
Orlando [ Reservoir Dog ]
Zapal znicz ofiarom z Biesłanu...
'Podczas akcji terrorystów w Biesłanie w Północnej Osetii zginęło 366 osób, a 705 zostało rannych. Taki jest najnowszy bilans tragedii, podany przez rosyjskie władze.
Wśród zabitych jest 156 dzieci i 31 terrorystów. 107 ciał nie zdołano dotąd zidentyfikować. Wśród rannych jest 307 dzieci.'
Zapalamy wirtualny znicz za te dzieci które zginęły w Rosji.
Tak naprawdę chyba nikt z nas nie pragnie wojen.
Jednak tu trudno mówić nawet o wojnie.
Była to rzeź najbardziej bezbronnych i z pewnością najmniej zaangażowanych we wszelkie 'spory' istot - dzieci.
Nie wierzę , że jakakolwiek religia , czy dążenia jakiegokolwiek narodu stawiały w pozycji 'dobra' takie działania.
Nie wydaje mi się także , aby akurat te dzieci stanęły na drodze czy to do zbawienia , czy do wolności jakiejś osoby czy jej ojczyzny.
Deliberacje będą bezowocne , zrodzą najwyżej smutek.
Toteż zachęcam - pokażmy po prostu , że ta tragedia , choć nie dotyczy nas bezpośrednio nie jest nam zupełnie obojętna!
Im więcej zniczy tym lepiej pokażemy przywiązanie do pokoju!
Ja już zapaliłem, chociaż wiem, że to nie zwróci im życia. Ale zrobiłem to, by w życiu pozagrobowym wiedzieli, że komuś jest żal (nie licząć rodziny ofiar)
P.S.
Jeżeli uważacie że wątek jest głupi albo ja nabijam sobie tylko posty, nie wpisujcie...

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]
I znowu będzie kłótnia taka jak w ostatnim wątku?
Miczek[PL] [ Pretorianin ]
ja zapaliłem

|Black Moon| [ Konsul ]
Ja tysh zapaliłem...choć to życia nie zwróci...

hopkins [ Wieczny Optymista ]
Alerik--> wydaje mi sie ze tak :///
moze pozwolmy temu watkowi splynac i nie wpisywac sie. PROOOOOOOOOOSZE!!!!
pozatym zaraz zacznijmy o WTC gadac i tam znicze zapalac

>Luzer< [ Music Addict ]
zapaliłem
steward [ Legia Warszawa ]
nie lubię zniczy na forach... ale na stronach to co innego :] zapaliłem oczywiście...
S1KoR© [ alkoholik ]
ja rowniez zapalilem...i przy okazji zapale za 3 juz rocznice ataku na WTC bo to jednak tez trzeba o tym pamietac.
Orlando [ Reservoir Dog ]
hopkins -----> o jaką kłótnie ci chodzi??

om302 [ Pretorianin ]
zapaliłem ale po co
sivuch [ Centurion ]
Zaswiecilem. Przynajmniej to jest male cokolwiek co moge zrobic.
Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]
tak moge uczcić ich pamięc:(

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Nie zapaliłem.
Z premedytacją.
...Cannibal... [ Pretorianin ]
R. I. P. ...

lecram [ Pretorianin ]
zapaliłem :]
corey [ Pretorianin ]
moj tez juz jest
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
[*]