GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WWWAiS czyli alkoholowe kółko wzajemnej adoracji

08.09.2004
11:17
smile
[1]

Justa__ [ kreska kreska ]

WWWAiS czyli alkoholowe kółko wzajemnej adoracji

W tej części nikogo nie opluwamy,nie warczymy i nie gryziemy (ani nie podgryzamy), jesteśmy mili dla siebie i (nawet bardzo) innych,a wszyscy nie stosujący się do zasad zostaną surowo ukarani z zastosowaniem Zestawu Małego Kata :-P

Apel do mężczyzn: nie ma ich tutaj :P

Apel do chłopców: dorośnijcie :P

Apel do warzyw, mających jakiekolwiek wąty co do osób zamieszkujących piękne miasto stolyczne: WYNOCHA !!!

PS. to przepiekne dziewczę na zdjęciu to ja, nic się nie zmieniło :PP

PPS. Obecnie powstały dwa projekty warszawskiego loga, które można podziwiać tu...
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/9/147651127.jpg
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147268783.JPG

... oraz jeden bliżej niesprecyzowany twór, który można podziwiać tutaj ;>>
- https://gry-online.pl/Galeria/Forum/8/147273371.JPG

Szanownie uprasza się o spożywanie większej ilości piwa i większą ilość spotkań.

08.09.2004
11:17
smile
[2]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

bojkot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

08.09.2004
11:18
[3]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

czego bojkot? Ja jak zwykle nie w temacie :P

08.09.2004
11:18
[4]

Justa__ [ kreska kreska ]

link do poprzedniej wysepki:

08.09.2004
11:19
smile
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Miało być jakieś aktualne zdjęcie zakładającego, w miarę zabawne, a co to jest na tym, to cięzko zweryfikować. Jak czgoś nie potrafisz, to się za to nie zabieraj, więcej wątków nie zakładasz, ech...

08.09.2004
11:19
smile
[6]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Jucha zepsula wstepniak...znowu od rana niucha waleriane i takie efekty

08.09.2004
11:20
smile
[7]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Linka też nie wstawiła sklerotyczka...

08.09.2004
11:20
smile
[8]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

buuuuuuu...buuuuuu hanba, hanba...

08.09.2004
11:21
smile
[9]

Justa__ [ kreska kreska ]

gońcie się dziady, wstepniaka i tak nikt nie czytał wiec skrócilam a link jest tylko niżej, możecie mi skoczyć!

08.09.2004
11:22
smile
[10]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa ::> No, ale skoro tutaj nie ma mężczyzn, to co Ty tutaj robisz "kobieto"? Sama sobie gola strzeliła jeszcze...

08.09.2004
11:23
[11]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn----->to jest do nas...ze kobiet tu niema...Jucha pewnie mysli ze tylko dla kobiet tu siedzimy:PPP

08.09.2004
11:24
smile
[12]

Justa__ [ kreska kreska ]

intelektualnie i emocjonalnie jestem duzo dużo wyżej niż wy chłopcy :P

08.09.2004
11:25
[13]

Justa__ [ kreska kreska ]

Ilek skończ z tą Juchą...

08.09.2004
11:25
smile
[14]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::> Chyba, nie. bo jak mówią, ciągnie wilka do lasu...

ILEK :::>Ona w ogóle ma poblemy... ;>

08.09.2004
11:25
smile
[15]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ze co??

08.09.2004
11:25
[16]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Justa-->jasne, po prostu nasze prymitywne, przyziemne umysła nie są w stanie pojac głebi wstępniaka :D

08.09.2004
11:26
smile
[17]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ci znowu swoje.... ;)

Przypomnijcie mi co komu miałam przynieść na dzisiaj [chodzi mi o rzeczy, które ktokolwiek chciał pożyczyć, nie przegrać] - Misiostwo, co tam miało być? KOTOR, Sanitarium i.............? Ach, ta skleroza... :/

Ci, którzy nie przychodzą z jakichkolwiek powodów typu sen, zostaną przeze mnie wyniośle zignorowani. Pfffffff!

08.09.2004
11:27
smile
[18]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

dobra...cisza...przylazla ta od loma:PPPPPPP

08.09.2004
11:27
smile
[19]

Justa__ [ kreska kreska ]

Shadowmage właśnie :D

Ilek jajco...

Paudyn pff pff pff...

08.09.2004
11:27
smile
[20]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

to jest do nas...ze kobiet tu niema.. - no wypraszam sobie, a ja to co, pies?

08.09.2004
11:28
smile
[21]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Dla mnia miało być Sanitaium...

08.09.2004
11:28
smile
[22]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

jak jeszcze to tego py fy fy fy' wania zacznie pogwizdywac to juz bede wiedzial ze jestem na dworcu kolejowym:PPPP

08.09.2004
11:29
smile
[23]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Ale jak ILEK to pisał, to Ciebie jeszcze tu nie było...

08.09.2004
11:29
smile
[24]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Ty jestes Blondyna od loma:PPPPP

08.09.2004
11:29
smile
[25]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ta od łoma nie tylko przylazła, ale też zaraz pogoni kogoś tym łomem ;P ILUŚ, Ty lepiej bierz te swoje zwłoki i pojaw się dzisiaj wieczorem :)

Paudyn --> tak, ale dla Ciebie miało być PRZEGRANE :) Płyty mi nawet dałeś :) Pytam komu miałam pożyczyć oryginał, chyba Misiom...?

08.09.2004
11:30
smile
[26]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Kobiety do garow !!! :D

08.09.2004
11:31
smile
[27]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILUŚ :::> Sugerujesz, że ta elyta intelektualna i emocjonalna o której mówi Justa to ta dworcowa..? O kurde, Justa, jak będziemy Cię odwiedzać, powiedz, która to Twoja łąweczka... znaczy się noclegownia :oD

08.09.2004
11:31
smile
[28]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ale jak ILEK to pisał, to Ciebie jeszcze tu nie było...

Ty jestes Blondyna od loma:PPPPP


No chyba, że tak :) *łaskawy uśmiech*

Wander --> spadaj ;P

08.09.2004
11:32
smile
[29]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Ok, Gwiazd, spadam, trza pozmywac po obiedzie :P

08.09.2004
11:33
smile
[30]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

o przylazl Krakus:PPPPPP

08.09.2004
11:33
smile
[31]

Justa__ [ kreska kreska ]

Paudyn ta obok twojej rumunie :P

08.09.2004
11:33
smile
[32]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wander --> i słusznie, tak się powinno chłopów trzymać ;P Przyznaj się, że ten obiad też ty ugotowałeś ;))

08.09.2004
11:34
smile
[33]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::> Rumun pisze się z dużej, co miałaś na maturze z Polaka?


08.09.2004
11:35
[34]

Justa__ [ kreska kreska ]

jak coś to "z wielkiej" miodku :P

08.09.2004
11:35
smile
[35]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

edit:

Polaka="Polaka"

08.09.2004
11:36
smile
[36]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::> Wielką, to sobie możesz w zszycie narysować, tutaj co najwyżej dużą...

08.09.2004
11:37
smile
[37]

Justa__ [ kreska kreska ]

uuuuu ale mi pojechałeś, aż się zamknęłam w sobie :P

08.09.2004
11:37
smile
[38]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wreszcie...

08.09.2004
11:38
smile
[39]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Gwiazd
Jako Pan i Wladca oswiadczam z cala stanowczoscia...eee...no k****, przeciez wiesz, ze moja kobieta wraca dopiero za tydzien, na co dzien jest zupelnie inaczej :D

ILEK
Czego? :P

08.09.2004
11:38
[40]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ja musiałam sobie sama śniadanie zrobić, nikt mi go do łóżka nie przyniósł, co za jawna niesprawiedliwość na tym świecie :(

08.09.2004
11:38
smile
[41]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

The Wanderer :::> Kiedy znowu do nas wpadniesz? ;>

08.09.2004
11:39
smile
[42]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

a nic...tak se gadam...

Jucha---->trzymamy za slowo:PPP

08.09.2004
11:39
smile
[43]

Justa__ [ kreska kreska ]

Paudyn jedziesz autobusem czy rowerem dzisiaj?

08.09.2004
11:39
smile
[44]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Gwiazd
A zaoferowalas w zamian godzine namietnego, zwierzecego seksu?

08.09.2004
11:40
[45]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::> Chyba autobusem, nie mam światełka z przodu, więc nie chcę jechać po ciemaku...

