
mood [ Junior ]
Jakie zespoły??
Zapewne mój wątek juz pojawił się kiedyś na forum lecz jestem nowym użytkownikiem i ciekawi mnie czego słuchają tutejsi forumowicze <chodzi o zespoły ewentualnie rodzaj muzy(rock, techno itp.)>

bartushan [ Cham z Wyboru ]
Hmmmm... OK
Metal ---> Children of Bodom, In Flames, Hammerfall, Manowar i wiele wiele innych
Hardcore ---> Adema, Mushroomhead, Disturbed, Clawfinger, Soil
Rock ---> QUEEN
Techno ---> hmmm... nie za wiele DJ Aligator tyle polecam
HH ---> dla mnie to shit (nie slucham)

Zapruder [ Testament ]
Metal[only :D ] -> Children of Bodom[!!!], Gorgoroth, Samael[!!!], In Flames, KAT[!!!], Hunter, Opeth, Therion, Rhapsody[!!!], Bathory[!!!], ManOwaR - to są tylko te których słuchałem w przeciągu ostatniego tygodnia[rozpiętości gatunkowe dosyć spore - od bleku do power - ale takie lubie :] ] - poza ty jest kilkadziesiąt innych świetnych zespołów.

Gonsiur [ Angel of Death ]
ja słucham głównie Hip-hopu:
1.O.S.T.R.
2.Paktofonika
3.Kaliber 44
4.Łona
ITD.
dacar [ Cult ]
Iron Maiden, Metallica, KAT, Apocalyptica, czasami Artrosis, rzadziej Moonlight... wasko, ale do bolu :)

eXcuseMe [ Pretorianin ]
Mandaryna,Ich Troje,Ich trzech haahahaahahaahahaaaa
dziku86 [ The Cure ]
rock: red hot chili peppers,iron maiden[to juz troche mocniejsze niz rock],guns n roses,velvet revolver, the cure,faith no more i inne
i niektore piosenki z drugiej polowy lat '80
gregol [ Junior ]
KULT [!!!], KSU[!],
Pabieda, Moskwa, SexPistols, Uk Subs, SOAD, Metallica (troche nie pasuje), T.Love Alternativ, KNŻ, instrumentalne utwory, Alient Ant Farm
GBreal.II [ Konsul ]
Nightwish, Iron Maiden, Metallica, OOMPH!, HIM, Linkin Park, Sweet Noise, Lacuna Coil
Tego słucham ostatnio. Jak widać raczej coś cięższego, ale nie za bardzo :-)

leszo [ Mała Wojna ]
Rock&Metal (ogólnie): Quenn, Europe,Van Halen, Scorpions, Iron Maiden, Metallica, CKY, Linkin Park, Korn, Dire Straits, Slipknot
Pop: Foreigner, Pet Shop Boys, Depeche Mode
Polskie: Lady Pank, Kombi, Perfect, Republika, T.Love
Techno: kiedyś ATB, dziś moze Hardy Hard, Westbam, Felix da Hosecat, Bomfunk MC's
Rap i HH: tylko De La Soul
starsze: Louis Armstrong, Glenn Miller Orchestra, Bill Haley

bartushan [ Cham z Wyboru ]
Hmmm... przepraszam ze jeszcze raz ale zapomnialem wlasnie o Nightwishu Ironie wlasciwie duzo hardcorowych zespolow nie wymienilem ale nie bede sie rozpisywal ogolnie trzymam sie mocnego grania :)
Sizalus [ Generaďż˝ ]
takich -->>

*emerald* [ zakręcona ]
1) System Of A Down
2) Trapt
3) Linkin Park
4) Twotons (taka fajna, mało znana kapela... Na ich stronce można pobrać piosenki za free!
- polecam 'Natchnienie') Dla nieznajomych podaję linka:
https://twotones.art.pl

Wisien [ Generaďż˝ ]
Ja siedzę głównie w jamajszczyźnie rozpoczynając od mento, poprzez ska i rocksteady do wczesnego reggae zachodząc.
A kapele : The Skatalites, Max Romeo, Lee Perry, Desmond Dekker, Hippy Boys, Symarip, Judge Dread, Dandy Livingstone, Prince Buster, Derrick Harriot, Marcia Griffiths, Phyllis Dillon... i dużoo więcej
The LasT Child [ GoorkA ]
Iron Maiden, Metallica, Chidlren Of Bodom, Halford, In Flames, Ozzy Osbourne, Bruce Dickinson, Blaze, Joe Satriani, Steve Vai, RHCP, Nirvana, Linkin Park, Kreator, Rammstein, Samael, Scorpions, Sentenced, Soilwork, Zeromancer, Zakk Wylde (+ Black Label Society, Pride & Glory, Ssytem of A Down, Solar Dawn, Mistrust, Sinergy, Rage, Helloween, Pearl Jam, Paradise Lost, The Offspring, Nightwish, Megadeth, KISS, Judas Priest, Ira, Iced Earth, Guano Apes, Flap Jack, Black Sabbath, Audioslave, the Doors,
dobrzy Guns 'n' Roses i Van Halen nie sa zli
poza tym jest wiele ciekawych kapel ktorymmusze sie przyjrzec (np Pink Floyd)
GBreal.II [ Konsul ]
Zapomniałem jeszcze dopisać 3 zespołów:
Hammerfall
Korn
Slipknot

