GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z napędami po wymianie płyty głównej pomocy

06.09.2004
18:41
smile
[1]

Jonek27 [ Chor��y ]

Problem z napędami po wymianie płyty głównej pomocy


Witam miałem awarie płyty głównej po zatamowaniu nowej Asus A7V600-X wszystko działa niby ok..Ale jak mam w napędzie zworki ustawioną na Master a w nagrywarce na slave to napęd czyta wszystkie płyty a nagrywarka tylko oryginalne a jak przełożę odwrotnie w nagrywarce Master a w napędzie Slave to nagrywara wszystko a napęd niektóre. Pomocy, co to może być
Gg 1604868
[email protected]

06.09.2004
18:55
smile
[2]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]

miałem podobny problem.Moja płyta to epox nforce2,DVD lg i nagrywara LG,oraz baracuda80GB i drugi tez baracuda40GB.U mnie okazało sie ze napedy nie lubia sie z dyskami,wiec pomieszałem kablami i problem minął.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.