08.09.2004
11:40
smile
[46]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

The Wanderer---->no widzisz chyba ze Kermita nigdzie nie widac...

a tak swoja droga to co z nim...az tak sie obrazil za to wczorajsze spagetti???:))))

08.09.2004
11:41
smile
[47]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wander --> tak, tak *łagodne przytakiwanie i głaskanie po głowie* Ja wiem, rozumiem, Twój wizerunek zakłada, że nie wolno Ci się przyznawać do panroflarstwa ;P

08.09.2004
11:42
smile
[48]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Paudyn
Na razie sprobuje byc na nieoficjalnej czesci GOLowej imprezy <mam cwiczenia na uczelni do wieczora>, a pozniej...to zalezy, jak pojdzie mi kampania wrzesnowa, 3 egzaminy i seminarium przede mna :(

ILEK
No! :P

08.09.2004
11:42
[49]

Justa__ [ kreska kreska ]

możemy się jakoś umówić? bo ja byłam tam sto lat temu i sama nie dotre, tzn do kina dojade ale jak dalej to niepamiętam :)

08.09.2004
11:42
[50]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wander --> zwierzęcego mogę zaoferować, mam w domu dżamnika... ;P

ILUŚ --> Kermit zdecydowanie odmawia wszelkich komentarzy w sprawie spagetii ;P

08.09.2004
11:42
[51]

Justa__ [ kreska kreska ]

to wyżej to do Paudyna :)

08.09.2004
11:43
[52]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

spagetti, nie spagetii :/

08.09.2004
11:43
smile
[53]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Gwiazd
*maczo mode on*
spier... kobieto :)
*maczo mode off*

Widzial ktos moje spodnie?:P

08.09.2004
11:44
[54]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

cholera juz mialem nadzieje ze do mnie:PPP

Gwiazd--->ja sie mu w ogole nie dziwie:)))))

08.09.2004
11:45
[55]

Justa__ [ kreska kreska ]

ty podobno będziesz spał...

08.09.2004
11:45
smile
[56]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Gwiazd
To na mnie nie licz, nie ma seksu, nie ma sniadania :)

08.09.2004
11:46
smile
[57]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

The Wanderer :::> Wrzesień? Ooo... wyrazy współczucia, mnie z tego co napisałeś czeka tylko seminarka, gdyż nie mam jeszcze udokumentowanej literatury i sprecyzowanego tematu ;oP W każdym razie wyczekujemy Cię podczas naszej inwazji na Kraka ;o)

BTW. Masz pomysł, gdzie mogę zostawić bezpiecznie samochód na czas pobytu u Was?

Justa :::> Ale ja mam 167 pod sam dom L@WYERA, jak przyjedziesz na Bemowo, to możesz się ze mną zabrać.

08.09.2004
11:46
[58]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

jade do Iraku, spie, gram w karty a teraz jeszcze doszlo mi malowanie mieszkania:PPP

08.09.2004
11:46
[59]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wander -->
*łom mode on*
jeb!
*łom mode off*

Ja nie brałam :P

ILEK --> a Paudyn pewnie mu się dziwi i to bardzo, bo go próbował w gotowanie dzisiaj wrobić ;PP

08.09.2004
11:48
smile
[60]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Paudyn
W sobote podam kilka sprawdzonych miejsc na samochod :)
W czerwcu wyjechalem za granice i wrocilem dopiero pod koniec sierpnia, przepadly mi pierwsze terminy egzaminow :/

08.09.2004
11:48
[61]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wander --> pffffffff, ja sobie sama zrobiłam śniadanie, to i Ty sobie dasz sam radę ;P

08.09.2004
11:49
[62]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Posta mi ucięło :/

ILEK --> a może jednak byś ruszył tyłek i przyszedł dzisiaj, co? :)

08.09.2004
11:49
smile
[63]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Gwiazd
Za co, brutalna kobieto? ;(

I oddaj spodnie, ja w nich lepiej wygladam :P

08.09.2004
11:50
smile
[64]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Gwiazd
Nie dam, bo egzamin jest pisemny i trzeba oszczedzac reke :D

08.09.2004
11:50
smile
[65]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

ehhh Justo - ja jestem mężczyzną co by nie mówić
ale dowody tylko na priv :P ;)

08.09.2004
11:51
smile
[66]

Justa__ [ kreska kreska ]

Paudyn jeszcze pomyśle i dam znać bo do 167 musiałabym podjechać w drugą strone a mi się nie chce :) tel L@wyera zaczyna się na 505 czy 600? bo mam dwa i nie wiem który teraz posiada

Ilek zaciągnij kolegów do roboty, w końcu tyle tam siedzą że mogliby je pomalować

Maziu a może wpadniesz dzisiaj na mecz i udowodnisz? :))

08.09.2004
11:53
smile
[67]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa :::> Nie mam przy sobie komórki, więc Ci nie powiem

The Wanderer ::::> To się spręż, bo warunek to raczej mało przyjemna rzecz... ja ledwo co umknąłem spod topora ;>

08.09.2004
11:53
smile
[68]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nawet go nie obejrzę - pracuję na drugą zmianę :(

poza tym to aksjomat :)

08.09.2004
11:54
smile
[69]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wander --> za co? Żebyś nie czuł się zbyt bezpiecznie ;>
A Twoich parszywych spodni i tak nie chcę :P

Ja mam telefon do L@WYERA zaczynający się na 505.
I przestańcie mówić o studiach! :|

08.09.2004
11:55
smile
[70]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Paudyn
Ja juz jestem na warunku, po raz drugi z tego samego przedmiotu <nie pytaj, jak to zalatwilem>, egzamin w piatek..

...to mi przypomina, ze czas uciekac do ksiazek

Salut

08.09.2004
11:56
smile
[71]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

The Wanderer :::> Nie pytam... u nas koleś też dostał warunek warunku... ;o)))

Powodzenia.

Ja również spadam.

08.09.2004
11:58
smile
[72]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

To i ja się żegnam, bo czas iść do dentysty :)

08.09.2004
11:59
smile
[73]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

klik - Lista Wątków
klik wstecz - :O [ buszująca w majtkach] ???!!!??? :O
ufff....
nie....
[buszująca w wątkach] - wszystko się zgadza...
klik - Lista Wątków

08.09.2004
12:19
smile
[74]

legrooch [ Legend ]

Co za cieciowy wstępniak!

Jucha, to ty?

08.09.2004
12:21
[75]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dentysta?!? Co, gdzie? Uciekam!!!!

08.09.2004
12:29
smile
[76]

Justa__ [ kreska kreska ]

legrooch sam jesteś cieciowy! "Justa" powtórz- J U S T A

08.09.2004
12:30
smile
[77]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Siemka, pozdrawiam z roboty :)

08.09.2004
12:39
smile
[78]

legrooch [ Legend ]


Sorki, ale żuję długopis.

Kuchta - jakoś tak to brzmi. albo Jucha.

08.09.2004
12:45
smile
[79]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie myślałam, że ty też będziesz mi dokuczał...

08.09.2004
12:49
[80]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ej...to moze ja ci dokuczam?? zartuje sobie po prostu:PP

08.09.2004
12:49
smile
[81]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

tylko uśmiech może tu pomóc Justo - a zdjęcie jest milutkie :)

08.09.2004
12:50
smile
[82]

legrooch [ Legend ]


To się myliłaś!

08.09.2004
12:55
smile
[83]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

a co u Banity? Żyje jeszcze?

08.09.2004
12:57
smile
[84]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

hejka :-)

ja rowniez pozdrawiam z pracy :-)

nuda jak cholera :-)
ale jeszcze tylko dwie godzinki :D

08.09.2004
12:59
[85]

Justa__ [ kreska kreska ]

Cainoor nie wiem co u Banity

Maziu dzięki, przynajmniej jeden miły :*

08.09.2004
13:01
[86]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Justa, a zerwaliscie juz kontakt? Na forum tez sie chyba nie odzywa. Szkoda, czasami byl zabawny :)

08.09.2004
13:02
smile
[87]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

jeden mily??no to sobie przewalilas Jucha:PPPPPPPPP

08.09.2004
13:02
smile
[88]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie widzę powodów dla których miałbym być dla Ciebie nie miły Justo... pozdrów Banitę :)

Sasanko - a ja za dwie godziny do pracy - życie trąca gówienkiem...
ale tylko do 22 :)

08.09.2004
13:08
smile
[89]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Mazio - hihi, mijamy sie :-)
ale do 23 nie bede spac jeszcze zapewne:-)

08.09.2004
13:14
[90]

Justa__ [ kreska kreska ]

Cainoor, tak. Na forum nie pisze bo dostał bana i potem mu się znudziło

Ilek ty sobie przewalisz jak cię dzisiaj nie będzie :P

Maziu niestety nie mogę przekazać pozdrowień, ale może się gdzieś tutaj kręci i przeczyta :)

08.09.2004
13:16
smile
[91]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Justa---->jakos przezyje:PP

08.09.2004
13:17
[92]

Justa__ [ kreska kreska ]

zobaczymy :P

08.09.2004
13:17
[93]

legrooch [ Legend ]


Pozdrawiam z coraz bardziej pochmurnego Raszyna :/
A miałem dziś pokopać w gałkę... :(

08.09.2004
13:19
smile
[94]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

na Saskiej Kępie już padało i słoneczko wychodzi powolutku :-)

08.09.2004
13:23
[95]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

u mnie tez juz padalo...mokotow...ale zly jestem bo glodny siedze...cos mi kolezanki z pracy nawalaja z dostarczeniem zarelka:((((

08.09.2004
13:29
[96]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

U mnie (Zalesie Dolne) jeszcze nie padało, ale powoli sie na to zanosi...

