GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie zespoły??

05.09.2004
20:10
smile
[1]

mood [ Junior ]

Jakie zespoły??

Zapewne mój wątek juz pojawił się kiedyś na forum lecz jestem nowym użytkownikiem i ciekawi mnie czego słuchają tutejsi forumowicze <chodzi o zespoły ewentualnie rodzaj muzy(rock, techno itp.)>

05.09.2004
20:44
smile
[2]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

Hmmmm... OK
Metal ---> Children of Bodom, In Flames, Hammerfall, Manowar i wiele wiele innych
Hardcore ---> Adema, Mushroomhead, Disturbed, Clawfinger, Soil
Rock ---> QUEEN
Techno ---> hmmm... nie za wiele DJ Aligator tyle polecam
HH ---> dla mnie to shit (nie slucham)

05.09.2004
21:00
smile
[3]

Zapruder [ Testament ]

Metal[only :D ] -> Children of Bodom[!!!], Gorgoroth, Samael[!!!], In Flames, KAT[!!!], Hunter, Opeth, Therion, Rhapsody[!!!], Bathory[!!!], ManOwaR - to są tylko te których słuchałem w przeciągu ostatniego tygodnia[rozpiętości gatunkowe dosyć spore - od bleku do power - ale takie lubie :] ] - poza ty jest kilkadziesiąt innych świetnych zespołów.

05.09.2004
21:36
smile
[4]

Gonsiur [ Angel of Death ]

ja słucham głównie Hip-hopu:
1.O.S.T.R.
2.Paktofonika
3.Kaliber 44
4.Łona
ITD.

05.09.2004
21:40
[5]

dacar [ Cult ]

Iron Maiden, Metallica, KAT, Apocalyptica, czasami Artrosis, rzadziej Moonlight... wasko, ale do bolu :)

05.09.2004
21:43
smile
[6]

eXcuseMe [ Pretorianin ]

Mandaryna,Ich Troje,Ich trzech haahahaahahaahahaaaa

05.09.2004
21:44
[7]

dziku86 [ The Cure ]

rock: red hot chili peppers,iron maiden[to juz troche mocniejsze niz rock],guns n roses,velvet revolver, the cure,faith no more i inne
i niektore piosenki z drugiej polowy lat '80

05.09.2004
21:47
[8]

gregol [ Junior ]

KULT [!!!], KSU[!],
Pabieda, Moskwa, SexPistols, Uk Subs, SOAD, Metallica (troche nie pasuje), T.Love Alternativ, KNŻ, instrumentalne utwory, Alient Ant Farm

05.09.2004
21:47
[9]

GBreal.II [ Konsul ]

Nightwish, Iron Maiden, Metallica, OOMPH!, HIM, Linkin Park, Sweet Noise, Lacuna Coil
Tego słucham ostatnio. Jak widać raczej coś cięższego, ale nie za bardzo :-)

05.09.2004
21:49
smile
[10]

leszo [ Mała Wojna ]

Rock&Metal (ogólnie): Quenn, Europe,Van Halen, Scorpions, Iron Maiden, Metallica, CKY, Linkin Park, Korn, Dire Straits, Slipknot
Pop: Foreigner, Pet Shop Boys, Depeche Mode
Polskie: Lady Pank, Kombi, Perfect, Republika, T.Love
Techno: kiedyś ATB, dziś moze Hardy Hard, Westbam, Felix da Hosecat, Bomfunk MC's
Rap i HH: tylko De La Soul

starsze: Louis Armstrong, Glenn Miller Orchestra, Bill Haley

05.09.2004
21:51
smile
[11]

bartushan [ Cham z Wyboru ]

Hmmm... przepraszam ze jeszcze raz ale zapomnialem wlasnie o Nightwishu Ironie wlasciwie duzo hardcorowych zespolow nie wymienilem ale nie bede sie rozpisywal ogolnie trzymam sie mocnego grania :)

05.09.2004
22:03
[12]

Sizalus [ Generaďż˝ ]


takich -->>

05.09.2004
22:04
smile
[13]

