
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Problem z Tlenem - częste zawiechy :/
Mam zainstalowaną wersje 5.20.2.5 zawsze dzialala mi ona dobrze, ale od jakichs trzecz, czterech dni co kilakanascie minut wyskakuja jakies błędy i tlen sie wyłącza. To jest strasznie irytujące. Próbowalem przeinstalować program, ale dalej jest to samo...
Windi_ [ Generaďż˝ ]
wiem ze nie o to pytales, i mnie tez to denerwuje jak ktos sie w moim watku wypowiada mowiac o czym innym, albo dajac jakies rady z kosmosu, ale sproboj innego komunikatora. ja uzywam Konnekta. obsluguje tlena, gg jabbera i cos tam jeszcze...
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
a pytanie co do tego konnekta, jak jest z przesylaniem plikow? obsluguje moze wymiane miedzy sieciami?
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
sorki za drugi pos ale wlasnie znowu mi sie tlen wysypal i mam screena z bledem --->
Windi_ [ Generaďż˝ ]
nie mam pojecia :) u mnie i tak za bardzo nie dziala bo przewaznie mam tylko wewnetrzne IP i tylko czasami sie wychylam z zewnetrznym :) wiec przewaznie i tak sie plikow nei da przesylac :(

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Powiem to co mówią w wątkach jak GG sie wali: (tylko na odwrót)
Zainstaluj GG! :)
Pablo Ramirez [ Centurion ]
Mi takie cuś się pojawiało, jak zainstalowałem zbyt dużo wtyczek, w dodatku gryzących się ze sobą. Spróbuj powyłączać niektóre i zobacz która powoduje problemy.
Jeśli "jedziesz" na gołej wersji to nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, tlena używam od długiego czasu i nie sprawia mi praktycznie żadnych problemów.
W razie czego poszukaj rozwiązania na forum tlenowym:
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
mnie tlen dwa czy trzy razy wysypal sie przy zamykaniu, ale tak to nigdy...
TURIN9 [ Pretorianin ]
ja mialem w tej wersij problem z wysylaniem smsow na ere za pomoca loginu telefonu i hasla ale teraz widzialem przed chwila ze dali ta sama wesje z dodatkowa literka a na koncu 5.20.2.5a i tam napewno ten blad jest poprawiony a moze i inne.
TURIN9 [ Pretorianin ]
poprostu dali nowa wesje:P

Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Pablo Ramirez -> w sumie po przeczytaniu tego co napisalme przypomnialem sobie ze ostatnio zainstalowalem nowa wtyczke(StatusRepair) i to moze byc ona, wylaczylem, ja i zoabcze jak bedzie dzialalo