
Jonek27 [ Chor��y ]
Problem z napędami po wymianie płyty głównej pomocy
Witam miałem awarie płyty głównej po zatamowaniu nowej Asus A7V600-X wszystko działa niby ok..Ale jak mam w napędzie zworki ustawioną na Master a w nagrywarce na slave to napęd czyta wszystkie płyty a nagrywarka tylko oryginalne a jak przełożę odwrotnie w nagrywarce Master a w napędzie Slave to nagrywara wszystko a napęd niektóre. Pomocy, co to może być
Gg 1604868
[email protected]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
miałem podobny problem.Moja płyta to epox nforce2,DVD lg i nagrywara LG,oraz baracuda80GB i drugi tez baracuda40GB.U mnie okazało sie ze napedy nie lubia sie z dyskami,wiec pomieszałem kablami i problem minął.