*emerald* [ zakręcona ]

1) System Of A Down
2) Trapt
3) Linkin Park
4) Twotons (taka fajna, mało znana kapela... Na ich stronce można pobrać piosenki za free!
- polecam 'Natchnienie') Dla nieznajomych podaję linka:

https://twotones.art.pl

05.09.2004
22:04
smile
[14]

Wisien [ Generaďż˝ ]

Ja siedzę głównie w jamajszczyźnie rozpoczynając od mento, poprzez ska i rocksteady do wczesnego reggae zachodząc.
A kapele : The Skatalites, Max Romeo, Lee Perry, Desmond Dekker, Hippy Boys, Symarip, Judge Dread, Dandy Livingstone, Prince Buster, Derrick Harriot, Marcia Griffiths, Phyllis Dillon... i dużoo więcej

05.09.2004
22:05
[15]

The LasT Child [ GoorkA ]

Iron Maiden, Metallica, Chidlren Of Bodom, Halford, In Flames, Ozzy Osbourne, Bruce Dickinson, Blaze, Joe Satriani, Steve Vai, RHCP, Nirvana, Linkin Park, Kreator, Rammstein, Samael, Scorpions, Sentenced, Soilwork, Zeromancer, Zakk Wylde (+ Black Label Society, Pride & Glory, Ssytem of A Down, Solar Dawn, Mistrust, Sinergy, Rage, Helloween, Pearl Jam, Paradise Lost, The Offspring, Nightwish, Megadeth, KISS, Judas Priest, Ira, Iced Earth, Guano Apes, Flap Jack, Black Sabbath, Audioslave, the Doors,

dobrzy Guns 'n' Roses i Van Halen nie sa zli

poza tym jest wiele ciekawych kapel ktorymmusze sie przyjrzec (np Pink Floyd)

05.09.2004
22:06
[16]

GBreal.II [ Konsul ]

Zapomniałem jeszcze dopisać 3 zespołów:
Hammerfall
Korn
Slipknot

05.09.2004
22:09
smile
[17]

Marcinwin [ Centurion ]

System of a Down, Nickelback, O-zone :P, 3 Doors Down, Iron Maiden, Black Eyed Peas, techno, muzyka klubowa ;]

05.09.2004
22:10
smile
[18]

MatiMos [ Chor��y ]

Ja słucham Within Temtation,Metalica,Anastacia,Black eyed Peas,Groove Coverage niektóre np.Moonlight Shadow,hip hopu troche tzn Libera bo ma fajne teksty np.Skarby.

05.09.2004
22:10
[19]

Coolabor [ Poseł ]

Queen, U2, Red Hot Chilli Peppers, R.E.M.
A ostatnio muzyka lat 80., m.in. za sprawą GTA Vice City

05.09.2004
22:10
smile
[20]

leszo [ Mała Wojna ]

właśnie, właśnie ---> jeszcze SoaD !

05.09.2004
22:11
[21]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

dark ambient, noise ambient, industrial, death industrial, terror industrial, landscape ambient ..

np. Northaunt, Bad Sector, Navicon Torture Technologies, Stratvm Terror, Atomine Elektrine, MZ 412,
Nordvargr, Folkstorm, Current 93, Letvm i inne..

05.09.2004
22:16
[22]

Bili [ Generaďż˝ ]

The Last Child ---> Kiedys sluchalem Zeromancera :) teraz glownie Nine Inch Nails w towarzystwie ukochanego Orgy

06.09.2004
09:19
[23]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Dźwiękowej masakry, ambientu i metalu:

