131]

el f [ RONIN-SARMATA ]

A u mnie wymiana Panterki za Wolverina i Challengera. Z tego co widzę to to zostało mi mniej więcej dwa razy więcej pojazdów niz przeciwnikowi... chyba że ma jakiegos asa w rękawie ;-)

25.09.2004
09:42
[132]

Tlaocetl [ Dowódca Aliantów-Gazala ]

u mnie 4 tura - pierwsza krew - wrogi Stuart zniszczony, mój Hetzerek unieruchomiony :/ - ale na dobrej pozycji ;)
zająłem wszystkie 3 flagi i czekam...

25.09.2004
10:03
[133]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Dalej trzymam flagi i znowu zniszczylem jedna pantere wiec straty sie wyrównały :-) moj helcat i jackson + 2 h8 na wrogie 2 lynxy jpz4 i pantera

25.09.2004
11:00
[134]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

mgk-->Straty się nie wyrównały punktowo, bo w nich prowadzisz:))
jpz4 i pantera +2 lynx to wiecej pkt niż m18, m36 i 2hmc8:))

25.09.2004
11:56
smile
[135]

Pejotl [ Senator ]

Izabelin -> mgk pewnie miał co najmniej Vet, a przeciwnik rzucił pewnie jakieś consy na rozpoznanie :)

25.09.2004
12:28
smile
[136]

JOY [ Generaďż˝ ]

Ja po następnej walce znowu 2 pkt do przodu :) (gram na 5000)

Reasumując mam 4 ture i 1 mój hellcat poszedł do piachu a przeciwnikowi jak dotąd zniszczyłem 8 czołgów głównie PZIV/70x4, Panteręx2, Wespe (kto to G. bierze??) x2
No i pozajmowałem all flagi teraz tylko je obronić.

Taktyke dzieki czemu uzyskałem tak fajny wynik jest prosta, pomyślałem że przeciwnik nie będzie bornić mojej prawej flanki ponieważ znajdowała się tam tylko 1 flaga i zajdę przeciwnika z tejże właśnie strony :D udało się ale tylko w pewnym zakresie.

70 % sił posłałem na tą flankę przeciwnik chyba rozłożył siły równomiernie po całej lini i na razie plan układa sie po mojej myśli. Mam nadzieje żę npel nie wpadnie co mu szykuje :)

25.09.2004
13:45
smile
[137]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Pejotl-->Nie żyjemy w demokratycznym państwie, więc jeszcze kilka defetystycznych uwag i będę szukał bana dla ciebie;)))))

25.09.2004
15:42
smile
[138]

Kłosiu [ Senator ]

JOY --> prawidlowo :)

25.09.2004
16:58
smile
[139]

Pejotl [ Senator ]

Izabelin -> to nieporozumienie!!! mnie tylko chodziło o to że nie możesz być pewien co kosztowało więcej, skoro mogła być duża różnica w poziomie doświadczenia.

25.09.2004
17:23
[140]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Pejotl-->Przyzwyczaiłeś mnie do defetyzmu swoich wypowiedzi, więc reaguję irracjonalnie:))
2. w CMBO bardzo sybko sie wychtywuję doswiadczenie wojsk:)
W ogóle mnie to zastanawia, jak ja wiem że czołg npla jest crack ,vet itd..., przecież nie ma takiego proporczyka na lufie??:)

25.09.2004
17:24
smile
[141]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

A bym zapomniał, w CMBO nie są poziomy kupowania dla doswiadczenie
czyli cons-green, reg-vet i reg-crack
więc nie mógł kupic nawet greenów:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
wykazałeś się ze grasz tylko w cmbb:)))

25.09.2004
17:25
[142]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

lol edit
bez "nie" bo CMBO:))

25.09.2004
17:39
[143]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

He He to nie tak - ja mam same reg a przeciwnik same vet ;-) ja na początku straciłem wszystkie 4 a potem powoli odrabiam straty - jest 8 tura i trzymam flagi - ale to loteria - 3 pantery podchodza i wszystko idzie na szerfa bo flanki sa obstawione :-) - cienko to widzę ;-)

26.09.2004
09:49
smile
[144]

GenArieL [ Konsul ]

jest dobrze nawet na prawde dobrze!!!!1 przeciwnikowi posłałem do piachu 23 puszki 9xPIVh,6xhetzer,5xjpIV/70V,2xMarder,1xStugIII najprawdopodobniej zostalo mu jeszcze 1 panterka ( to na pewno bo widze :-) 1 Nashrom i 1 JPIV70V

