
Justa__ [ kreska kreska ]
WWWAiS czyli alkoholowe kółko wzajemnej adoracji
W tej części nikogo nie opluwamy,nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy), jesteśmy mili dla siebie i (nawet bardzo) innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata :-P
Apel do mężczyzn: nie ma ich tutaj :P
Apel do chłopców: dorośnijcie :P
Apel do warzyw, mających jakiekolwiek wąty co do osób zamieszkujących piękne miasto stolyczne: WYNOCHA !!!
PS. to przepiekne dziewczę na zdjęciu to ja, nic się nie zmieniło :PP
PPS. Obecnie powstały dwa projekty warszawskiego loga, które można podziwiać tu...
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/9/147651127.jpg
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147268783.JPG
... oraz jeden bliżej niesprecyzowany twór, który można podziwiać tutaj ;>>
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147273371.JPG
Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
bojkot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
czego bojkot? Ja jak zwykle nie w temacie :P
Justa__ [ kreska kreska ]
link do poprzedniej wysepki:

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Miało być jakieś aktualne zdjęcie zakładającego, w miarę zabawne, a co to jest na tym, to cięzko zweryfikować. Jak czgoś nie potrafisz, to się za to nie zabieraj, więcej wątków nie zakładasz, ech...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Jucha zepsula wstepniak...znowu od rana niucha waleriane i takie efekty

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Linka też nie wstawiła sklerotyczka...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
buuuuuuu...buuuuuu hanba, hanba...

Justa__ [ kreska kreska ]
gońcie się dziady, wstepniaka i tak nikt nie czytał wiec skrócilam a link jest tylko niżej, możecie mi skoczyć!

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa ::> No, ale skoro tutaj nie ma mężczyzn, to co Ty tutaj robisz "kobieto"? Sama sobie gola strzeliła jeszcze...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn----->to jest do nas...ze kobiet tu niema...Jucha pewnie mysli ze tylko dla kobiet tu siedzimy:PPP

Justa__ [ kreska kreska ]
intelektualnie i emocjonalnie jestem duzo dużo wyżej niż wy chłopcy :P
Justa__ [ kreska kreska ]
Ilek skończ z tą Juchą...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Chyba, nie. bo jak mówią, ciągnie wilka do lasu...
ILEK :::>Ona w ogóle ma poblemy... ;>

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ze co??
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Justa-->jasne, po prostu nasze prymitywne, przyziemne umysła nie są w stanie pojac głebi wstępniaka :D

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ci znowu swoje.... ;)
Przypomnijcie mi co komu miałam przynieść na dzisiaj [chodzi mi o rzeczy, które ktokolwiek chciał pożyczyć, nie przegrać] - Misiostwo, co tam miało być? KOTOR, Sanitarium i.............? Ach, ta skleroza... :/
Ci, którzy nie przychodzą z jakichkolwiek powodów typu sen, zostaną przeze mnie wyniośle zignorowani. Pfffffff!

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
dobra...cisza...przylazla ta od loma:PPPPPPP

Justa__ [ kreska kreska ]
Shadowmage właśnie :D
Ilek jajco...
Paudyn pff pff pff...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
to jest do nas...ze kobiet tu niema.. - no wypraszam sobie, a ja to co, pies?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Dla mnia miało być Sanitaium...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
jak jeszcze to tego py fy fy fy' wania zacznie pogwizdywac to juz bede wiedzial ze jestem na dworcu kolejowym:PPPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Ale jak ILEK to pisał, to Ciebie jeszcze tu nie było...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Ty jestes Blondyna od loma:PPPPP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ta od łoma nie tylko przylazła, ale też zaraz pogoni kogoś tym łomem ;P ILUŚ, Ty lepiej bierz te swoje zwłoki i pojaw się dzisiaj wieczorem :)
Paudyn --> tak, ale dla Ciebie miało być PRZEGRANE :) Płyty mi nawet dałeś :) Pytam komu miałam pożyczyć oryginał, chyba Misiom...?

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Kobiety do garow !!! :D

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILUŚ :::> Sugerujesz, że ta elyta intelektualna i emocjonalna o której mówi Justa to ta dworcowa..? O kurde, Justa, jak będziemy Cię odwiedzać, powiedz, która to Twoja łąweczka... znaczy się noclegownia :oD

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ale jak ILEK to pisał, to Ciebie jeszcze tu nie było...
Ty jestes Blondyna od loma:PPPPP
No chyba, że tak :) *łaskawy uśmiech*
Wander --> spadaj ;P

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Ok, Gwiazd, spadam, trza pozmywac po obiedzie :P

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
o przylazl Krakus:PPPPPP

Justa__ [ kreska kreska ]
Paudyn ta obok twojej rumunie :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wander --> i słusznie, tak się powinno chłopów trzymać ;P Przyznaj się, że ten obiad też ty ugotowałeś ;))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Rumun pisze się z dużej, co miałaś na maturze z Polaka?
Justa__ [ kreska kreska ]
jak coś to "z wielkiej" miodku :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
edit:
Polaka="Polaka"

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Wielką, to sobie możesz w zszycie narysować, tutaj co najwyżej dużą...

Justa__ [ kreska kreska ]
uuuuu ale mi pojechałeś, aż się zamknęłam w sobie :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wreszcie...

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Gwiazd
Jako Pan i Wladca oswiadczam z cala stanowczoscia...eee...no k****, przeciez wiesz, ze moja kobieta wraca dopiero za tydzien, na co dzien jest zupelnie inaczej :D
ILEK
Czego? :P
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja musiałam sobie sama śniadanie zrobić, nikt mi go do łóżka nie przyniósł, co za jawna niesprawiedliwość na tym świecie :(

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
The Wanderer :::> Kiedy znowu do nas wpadniesz? ;>

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
a nic...tak se gadam...
Jucha---->trzymamy za slowo:PPP

Justa__ [ kreska kreska ]
Paudyn jedziesz autobusem czy rowerem dzisiaj?

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Gwiazd
A zaoferowalas w zamian godzine namietnego, zwierzecego seksu?
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Chyba autobusem, nie mam światełka z przodu, więc nie chcę jechać po ciemaku...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
The Wanderer---->no widzisz chyba ze Kermita nigdzie nie widac...
a tak swoja droga to co z nim...az tak sie obrazil za to wczorajsze spagetti???:))))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wander --> tak, tak *łagodne przytakiwanie i głaskanie po głowie* Ja wiem, rozumiem, Twój wizerunek zakłada, że nie wolno Ci się przyznawać do panroflarstwa ;P

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Paudyn
Na razie sprobuje byc na nieoficjalnej czesci GOLowej imprezy <mam cwiczenia na uczelni do wieczora>, a pozniej...to zalezy, jak pojdzie mi kampania wrzesnowa, 3 egzaminy i seminarium przede mna :(
ILEK
No! :P
Justa__ [ kreska kreska ]
możemy się jakoś umówić? bo ja byłam tam sto lat temu i sama nie dotre, tzn do kina dojade ale jak dalej to niepamiętam :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wander --> zwierzęcego mogę zaoferować, mam w domu dżamnika... ;P
ILUŚ --> Kermit zdecydowanie odmawia wszelkich komentarzy w sprawie spagetii ;P
Justa__ [ kreska kreska ]
to wyżej to do Paudyna :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
spagetti, nie spagetii :/

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Gwiazd
*maczo mode on*
spier... kobieto :)
*maczo mode off*
Widzial ktos moje spodnie?:P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
cholera juz mialem nadzieje ze do mnie:PPP
Gwiazd--->ja sie mu w ogole nie dziwie:)))))
Justa__ [ kreska kreska ]
ty podobno będziesz spał...