08.09.2004
13:33
smile
[97]

artaban [ swamp thing ]

Nie mam najmniejszego pojęcia czy na Muranowie padało, bo od tygodnia mam zasłonięte zasłony z powodu robotników uskuteczniających elewację budynku, głośno zapuszczoną muzykę (co by nie słyszeć ich wierteł) i z zapamiętaniem magistrzę. Muszę przyznać, że jak na takie warunki - wyjątkowo szybko posuwa się ta moja magisterka :)

08.09.2004
13:43
smile
[98]

artaban [ swamp thing ]

Oho. Po zaciemnieniu pokoju i głosach robotników ("Będzie padać., k****") wnoszę, ze na Muranowie, zaraz będzie padać, k**** :)

08.09.2004
13:49
[99]

Justa__ [ kreska kreska ]

melduje że na wsi jelonki pada :|

08.09.2004
13:50
[100]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Alarm odwolany, wyszło słońce :)

08.09.2004
13:51
smile
[101]

legrooch [ Legend ]


We wśi Raszyn pada :/

08.09.2004
13:51
smile
[102]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

u mnie znowu pada...ale na szczescie dotarlo zarcie:)))))))))))

08.09.2004
13:57
smile
[103]

legrooch [ Legend ]


Ja idę również poszamać. Jeszcze browarek by się przydał... :/
A później szybkie "bang-bang" :>

08.09.2004
14:08
smile
[104]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A ja własnie od jutra idę do pracy w drukarni. Praca raczej nieskomplikowana, zarobki w miarę, także się cieszę... teraz wiem na pewno, że będę mógł sobie pozwolić na listopadowy wyjazd do Pragi :o)

08.09.2004
14:12
smile
[105]

Justa__ [ kreska kreska ]

to jakaś nowa moda? bo koleżanka od dzisiaj też pracuje w drukarni

08.09.2004
14:13
smile
[106]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Paudyn - to w Warszawie życie tak zdrożało że aby móc "sobie pozwolić" na przejazd z dzielnicy do dzielnicy trzeba mieć aż "zarobki w miarę" ? ;-)

08.09.2004
14:15
smile
[107]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

E lf - "do pragi", a nie " na prage ":-PPPP

08.09.2004
14:16
smile
[108]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa ::::> Nie, to po prostu chęć do pracy, której pewnie u Ciebie w ogóle nie ma ;oP

el F :::> Nie no, pojechać na Pragę jeszcze jestem w stanie, ale na autobusowy bilet do Pragi, który (powrotny) kosztuje niecałe 200 stówy i pobyt w tymże mieście, muszę jednak troszku popracować, by nie uszczuplać zgromadzonych już zasobów, przeznaczonych na wyjazd do pracy do Wielkiej Brytanii w marcu.

08.09.2004
14:17
smile
[109]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O, Sas, widać że rodowita warszawianka... uczulona na pewnie przyjęte tutaj niuanse językowe ;oP

08.09.2004
14:17
smile
[110]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Sasanka - hmmm... wracam z pracy do Śródmieścia a nie na Śródmieście ;-)

08.09.2004
14:18
smile
[111]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

el F :::> My jeżdzimy do Centrum... ale to wyjątek, jeżdzi się na Mokotów, na Ursynów, Na Bemowo, na Bielany, na Ochotę :o)

08.09.2004
14:19
[112]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

A jednak pada...

Paudyn-->to za pracę w EB trzeba jeszcze płacić? Niedoczenianie :D A po wejsciu do Unii miało być lepiej :P

08.09.2004
14:20
[113]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ja tam jezdze do Woli:PPPPPPPPPPPPP

08.09.2004
14:21
smile
[114]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

Paudyn - no pewnie :-)


e lf - no u nas tez jedziesz do śródmiesicia, ale wracasz na prage :-P
a nei do pragi :-))

08.09.2004
14:21
smile
[115]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK ::> Do woli, a nie do Woli jeśli już...

08.09.2004
14:22
[116]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

A jak jedziemy za Wawę to "na wieś" :D

08.09.2004
14:22
smile
[117]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Paudyn----->aj tam pierdolisz pan...

08.09.2004
14:24
smile
[118]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

To ja się tylko wtrącę i powiem, że na Ochocie też padało :)
Wróciłam od dentystki, wszystkie zęby jak zwykle zdrowe, będę je do Was szczerzyć na spotkaniu ;)

08.09.2004
14:24
smile
[119]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Paudyn - to zaslanguje po warszawsku, a kiedy jedziesz na Szczecin ?

08.09.2004
14:26
[120]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

elf-->to moze raczej "nach Stettin"? :P

08.09.2004
14:27
smile
[121]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Ktoś tu mi pierdolił przez telefon, że spotkamy się w środę na meczu... nie pamiętasz przypadkiem, kto to był? ;oP

Sas :::> Ech, jak to jest, zawsze trzeba uczyć zamiejscowych ;o)

Shadow :::> Jak jedziesz na prawy brzeg Wisły, to też jedziesz na "wiochę" ;oP

A tak w ogóle wracając samochodem trafiłem na ELkę, której młodoiana kierowczyni wzięła zakręt z takim impetem, że wyrzuciło ją po jego pokonaniu na przeciwległy pas ruchu i tylko reakcja instruktoraz zapobiegła uderzeniu w drzewo... mając w pamięci złote rady, że na ELkę się nie trąbi, udałem, że nie zauważyłem ;o)

el F ::::> Jak tylko dogadam się co do terminu ze znajomą ze Stargardu, pewnie już za niedługo (wiem, wiem, powtarzam to już od dłuższego czasu, ale teraz ma to zostać jednak wykonane ;o)

08.09.2004
14:35
smile
[122]

legrooch [ Legend ]

Shadowmage ==> Chcesz w dziub za tą wieś? :PPPP

Paudyn ==> Może to Olka była?? :>

Co do prawego brzegi Wisły to się zgodzę, byle nie południowa granica W-wy :D

08.09.2004
14:37
[123]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

legrooch-->przeciez sam mieszkam poza Wawą :D To jest wieś :P

08.09.2004
14:37
[124]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Shadowmage - jeszcze nie...

08.09.2004
14:39
smile
[125]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Na wojskowym osiedlu na Bemowie? Daleko się z nią zapuszcza... choć z drugiej strony ja nawet do Ząbek jeżdziłem ;oP

08.09.2004
14:41
[126]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Paudyn--->a nie maiał przypadkiem długich ciemnych włosów? Bo moja siostra na drogi niedawno wyruszyła i wąłsnie w tamtych regionach się kręci...

08.09.2004
14:42
smile
[127]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> Samochód ze szkoły Sarbo. Nie wiem, jak wyglądałą, bo jechałem z tyłu i nie przysunąłem się na tyle, żeby wjechać jej w dupę ;oP ELki należy traktować z należytym respektem ;oD

08.09.2004
14:49
[128]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Hmm... w ostatnich dniach z jakiegoś wątku znika mój chyba już trzeci post i w sumie nie wiem, za co. Po punktach nikt mi nie pojechał, więc w sumie nie mam co narzekać, ale...

08.09.2004
14:50
[129]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

znacie jakas naprawde dobra mape polski...potrzebuje informacji jak ta rozkopana w srodku i dookola Lomze ominac...moze jakies zrzuty z satelyty??:))))

08.09.2004
14:56
[130]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Mam gdzieś rewelacyjną samochodową mapę Polski "Sony", ale nie wiem, czy przypadkiem jeszcze nie rezyduje ona u kumpla...

