GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Syberią 2.

12.09.2004
17:05
[1]

Nastur [ Junior ]

Problem z Syberią 2.

Jak naprawić mechaniczne konie, instaluje mechaniczne serce ale nic się nie dzieje co mam zrobić?

12.09.2004
17:34
[2]

Nastur [ Junior ]

Poniewż temat upada a dla mnie jest to bardzo ważne to podnosze temat...

12.09.2004
17:39
[3]

ttomcioo [ Poszukiwacz Przygód ]

Po włożeniu serca musisz "powkładać" sterczące na boki rurki do odpowiednich otworów. Dokładnego ustawienia teraz Ci nie podam (napisz, jeśli będziesz miał kłopoty, to wrzucę screena), ale możliwości nie jest za wiele - każda rurka odpowiada za jednego konia; każdą rurkę można włożyć do jednego z trzech otworów; by sprawdzić, czy dane ustawienie jest dobre, naciśnij centralny przycisk, by uruchomić konie. UWAGA: By konie weszły na najwyższy bieg, musisz przesunąć do końca górny przełącznik.

12.09.2004
18:02
[4]

Nastur [ Junior ]

Aha ale nie moge poprzesuwac tych rurek może nie mam jakiegos przedmiotu.

12.09.2004
20:19
[5]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Masz wszystko; klikaj na otwory, powinno się udać.

12.09.2004
20:42
[6]

Ines [ Ines ]

Tak to ma byc.

09.10.2004
09:25
[7]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Ines jak zwykle żądzi. Pokłony. Ta dziewczyna to przygodówkowa siostra Teresa z Kalkuty ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.