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Gwiazd
To na mnie nie licz, nie ma seksu, nie ma sniadania :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
The Wanderer :::> Wrzesień? Ooo... wyrazy współczucia, mnie z tego co napisałeś czeka tylko seminarka, gdyż nie mam jeszcze udokumentowanej literatury i sprecyzowanego tematu ;oP W każdym razie wyczekujemy Cię podczas naszej inwazji na Kraka ;o)
BTW. Masz pomysł, gdzie mogę zostawić bezpiecznie samochód na czas pobytu u Was?
Justa :::> Ale ja mam 167 pod sam dom L@WYERA, jak przyjedziesz na Bemowo, to możesz się ze mną zabrać.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
jade do Iraku, spie, gram w karty a teraz jeszcze doszlo mi malowanie mieszkania:PPP
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wander -->
*łom mode on*
jeb!
*łom mode off*
Ja nie brałam :P
ILEK --> a Paudyn pewnie mu się dziwi i to bardzo, bo go próbował w gotowanie dzisiaj wrobić ;PP

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Paudyn
W sobote podam kilka sprawdzonych miejsc na samochod :)
W czerwcu wyjechalem za granice i wrocilem dopiero pod koniec sierpnia, przepadly mi pierwsze terminy egzaminow :/
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wander --> pffffffff, ja sobie sama zrobiłam śniadanie, to i Ty sobie dasz sam radę ;P
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Posta mi ucięło :/
ILEK --> a może jednak byś ruszył tyłek i przyszedł dzisiaj, co? :)

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Gwiazd
Za co, brutalna kobieto? ;(
I oddaj spodnie, ja w nich lepiej wygladam :P

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Gwiazd
Nie dam, bo egzamin jest pisemny i trzeba oszczedzac reke :D

Mazio [ Mr.Offtopic ]
ehhh Justo - ja jestem mężczyzną co by nie mówić
ale dowody tylko na priv :P ;)

Justa__ [ kreska kreska ]
Paudyn jeszcze pomyśle i dam znać bo do 167 musiałabym podjechać w drugą strone a mi się nie chce :) tel L@wyera zaczyna się na 505 czy 600? bo mam dwa i nie wiem który teraz posiada
Ilek zaciągnij kolegów do roboty, w końcu tyle tam siedzą że mogliby je pomalować
Maziu a może wpadniesz dzisiaj na mecz i udowodnisz? :))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa :::> Nie mam przy sobie komórki, więc Ci nie powiem
The Wanderer ::::> To się spręż, bo warunek to raczej mało przyjemna rzecz... ja ledwo co umknąłem spod topora ;>

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nawet go nie obejrzę - pracuję na drugą zmianę :(
poza tym to aksjomat :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wander --> za co? Żebyś nie czuł się zbyt bezpiecznie ;>
A Twoich parszywych spodni i tak nie chcę :P
Ja mam telefon do L@WYERA zaczynający się na 505.
I przestańcie mówić o studiach! :|

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Paudyn
Ja juz jestem na warunku, po raz drugi z tego samego przedmiotu <nie pytaj, jak to zalatwilem>, egzamin w piatek..
...to mi przypomina, ze czas uciekac do ksiazek
Salut

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
The Wanderer :::> Nie pytam... u nas koleś też dostał warunek warunku... ;o)))
Powodzenia.
Ja również spadam.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
To i ja się żegnam, bo czas iść do dentysty :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
klik - Lista Wątków
klik wstecz - :O [ buszująca w majtkach] ???!!!??? :O
ufff....
nie....
[buszująca w wątkach] - wszystko się zgadza...
klik - Lista Wątków

legrooch [ Legend ]
Co za cieciowy wstępniak!
Jucha, to ty?
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Dentysta?!? Co, gdzie? Uciekam!!!!

Justa__ [ kreska kreska ]
legrooch sam jesteś cieciowy! "Justa" powtórz- J U S T A

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Siemka, pozdrawiam z roboty :)

legrooch [ Legend ]
Sorki, ale żuję długopis.
Kuchta - jakoś tak to brzmi. albo Jucha.

Justa__ [ kreska kreska ]
nie myślałam, że ty też będziesz mi dokuczał...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ej...to moze ja ci dokuczam?? zartuje sobie po prostu:PP

Mazio [ Mr.Offtopic ]
tylko uśmiech może tu pomóc Justo - a zdjęcie jest milutkie :)

legrooch [ Legend ]
To się myliłaś!

Cainoor [ Mów mi wuju ]
a co u Banity? Żyje jeszcze?

Sasanka [ Generaďż˝ ]
hejka :-)
ja rowniez pozdrawiam z pracy :-)
nuda jak cholera :-)
ale jeszcze tylko dwie godzinki :D
Justa__ [ kreska kreska ]
Cainoor nie wiem co u Banity
Maziu dzięki, przynajmniej jeden miły :*
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Justa, a zerwaliscie juz kontakt? Na forum tez sie chyba nie odzywa. Szkoda, czasami byl zabawny :)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
jeden mily??no to sobie przewalilas Jucha:PPPPPPPPP

Mazio [ Mr.Offtopic ]
nie widzę powodów dla których miałbym być dla Ciebie nie miły Justo... pozdrów Banitę :)
Sasanko - a ja za dwie godziny do pracy - życie trąca gówienkiem...
ale tylko do 22 :)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Mazio - hihi, mijamy sie :-)
ale do 23 nie bede spac jeszcze zapewne:-)
Justa__ [ kreska kreska ]
Cainoor, tak. Na forum nie pisze bo dostał bana i potem mu się znudziło
Ilek ty sobie przewalisz jak cię dzisiaj nie będzie :P
Maziu niestety nie mogę przekazać pozdrowień, ale może się gdzieś tutaj kręci i przeczyta :)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Justa---->jakos przezyje:PP
Justa__ [ kreska kreska ]
zobaczymy :P
legrooch [ Legend ]
Pozdrawiam z coraz bardziej pochmurnego Raszyna :/
A miałem dziś pokopać w gałkę... :(

Sasanka [ Generaďż˝ ]
na Saskiej Kępie już padało i słoneczko wychodzi powolutku :-)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
u mnie tez juz padalo...mokotow...ale zly jestem bo glodny siedze...cos mi kolezanki z pracy nawalaja z dostarczeniem zarelka:((((
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
U mnie (Zalesie Dolne) jeszcze nie padało, ale powoli sie na to zanosi...