MI zostąło jeszcze 4 hellcaty 3 jaksony i 1 jumbo czyli jest dobrze dla pewnosci zajme jeszcze flagi załogami

26.09.2004
10:38
[145]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

No to Pejotla złówróźenie nie spełnia się narazie;))

26.09.2004
10:56
[146]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

U mnie znowu nie jest różowo - straciłem 6 pojazdów a wróg tylko jedną panterę - nawet na 20m metrach moje pociski rykoszetują ;-( wlaczę ze zgrupowaniem 7 panter - ciężko je rozwalić :-(

26.09.2004
11:01
smile
[147]

GenArieL [ Konsul ]

wiedziąłem ze idzie nam zbyt dobrze zeby wygrać ten turniej :-(

26.09.2004
11:03
[148]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

mgk-->Ale jedna przegrana to nie tragedia jeszcze i kto mówi ze to przegrasz:D

26.09.2004
12:01
[149]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Panowie - spokojnie - pewnie przegram ale przynajmniej podzielę się doświadczeniem ;-))
Przeciwnika mam bardzo dobrego i jeszcze ma farta - więc to strasznie zła kombinacja
Kupił ze 4 jpz4 2 lynxy i resztę panter - kilka Vet
Jpz4 ustawił na górkach (jeszcze ma dobrą mapę) lynxy puscil srodkiem a na flankach ma 2 zgrupowania panter po ok 7 sztuk - idzie skrajem mapy i potem zakręca
Ja na ten manewr wycofałem wszystkie siły na jedną flankę i tam na pełnym gazie wjechałem między pantery (miałem 2 do jednego) ale cholera moje pociski rykoszetują a jego trafiają :-((
taktyka przeciwnika jest bardzo dobra bo stara sie ustawiac frontem do moich -jpz4 szachuja z daleka a mimo strzelania w bok panter ( bo udało mi się je zaskoczyć po nawrocie) rozwaliłem tylko 2 a reszta rykoszety od wież

26.09.2004
12:13
[150]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

I jeszcze ciekawostka - przeciwnik powiedział że w CMBB i CMAK nie gra bo go nie przekonały ;-)

27.09.2004
11:44
[151]

JOY [ Generaďż˝ ]

mgk, a jakimi ty siłąmi grasz??

Mój przeciwnik pobrał same pantery i PZIV/70 +wespe
a ja hell. i jack/ + niewielką ( bardzo) jumbo i efekt jest taki jak napisałem powyżej, pojedynki jack. PZIV/70 konczą się dla niego tragicznie (z 1000m) po prostu te czołgi pudłują na potęge

27.09.2004
11:54
smile
[152]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

A u mnie trafiają :-(

27.09.2004
12:03
[153]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

U mnie problemem są pantery po 7 ustawionych tuż koło siebie i trafiają na potęgę

27.09.2004
12:07
[154]

Drackula [ Bloody Rider ]

Na ile wy punktow gracie ze macie tyle zelastwa (np. 29), 10000? ;/

27.09.2004
13:20
[155]

JOY [ Generaďż˝ ]

Dracula ja gram 5000 pkt :)

Mgk>>> czym ty grasz?

27.09.2004
15:38
[156]

-=Dexter=- [ Konsul ]

półmetek
rozpoznane siły npla: 3 x Churchill VII, 3 x Firefly, 5 x Challenger, 5 x Archer, wszystko vet (więc najprawdopodobniej gdzieś się jeszcze po mapie kręci 1 Challenger i 1 Archer bo to by w sumie dało 2997 punktów)
z czego 1x Churchill, 2 x Firefly, 4 x Challenger i 5 x Archer poszło do piasku
straty własne - 4 x PzIV i 1 PzIV/70

pytanie z poprzedniego postu: z jakiej odległości mogą się dobrać do Premierów PzIV/70 i PzIVJ? od czoła, z boku i z tyłu
a Lynx ma w ogóle jakieś szanse? 20 metrów z tyłu?

odpowiedź: w pozycji Hull Down Premiera nia da rady ugryźć niczym, bez Hull Down od przodu może go zniszczyć PzIV/70 przy czym sam ryzykuje tylko unieruchomienie, z boku Premiera bezproblemowo rozbija też PzIV - testy przeprowadzane na dystansie ok 1000 m.
Lynx nie ma żadnych szans choćby nawet wjechał Premierowi po pochylni na plecy ;)

27.09.2004
15:55
[157]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Na premiery trzeba brać nashorny:))

27.09.2004
15:57
[158]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Na premiery trzeba brać nashorny:))

27.09.2004
16:22
smile
[159]

Jaskiniowiec [ Pretorianin ]

Od czoła jpz IV/70 aby zniszczyć premiera musi trafić go w dolny pancerz. Z moich walk i analizy przebijalności wychodziło, że trzeba podjechac na odległość poniżej 400m by mieć jakieś szanse. Spraktykowane. Jeden z naszych kolegów przekonał się, że z takiej odległości da się to zrobić;], przy czym jpz nie naraża się wiele...