08.09.2004
14:56
[131]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

ILEK-->a gdzie konkretnie jedziesz, bo jakiś czas temu byłem w tamtych regionach i oblazd łomży znalazłem przez Pisz i do Ełku.

Paudyn-->jakiś mod cie nie lubi :D

08.09.2004
15:00
[132]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ech w sumie to malo pilne...a w domu mam atlas europy z 2003 roku wiec sobie jakos poradze:))

08.09.2004
15:03
smile
[133]

legrooch [ Legend ]


Paudyn ==> To nie była ona :) Inna szkoła nauki jazdy :) Miałeś farta - to się zdarza.

08.09.2004
15:17
smile
[134]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Shadow :::> A za cóż, to, toć ja się w oczy nie rzucam ;oP

legrooch :::> Uprzedzaj mnie, gdy Olka będzie wyjeżdzać na miasto...

08.09.2004
15:22
[135]

Justa__ [ kreska kreska ]

umówilam się z L@wyerem pod Silver Screenem o 19:45 i mamy skoczyć do delikatesów, jeśli ktoś jeszcze nie pamięta drogi albo musi iść na zakupy niech da znać :)

08.09.2004
15:23
[136]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pójdę z Wami. Nie chce mi się taszczyć wszystkiego ze sobą ;>

08.09.2004
15:31
[137]

Justa__ [ kreska kreska ]

Ilek ja mam atlas Polski z 2004 i do tego płytka jest z atlasem Europy, ale czy on jest dobry to ja nie wiem

08.09.2004
15:33
smile
[138]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O właśnie sobie przypomniałem, ten samochodowy atlas Sony, to nie Polski, tylko Europy, ale w naszym kraju wynajduje takie drogi i miejscowości, że szok.

08.09.2004
15:33
[139]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ech...dzis i tak nie bede mial czasu...musze dorwac sprawny komp z nagrywarka bo mnie siostra meczy o pozyczenie aparatu na wyjazd...musze z niego zrzucic 300 zdjec:((

08.09.2004
15:47
smile
[140]

peeyack [ Weekend Warrior ]

==>Ilek
Polecam moj - jest sprawny i ma nagrywarke. Musialbys dojechac tylko te marne 260 km

08.09.2004
15:48
smile
[141]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ta...i tydzien wyjety z zycia:PPPP to mogloby sie na zdrowiu naszym odbic:)))))

08.09.2004
15:48
smile
[142]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ILEK :::> Daj mi dziś aparat, to nagram Ci na płytkę zdjęcia...

08.09.2004
15:49
smile
[143]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Haj, to my też się przywleczemy na 19:45 pod kino i pójdziemy z Wami po te zakupy :) [cytując Kermita: "po co mamy dźwigać, taniej nie będzie" ;)]
A kto właściwie będzie w końcu na tym spotkaniu?
I kto robi transparenty? :>

08.09.2004
15:50
smile
[144]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd ::::> Jest o wiele ważniejsza kwestia do ustalenia... kto robi spaghetti? ;oP

08.09.2004
15:53
smile
[145]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A nie wiem, my jemy frytki z serem ;PPP................więc pewnie Ty ;PPP

08.09.2004
15:55
smile
[146]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> O ile mnie pamięć nie myli (i nie myli) wykręciłaś się, zwalając wszystko na kermita, to miała być Wasza wewnętrzna kwestia, więc m tu teraz nie ściemniaj ;oP

08.09.2004
15:59
smile
[147]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jestem gotowa założyć się o wszystko, że Kermit też się wykręcał ;P
Myśl już co sobie odgrzejesz ;PPP ;)

08.09.2004
15:59
smile
[148]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie zauważyłem, żeby wykręcał się publicznie? W takim razie za brak dyscypliny osobiście go zezłomuję ;P

08.09.2004
16:01
smile
[149]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Zezłomujesz? A czym? Masz jakiś konkurencyjny łom? :>

08.09.2004
16:02
smile
[150]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nie, użyję Twojego, a jak nie przyniesiesz, użyję ka-ra-te ;o)

08.09.2004
16:03
smile
[151]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mój łom jest święty i nikomu nie pozwalam go dotykać, chyba nie sądzisz, że dostaniesz go w swoje pogańskie łapy? :> ;PP

08.09.2004
16:03
[152]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

ej...od ka-ra-te to ja chyba bylem:))) Paudyn ty to chyba bardziej zapasnik:PPPPPP

08.09.2004
16:05
smile
[153]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Ja się nie będę pytał o pozwolenie ;>

ILEK :::> Powiedzmy, że nie dałem Ci się wykazać, więc niczego niestety nie udowodniłeś ;oP

08.09.2004
16:07
smile
[154]

legrooch [ Legend ]

Dobra, ja w oczekiwaniu na Yeenny kończę robotę i spadam pokopać :)

Trzymajcie się i miłego wieczoru :)

08.09.2004
16:08
smile
[155]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nikt nie dotyka świętego łomu bez pozwolenia!!!!!!! :> Obijemy każdego, kto ośmieli się odebrać nam święty przedmiot! :>

08.09.2004
16:09
smile
[156]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

legrooch :::> Tylko nie kop jej za mocno ;oP

Gwiazd :::> Tere fere...

08.09.2004
16:09
smile
[157]

Garbizaur [ CLS ]

Siema!

Jak zobaczyłem, że w nowej części jest 150 postów, to stwierdziłem że nie będę tego czytał, pewnie i tak jak zwykle same głupoty. ;P

08.09.2004
16:11
smile
[158]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Garbizaur --> ależ czytaj, czytaj, same mądre i pouczające rzeczy tu są.. no może tylko Paudyn jakieś głupoty o spagetti i odbieraniu łomu wypisuje ;PP

08.09.2004
16:13
smile
[159]

Justa__ [ kreska kreska ]

już 150? to wszystko przez to że ja ją założyłam :PP

wy się bijcie, a ja sobie spokojnie usiąde i obejrze mecz zżerajac wasze jedzenie :>

08.09.2004
16:14
smile
[160]

yagienka [ pułapka na Misia ]

stanowczo za dużo piszecie STATSIARZE

Gwiazd----> tak jest, dla nas to Sanitarium i Kotorek:)))

08.09.2004
16:16
smile
[161]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ktoś się bije? Ale przecież ILEK nie przychodzi... *niewinne mruganie*

yagienka --> ale wy chcieliście coś jeszcze, tak mi się wydaje - trzy gierki chyba... niech no ja sobie tylko przypomnę czego Misio jeszcze się domagał.... hmmm....

08.09.2004
16:16
smile
[162]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Justa ::> To dlatgo, że takie łupoty we wstępniaku napisałaś... no, ale co się dziwić, Wiśniewski też wywołuje euforię ;oP


08.09.2004
16:21
smile
[163]

Justa__ [ kreska kreska ]

ja nic do Wiśniewskiego nie mam, mogłabym zarabiać tyle co on :))

08.09.2004
16:21
[164]

Garbizaur [ CLS ]

Jak kobiety zakładają wątki, to tak jest. ;P

08.09.2004
16:21
smile
[165]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Niestety w tym aspekcie raczej mu nie dorównasz... ale jeśli chodzi o inne to jesteś na dobrej drodze...

08.09.2004
16:22
smile
[166]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> Chyba twoja stara zrobi tego spaggetta, bo ja fałdą nie kiwnę :) Jakbyś nie zgadł - to właśnie publicznie się wykręcam. Nie obiecywałem, nie mówiłem, nawet nie patrzyłem w waszą stronę jak mówiliście o makaronach :)

08.09.2004
16:26
smile
[167]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Jak kobiety zakładają wątki, to tak jest. ;P - szowinista!!! ;P ;)

Wiedziałam, że Kermit się wykręci, wiedziałam ;))) I mówiłam, że tak będzie ;P

08.09.2004
16:27
smile
[168]

Justa__ [ kreska kreska ]

na mnie nie liczcie, własnie skończyłam robić obiad w domu i nie mam zamiaru więcej gotować dzisiaj :P

08.09.2004
16:29
smile
[169]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

artaban :::> Milczenie to zgoda, nie widziałeś? No i moja matka może zrobić spaghetti, ale pod warunkiem, że Twoja siora ukręci nam lody ;oD

08.09.2004
16:30
smile
[170]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> ależ przecież to Paudyn miał nam gotować i miskę z chipsami trzymać, zapomniałaś? :)

08.09.2004
16:30
[171]

Garbizaur [ CLS ]

Gwiazd ---> no co ty. ;P

08.09.2004
16:31
smile
[172]

artaban [ swamp thing ]

Paudyn --> Jaka twoja matka? :) Gwiazd, rzuć no linkiem z twoją starą :)

08.09.2004
16:32
[173]

Garbizaur [ CLS ]

Gwiazd ---> no co ty. ;)

08.09.2004
16:33
smile
[174]

Justa__ [ kreska kreska ]

Gwiazd pamiętam pamiętam, ale on bredzil coś o brutalnej rzeczywistości :))

08.09.2004
16:33
[175]

Garbizaur [ CLS ]

no i dubel myślałem, że tamto się nie dodało. ;)

08.09.2004
16:34
smile
[176]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

artaban :::> Czyżby jakiś skomplikowany slang? ;oP

Gwiazd :::> Tłumacz!!!