artaban [ swamp thing ]
Nie mam najmniejszego pojęcia czy na Muranowie padało, bo od tygodnia mam zasłonięte zasłony z powodu robotników uskuteczniających elewację budynku, głośno zapuszczoną muzykę (co by nie słyszeć ich wierteł) i z zapamiętaniem magistrzę. Muszę przyznać, że jak na takie warunki - wyjątkowo szybko posuwa się ta moja magisterka :)

artaban [ swamp thing ]
Oho. Po zaciemnieniu pokoju i głosach robotników ("Będzie padać., k****") wnoszę, ze na Muranowie, zaraz będzie padać, k**** :)
Justa__ [ kreska kreska ]
melduje że na wsi jelonki pada :|
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Alarm odwolany, wyszło słońce :)

legrooch [ Legend ]
We wśi Raszyn pada :/

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
u mnie znowu pada...ale na szczescie dotarlo zarcie:)))))))))))

legrooch [ Legend ]
Ja idę również poszamać. Jeszcze browarek by się przydał... :/
A później szybkie "bang-bang" :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
A ja własnie od jutra idę do pracy w drukarni. Praca raczej nieskomplikowana, zarobki w miarę, także się cieszę... teraz wiem na pewno, że będę mógł sobie pozwolić na listopadowy wyjazd do Pragi :o)

Justa__ [ kreska kreska ]
to jakaś nowa moda? bo koleżanka od dzisiaj też pracuje w drukarni

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn - to w Warszawie życie tak zdrożało że aby móc "sobie pozwolić" na przejazd z dzielnicy do dzielnicy trzeba mieć aż "zarobki w miarę" ? ;-)

Sasanka [ Generaďż˝ ]
E lf - "do pragi", a nie " na prage ":-PPPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa ::::> Nie, to po prostu chęć do pracy, której pewnie u Ciebie w ogóle nie ma ;oP
el F :::> Nie no, pojechać na Pragę jeszcze jestem w stanie, ale na autobusowy bilet do Pragi, który (powrotny) kosztuje niecałe 200 stówy i pobyt w tymże mieście, muszę jednak troszku popracować, by nie uszczuplać zgromadzonych już zasobów, przeznaczonych na wyjazd do pracy do Wielkiej Brytanii w marcu.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O, Sas, widać że rodowita warszawianka... uczulona na pewnie przyjęte tutaj niuanse językowe ;oP

el f [ RONIN-SARMATA ]
Sasanka - hmmm... wracam z pracy do Śródmieścia a nie na Śródmieście ;-)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
el F :::> My jeżdzimy do Centrum... ale to wyjątek, jeżdzi się na Mokotów, na Ursynów, Na Bemowo, na Bielany, na Ochotę :o)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
A jednak pada...
Paudyn-->to za pracę w EB trzeba jeszcze płacić? Niedoczenianie :D A po wejsciu do Unii miało być lepiej :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ja tam jezdze do Woli:PPPPPPPPPPPPP

Sasanka [ Generaďż˝ ]
Paudyn - no pewnie :-)
e lf - no u nas tez jedziesz do śródmiesicia, ale wracasz na prage :-P
a nei do pragi :-))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK ::> Do woli, a nie do Woli jeśli już...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
A jak jedziemy za Wawę to "na wieś" :D

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Paudyn----->aj tam pierdolisz pan...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
To ja się tylko wtrącę i powiem, że na Ochocie też padało :)
Wróciłam od dentystki, wszystkie zęby jak zwykle zdrowe, będę je do Was szczerzyć na spotkaniu ;)

el f [ RONIN-SARMATA ]
Paudyn - to zaslanguje po warszawsku, a kiedy jedziesz na Szczecin ?
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
elf-->to moze raczej "nach Stettin"? :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK :::> Ktoś tu mi pierdolił przez telefon, że spotkamy się w środę na meczu... nie pamiętasz przypadkiem, kto to był? ;oP
Sas :::> Ech, jak to jest, zawsze trzeba uczyć zamiejscowych ;o)
Shadow :::> Jak jedziesz na prawy brzeg Wisły, to też jedziesz na "wiochę" ;oP
A tak w ogóle wracając samochodem trafiłem na ELkę, której młodoiana kierowczyni wzięła zakręt z takim impetem, że wyrzuciło ją po jego pokonaniu na przeciwległy pas ruchu i tylko reakcja instruktoraz zapobiegła uderzeniu w drzewo... mając w pamięci złote rady, że na ELkę się nie trąbi, udałem, że nie zauważyłem ;o)
el F ::::> Jak tylko dogadam się co do terminu ze znajomą ze Stargardu, pewnie już za niedługo (wiem, wiem, powtarzam to już od dłuższego czasu, ale teraz ma to zostać jednak wykonane ;o)

legrooch [ Legend ]
Shadowmage ==> Chcesz w dziub za tą wieś? :PPPP
Paudyn ==> Może to Olka była?? :>
Co do prawego brzegi Wisły to się zgodzę, byle nie południowa granica W-wy :D
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
legrooch-->przeciez sam mieszkam poza Wawą :D To jest wieś :P
el f [ RONIN-SARMATA ]
Shadowmage - jeszcze nie...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Na wojskowym osiedlu na Bemowie? Daleko się z nią zapuszcza... choć z drugiej strony ja nawet do Ząbek jeżdziłem ;oP
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Paudyn--->a nie maiał przypadkiem długich ciemnych włosów? Bo moja siostra na drogi niedawno wyruszyła i wąłsnie w tamtych regionach się kręci...

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Shadow :::> Samochód ze szkoły Sarbo. Nie wiem, jak wyglądałą, bo jechałem z tyłu i nie przysunąłem się na tyle, żeby wjechać jej w dupę ;oP ELki należy traktować z należytym respektem ;oD
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Hmm... w ostatnich dniach z jakiegoś wątku znika mój chyba już trzeci post i w sumie nie wiem, za co. Po punktach nikt mi nie pojechał, więc w sumie nie mam co narzekać, ale...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
znacie jakas naprawde dobra mape polski...potrzebuje informacji jak ta rozkopana w srodku i dookola Lomze ominac...moze jakies zrzuty z satelyty??:))))
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Mam gdzieś rewelacyjną samochodową mapę Polski "Sony", ale nie wiem, czy przypadkiem jeszcze nie rezyduje ona u kumpla...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
ILEK-->a gdzie konkretnie jedziesz, bo jakiś czas temu byłem w tamtych regionach i oblazd łomży znalazłem przez Pisz i do Ełku.
Paudyn-->jakiś mod cie nie lubi :D
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ech w sumie to malo pilne...a w domu mam atlas europy z 2003 roku wiec sobie jakos poradze:))

legrooch [ Legend ]
Paudyn ==> To nie była ona :) Inna szkoła nauki jazdy :) Miałeś farta - to się zdarza.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Shadow :::> A za cóż, to, toć ja się w oczy nie rzucam ;oP
legrooch :::> Uprzedzaj mnie, gdy Olka będzie wyjeżdzać na miasto...
Justa__ [ kreska kreska ]
umówilam się z L@wyerem pod Silver Screenem o 19:45 i mamy skoczyć do delikatesów, jeśli ktoś jeszcze nie pamięta drogi albo musi iść na zakupy niech da znać :)
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Pójdę z Wami. Nie chce mi się taszczyć wszystkiego ze sobą ;>
Justa__ [ kreska kreska ]
Ilek ja mam atlas Polski z 2004 i do tego płytka jest z atlasem Europy, ale czy on jest dobry to ja nie wiem

