GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Takie banalne pytanie - przelew bankowy...

06.09.2004
16:08
smile
[1]

zmudix [ palnik ]

Takie banalne pytanie - przelew bankowy...

... z konta na konto :)

Jak to zrobic? :) Kupilem jedna rzecz na allegro i sprzedawca jako forme platnosci wybral przelew, wiec stad moje pytanie :)) Konto w banku mam (a raczej rodzice maja, uzyczaja mi go w tej chwili ;p). Instrukcja step-baj-step mile widziana :)

06.09.2004
16:11
[2]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

idziesz do banku
bierzesz formularz przelewu
wypelniasz i finito
albo
w zaleznosci od banku (lukas rulez)
idziesz do banku
siadasz kolo milej pani
pijesz sobie kawke i mowisz ze chcesz przelac pieniadze
finito

06.09.2004
16:12
[3]

yagienka [ pułapka na Misia ]

lub też odpalasz kompa, wchodzisz na stronę banku, logujesz się, robisz przelew i finito - można też przez telefon

06.09.2004
16:15
[4]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

w sumie czy to musi byc przelew z konta na konto?
bo mozesz isc do banku (najlepiej banku delikwenta)
wziac formularz wplaty na konto
wypelnic
isc do kasy z pieniedzmi
dac formularz i pieniadze
i te powinny byc na jego koncie w przeciagu kilku minut

06.09.2004
16:18
[5]

zmudix [ palnik ]

W PKOBP można przez internet lub telefon? Leniwy jestem :)

06.09.2004
16:22
[6]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

to co mówi Kush można zrobić także na poczcie, w niektórych przypadkach to się opłaca, bo banki czasem maja "zabawne" stawki za przelawy...

06.09.2004
16:26
[7]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

no ale poczta idzie ponad tydzien
a jak wplacasz na konto banku w ktorym jestes
zazwyczaj nie pobieraja zadnych oplat

06.09.2004
16:29
[8]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

jesli rodzice maja konto internetowe to mozna przez internet
jezeli nie to nie mozna
najlepiej podaj mi nr karty kredytowej rodzicow i dane bankowe tego kolesia co masz mu wplacic to ci pomoge
poswiece swoj cenny czas i wplace za ciebie
tylko szybko bo zaraz musze leciec do pracy

06.09.2004
16:36
[9]

zmudix [ palnik ]

Ok, już nie trzeba, poradze sobie :)

EOT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.