GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam strony. gdy klikalo sie na linka z nia odpalalo sie mnostwo okienek

06.09.2004
15:57
smile
[1]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

szukam strony. gdy klikalo sie na linka z nia odpalalo sie mnostwo okienek

tak jak w temacie jesli mozna to prosze

06.09.2004
15:58
smile
[2]

zarith [ ]

chyba ta

ale nie wiem, nie starczyło mi odwagi żeby sprawdzic:>

06.09.2004
16:35
smile
[3]

Pvt. Creak [ Criav ]

W WIN XP PRO mogę wyłączyć te okienka 3 przyciskami i jednym kliknięciem myszki :]

06.09.2004
16:37
smile
[4]

zmudix [ palnik ]

Chyba tez to. Za ewentualne porno nie odpowiadam :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.