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O właśnie sobie przypomniałem, ten samochodowy atlas Sony, to nie Polski, tylko Europy, ale w naszym kraju wynajduje takie drogi i miejscowości, że szok.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ech...dzis i tak nie bede mial czasu...musze dorwac sprawny komp z nagrywarka bo mnie siostra meczy o pozyczenie aparatu na wyjazd...musze z niego zrzucic 300 zdjec:((

peeyack [ Weekend Warrior ]
==>Ilek
Polecam moj - jest sprawny i ma nagrywarke. Musialbys dojechac tylko te marne 260 km

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ta...i tydzien wyjety z zycia:PPPP to mogloby sie na zdrowiu naszym odbic:)))))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ILEK :::> Daj mi dziś aparat, to nagram Ci na płytkę zdjęcia...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Haj, to my też się przywleczemy na 19:45 pod kino i pójdziemy z Wami po te zakupy :) [cytując Kermita: "po co mamy dźwigać, taniej nie będzie" ;)]
A kto właściwie będzie w końcu na tym spotkaniu?
I kto robi transparenty? :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd ::::> Jest o wiele ważniejsza kwestia do ustalenia... kto robi spaghetti? ;oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A nie wiem, my jemy frytki z serem ;PPP................więc pewnie Ty ;PPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> O ile mnie pamięć nie myli (i nie myli) wykręciłaś się, zwalając wszystko na kermita, to miała być Wasza wewnętrzna kwestia, więc m tu teraz nie ściemniaj ;oP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jestem gotowa założyć się o wszystko, że Kermit też się wykręcał ;P
Myśl już co sobie odgrzejesz ;PPP ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie zauważyłem, żeby wykręcał się publicznie? W takim razie za brak dyscypliny osobiście go zezłomuję ;P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Zezłomujesz? A czym? Masz jakiś konkurencyjny łom? :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nie, użyję Twojego, a jak nie przyniesiesz, użyję ka-ra-te ;o)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mój łom jest święty i nikomu nie pozwalam go dotykać, chyba nie sądzisz, że dostaniesz go w swoje pogańskie łapy? :> ;PP
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
ej...od ka-ra-te to ja chyba bylem:))) Paudyn ty to chyba bardziej zapasnik:PPPPPP

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Ja się nie będę pytał o pozwolenie ;>
ILEK :::> Powiedzmy, że nie dałem Ci się wykazać, więc niczego niestety nie udowodniłeś ;oP

legrooch [ Legend ]
Dobra, ja w oczekiwaniu na Yeenny kończę robotę i spadam pokopać :)
Trzymajcie się i miłego wieczoru :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nikt nie dotyka świętego łomu bez pozwolenia!!!!!!! :> Obijemy każdego, kto ośmieli się odebrać nam święty przedmiot! :>

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
legrooch :::> Tylko nie kop jej za mocno ;oP
Gwiazd :::> Tere fere...

Garbizaur [ CLS ]
Siema!
Jak zobaczyłem, że w nowej części jest 150 postów, to stwierdziłem że nie będę tego czytał, pewnie i tak jak zwykle same głupoty. ;P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Garbizaur --> ależ czytaj, czytaj, same mądre i pouczające rzeczy tu są.. no może tylko Paudyn jakieś głupoty o spagetti i odbieraniu łomu wypisuje ;PP

Justa__ [ kreska kreska ]
już 150? to wszystko przez to że ja ją założyłam :PP
wy się bijcie, a ja sobie spokojnie usiąde i obejrze mecz zżerajac wasze jedzenie :>

yagienka [ pułapka na Misia ]
stanowczo za dużo piszecie STATSIARZE
Gwiazd----> tak jest, dla nas to Sanitarium i Kotorek:)))

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ktoś się bije? Ale przecież ILEK nie przychodzi... *niewinne mruganie*
yagienka --> ale wy chcieliście coś jeszcze, tak mi się wydaje - trzy gierki chyba... niech no ja sobie tylko przypomnę czego Misio jeszcze się domagał.... hmmm....

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Justa ::> To dlatgo, że takie łupoty we wstępniaku napisałaś... no, ale co się dziwić, Wiśniewski też wywołuje euforię ;oP

Justa__ [ kreska kreska ]
ja nic do Wiśniewskiego nie mam, mogłabym zarabiać tyle co on :))
Garbizaur [ CLS ]
Jak kobiety zakładają wątki, to tak jest. ;P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Niestety w tym aspekcie raczej mu nie dorównasz... ale jeśli chodzi o inne to jesteś na dobrej drodze...

artaban [ swamp thing ]
Paudyn --> Chyba twoja stara zrobi tego spaggetta, bo ja fałdą nie kiwnę :) Jakbyś nie zgadł - to właśnie publicznie się wykręcam. Nie obiecywałem, nie mówiłem, nawet nie patrzyłem w waszą stronę jak mówiliście o makaronach :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Jak kobiety zakładają wątki, to tak jest. ;P - szowinista!!! ;P ;)
Wiedziałam, że Kermit się wykręci, wiedziałam ;))) I mówiłam, że tak będzie ;P

Justa__ [ kreska kreska ]
na mnie nie liczcie, własnie skończyłam robić obiad w domu i nie mam zamiaru więcej gotować dzisiaj :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
artaban :::> Milczenie to zgoda, nie widziałeś? No i moja matka może zrobić spaghetti, ale pod warunkiem, że Twoja siora ukręci nam lody ;oD

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> ależ przecież to Paudyn miał nam gotować i miskę z chipsami trzymać, zapomniałaś? :)
Garbizaur [ CLS ]
Gwiazd ---> no co ty. ;P

artaban [ swamp thing ]
Paudyn --> Jaka twoja matka? :) Gwiazd, rzuć no linkiem z twoją starą :)
Garbizaur [ CLS ]
Gwiazd ---> no co ty. ;)

Justa__ [ kreska kreska ]
Gwiazd pamiętam pamiętam, ale on bredzil coś o brutalnej rzeczywistości :))
Garbizaur [ CLS ]
no i dubel myślałem, że tamto się nie dodało. ;)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
artaban :::> Czyżby jakiś skomplikowany slang? ;oP
Gwiazd :::> Tłumacz!!!