Marcinwin [ Centurion ]
System of a Down, Nickelback, O-zone :P, 3 Doors Down, Iron Maiden, Black Eyed Peas, techno, muzyka klubowa ;]

MatiMos [ Chor��y ]
Ja słucham Within Temtation,Metalica,Anastacia,Black eyed Peas,Groove Coverage niektóre np.Moonlight Shadow,hip hopu troche tzn Libera bo ma fajne teksty np.Skarby.
Coolabor [ Poseł ]
Queen, U2, Red Hot Chilli Peppers, R.E.M.
A ostatnio muzyka lat 80., m.in. za sprawą GTA Vice City

leszo [ Mała Wojna ]
właśnie, właśnie ---> jeszcze SoaD !
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
dark ambient, noise ambient, industrial, death industrial, terror industrial, landscape ambient ..
np. Northaunt, Bad Sector, Navicon Torture Technologies, Stratvm Terror, Atomine Elektrine, MZ 412,
Nordvargr, Folkstorm, Current 93, Letvm i inne..
Bili [ Generaďż˝ ]
The Last Child ---> Kiedys sluchalem Zeromancera :) teraz glownie Nine Inch Nails w towarzystwie ukochanego Orgy
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Dźwiękowej masakry, ambientu i metalu:
Aktivate Sin, Arditi, Puissance, Dissecting Table, Memorandum, Mental Destruction, Atomine Elektrine, Beherit, Brighter Death Now, Contagious Orgasm, Coph Nia, Mz. 412, Deutsch Nepal, In Slaughter Natives, Diabolos Rising, Raism, Folkstorm, Fantomas, Frames a Second, GGFH, Institut, Karjalan Sissit, Suicide Commando, Maeror Tri, Negru Voda, Megaptera, Morthond, Mysticum, NIN, Ordo Equilibrio, Plasma Pool, Penitent, Sephiroth, Revolting Cocks, Sanctum, Sal Solaris, Statvm Terror, The Protagonist, Toroidh, Ulf Soderberg, Valefor, With Sirens Entranced, Mayhem, Anaal Nathrakh, Frost, Bolt Thrower, Nile, Chaos Holokaust Massaker, Ulver, Mortiis, A Challenge of Honour, Count Nosferatu Kommando, Lille Roger, Scorn, UNGL'UNL'RRLH'CHCHCH, Enbilulugugal, Vital Remains, Aborym i tyle pamiętam.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-06 09:18:31]
zarith [ ]
ostatnio the streets, sugarcubes (allternatywa) oraz jak zwykle trip hop: tricky, bjork, massive attack, morcheeba, moloco, portishead, lamb itp
z rocka tylko the doors:)
Trael [ Konsul ]
Metallica, Pidżama Porno, Kult/Kazik, Apocalyptica, Korn, RHCP, Acid Drinkers, Nirvana, Soundgarden, Audioslave, Slipknot, The Beach Boys ;), Pearl Jam, Creed. Do tego muzyka filmowa, utwory z lat 65-90 :) i różne inne kawałki :). Techno, HH i cukierkowy POP odpadają :)

LULAS1 [ Legionista ]
ja słucham tyljko hip -hopu
Hans(Dembiec)
O.S.T.R.
K.A.S.T.A
Peja

Łyczek [ Lance Armstrong ]
Ja głównie Techno i jego odmiany , troche hip-hopu(polskiego) , dance czasem, ale rzadko !!!
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Godsmack, Staind, Finger Eleven, Saliva, Tweaker, Papa Roach, Limp Bizkit, Linkin Park, Disturbed, Drowning Pool, Therion, Juno Reactor, Theatre Of Tragedy, Lacuna Coil, The Gathering, Hammerfall, Rhapsody, Gamma Ray, Nightwish, Seether, HIM, 30 Seconds To Mars, Rob Dougan, Rammstein, Dust For Life, Moonspell, E.S. Posthumus ;p
Skype [ Konsul ]
Techno, House, Kazik, Kult, DKA, WWO,
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
jasna cholera
to tu ponad polowa pewnie ma wlosy po pachy, wielkie kajakowate glany albo spodnie z krokiem do ziemi i blanta w ustach!
co tez sie dzieje z ta mlodzieza...
oficjalnie slucham mozarta i bacha (dla relaksu)
i destiny;s child i anastasi ( dla naladowania sie pozytywna energia)
i westbama i dobrego house'u na imprezach

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Pidzama Porno, Kult, Kazik, KNŻ, System of a Down, ostatnio Strachy na Lachy - ale mam kilka piosenek tylkoe ;(

rethar [ Pretorianin ]
techno: orbital, chemical brothers, prodigy, daft punk i wszystko inne
filmowa
...
massive attack
moby
Kush [ miejsce na twoja reklame ]
zapomnialem wlasnie o prodigy i fatboy slim (laduja energia)

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]
Ja w tej chwili katuję hardcorowe kapelki:
1.Destiny
2.Newborn
3.Bridge to Solace
4.1000 Travels of Jawaharlal <-- ze szczegulną uwagą na tej JAPOŃSKI hardcore ;)

Da5id. [ Snufkin ]
Iron Maiden, Bruce Dickinson, In Flames, Lacrimosa, Ozzy Osbourne, Summoning, Kult, Myslovitz, Pink Floyd, XIII Stoleti