08.09.2004
16:37
smile
[177]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Kochani, strasznie się cieszę, że byliście na moim ślubie.

08.09.2004
16:38
smile
[178]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> a niech sobie bredzi, myślisz, że ja się tym przejmuję? :P

Paudyn --> patrz na linka ;P

Kermit, wytłumacz im :) Ja nie umiem :)

08.09.2004
16:40
smile
[179]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

twojastara is no more

No to wszystko jasne ;oP

Justa :::> Czy bredzę, okąze się na miejscu... tylko żebyś nie płakała ;oP

Piccolo :::> Wybacz, pisałem, że nie mogę, bo wyskoczyła mi ważna sprawa na mieście. Mam nadzieję jednak, że wpadnisz niedługo na spotkanie i opijemy wszyscy Twój nowy stan cywilny :o)

08.09.2004
16:41
smile
[180]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Wpadniesz z Panią Małżonką, ale to się chyba rozumie samo przez się ;o)))

08.09.2004
16:41
smile
[181]

Justa__ [ kreska kreska ]

PiccoloUve mam dowody na to że w sobote byłam na innym ślubie, nie krzycz... :(

Gwiazd a myślisz że ja się przejmuję? rządzimy :))

Paudyn pff? :P

08.09.2004
16:41
smile
[182]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Fuck. No dobra, wytłumaczę --> "twoja stara..." oznacza brutalniejszą wersję stwierdzeń typu "no co ty!", "dam sobie to zrób", "chciałbyś"... no cholera, nie umiem przekazać, ale zapewniam, że szybko nauczysz się instynktowanie używać tego w odpowiednich momentach :P

08.09.2004
16:47
smile
[183]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Jesteście rozgrzeszeni! Żałuję, że nie dotarliście. Dam Was posmakować ciut jak to tam wyglądało. :)

https://piccolouve.topcities.com/slub/BB01.jpg
https://piccolouve.topcities.com/slub/BB01.jpg
https://piccolouve.topcities.com/slub/BB01.jpg

08.09.2004
16:50
smile
[184]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> Aaaa.... bo widzisz, jak użyje się tego w pewnych okolicznościach, a ktoś nie słyszał o dowcipie, to może to zostać odebrane za obelgę, bo mam to osoba święta.

Piccolo :::> Przynieś resztę tortu na jakieś spotkanie:o)

08.09.2004
16:54
smile
[185]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Piccolo---->albo mi sie rzucilo na oczy albo ten ksiadz jakis taki znajomy...

08.09.2004
16:58
smile
[186]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Ilek -> Bardzo dobrze. To ksiądz Kazimierz Orzechowski. Znany m.in. z roli w "Złotopolskich". Wieloletni przyjaciel mojej rodziny.

08.09.2004
16:58
smile
[187]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

ks. Orzechowski ze Złotopolskich?

08.09.2004
16:59
smile
[188]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No proszę, wiedziałem, że skądś go znam...

08.09.2004
16:59
smile
[189]

Justa__ [ kreska kreska ]

właśnie też mi się zdawało że widzialam go w Złotopolicach

08.09.2004
16:59
smile
[190]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hehehe...kurde ale mam oko...kiedy nabor do Mossadu:)))))))???

08.09.2004
17:00
smile
[191]

Justa__ [ kreska kreska ]

nagle wszyscy wiedzą :P

08.09.2004
17:02
smile
[192]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Nagle wszyscy okazali się agentami żydowskimi...

08.09.2004
17:04
smile
[193]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Jeżeli się dobrze przyjrzeć to na drugim zdjęciu widać Grażynę Brodzińską.

08.09.2004
17:05
smile
[194]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Piccolo :::> Ale trzeba Wam przyznać, że dobraliście się z małżonką naprawdę uroczo...

08.09.2004
17:09
smile
[195]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja przepraszam, ale od kilku lat nie oglądam TV, o co chodzi z tym księdzem i "Złotopolskimi"? On tam gra czy co?

08.09.2004
17:09
smile
[196]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Gwiazd :::> To chyba da się wywnioskować z naszych postów ;oPPP

08.09.2004
17:12
[197]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Picolo-----> a mnie coś te twoje linki nie chodzą:((


08.09.2004
17:13
smile
[198]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Paudyn --> wolałam się upewnić, bo - szczerze mówiąc - nawet nie byłam pewna czym są "Złotopolscy"...

08.09.2004
17:21
[199]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

yagna ::> Nasz Aster nie nawala ;o)

Gwiazd :::> To tak ja z Barem i jego uczestnikami... dyskusji na takie tematy się nie podejmuję...

08.09.2004
17:31
smile
[200]

PiccoloUve [ Pretorianin ]

Gwiazd -> Ksiądz Kazimierz Orzechowski to aktor, który w połowie kariery przyjął święcenia kapłańskie, nie porzucając przy tym aktorstwa. A oto jego filmografia:

08.09.2004
17:40
smile
[201]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Gwiazd----> Misio chciał jeszcze SystemShock2 *ten to ma wymagania*

08.09.2004
17:47
smile
[202]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ech, SS2... zalega u mnie w pudłeczku i kiedyś będzie sobie go trzeba przypomnieć.

yagna ::> Spytaj Misia, czy wciaż refletuje na Dooma III.

08.09.2004
17:51
smile
[203]

yagienka [ pułapka na Misia ]

przynieś na wszelki wypadek, bo znając jego zachłanność na gry pewnie reflektuje

a co do dzisiejszego żarełka to może jednak kebabik na wynos, albo zróbmy głosowanie----->

08.09.2004
17:55
smile
[204]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

kuźwa, muszę jeszcze dwie rzeczy załatwić, więc przyniosę następnym razem... ech ta skleroza, no nic, ja spadam, do zobaczenia na miejscu...

08.09.2004
17:59
smile
[205]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a ja spadam grać w Beyond Divinity:)))

08.09.2004
17:59
[206]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

yagienka-->jak nie moożna lubić chińskiego żarcia??? :D

08.09.2004
18:48
[207]

Garbizaur [ CLS ]

Życzę miłego picia podczas meczu. (oby wygranego). :)

09.09.2004
08:52
smile
[208]

legrooch [ Legend ]


Nikt nie dotarł po meczu do kompa?
Dziwne....

WSTAWAĆ!!!

09.09.2004
09:48
[209]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

ja nie śpie....
choć znikam na całe dnie :)...

przy okazji pytanko:
planujecie coś na weekend ?

09.09.2004
12:06
smile
[210]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->legrooch
odpowiedz na pytanie czy jade do kraka:
NIE MAM NA TRANSPORT
(chyba że ktoś z was zabiera sie bryką i mnie podrzuci....)

09.09.2004
12:44
[211]

zurmejker [ Centurion ]

sama dorosnij

09.09.2004
13:13
[212]

legrooch [ Legend ]

zurmejker ==> ????
Mally(R) ==> My z Yeenny na 99% jedziemy pociągiem :/

yagi i Misio ==> Przypomniałem sobie apropo loga. Chodziło mi o wielkość (a konkretnie rozdzielczość) około 1500x1000. Żeby ładnie wyszło na A4.

09.09.2004
13:18
[213]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

legrooch-->pewnie przeczytał wstepniak i się obraził :D

Jestem chory :( Wręcz cudownie się czuje przed jutrzejszą poprawką... coś czuje że kampania wrzesniowa skończy sie totalna porażką...

09.09.2004
13:20
[214]

legrooch [ Legend ]

Shadow ==> Mnie też zaczynają kości boleć, a w sobotę weselisko... A tak chciałbym popić i pobawić się przy orkiestrze :D


Wybiera się ktoś na Safri Duo?

09.09.2004
13:28
[215]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

legrooch-->popić i tak bedziesz mógł, w sumie przeciez alkohol to lekarstwo na wszelkie dolegliwości.
Jak zwykle zorientowany - co to jest to Safri duo, gdzie i kiedy?