PiccoloUve [ Pretorianin ]
Kochani, strasznie się cieszę, że byliście na moim ślubie.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> a niech sobie bredzi, myślisz, że ja się tym przejmuję? :P
Paudyn --> patrz na linka ;P
Kermit, wytłumacz im :) Ja nie umiem :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
twojastara is no more
No to wszystko jasne ;oP
Justa :::> Czy bredzę, okąze się na miejscu... tylko żebyś nie płakała ;oP
Piccolo :::> Wybacz, pisałem, że nie mogę, bo wyskoczyła mi ważna sprawa na mieście. Mam nadzieję jednak, że wpadnisz niedługo na spotkanie i opijemy wszyscy Twój nowy stan cywilny :o)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Wpadniesz z Panią Małżonką, ale to się chyba rozumie samo przez się ;o)))

Justa__ [ kreska kreska ]
PiccoloUve mam dowody na to że w sobote byłam na innym ślubie, nie krzycz... :(
Gwiazd a myślisz że ja się przejmuję? rządzimy :))
Paudyn pff? :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Fuck. No dobra, wytłumaczę --> "twoja stara..." oznacza brutalniejszą wersję stwierdzeń typu "no co ty!", "dam sobie to zrób", "chciałbyś"... no cholera, nie umiem przekazać, ale zapewniam, że szybko nauczysz się instynktowanie używać tego w odpowiednich momentach :P

PiccoloUve [ Pretorianin ]
Jesteście rozgrzeszeni! Żałuję, że nie dotarliście. Dam Was posmakować ciut jak to tam wyglądało. :)
https://piccolouve.topcities.com/slub/BB01.jpg
https://piccolouve.topcities.com/slub/BB01.jpg
https://piccolouve.topcities.com/slub/BB01.jpg

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> Aaaa.... bo widzisz, jak użyje się tego w pewnych okolicznościach, a ktoś nie słyszał o dowcipie, to może to zostać odebrane za obelgę, bo mam to osoba święta.
Piccolo :::> Przynieś resztę tortu na jakieś spotkanie:o)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Piccolo---->albo mi sie rzucilo na oczy albo ten ksiadz jakis taki znajomy...

PiccoloUve [ Pretorianin ]
Ilek -> Bardzo dobrze. To ksiądz Kazimierz Orzechowski. Znany m.in. z roli w "Złotopolskich". Wieloletni przyjaciel mojej rodziny.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
ks. Orzechowski ze Złotopolskich?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No proszę, wiedziałem, że skądś go znam...

Justa__ [ kreska kreska ]
właśnie też mi się zdawało że widzialam go w Złotopolicach

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
hehehe...kurde ale mam oko...kiedy nabor do Mossadu:)))))))???

Justa__ [ kreska kreska ]
nagle wszyscy wiedzą :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Nagle wszyscy okazali się agentami żydowskimi...

PiccoloUve [ Pretorianin ]
Jeżeli się dobrze przyjrzeć to na drugim zdjęciu widać Grażynę Brodzińską.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Piccolo :::> Ale trzeba Wam przyznać, że dobraliście się z małżonką naprawdę uroczo...

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja przepraszam, ale od kilku lat nie oglądam TV, o co chodzi z tym księdzem i "Złotopolskimi"? On tam gra czy co?

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Gwiazd :::> To chyba da się wywnioskować z naszych postów ;oPPP
yagienka [ pułapka na Misia ]
Picolo-----> a mnie coś te twoje linki nie chodzą:((

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Paudyn --> wolałam się upewnić, bo - szczerze mówiąc - nawet nie byłam pewna czym są "Złotopolscy"...
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
yagna ::> Nasz Aster nie nawala ;o)
Gwiazd :::> To tak ja z Barem i jego uczestnikami... dyskusji na takie tematy się nie podejmuję...

PiccoloUve [ Pretorianin ]
Gwiazd -> Ksiądz Kazimierz Orzechowski to aktor, który w połowie kariery przyjął święcenia kapłańskie, nie porzucając przy tym aktorstwa. A oto jego filmografia:

yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd----> Misio chciał jeszcze SystemShock2 *ten to ma wymagania*

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ech, SS2... zalega u mnie w pudłeczku i kiedyś będzie sobie go trzeba przypomnieć.
yagna ::> Spytaj Misia, czy wciaż refletuje na Dooma III.

yagienka [ pułapka na Misia ]
przynieś na wszelki wypadek, bo znając jego zachłanność na gry pewnie reflektuje
a co do dzisiejszego żarełka to może jednak kebabik na wynos, albo zróbmy głosowanie----->

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
kuźwa, muszę jeszcze dwie rzeczy załatwić, więc przyniosę następnym razem... ech ta skleroza, no nic, ja spadam, do zobaczenia na miejscu...

yagienka [ pułapka na Misia ]
a ja spadam grać w Beyond Divinity:)))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
yagienka-->jak nie moożna lubić chińskiego żarcia??? :D
Garbizaur [ CLS ]
Życzę miłego picia podczas meczu. (oby wygranego). :)

legrooch [ Legend ]
Nikt nie dotarł po meczu do kompa?
Dziwne....
WSTAWAĆ!!!
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
ja nie śpie....
choć znikam na całe dnie :)...
przy okazji pytanko:
planujecie coś na weekend ?

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->legrooch
odpowiedz na pytanie czy jade do kraka:
NIE MAM NA TRANSPORT
(chyba że ktoś z was zabiera sie bryką i mnie podrzuci....)
zurmejker [ Centurion ]
sama dorosnij
legrooch [ Legend ]
zurmejker ==> ????
Mally(R) ==> My z Yeenny na 99% jedziemy pociągiem :/
yagi i Misio ==> Przypomniałem sobie apropo loga. Chodziło mi o wielkość (a konkretnie rozdzielczość) około 1500x1000. Żeby ładnie wyszło na A4.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
legrooch-->pewnie przeczytał wstepniak i się obraził :D
Jestem chory :( Wręcz cudownie się czuje przed jutrzejszą poprawką... coś czuje że kampania wrzesniowa skończy sie totalna porażką...
legrooch [ Legend ]
Shadow ==> Mnie też zaczynają kości boleć, a w sobotę weselisko... A tak chciałbym popić i pobawić się przy orkiestrze :D
Wybiera się ktoś na Safri Duo?
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
legrooch-->popić i tak bedziesz mógł, w sumie przeciez alkohol to lekarstwo na wszelkie dolegliwości.
Jak zwykle zorientowany - co to jest to Safri duo, gdzie i kiedy?

