GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Tlenem - częste zawiechy :/

05.09.2004
21:03
smile
[1]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Problem z Tlenem - częste zawiechy :/

Mam zainstalowaną wersje 5.20.2.5 zawsze dzialala mi ona dobrze, ale od jakichs trzecz, czterech dni co kilakanascie minut wyskakuja jakies błędy i tlen sie wyłącza. To jest strasznie irytujące. Próbowalem przeinstalować program, ale dalej jest to samo...

05.09.2004
21:21
[2]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

wiem ze nie o to pytales, i mnie tez to denerwuje jak ktos sie w moim watku wypowiada mowiac o czym innym, albo dajac jakies rady z kosmosu, ale sproboj innego komunikatora. ja uzywam Konnekta. obsluguje tlena, gg jabbera i cos tam jeszcze...

05.09.2004
21:23
[3]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

a pytanie co do tego konnekta, jak jest z przesylaniem plikow? obsluguje moze wymiane miedzy sieciami?

05.09.2004
21:25
[4]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

sorki za drugi pos ale wlasnie znowu mi sie tlen wysypal i mam screena z bledem --->

05.09.2004
21:44
[5]

Windi_ [ Generaďż˝ ]

nie mam pojecia :) u mnie i tak za bardzo nie dziala bo przewaznie mam tylko wewnetrzne IP i tylko czasami sie wychylam z zewnetrznym :) wiec przewaznie i tak sie plikow nei da przesylac :(

05.09.2004
21:46
smile
[6]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Powiem to co mówią w wątkach jak GG sie wali: (tylko na odwrót)

Zainstaluj GG! :)

05.09.2004
23:23
[7]

Pablo Ramirez [ Centurion ]

Mi takie cuś się pojawiało, jak zainstalowałem zbyt dużo wtyczek, w dodatku gryzących się ze sobą. Spróbuj powyłączać niektóre i zobacz która powoduje problemy.
Jeśli "jedziesz" na gołej wersji to nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, tlena używam od długiego czasu i nie sprawia mi praktycznie żadnych problemów.

W razie czego poszukaj rozwiązania na forum tlenowym:

05.09.2004
23:24
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

mnie tlen dwa czy trzy razy wysypal sie przy zamykaniu, ale tak to nigdy...

06.09.2004
00:02
[9]

TURIN9 [ Pretorianin ]

ja mialem w tej wersij problem z wysylaniem smsow na ere za pomoca loginu telefonu i hasla ale teraz widzialem przed chwila ze dali ta sama wesje z dodatkowa literka a na koncu 5.20.2.5a i tam napewno ten blad jest poprawiony a moze i inne.

06.09.2004
00:10
[10]

TURIN9 [ Pretorianin ]

poprostu dali nowa wesje:P

06.09.2004
00:16
smile
[11]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Pablo Ramirez -> w sumie po przeczytaniu tego co napisalme przypomnialem sobie ze ostatnio zainstalowalem nowa wtyczke(StatusRepair) i to moze byc ona, wylaczylem, ja i zoabcze jak bedzie dzialalo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.