27.09.2004
16:51
[160]

-=Dexter=- [ Konsul ]

Jaskiniowiec -> 400 m? przeprowadzałem testy i wyszło mi że pojedynek 1:1 Premiera i PzIV/70 z odległości 1000m jest dla Premiera samobójstwem, zresztą komp to ocenia prawidłowo i od razu wrzuca Premierowi wsteczny, na 18 pojedynków połowa zakończyła się zejściem Premierów a połowa ich ucieczką, natomiast Premier w jednym przypadku uszkodził działo przeciwnika a w trzech zestrzelił mu dżdżownicę
dopiero jak Premier schodził do Hull Down sprawa wyglądała inaczej - PzIV mogły wtedy strzelać do woli i jedynym skutkiem było uszkodzenie działa w Premierze w 2 przypadkach i w jednym przypadku zabicie członka załogi odłamkiem pancerza, w pozostałych przypadkach skończyła się amunicja p-panc

28.09.2004
09:34
smile
[161]

GenArieL [ Konsul ]

Panowie konice wygraqłęm wprawdzie tylko minorkiem udało sie amerykanowi w ost turze zneutrlaizowac jedną z 3 flag no trudno ale wazne ze zwyciestwo!!!!!!

28.09.2004
09:36
smile
[162]

GenArieL [ Konsul ]

a teraz pare zdjec

2 hellcaty i jakson dzielnie odpierają ataki zagonów pancernych wroga

28.09.2004
09:38
smile
[163]

GenArieL [ Konsul ]

troszke palacych sie czolgow wroga

28.09.2004
09:38
smile
[164]

Tlaocetl [ Dowódca Aliantów-Gazala ]

moje Pantery odwalają genialna robotę, z przodu i na flankach stoją Hetzery, które ściągają na siebie ognień przeciwnika, w środku Pantery osłaniają flanki, a z tyłu ochrania to wszystko zgrupowanie PZIV/70 i Nashornoow
efekty w tej turze: Challenger i Volwerina za Hetzerka

28.09.2004
09:40
smile
[165]

GenArieL [ Konsul ]

Tlaocetl wrrr przerwales mi a mialo byc jeden pod drugim

kolejne zdecie chyba PIVH przeciwnika stwierdził ze p..... tą wojnei i spada z lini forntu

28.09.2004
09:41
smile
[166]

GenArieL [ Konsul ]

i koncowy raport

aa jeszcze jedno co zrobic teraz podajcie e-mail do tego voltura cio bo chyba trzeba mu wysłac

28.09.2004
10:17
[167]

gen. płk H. Guderian [ Generaďż˝ ]

u mnie wynik w 9 turze jak w piłce noznej 2:1 dla mnie. npl nie ruszyl się jeszcze ze swojej strefy rostawiania i tylko czeka na moje manewry puszkami. spróbuje grupa m18 rozwalić mu skrzydło ale nie będzie łatwo. na wabia wysyłam m8 a pare sekund po nim wyjedzie kilka puszek. mam nadzieje że niemcy tak zapamiętale będą namierzać m8 że zdąże ich wystrzelać

28.09.2004
16:02
[168]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

[email protected] tu e-mail organizatora
Gratulację Alstar;)

28.09.2004
16:09
[169]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

U mnie wojna pozycyjna trwa. Ja siedze po jednej stronie wzgórza, przeciwnik po drugiej. Zasadzki pozastawiane, teraz czekam na zwierzyne i podejrzewam że poczekam do 18 tury.

28.09.2004
16:26
[170]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Buczo-->Która tura?

28.09.2004
16:29
[171]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Dziewiąta, a sytuacja trwa od 4.