legrooch [ Legend ]
Safri Duo to wykonawca muzyki będącej połączeniem delikatnej elektroniki z bębnami + czasami czyimś wokalem. Znasz go bankowo z reklam algidy.
Koncert będzie za tydzień w piątek na stadionie Skry. Cena biletu 20zł (mało!)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
No, w końcu dotarłam do domu po meczu :) Bardzo było miło, jak zwykle zresztą, ale ponieważ zmyliśmy się wcześniej niż zwykle, to liczymy na to, że ktoś z pozostałych na chacie [i przy życiu] osób powie nam co było dalej :)
MaLLy --> duża część ekipy pojedzie pociągiem, mamy na razie tylko jeden samochód i miejsca w nim sa już obsadzone. Może jeszcze jakoś się uda coś wykombinować, ale nic pewnego, bo raczej nikt już auta nie załatwi, może ewentualnie ktoś kto jedzie swoim wozem łaskawie weźmie jakiegoś wyspowicza ;) A w kolejce do ewentualnego wożenia się czyimś samochodem [;P] czeka cała reszta ludzi, ze mną, Kermitem, legroochem, Yeenny, Hayabusą i pewnie kimś jeszcze na czele ;D
Shadowmage --> nie pękaj, będzie dobrze :) Będziemy trzymać kciuki :)
A jak Ty się wybierasz na piknik? Ładujesz się z nami do pociągu czy masz jakieś swoje tajne plany dojazdowe? ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Gwiazd----> lepiej opowiedz, co się działo po naszym wyjściu :))

legrooch [ Legend ]
To może obie zacznijcie opowiadać :D
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->Każdy mi to mówi, ale ja nie wierzę. Znam swoja wiedzę i jestem świadom, ze jest niewystarczająca...
Chyba ładuję się do pociągu... na razie nic innego nie udało mi się zorganizować :(
Legrooch-->ja nie oglądam tv, a przynajmniej nie programy gdzie daja reklamy lodów :) Termin mi srednio odpowida niestety, ale się zobaczy...

yagienka [ pułapka na Misia ]
ja mogę jedynie opowiedzieć, że obudziłam się o 4.11 tknięta przeczuciem (czyt. pęcherzem), że zapomniałam nastawić budzik:PP

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
yagienka --> parę minut po Waszym wyjściu zaczęłam zakładać buty, pogawędziliśmy jeszcze chwilę z towarzystwem podczas ubierania się, pożegnaliśmy się uprzejmie i maksymalnie pół godziny po Was już byliśmy w drodze na przystanek... więc też jestem ciekawa co nas ominęło :)
legrooch --> trzeba było chociaż na mecz przyjechać, to byś nie musiał teraz słuchać, bo sam byś wiedział co wyprawialiśmy ;P
Shadowmage --> przed każdym egzaminem to powtarzam i jak dotąd jakoś zawsze okazywało się to nieprawdą ;) Mam nadzieję, ze z Tobą będzie podobnie, tak czy inaczej i tak życzę powodzenia :)
Ok, Ty też jesteś z tych pociągowych :)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->no ja też tak powtarzam, ale raz mi się noga podwinęła, a wiele więcej niz w czerwcu to nie umiem... Ale nie zwracaj na mnie uwagi, ja jestem z tych marudnych.

Justa__ [ kreska kreska ]
to ja opowiem :P
po waszym wyjściu pogadałam z Paudynem i L@wyerem i ustaliliśmy że widzimy się za tydzień bez względu na to czy jest jakiś mecz czy nie, żeby miło spędzić czas w dobrym towarzystwie :> jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli (czytać-rodzice wyjadą) to będzie można spotkać się u mnie czyli przenosiny z jednego zadupia na drugie :)
potem zbiłam Paudyna,aż błagał żebym przestała i obiecał mnie odprowadzić do domu :))) i koło 23 wyszliśmy zostawiając gospodarza z Hayabusą i jego uroczymi towarzyszami :P
wiem wiem, fascynujące :>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadowmage --> wiesz, mnie się zdarzyło zdawać mnóstwo egzaminów we wrześniu, przecież to nie tak, że zdawałam wszystko za pierwszym podejściem... ale zawsze jakoś się udawało i ostatecznie okazywało się, że nie było się czym denerwować :) Oczywiście taka refleksja pojawiała się juz po egzaminie, a nie przed ;P
Malkontenctwo i narzekactwo ogólne rozumiem doskonale, ja też wbrew pozorom nie jestem chodzącym optymizmem - mogę Cię spokojnie pocieszać, bo nie chodzi o mnie, na myśl o własnej magisterce natychmiast ogarnia mnie ogólny pesymizm i czarnowidztwo.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Justa --> o tym ewentualnym spotkaniu w środę [bez meczu czy też z meczem] wiemy, bo gadając przy wyjściu z L@WYEREM też doszliśmy do wniosku, że byłoby fajnie się spotkać przed piknikiem i padła taka propozycja :)

Justa__ [ kreska kreska ]
to nie wiem co ja wtedy robiłam że nie słyszałam :> ale o tym że można u mnie to na pewno nie wiedzieliście :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Pewnie biłaś wtedy Paudyna ;P
No i faktycznie, tej propozycji spotkanie u Ciebie nie słyszeliśmy, musieliście to później wykombinować ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Justa----> nie bądź taka wygodnicka, bo u nas też można, w końcu zwykle mieszkamy sami, a najazdu rodziny w najbliższym czasie nie przewidujemy; tyle, że jako lud pracujący miast i wsi wystawimy was za drzwi przed 24.00

Justa__ [ kreska kreska ]
nagle się okaże że u wszystkich można, ale ja i tak byłam pierwsza :P
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->no widzisz, a to mój pierwszy wrzesien w trzyletniej historii... w dodatku akurat w najmniej intersującym momencie, bo dziekanat nam warunków postanowił nie dawać. W każdym razie dizęki za słowa otuchy :)
Dosyć nauki i tak nic w głowie nie zostaje, wiec rzucam to wszystko i idę sobię na piwo :) Trza sie odstresować.

L@WYER [ Valaraukar ]
No cóż, ostatnim wychodzącym (w tym wypadku raczej wyjeżdżającym) ode mnie był Hayabusa, a miało to miejsce około 2.30.
Co do środy, to jest mi to najzupełniej obojętne, gdzie będziemy pili - wybierzcie miejsce i jakby co, to niech ktoś mi pośle informację na ten temat esemesem.
Paudyn --> dzięki za pizzę - dzięki temu miałem jakiekolwiek śniadanie ...

Justa__ [ kreska kreska ]
L@wyer wyrwałeś ktorąś z koleżanek? :))
btw.Paudyn pewnie umarł z nudów przy foliowaniu tysięcznej gazety więc pizza nie jest już mu potrzebna :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A Paudyna chyba jakaś maszyna drukarska wciągnęła, bo się nie odzywa... ;P
Niech nikt rano nawet nie próbuje mnie budzić o 6:00 czy 8:00, planuję się jutro wyspać ;)

Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->Pobudkaaaaa!! :D
Ruszam do boju, trzymajcie kciuki!

legrooch [ Legend ]
Shadow ==>Standartowo - jebnąć Ci deklem? :PPP Uratowało Cię to, że siedze w robocie od 8 :>