09.09.2004
13:36
smile
[216]

legrooch [ Legend ]


Safri Duo to wykonawca muzyki będącej połączeniem delikatnej elektroniki z bębnami + czasami czyimś wokalem. Znasz go bankowo z reklam algidy.

Koncert będzie za tydzień w piątek na stadionie Skry. Cena biletu 20zł (mało!)

09.09.2004
13:41
smile
[217]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

No, w końcu dotarłam do domu po meczu :) Bardzo było miło, jak zwykle zresztą, ale ponieważ zmyliśmy się wcześniej niż zwykle, to liczymy na to, że ktoś z pozostałych na chacie [i przy życiu] osób powie nam co było dalej :)

MaLLy --> duża część ekipy pojedzie pociągiem, mamy na razie tylko jeden samochód i miejsca w nim sa już obsadzone. Może jeszcze jakoś się uda coś wykombinować, ale nic pewnego, bo raczej nikt już auta nie załatwi, może ewentualnie ktoś kto jedzie swoim wozem łaskawie weźmie jakiegoś wyspowicza ;) A w kolejce do ewentualnego wożenia się czyimś samochodem [;P] czeka cała reszta ludzi, ze mną, Kermitem, legroochem, Yeenny, Hayabusą i pewnie kimś jeszcze na czele ;D

Shadowmage --> nie pękaj, będzie dobrze :) Będziemy trzymać kciuki :)
A jak Ty się wybierasz na piknik? Ładujesz się z nami do pociągu czy masz jakieś swoje tajne plany dojazdowe? ;)

09.09.2004
13:49
smile
[218]

yagienka [ pułapka na Misia ]


Gwiazd----> lepiej opowiedz, co się działo po naszym wyjściu :))

09.09.2004
13:49
smile
[219]

legrooch [ Legend ]


To może obie zacznijcie opowiadać :D

09.09.2004
13:50
[220]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->Każdy mi to mówi, ale ja nie wierzę. Znam swoja wiedzę i jestem świadom, ze jest niewystarczająca...
Chyba ładuję się do pociągu... na razie nic innego nie udało mi się zorganizować :(

Legrooch-->ja nie oglądam tv, a przynajmniej nie programy gdzie daja reklamy lodów :) Termin mi srednio odpowida niestety, ale się zobaczy...

09.09.2004
13:51
smile
[221]

yagienka [ pułapka na Misia ]

ja mogę jedynie opowiedzieć, że obudziłam się o 4.11 tknięta przeczuciem (czyt. pęcherzem), że zapomniałam nastawić budzik:PP

09.09.2004
13:58
smile
[222]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

yagienka --> parę minut po Waszym wyjściu zaczęłam zakładać buty, pogawędziliśmy jeszcze chwilę z towarzystwem podczas ubierania się, pożegnaliśmy się uprzejmie i maksymalnie pół godziny po Was już byliśmy w drodze na przystanek... więc też jestem ciekawa co nas ominęło :)

legrooch --> trzeba było chociaż na mecz przyjechać, to byś nie musiał teraz słuchać, bo sam byś wiedział co wyprawialiśmy ;P

Shadowmage --> przed każdym egzaminem to powtarzam i jak dotąd jakoś zawsze okazywało się to nieprawdą ;) Mam nadzieję, ze z Tobą będzie podobnie, tak czy inaczej i tak życzę powodzenia :)
Ok, Ty też jesteś z tych pociągowych :)

09.09.2004
14:16
[223]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->no ja też tak powtarzam, ale raz mi się noga podwinęła, a wiele więcej niz w czerwcu to nie umiem... Ale nie zwracaj na mnie uwagi, ja jestem z tych marudnych.

09.09.2004
14:22
smile
[224]

Justa__ [ kreska kreska ]

to ja opowiem :P

po waszym wyjściu pogadałam z Paudynem i L@wyerem i ustaliliśmy że widzimy się za tydzień bez względu na to czy jest jakiś mecz czy nie, żeby miło spędzić czas w dobrym towarzystwie :> jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli (czytać-rodzice wyjadą) to będzie można spotkać się u mnie czyli przenosiny z jednego zadupia na drugie :)
potem zbiłam Paudyna,aż błagał żebym przestała i obiecał mnie odprowadzić do domu :))) i koło 23 wyszliśmy zostawiając gospodarza z Hayabusą i jego uroczymi towarzyszami :P

wiem wiem, fascynujące :>

09.09.2004
14:23
[225]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadowmage --> wiesz, mnie się zdarzyło zdawać mnóstwo egzaminów we wrześniu, przecież to nie tak, że zdawałam wszystko za pierwszym podejściem... ale zawsze jakoś się udawało i ostatecznie okazywało się, że nie było się czym denerwować :) Oczywiście taka refleksja pojawiała się juz po egzaminie, a nie przed ;P
Malkontenctwo i narzekactwo ogólne rozumiem doskonale, ja też wbrew pozorom nie jestem chodzącym optymizmem - mogę Cię spokojnie pocieszać, bo nie chodzi o mnie, na myśl o własnej magisterce natychmiast ogarnia mnie ogólny pesymizm i czarnowidztwo.

09.09.2004
14:25
smile
[226]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Justa --> o tym ewentualnym spotkaniu w środę [bez meczu czy też z meczem] wiemy, bo gadając przy wyjściu z L@WYEREM też doszliśmy do wniosku, że byłoby fajnie się spotkać przed piknikiem i padła taka propozycja :)

09.09.2004
14:28
smile
[227]

Justa__ [ kreska kreska ]

to nie wiem co ja wtedy robiłam że nie słyszałam :> ale o tym że można u mnie to na pewno nie wiedzieliście :P

09.09.2004
14:36
smile
[228]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Pewnie biłaś wtedy Paudyna ;P
No i faktycznie, tej propozycji spotkanie u Ciebie nie słyszeliśmy, musieliście to później wykombinować ;)

09.09.2004
15:13
smile
[229]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Justa----> nie bądź taka wygodnicka, bo u nas też można, w końcu zwykle mieszkamy sami, a najazdu rodziny w najbliższym czasie nie przewidujemy; tyle, że jako lud pracujący miast i wsi wystawimy was za drzwi przed 24.00

09.09.2004
16:10
smile
[230]

Justa__ [ kreska kreska ]

nagle się okaże że u wszystkich można, ale ja i tak byłam pierwsza :P

09.09.2004
18:58
[231]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->no widzisz, a to mój pierwszy wrzesien w trzyletniej historii... w dodatku akurat w najmniej intersującym momencie, bo dziekanat nam warunków postanowił nie dawać. W każdym razie dizęki za słowa otuchy :)

Dosyć nauki i tak nic w głowie nie zostaje, wiec rzucam to wszystko i idę sobię na piwo :) Trza sie odstresować.

09.09.2004
21:07
smile
[232]

L@WYER [ Valaraukar ]

No cóż, ostatnim wychodzącym (w tym wypadku raczej wyjeżdżającym) ode mnie był Hayabusa, a miało to miejsce około 2.30.
Co do środy, to jest mi to najzupełniej obojętne, gdzie będziemy pili - wybierzcie miejsce i jakby co, to niech ktoś mi pośle informację na ten temat esemesem.

Paudyn --> dzięki za pizzę - dzięki temu miałem jakiekolwiek śniadanie ...

09.09.2004
22:59
smile
[233]

Justa__ [ kreska kreska ]

L@wyer wyrwałeś ktorąś z koleżanek? :))
btw.Paudyn pewnie umarł z nudów przy foliowaniu tysięcznej gazety więc pizza nie jest już mu potrzebna :P

10.09.2004
01:33
smile
[234]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A Paudyna chyba jakaś maszyna drukarska wciągnęła, bo się nie odzywa... ;P

Niech nikt rano nawet nie próbuje mnie budzić o 6:00 czy 8:00, planuję się jutro wyspać ;)

10.09.2004
07:24
smile
[235]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->Pobudkaaaaa!! :D

Ruszam do boju, trzymajcie kciuki!

10.09.2004
08:52
smile
[236]

legrooch [ Legend ]


Shadow ==>Standartowo - jebnąć Ci deklem? :PPP Uratowało Cię to, że siedze w robocie od 8 :>

10.09.2004
12:32
smile
[237]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Na początek chciałabym powiedzieć, że prawdopodobnie mnie i Kermita nie będzie na pikniku. Po odliczeniu wszelkich obowiązkowych opłat zostały nam jakieś grosze i zwyczajnie nas nie stać na całą podróż. To jeszcze nie jest do końca pewne, ale szansa na to, że coś się zmieni jest raczej niewielka, bo musiałaby nam z nieba spać walizka z pieniędzmi, a na to się nie zanosi ;) Szkoda nam jak jasna cholera, ale takie życie - mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i że w przyszłym roku uda nam się dotrzeć :)

Shadowmage --> trzymam, trzymam, powodzenia :)

10.09.2004
13:46
[238]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->Gwiazd
witam w klubie spłókanych....
(musze szybciej jakąś robote znaleźć...)

