GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Właśnie obejrzałem: "Jersey Girl" - najnowszy film Kevina Smitha !!!

14.09.2004
17:52
smile
[1]

CHESTER80 [ no legend ]

Właśnie obejrzałem: "Jersey Girl" - najnowszy film Kevina Smitha !!!

Polecam wam ten film z całego serca ! Jest cudowny i podczas oglądania wzruszyłem się do łez, a rzadko wzruszam się na filmach. Nie lubię za bardzo pisać o filmach bo filmy to sztuka, magia i coś nierealnego, pięknego, ale tym razem postanowiłem skrobnąć kilka zdań żeby chociaż kilka osób obejrzało ten cudowny film, który niestety został potraktowany przez naszych kochanych dystrybutorów po masoszemu i próżno go szukać w kinach, niestety nie tylko Cenega robi nam koło pióra ;)

Film opowiada dosyć schematyczną histotrię gościa (Ben Afflek) który po nagłej śmierci żony (Jennifer Lopez) zostaje sam ze swoją malutką córeczką i problemami dnia codziennego. I tyle w zasadzie powinno wam wystarczyć. No może jeszcze dodam że ważną rolę w życiu bohatera odgrywa niejaki... Will Smith ! Film jest ciepły, zabawny, wzruszający i co ważne, nie wystąpili w nim Jay i Cichy Bob ! Z początku byłem zbulwersowany tym faktem (jako fanatyk twórczości Kevina Smitha) ale później uświadomiłem sobie że może to dobrze. Może reżyser już wydoroślał i chce robić poważne filmy o poważnych sprawach (chociaż jego wcześniejsze filmy też były o poważnych sprawach). Niespodziewajcie się w po tym filmie humoru w stylu "Jay i Cichy Bob Kontraatukją". Bliżej temu filmowi do "Chasing Amy". Humor w tym filmie oczywiście jest ale troszkę inny niż w "Jay i Cichy Bob..." bardziej inteligentny, na poziomie (koniec z "kicią-ruchawką" czy "mistrzem sromu"). Zresztą sami zobaczycie, mi się ten film bardzo podoba i moja skromna osoba ocenia go na solidną >>> 5 <<< (w skali szkolnej). Szczerze polecam !

The Jersey Girl, USA, Miramax, 2004

Obasada:
-Ben Affleck (Można go nie lubieć ale moim zdaniem w tym filmie zagrał wyśmienicie, zresztą osobiście lubię Afflecka)
-Jennifer Lopze (Jak zwykle śliczna i sexowna, szkoda że ginie w 12 minucie filmu :))
-Raquel Castro (Gra córeczkę Afflecka i jest rewelacyjna !)
-Liv Tyler (Jak zwykle klasa sama w sobie)
-Jason Biggs (On zawsze będzie dla mnie gościem od szarlotki :))
-George Carlin (Pamiętny dziadek-autostopowicz z "Jay i Cichy Bob..." )

i inni

oraz w rolach epizodycznych:
-Will Smith jako... Will Smith
-Matt Damon
-Jason Lee

14.09.2004
20:11
smile
[2]

Star Fuckers [ Chorąży ]

oglądałem to kiedyś i masz rację, filmik jest super ! szkoda tylko że już chyba nie zobaczymy na ekranie jay'a i cichego boba...

14.09.2004
20:19
smile
[3]

Coy2K [ Veteran ]

już chciałem psioczyć...dobrze że "Fat-ass" Lopez ginie na początku :-))

14.09.2004
20:39
smile
[4]

ZARA [ Generał ]


Dobra wiadomość dla fanów Jaya i Silent Boba, Kevin Smith zapowiedzial druga czesc Clerks - Sprzedawców, w której wystąpią wszyscy aktorzy z pierwszego filmu wiec Jay i Bob powrócą.

14.09.2004
20:52
[5]

Raziel [ Action Boy ]

"Jennifer Lopze (Jak zwykle śliczna i sexowna, szkoda że ginie w 12 minucie filmu :))"

>>> chyba jak zwykle sztuczna i komputerowa:D

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.