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Na początek chciałabym powiedzieć, że prawdopodobnie mnie i Kermita nie będzie na pikniku. Po odliczeniu wszelkich obowiązkowych opłat zostały nam jakieś grosze i zwyczajnie nas nie stać na całą podróż. To jeszcze nie jest do końca pewne, ale szansa na to, że coś się zmieni jest raczej niewielka, bo musiałaby nam z nieba spać walizka z pieniędzmi, a na to się nie zanosi ;) Szkoda nam jak jasna cholera, ale takie życie - mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i że w przyszłym roku uda nam się dotrzeć :)
Shadowmage --> trzymam, trzymam, powodzenia :)
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->Gwiazd
witam w klubie spłókanych....
(musze szybciej jakąś robote znaleźć...)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
legrooch-->Nie Ciebie budziłem, tylko tych co chcieli się wyspać :)
Gwiazd--> :(
A teraz czekam na wyniki będąc umiarkowanym optymistą... trzy powinno być :P Choc jak ostatnm razem nie uznano mi zadania, bo wykłądowczyni nie jest zwolnnikiem akurat takigo podejscia do ekonomii jekie przedstawiłęm, to może być róznie.
legrooch [ Legend ]
Shadow ==> I tak powinno być :)
Studia to nie nauka, tylko piwo i jedna wielka laba! :)
Gwiazd, ropuch i Mally ==> Pokombinujcie coś.... :/

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
-->legrooch
jedyny sposób w jaki mógłbym do pikniku zdobyć kase to kogoś okraść...
zgłaszasz sie na ochotnika ? ]:>
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Ja naprawdę kombinuję, ale nie mam za bardzo jak - miała być kasa z korków, a dzieciaki zaszalały i przełożyły zajęcia na koniec września... a to, co mamy w ręku, pójdzie na obowiązkowe opłaty. Ciężka dupa. Na razie jeszcze nie mówimy definitywnie, że nie - ale czarno to widzę. Niestety.
Pozdrawiam znad butli z piwem.
Shadowmage --> wierzę, że będzie dobrze :) Kiedy wyniki?
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->zapewne poniedzialek, chyba ze wszyscy zaliczyli, to podesle jeszcze dziś wyniki na @. Ale to raczej wątpliwe.
Weź od dzieciaków pieniądzę na kredyt, powiedz że ta wpłata ma klucząwoą role dla budzetu gospodarstwa domowego :D
legrooch-->ano tak, z wyjatkiem tych kilku dni w roku :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadowmage --> gdyby tak się dało, to bym na pewno kazała im zapłacić, ale dzieciaki po prostu odwołały wszelkie zajęcia i uciekły z Warszawy na zieloną szkołę ;) No nie jest fajnie....
<am nadzieję, że przynajmniej w poniedziałek okaże się, że zaliczyłeś, bo inaczej będziemy się oboje upijać na smutno ;)
A w ogóle to warszawską ekipę chyba gdzieś poniosło [w końcu dzisiaj piątek!], bo nikogo nie widzę...?
Garbizaur [ CLS ]
Elo właśnie wróciłem do domu ze szkoły, po drodze odwiedzająć mały pub na 2 piwka. ;) Było warto. ;)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->perfidne dzieciaki!! Upijać sie zdecydowanie wolę na wesolo, jakis pretekst znajdziemy nawet w przypadku tych wszystkich niepowodzeń.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadowmage --> no ba! :) Wciąż wierzę, że może uda nam się wypić na pikniku, a jeśli nie - to na pewno coś się zorganizuje, wystarczy jakikolwiek pretekst ;)
A dzieciaki wredne i przygłupawe [przynajmniej niektóre], ja to mam ciężko, chlip, chlip... ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
a niech to kaczki, musicie jechać, może się jeszcze coś wykluje w postaci jakiegoś samochodu:((
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
yagienka --> na samochód bym nie liczyła, jedyną szansą pozostaje nagły i niespodziewany przypływ gotówki, ale jakoś nie wiem skąd miałby się on nagle wziąć ;)

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Nie ma takiej p********** mozliwosci, zebyscie nie przyjechali :).
Wybijcie to sobie z glowy, najlepiej lomem.

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wander --> a co, tak zapragnąłeś nas ujrzeć, że fundujesz bileciki? ;D
Staram się.
Naprawdę.
Mam nadzieję, że się uda.
A od łomu się odklep, i tak nie dam Ci go potrzymać ;P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nagle mnie oświeciło dlaczego tak Ci na naszym przyjeździe zależy - Ty chcesz po prostu tego BG 1 z dostawą do domu! A ja, naiwna, myślałam, że to wszystko z sympatii...................! ;)

yagienka [ pułapka na Misia ]
Wstawać dzieci - słońce świeci:))

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Gwiazd
Jesli artaban pozwoli albo bedzie zbyt pijany, zeby mnie gonic, to potrzymam cos innego :D
Dostawa do domu nie jest konieczna, zwlaszcza ze mnie wn im juz nie bedzie :O <co nie znaczy,ze jestem bezdomny, szykuje mi sie po prostu przeprowadzka>.
Garbizaur [ CLS ]
yagienka ---> tak jest babciu!!! ;P Już wstaję!!!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
A ja sobie pospałam do 12:00 :)
I właśnie wciągam na śniadanie ziołowy ser kozi i zagryzam winogronami :)
Jakie miłe rozpoczęcie soboty, mniam :)

The Wanderer [ green eye of the secrets ]
Widze ze nie tylko ja jadam na sniadanie ser z winogronami :D
Ludziom sie w glowach przewraca
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Ja od rana na nogach, robię porządek na dyskach, juz wywaliłem/zgrałem 7 gb, a jeszcze masa roboty przede mną.
Ale na razie dosyć jadę do rodzinki skonsumować rydze, a potem do kina, tylko jeszcze nie wiem na co :) To u nas zawsze najtrudniejszy wybór :P

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Wander --> Ty ohydny burżuju... ;)
Shadowmage --> porządek na dyskach? Apage. Dla mnie mój jest nieustającą kopalnią rzeczy, o których nawet nie wiedziałam, że je mam ;)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->No własnie mój też, sporo ciekawych rzeczy znalazłem :) No ale musze cos z tym zrobic, skoro na 80 gb wolnych miałem 9... Wszystko przez dużą liczbę nieprzewidizanych formatów, reinstalacje etc, przez co na dyskach mam masę powtarzających się plików, kiedy to upychałem je gdziekolwiek by się nie zkasowały z dysku systemowego. btw własnie na nim odkryłem, że mam przez cos zajęte 4 gb, ale nie mogę dojść przez co, bo z plików jak nic wychodzi mi mniej... niż w rzeczywistości :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadowmage --> ja jeszcze do niedawna miałam wolne na dysku 700 mb, z wielkim trudem udało mi się zrobić z tego 1,40 gb :)
Miejsce nie jest jeszcze tak wielkim problemem, gorzej, że ja tworzę miliardy dziwnych folderów o dziwnych nazwach [które natychmiast zapominam], upycham je w przedziwnych miejscach, w środku mieszam bzdury z rzeczami waznymi, no i oczywiście nigdy nie wiem gdzie co jest...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->Miejsce jest bardzo wazne, bo nienawidze jak mi wyskakuje komunikat "za mało miejsca na dysku" i na szybko musze coś wywalać, a potem żałuję (raz przez pośpiech wywaliłem wszystkie mp3, nie mam pojęcia jakim cudem. To bolało!). A dziwne foldery z jeszcze dziwniejszą zawartością to norma :)

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Shadowmage --> ja w kółko widzę komunikat, że miejsca jest za mało ;D Już się przyzwyczaiłam... ;) Dokonuję niesamowitej ekwilibrystyki, żeby mieć na dysku chociaż troszkę miejsca ;D
Cieszę się, że dziwne foldery zostały uznane za normę, czuję się jakoś rozgrzeszona ze swojego bałaganiarstwa... ;))
Sir Joker [ Legionista ]
--> Justa__ My mamy dorosnac? Ty na zdieciu nie wygladasz zbyt "doroslo" :P
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ale jestem zjebany... odezwę się na dłużej najwcześniej w poniedziałek. Jutro idę na 8, a skończę pewnie nad ranem w poniedziałek...

