GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zapal znicz ofiarom z Biesłanu...

11.09.2004
19:21
smile
[1]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Zapal znicz ofiarom z Biesłanu...

'Podczas akcji terrorystów w Biesłanie w Północnej Osetii zginęło 366 osób, a 705 zostało rannych. Taki jest najnowszy bilans tragedii, podany przez rosyjskie władze.
Wśród zabitych jest 156 dzieci i 31 terrorystów. 107 ciał nie zdołano dotąd zidentyfikować. Wśród rannych jest 307 dzieci.'

Zapalamy wirtualny znicz za te dzieci które zginęły w Rosji.
Tak naprawdę chyba nikt z nas nie pragnie wojen.
Jednak tu trudno mówić nawet o wojnie.
Była to rzeź najbardziej bezbronnych i z pewnością najmniej zaangażowanych we wszelkie 'spory' istot - dzieci.
Nie wierzę , że jakakolwiek religia , czy dążenia jakiegokolwiek narodu stawiały w pozycji 'dobra' takie działania.
Nie wydaje mi się także , aby akurat te dzieci stanęły na drodze czy to do zbawienia , czy do wolności jakiejś osoby czy jej ojczyzny.
Deliberacje będą bezowocne , zrodzą najwyżej smutek.
Toteż zachęcam - pokażmy po prostu , że ta tragedia , choć nie dotyczy nas bezpośrednio nie jest nam zupełnie obojętna!
Im więcej zniczy tym lepiej pokażemy przywiązanie do pokoju!



Ja już zapaliłem, chociaż wiem, że to nie zwróci im życia. Ale zrobiłem to, by w życiu pozagrobowym wiedzieli, że komuś jest żal (nie licząć rodziny ofiar)

P.S.
Jeżeli uważacie że wątek jest głupi albo ja nabijam sobie tylko posty, nie wpisujcie...

11.09.2004
19:28
smile
[2]

Alerik [ Diabolo Pomidoro ]

I znowu będzie kłótnia taka jak w ostatnim wątku?

11.09.2004
20:02
[3]

Miczek[PL] [ Pretorianin ]

ja zapaliłem

11.09.2004
22:01
smile
[4]

|Black Moon| [ Konsul ]

Ja tysh zapaliłem...choć to życia nie zwróci...

11.09.2004
22:05
smile
[5]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Alerik--> wydaje mi sie ze tak :///
moze pozwolmy temu watkowi splynac i nie wpisywac sie. PROOOOOOOOOOSZE!!!!
pozatym zaraz zacznijmy o WTC gadac i tam znicze zapalac

11.09.2004
22:08
smile
[6]

>Luzer< [ Music Addict ]

zapaliłem

11.09.2004
22:50
[7]

steward [ Legia Warszawa ]

nie lubię zniczy na forach... ale na stronach to co innego :] zapaliłem oczywiście...

11.09.2004
23:06
[8]

S1KoR© [ alkoholik ]

ja rowniez zapalilem...i przy okazji zapale za 3 juz rocznice ataku na WTC bo to jednak tez trzeba o tym pamietac.

12.09.2004
08:54
[9]

Orlando [ Reservoir Dog ]

hopkins -----> o jaką kłótnie ci chodzi??

28.09.2004
20:48
smile
[10]

om302 [ Pretorianin ]

zapaliłem ale po co

28.09.2004
21:16
[11]

sivuch [ Centurion ]

Zaswiecilem. Przynajmniej to jest male cokolwiek co moge zrobic.

28.09.2004
21:18
[12]

Filevandrel [ Dyżurny Filet Kraju ]


tak moge uczcić ich pamięc:(

28.09.2004
21:19
smile
[13]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Nie zapaliłem.
Z premedytacją.

28.09.2004
21:27
[14]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

R. I. P. ...

02.10.2004
12:01
smile
[15]

lecram [ Pretorianin ]

zapaliłem :]

02.10.2004
12:10
[16]

corey [ Pretorianin ]

moj tez juz jest

02.10.2004
12:21
[17]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

[*]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.