GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neverwinter

06.09.2004
09:05
[1]

Attyla [ Legend ]

Neverwinter

Luuuuuudzie! Co to za nowe g**** zamiast przeglądarki?!!! Wpisałem Neverwinter - a tu pojawiło się z 80 pozycji, przy czym żadna nie odnosi się do cyklicznego wątku! To jakieś wariactwo!

A mam malutkie pytanko:-D - Na koniec 2 rozdziału shadowsów po załatwieniu dużego i słabego pajączka są dzwi, którze otwiera się za pomocą urządzenia wywołującego zaklęcie bodaj kołatka. Potem jednak jest sala z dużym świecącym na niebiesko menhirem, od którego odchodzą w 4 kierunkach płytki, które można naciskać. Sęk w tym, że nigdzie tam nie ma żadnej wskazówki o tym, co należy zrobić, by pójść dalej (a podejżewam, że to jakiś portal albo co, co przeniesie mnie do 3 rozdziału. Pomożecie? Tylko nie odpowiadajcie - zrób to sam:-D

06.09.2004
09:10
smile
[2]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Wyszukiwarka:

06.09.2004
09:12
smile
[3]

The Wanderer [ green eye of the secrets ]

Neverwinter Nights i okolice - część 198

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.