Justa__ [ kreska kreska ]
prosze prosze ile osób czyta wstępniak :>
Paudyn ty żyjesz! jesteś pewien że wolisz drukarnie od sprzątania u mnie? :P

Garbizaur [ CLS ]
POBUDKA śpiochy!!!!!!!!!!
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Przeciez nie śpię, po co te hałasy??

Garbizaur [ CLS ]
Shadowmage ---> a tak jakoś, z nudów te hałasy. :)
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie spałam o 09:26, więc nawet dzisiaj nie macie satysfakcji, że mnie obudziliście ;P
W ogóle prawie dzisiaj nie spałam :/
Wiadomość dnia: jest duża szansa, że jednak się zjawimy na pikniku - ale wciąż nie mogę tego obiecać. Ale jest jakby więcej szans niż jeszcze parę dni temu, chociaż problem pieniędzy wciąż jest bardzo istotnym problemem. No. Teraz możecie zacząć się nieśmiało cieszyć, że może będziemy ;P
Sir Joker [ Legionista ]
prosze prosze ile osób czyta wstępniak :>
Wypadek przy paracy ;P

yagienka [ pułapka na Misia ]
cieszymy się nieśmiało:))
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Gwiazd-->cieszymy się nieśmiało i mocno zaciskamy kciuki byśmy w przyszłości mogli cieszych się otwarcie :D
Sir Joker [ Legionista ]
Ja slyszalem cos takiego
Posluchajcie moze tego
Czeste picie skraca zycie
A bez picia nie ma zycie
Moral z tego Wam wyznaje
Lepiej krotko wiec niz wcale
(Jeszcze tylko wyjasnienia
Jam abstynent jakich nie ma :) )
Sir Joker [ Legionista ]
Ja slyszalem cos takiego
Posluchajcie moze tego
Czeste picie skraca zycie
A bez picia nie ma zycie
Moral z tego Wam wyznaje
Lepiej krotko wiec niz wcale
(Jeszcze tylko wyjasnienia
Jam abstynent jakich nie ma :) )
Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Nie wiem czy będziecie mogli cieszyć się otwarcie, na to trzeba poczekać do środy - tego dnia pewnie wszystko się wyjaśni....
Dziś - pozdrowienie znad szklanki wypełnionej likierem kokosowym.

Justa__ [ kreska kreska ]
pobudkaaaaaa! milego dnia życzę :P
MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]
a kto tu śpi skoro jest tyle do zrobienia...
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Mnie dzis pies obudził :( Normalnie spi do południa nawet sie nie ruszajac, a dzis zachciało mu sie o 7 wstawać. Oczywiscie on teraz spi a ja nie :(
Ale jest też dobra wiadomosć - mam 4+ z poprawki :D

yagienka [ pułapka na Misia ]
GRATULACJE !!!!!

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]
Mnie obudził o 11:00 telefon, a nie Wasze poranne wrzaski ;)
Shadowmage --> gratuluję! Wiedziałam, że tak będzie, co zresztą nawet napisałam, ale mnie nie chciałes słuchać i wypisywałeś jakieś smętne kawałki o braku wiedzy ;P

legrooch [ Legend ]
Czołem!
Shadow==> Gratulacje!
No i juz po weselu :/ Szkoda że tak krótko....
Dobrze mieć dzień wolnego po poprawinach :>
Co do Kraka to jedziemy na 99.99% :D
W środę odpadniemy ze spotkania, ale czekam na info na WWWAiS.

Sasanka [ Generaďż˝ ]
jak chcecie bilety to moge Wam załatwic :-))
dajecie kaske i luzik :-)
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Dzięki wszystkim za gratulacje, są w pełni niezasłużone :P
No właśnie, jak to jest z naszą podróżą? Co, gdzie, jak? Kiedy jedziemy, wracamy etc? Ja jestem kompletnie niezorientowany :P

L@WYER [ Valaraukar ]
Co do środowej imprezki, to pragnę nadmienić, że mecz to jednak jest (AS Monaco vs FC Liverpool), więc pozostaje mi tylko zapytać - u kogo tą rozgrywkę oglądamy ?
Sir Joker [ Legionista ]
Pije wode dzis od rana
Czasem lykne tu szampana
Wino nieraz tez se golne
Ze o piwie juz nie wspomne
I tekile, i martini
By czarowac jak Hudini
O likerze zapomnialem
Bo go zadko w gardle mialem
Jeszcze wysky jest schowana
Jakbym miewal kaca z rana
Wermut czasem tez wypije
I tak sobie jakos zyje :)

Anikas [ Konsul ]
kwalifikacje mam, wpadam , puszczam oczko;-)może z kim pogadam??
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Anikas-->lepiej mi powiedz jak idzie załatwianie kortu :P
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No i co z tą srodą? Bo za wiele czasu wolnego to ja nie mam, a kilka spotkań towarzyskich mnie goni...

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Lepie niech ktoś założy następną część. Góra się burzy :P

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Jeszcze 10 postów...

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Spoko, tak tylko sobie gadam coby znów do tysiąca nie iść :P
ps. 9 hehe

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zawsze idziemy do 300 lub nieco ponad...
Garbizaur [ CLS ]
Już tylko 7. :)
Witam!!!
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
6?
i w ten sposób rozwialismy pogłoski jakoby warszawiacy nie umieli liczyć :P
Garbizaur [ CLS ]
No ba!!!
p.s. 5 :)))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
się wie... fachura ;oP
PS. 4...

yagienka [ pułapka na Misia ]
może być u nasz, ino telewizor 14 cali, ale ostatnio nikt tych rozgrywek w zasadzie nie śledzi więc i tak wszystko jedno
5:)
yagienka [ pułapka na Misia ]
no i ubiegli mnie - 2
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
No i Yagienka zepsuła całe wyliczenia :P
2

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
No to niech ktoś założy... tylko pamiętać o zdjęciu.

L@WYER [ Valaraukar ]
U mnie (jak powszechnie wiadomo) jest 21 cali ...
2 ?

Garbizaur [ CLS ]
302???
Gdzie jest nowa część???

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ktoś ruszy 4 litery, czy mam założyć..?

Garbizaur [ CLS ]
Paudyn ---> nie bądź leń, co może ja mam zakładać. :P

yagienka [ pułapka na Misia ]
Shadowmage-----> ja ci dam zepsłuła, czekaj niech no tylko pożyczę od kogo trzeba łomu:P))

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Czek dys ałt...