10.09.2004
14:17
[239]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

legrooch-->Nie Ciebie budziłem, tylko tych co chcieli się wyspać :)

Gwiazd--> :(

A teraz czekam na wyniki będąc umiarkowanym optymistą... trzy powinno być :P Choc jak ostatnm razem nie uznano mi zadania, bo wykłądowczyni nie jest zwolnnikiem akurat takigo podejscia do ekonomii jekie przedstawiłęm, to może być róznie.

10.09.2004
15:19
[240]

legrooch [ Legend ]

Shadow ==> I tak powinno być :)
Studia to nie nauka, tylko piwo i jedna wielka laba! :)

Gwiazd, ropuch i Mally ==> Pokombinujcie coś.... :/

10.09.2004
16:45
smile
[241]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

-->legrooch
jedyny sposób w jaki mógłbym do pikniku zdobyć kase to kogoś okraść...


zgłaszasz sie na ochotnika ? ]:>

10.09.2004
18:20
[242]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Ja naprawdę kombinuję, ale nie mam za bardzo jak - miała być kasa z korków, a dzieciaki zaszalały i przełożyły zajęcia na koniec września... a to, co mamy w ręku, pójdzie na obowiązkowe opłaty. Ciężka dupa. Na razie jeszcze nie mówimy definitywnie, że nie - ale czarno to widzę. Niestety.
Pozdrawiam znad butli z piwem.

Shadowmage --> wierzę, że będzie dobrze :) Kiedy wyniki?

10.09.2004
18:42
[243]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->zapewne poniedzialek, chyba ze wszyscy zaliczyli, to podesle jeszcze dziś wyniki na @. Ale to raczej wątpliwe.
Weź od dzieciaków pieniądzę na kredyt, powiedz że ta wpłata ma klucząwoą role dla budzetu gospodarstwa domowego :D

legrooch-->ano tak, z wyjatkiem tych kilku dni w roku :)

10.09.2004
19:26
[244]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadowmage --> gdyby tak się dało, to bym na pewno kazała im zapłacić, ale dzieciaki po prostu odwołały wszelkie zajęcia i uciekły z Warszawy na zieloną szkołę ;) No nie jest fajnie....
<am nadzieję, że przynajmniej w poniedziałek okaże się, że zaliczyłeś, bo inaczej będziemy się oboje upijać na smutno ;)

A w ogóle to warszawską ekipę chyba gdzieś poniosło [w końcu dzisiaj piątek!], bo nikogo nie widzę...?

10.09.2004
19:45
[245]

Garbizaur [ CLS ]

Elo właśnie wróciłem do domu ze szkoły, po drodze odwiedzająć mały pub na 2 piwka. ;) Było warto. ;)

10.09.2004
19:59
[246]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->perfidne dzieciaki!! Upijać sie zdecydowanie wolę na wesolo, jakis pretekst znajdziemy nawet w przypadku tych wszystkich niepowodzeń.

10.09.2004
20:22
smile
[247]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadowmage --> no ba! :) Wciąż wierzę, że może uda nam się wypić na pikniku, a jeśli nie - to na pewno coś się zorganizuje, wystarczy jakikolwiek pretekst ;)
A dzieciaki wredne i przygłupawe [przynajmniej niektóre], ja to mam ciężko, chlip, chlip... ;)

10.09.2004
20:25
smile
[248]

yagienka [ pułapka na Misia ]

a niech to kaczki, musicie jechać, może się jeszcze coś wykluje w postaci jakiegoś samochodu:((

11.09.2004
01:33
[249]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

yagienka --> na samochód bym nie liczyła, jedyną szansą pozostaje nagły i niespodziewany przypływ gotówki, ale jakoś nie wiem skąd miałby się on nagle wziąć ;)

11.09.2004
01:46
smile
[250]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Nie ma takiej p********** mozliwosci, zebyscie nie przyjechali :).
Wybijcie to sobie z glowy, najlepiej lomem.

11.09.2004
01:51
smile
[251]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wander --> a co, tak zapragnąłeś nas ujrzeć, że fundujesz bileciki? ;D

Staram się.
Naprawdę.
Mam nadzieję, że się uda.

A od łomu się odklep, i tak nie dam Ci go potrzymać ;P

11.09.2004
02:01
smile
[252]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nagle mnie oświeciło dlaczego tak Ci na naszym przyjeździe zależy - Ty chcesz po prostu tego BG 1 z dostawą do domu! A ja, naiwna, myślałam, że to wszystko z sympatii...................! ;)

11.09.2004
11:29
smile
[253]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Wstawać dzieci - słońce świeci:))

11.09.2004
11:48
smile
[254]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Gwiazd
Jesli artaban pozwoli albo bedzie zbyt pijany, zeby mnie gonic, to potrzymam cos innego :D
Dostawa do domu nie jest konieczna, zwlaszcza ze mnie wn im juz nie bedzie :O <co nie znaczy,ze jestem bezdomny, szykuje mi sie po prostu przeprowadzka>.

11.09.2004
12:42
[255]

Garbizaur [ CLS ]

yagienka ---> tak jest babciu!!! ;P Już wstaję!!!

11.09.2004
12:50
smile
[256]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

A ja sobie pospałam do 12:00 :)
I właśnie wciągam na śniadanie ziołowy ser kozi i zagryzam winogronami :)
Jakie miłe rozpoczęcie soboty, mniam :)

11.09.2004
12:53
smile
[257]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Widze ze nie tylko ja jadam na sniadanie ser z winogronami :D
Ludziom sie w glowach przewraca

11.09.2004
12:53
[258]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Ja od rana na nogach, robię porządek na dyskach, juz wywaliłem/zgrałem 7 gb, a jeszcze masa roboty przede mną.
Ale na razie dosyć jadę do rodzinki skonsumować rydze, a potem do kina, tylko jeszcze nie wiem na co :) To u nas zawsze najtrudniejszy wybór :P

11.09.2004
12:59
smile
[259]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Wander --> Ty ohydny burżuju... ;)

Shadowmage --> porządek na dyskach? Apage. Dla mnie mój jest nieustającą kopalnią rzeczy, o których nawet nie wiedziałam, że je mam ;)

11.09.2004
13:02
[260]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->No własnie mój też, sporo ciekawych rzeczy znalazłem :) No ale musze cos z tym zrobic, skoro na 80 gb wolnych miałem 9... Wszystko przez dużą liczbę nieprzewidizanych formatów, reinstalacje etc, przez co na dyskach mam masę powtarzających się plików, kiedy to upychałem je gdziekolwiek by się nie zkasowały z dysku systemowego. btw własnie na nim odkryłem, że mam przez cos zajęte 4 gb, ale nie mogę dojść przez co, bo z plików jak nic wychodzi mi mniej... niż w rzeczywistości :)

11.09.2004
13:10
[261]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadowmage --> ja jeszcze do niedawna miałam wolne na dysku 700 mb, z wielkim trudem udało mi się zrobić z tego 1,40 gb :)
Miejsce nie jest jeszcze tak wielkim problemem, gorzej, że ja tworzę miliardy dziwnych folderów o dziwnych nazwach [które natychmiast zapominam], upycham je w przedziwnych miejscach, w środku mieszam bzdury z rzeczami waznymi, no i oczywiście nigdy nie wiem gdzie co jest...

11.09.2004
13:22
[262]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->Miejsce jest bardzo wazne, bo nienawidze jak mi wyskakuje komunikat "za mało miejsca na dysku" i na szybko musze coś wywalać, a potem żałuję (raz przez pośpiech wywaliłem wszystkie mp3, nie mam pojęcia jakim cudem. To bolało!). A dziwne foldery z jeszcze dziwniejszą zawartością to norma :)

11.09.2004
14:18
smile
[263]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Shadowmage --> ja w kółko widzę komunikat, że miejsca jest za mało ;D Już się przyzwyczaiłam... ;) Dokonuję niesamowitej ekwilibrystyki, żeby mieć na dysku chociaż troszkę miejsca ;D
Cieszę się, że dziwne foldery zostały uznane za normę, czuję się jakoś rozgrzeszona ze swojego bałaganiarstwa... ;))

11.09.2004
14:43
[264]

Sir Joker [ Legionista ]

--> Justa__ My mamy dorosnac? Ty na zdieciu nie wygladasz zbyt "doroslo" :P

11.09.2004
17:17
[265]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ale jestem zjebany... odezwę się na dłużej najwcześniej w poniedziałek. Jutro idę na 8, a skończę pewnie nad ranem w poniedziałek...