29.09.2004
13:00
smile
[172]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Meldunek od niezależnej kompani szturmowej "Cora von Izabelin":)
Straciła 4 hellcaty, zniszcyzła jednego tygrysa, ale ma wszystkie flagi, 4 hellcaty na tyłach wroga i 3 tigery odwrócone tyłem do hellcatów na 100m:)
WYgląda na to że npla kupił same tigery vet/reg, niestety jest strasznie duzo rykoszetów od tungów z 76mm, ale pancerna pięść 4 jumbo odpornych na tigery na odległość zbliża sie do celu:)

29.09.2004
13:37
smile
[173]

fabko1 [ Pretorianin ]

Pierwszy meldunek z pola walki, straciłem panterę za m36,
za to hetzer wali do czegoś co pokazuje się jako M4Sherman(zapewne jumbo) z 300m i lecą same rykoszty

30.09.2004
13:46
[174]

JOY [ Generaďż˝ ]

fabko radze zastosować hetzerem francuską strategię ;)

U mnie bez zmian straciłem na razie 3 puszki a jest tura 9 npel stracił ok 12 puszek i est zapędzony w sam róg mapy :)
Trwa dobijanie z 2 stron tego co zostało i obym się nie mylił :D

30.09.2004
14:00
smile
[175]

fabko1 [ Pretorianin ]

Joy--> co to za metoda?
upgrade do raportu 2:1 dla mnie pantera zdjęła jumbo z 700m,
Fox ma chyba całą masę jumbo

30.09.2004
14:03
[176]

Drackula [ Bloody Rider ]


fabko-----> wsteczny chlopie, wsteczny :)

A ja swojej walki nie moge dobrze rozpoczac nawet :) Puki co to kupilem zelastwo i je rozstawilem. (2 lynxy, 6 panter i 8 pzIV70). Terez strasznie gozasty wyszedl wiec bedzie walka podejrzewam albo pomiedzy chalupami albo na szeryfa.

30.09.2004
14:29
smile
[177]

fabko1 [ Pretorianin ]

Drackula--> dzieki za wyjaśnienie, chociaż hetzer został na posteunku(ale nie wiem jak długo)

30.09.2004
16:39
smile
[178]

JOY [ Generaďż˝ ]

Fabko to nie znasz ile biegów ma francuski czołg? 1 do przodu i 4 wsteczne, a ten do przodu to na wypadek jak by zaatakowali od tyłu :)

Drakula mój przeciwnik wziął dokładnie takie same czołgi jak ty (pozatym uważaj oni też te forum czytają!!) Tylko ja gram na 5000 pkt więc ma ich trohe więcej ja mam od cholery hellcatow i m36 z dodatkiem jumbo i chłopie zmiatam Pantery i PZIV/70 aż miło :)

Upgrade do tego co pisałem wcześniej 3:15 :-))))
Wróg nie ma mnie jeszcze (!) tylko za plecami :) zresztą to jakiś green chyba gra bo ostawił najpierw 2 flaniki a później zwinął wszystko i pojechał na flagi pośrodku efekt czytaj u góry. Gościu ma po prostu przeje*** :D

30.09.2004
18:02
[179]

Drackula [ Bloody Rider ]


Noja taktyka ma byc prosta. @ lynxy pakuja sie do miasteczka na wabia a reszta zachodzi miasteczka z 2 stron. Uda sie albo nie. flag to mi obrodzilo normalnie: 3 male 1 srednia i jedna duza.

30.09.2004
18:16
[180]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Drackula-->Co to są flagi średnie??

30.09.2004
22:01
[181]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Ja juz pogubiłem rachunki - Chyba jest tak ja straciłem ze 4 hellcaty 2 jacksony i z 5 M8 wróg 4 pantery 1 jpz4 i dwa lynksy Chyba nie jest tak zle bo widze jeszcze tylko 5 panter i 2 jpz4

01.10.2004
08:53
smile
[182]

fabko1 [ Pretorianin ]

Mój hetzer jest chyba niesmiertelny,chyba już 4 ture przyjmuje wszystko od 4 tanków wroga,zdjął w dodatku M36,
wynik (na razie) 4:1 dla mnie, bo w międzyczasie pantera zdjęła drugiego jumbo :-)

01.10.2004
10:32
[183]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

nastepna pantera dostala - flagi moje ;-)

01.10.2004
11:23
[184]

Drackula [ Bloody Rider ]

Izabelin-----> no tez sie zastanawiam. ale powaznie flaga wyglada na troche mniejsza od flagi ktora stoi obok. ale to chyba tylko zludzenie i bedzie ona liczona jako duza.

fabko----> aby moje tanki mialy takie farta to bedzie dobrze.

