GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czyszczenie rejestru

05.09.2004
23:12
[1]

Radaar [ Konsul ]

Czyszczenie rejestru

czym moge wyczyscic rejestr? zostal mi smietnik po nortonie 2004 i chcialbym ladnie wszystko usunac, ale nie wiem co dokladnie, bo sa wpisy i symantec i norton oraz liveupdate itd., jaki program polecacie?

z gory dzieki.

05.09.2004
23:16
[2]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

RegCleaner
lub
jv16 PowerTools (jakoś tak, nie jestem pewien)

05.09.2004
23:22
smile
[3]

Loczek [ Senator ]

jv16 power tools - tylko to jest shareware :(

06.09.2004
09:43
smile
[4]

oip1488 [ Chor��y ]

proponuje SmartCleaner3_3Setup bardzo dobry program

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.