Aktivate Sin, Arditi, Puissance, Dissecting Table, Memorandum, Mental Destruction, Atomine Elektrine, Beherit, Brighter Death Now, Contagious Orgasm, Coph Nia, Mz. 412, Deutsch Nepal, In Slaughter Natives, Diabolos Rising, Raism, Folkstorm, Fantomas, Frames a Second, GGFH, Institut, Karjalan Sissit, Suicide Commando, Maeror Tri, Negru Voda, Megaptera, Morthond, Mysticum, NIN, Ordo Equilibrio, Plasma Pool, Penitent, Sephiroth, Revolting Cocks, Sanctum, Sal Solaris, Statvm Terror, The Protagonist, Toroidh, Ulf Soderberg, Valefor, With Sirens Entranced, Mayhem, Anaal Nathrakh, Frost, Bolt Thrower, Nile, Chaos Holokaust Massaker, Ulver, Mortiis, A Challenge of Honour, Count Nosferatu Kommando, Lille Roger, Scorn, UNGL'UNL'RRLH'CHCHCH, Enbilulugugal, Vital Remains, Aborym i tyle pamiętam.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-06 09:18:31]

06.09.2004
09:25
[24]

zarith [ ]

ostatnio the streets, sugarcubes (allternatywa) oraz jak zwykle trip hop: tricky, bjork, massive attack, morcheeba, moloco, portishead, lamb itp

z rocka tylko the doors:)

06.09.2004
10:08
[25]

Trael [ Konsul ]

Metallica, Pidżama Porno, Kult/Kazik, Apocalyptica, Korn, RHCP, Acid Drinkers, Nirvana, Soundgarden, Audioslave, Slipknot, The Beach Boys ;), Pearl Jam, Creed. Do tego muzyka filmowa, utwory z lat 65-90 :) i różne inne kawałki :). Techno, HH i cukierkowy POP odpadają :)

06.09.2004
10:13
smile
[26]

LULAS1 [ Legionista ]

ja słucham tyljko hip -hopu
Hans(Dembiec)
O.S.T.R.
K.A.S.T.A
Peja

06.09.2004
15:40
smile
[27]

Łyczek [ Lance Armstrong ]

Ja głównie Techno i jego odmiany , troche hip-hopu(polskiego) , dance czasem, ale rzadko !!!

06.09.2004
15:47
[28]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Godsmack, Staind, Finger Eleven, Saliva, Tweaker, Papa Roach, Limp Bizkit, Linkin Park, Disturbed, Drowning Pool, Therion, Juno Reactor, Theatre Of Tragedy, Lacuna Coil, The Gathering, Hammerfall, Rhapsody, Gamma Ray, Nightwish, Seether, HIM, 30 Seconds To Mars, Rob Dougan, Rammstein, Dust For Life, Moonspell, E.S. Posthumus ;p

06.09.2004
16:00
[29]

Skype [ Konsul ]

Techno, House, Kazik, Kult, DKA, WWO,

06.09.2004
16:05
[30]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

jasna cholera
to tu ponad polowa pewnie ma wlosy po pachy, wielkie kajakowate glany albo spodnie z krokiem do ziemi i blanta w ustach!
co tez sie dzieje z ta mlodzieza...
oficjalnie slucham mozarta i bacha (dla relaksu)
i destiny;s child i anastasi ( dla naladowania sie pozytywna energia)
i westbama i dobrego house'u na imprezach

06.09.2004
16:07
smile
[31]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Pidzama Porno, Kult, Kazik, KNŻ, System of a Down, ostatnio Strachy na Lachy - ale mam kilka piosenek tylkoe ;(

06.09.2004
16:11
smile
[32]

rethar [ Pretorianin ]

techno: orbital, chemical brothers, prodigy, daft punk i wszystko inne
filmowa
...
massive attack
moby

06.09.2004
16:12
[33]

Kush [ miejsce na twoja reklame ]

zapomnialem wlasnie o prodigy i fatboy slim (laduja energia)

06.09.2004
16:21
smile
[34]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

Ja w tej chwili katuję hardcorowe kapelki:

1.Destiny
2.Newborn
3.Bridge to Solace
4.1000 Travels of Jawaharlal <-- ze szczegulną uwagą na tej JAPOŃSKI hardcore ;)

06.09.2004
16:21
smile
[35]

Da5id. [ Snufkin ]

Iron Maiden, Bruce Dickinson, In Flames, Lacrimosa, Ozzy Osbourne, Summoning, Kult, Myslovitz, Pink Floyd, XIII Stoleti

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.