01.10.2004
12:36
smile
[185]

Pejotl [ Senator ]

Drackula -> mam tak w walce z jp2 w CMAK. Zająłem jedną z dwóch dużych flag na mapie i czekam co zrobi przeciwnik. A przeciwnik nic... w końcu patrzę a ta moja "duza" flaga jakaś taka mniejsza....

mgk -> w Encyklopedii Przysłów Polskich brakuje ilustracji dla przysłowia "trafiło sie ślepej kurze ziarno" - może podeślesz swoje zdjęcie? :-)

01.10.2004
14:34
smile
[186]

JOY [ Generaďż˝ ]

Czytając wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku że rozgromimy JOUSt na potenge, bo ja też przeciwnikowi w palnik daję równo w chwili obecnej 3:15 :D

Aha pracuje w sklepie komputerowym i mamy w bardzo atrakcyjnej cenie "płaskie" 19-nastki (jak na zdjęciu) ;)

01.10.2004
17:31
[187]

JOY [ Generaďż˝ ]

Aha jeszcze jedno przeglądam tem forum FGM i stwierdzam że bieda tam kompletna na temat naszego turnieju oprócz jednego biednego wątku nic nie ma :/ albo sie jeszcze nie dokopałem...

Na dole jest mały link do kogoś kto szuka Antoniego Chmielowskiego

01.10.2004
18:00
smile
[188]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

-Pejotl błysnął dowcipem i od błysku oślepł ;-) (stąd pewnie ślepe kury i znikające flagi ;-))
W mojej tragicznej sytuacji każd pantera mniej zmniejsza skalę niieuchronnej porażki ;-)

01.10.2004
18:04
[189]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

JOY-->Wole CRT, mają coś w klacie:)))

01.10.2004
20:14
[190]

WierzbaCM [ Legionista ]

FvI -----> chyba coś na plecach (rotfl), ale skoro takie lubisz :P

01.10.2004
21:04
smile
[191]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Wierzba, no tak, nie pomyslałem o tym:))

02.10.2004
00:02
[192]

Drackula [ Bloody Rider ]

Moj przeciwnik chcial mnie zaskoczyc i pojechal bokiem planszy jednak moi zauwazyli wroga tak wiec nici z zasadzki. A byly to tylko marne M8. Pantera namierzyla ale byly na fascie i schowaly sie szybko, a szkoda bo moglem cos zbic juz w 1 turze.

02.10.2004
08:58
smile
[193]

Tlaocetl [ Dowódca Aliantów-Gazala ]

podsumowanie po 5 turze:
przeciwnik: 2x Wolveriny, 2x Challengery, 1x Stuart - Regular
moje straty: 3x Hetzer Vet.

trzymam flagi i czekam na świerze mięso :)

03.10.2004
18:38
smile
[194]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

Komentarz oponenta do naszej gry :
Well it’s getting close to the end! I think this is going to be a wild & crazy game!
Yotuck
P.S. Props on your play. You lost a lot early and I’ve had guys curl up and die in the past when that happens to them. You are keeping me guessing with every move and know your business with these tanks! Yotuck

04.10.2004
15:43
smile
[195]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

no widzisz, mgk przeciwnik cię docenia:)
(i zwarca uwage na wole walki Polaków:), czego nie widać u nich:D

04.10.2004
15:47
[196]

Drackula [ Bloody Rider ]


Ja chyba przegram:(, dopiero poczatek a jz juz nie ma 3 czolgow. Wyjechal mi po koleji 2 Jaksonami i za pierwszym razem zmiotl 2 czolgi a 3 uszkodzil. I to PZIV70 i pantere. Fakt ze Jaksony tez poszly do piachu ale troche sle ratio. A to dopiero poczatek. JEzdzi po calej planszy i strzela do laskow gdzie mysli ze jestem. Strzela dymnymi po calej planszy i w sumie nie wiem bardzo co kombinuje. Lewe skrzydlo sie oslabilo przez te straty i boje sie okrazenia.

04.10.2004
16:08
smile
[197]

Pejotl [ Senator ]

Drackula -> aż żal czytać to co piszesz. Jakie okrążenie??????????? Przecież to walka pancerna - olej to skrzydło albo zostaw w zasadzce jakieś niszczyciele czołgów, zabierz wszystkie maszynki na drugie skrzydło i zmasakruj gościa - jak jest rozciągnięty to znaczy że ma tam niewiele czołgów.

Gdzie twój duch ułański? Tu trzeba atakować!!!

04.10.2004
16:15
[198]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Pejotl-->W końcu widzę dobrą obywatelską postawę:)))

04.10.2004
16:17
[199]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Założyłem nowy wątek, adres tutaj:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.