11.09.2004
18:48
smile
[266]

Justa__ [ kreska kreska ]

prosze prosze ile osób czyta wstępniak :>

Paudyn ty żyjesz! jesteś pewien że wolisz drukarnie od sprzątania u mnie? :P

12.09.2004
09:26
smile
[267]

Garbizaur [ CLS ]

POBUDKA śpiochy!!!!!!!!!!


12.09.2004
09:29
[268]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Przeciez nie śpię, po co te hałasy??

12.09.2004
09:40
smile
[269]

Garbizaur [ CLS ]

Shadowmage ---> a tak jakoś, z nudów te hałasy. :)

12.09.2004
12:41
[270]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie spałam o 09:26, więc nawet dzisiaj nie macie satysfakcji, że mnie obudziliście ;P
W ogóle prawie dzisiaj nie spałam :/

Wiadomość dnia: jest duża szansa, że jednak się zjawimy na pikniku - ale wciąż nie mogę tego obiecać. Ale jest jakby więcej szans niż jeszcze parę dni temu, chociaż problem pieniędzy wciąż jest bardzo istotnym problemem. No. Teraz możecie zacząć się nieśmiało cieszyć, że może będziemy ;P

12.09.2004
13:11
[271]

Sir Joker [ Legionista ]

prosze prosze ile osób czyta wstępniak :>

Wypadek przy paracy ;P

12.09.2004
15:21
smile
[272]

yagienka [ pułapka na Misia ]

cieszymy się nieśmiało:))

12.09.2004
18:08
[273]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Gwiazd-->cieszymy się nieśmiało i mocno zaciskamy kciuki byśmy w przyszłości mogli cieszych się otwarcie :D

12.09.2004
18:51
[274]

Sir Joker [ Legionista ]

Ja slyszalem cos takiego
Posluchajcie moze tego
Czeste picie skraca zycie
A bez picia nie ma zycie
Moral z tego Wam wyznaje
Lepiej krotko wiec niz wcale
(Jeszcze tylko wyjasnienia
Jam abstynent jakich nie ma :) )

12.09.2004
18:52
[275]

Sir Joker [ Legionista ]

Ja slyszalem cos takiego
Posluchajcie moze tego
Czeste picie skraca zycie
A bez picia nie ma zycie
Moral z tego Wam wyznaje
Lepiej krotko wiec niz wcale
(Jeszcze tylko wyjasnienia
Jam abstynent jakich nie ma :) )

12.09.2004
21:24
[276]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Nie wiem czy będziecie mogli cieszyć się otwarcie, na to trzeba poczekać do środy - tego dnia pewnie wszystko się wyjaśni....
Dziś - pozdrowienie znad szklanki wypełnionej likierem kokosowym.

13.09.2004
07:05
smile
[277]

Justa__ [ kreska kreska ]

pobudkaaaaaa! milego dnia życzę :P

13.09.2004
08:29
[278]

MaLLy(R) [ Ghoul's Shadow ]

a kto tu śpi skoro jest tyle do zrobienia...

13.09.2004
08:39
[279]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Mnie dzis pies obudził :( Normalnie spi do południa nawet sie nie ruszajac, a dzis zachciało mu sie o 7 wstawać. Oczywiscie on teraz spi a ja nie :(

Ale jest też dobra wiadomosć - mam 4+ z poprawki :D

13.09.2004
09:43
smile
[280]

yagienka [ pułapka na Misia ]

GRATULACJE !!!!!

13.09.2004
11:45
smile
[281]

Gwiazd [ buszująca w wątkach ]

Mnie obudził o 11:00 telefon, a nie Wasze poranne wrzaski ;)

Shadowmage --> gratuluję! Wiedziałam, że tak będzie, co zresztą nawet napisałam, ale mnie nie chciałes słuchać i wypisywałeś jakieś smętne kawałki o braku wiedzy ;P

13.09.2004
13:58
smile
[282]

legrooch [ Legend ]

Czołem!

Shadow==> Gratulacje!

No i juz po weselu :/ Szkoda że tak krótko....
Dobrze mieć dzień wolnego po poprawinach :>

Co do Kraka to jedziemy na 99.99% :D
W środę odpadniemy ze spotkania, ale czekam na info na WWWAiS.

13.09.2004
14:17
smile
[283]

Sasanka [ Generaďż˝ ]

jak chcecie bilety to moge Wam załatwic :-))
dajecie kaske i luzik :-)

13.09.2004
14:47
[284]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Dzięki wszystkim za gratulacje, są w pełni niezasłużone :P

No właśnie, jak to jest z naszą podróżą? Co, gdzie, jak? Kiedy jedziemy, wracamy etc? Ja jestem kompletnie niezorientowany :P

13.09.2004
14:52
smile
[285]

L@WYER [ Valaraukar ]

Co do środowej imprezki, to pragnę nadmienić, że mecz to jednak jest (AS Monaco vs FC Liverpool), więc pozostaje mi tylko zapytać - u kogo tą rozgrywkę oglądamy ?

13.09.2004
15:08
[286]

Sir Joker [ Legionista ]

Pije wode dzis od rana
Czasem lykne tu szampana
Wino nieraz tez se golne
Ze o piwie juz nie wspomne
I tekile, i martini
By czarowac jak Hudini
O likerze zapomnialem
Bo go zadko w gardle mialem
Jeszcze wysky jest schowana
Jakbym miewal kaca z rana
Wermut czasem tez wypije
I tak sobie jakos zyje :)

13.09.2004
15:17
smile
[287]

Anikas [ Konsul ]

kwalifikacje mam, wpadam , puszczam oczko;-)może z kim pogadam??

13.09.2004
15:19
[288]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Anikas-->lepiej mi powiedz jak idzie załatwianie kortu :P

13.09.2004
15:22
[289]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No i co z tą srodą? Bo za wiele czasu wolnego to ja nie mam, a kilka spotkań towarzyskich mnie goni...

13.09.2004
15:27
smile
[290]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Lepie niech ktoś założy następną część. Góra się burzy :P

13.09.2004
15:29
smile
[291]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Jeszcze 10 postów...

13.09.2004
15:30
smile
[292]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Spoko, tak tylko sobie gadam coby znów do tysiąca nie iść :P

ps. 9 hehe

13.09.2004
15:33
smile
[293]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zawsze idziemy do 300 lub nieco ponad...

13.09.2004
15:35
[294]

Garbizaur [ CLS ]

Już tylko 7. :)

Witam!!!

13.09.2004
15:41
[295]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

6?

i w ten sposób rozwialismy pogłoski jakoby warszawiacy nie umieli liczyć :P

13.09.2004
15:47
[296]

Garbizaur [ CLS ]

No ba!!!

p.s. 5 :)))

13.09.2004
15:49
smile
[297]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

się wie... fachura ;oP

PS. 4...

13.09.2004
15:49
smile
[298]

yagienka [ pułapka na Misia ]

może być u nasz, ino telewizor 14 cali, ale ostatnio nikt tych rozgrywek w zasadzie nie śledzi więc i tak wszystko jedno

5:)

13.09.2004
15:50
[299]

yagienka [ pułapka na Misia ]

no i ubiegli mnie - 2

13.09.2004
15:50
[300]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

No i Yagienka zepsuła całe wyliczenia :P

2

13.09.2004
15:54
smile
[301]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

No to niech ktoś założy... tylko pamiętać o zdjęciu.

13.09.2004
15:55
smile
[302]

L@WYER [ Valaraukar ]

U mnie (jak powszechnie wiadomo) jest 21 cali ...

2 ?

13.09.2004
16:05
smile
[303]

Garbizaur [ CLS ]

302???


Gdzie jest nowa część???

13.09.2004
16:10
smile
[304]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Ktoś ruszy 4 litery, czy mam założyć..?

13.09.2004
16:15
smile
[305]

Garbizaur [ CLS ]

Paudyn ---> nie bądź leń, co może ja mam zakładać. :P

13.09.2004
16:18
smile
[306]

yagienka [ pułapka na Misia ]

Shadowmage-----> ja ci dam zepsłuła, czekaj niech no tylko pożyczę od kogo trzeba łomu:P))

13.09.2004
16:33
smile
[307]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Czek dys ałt...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.