GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przyszlo przed chwila na GG !!!!!!!

05.09.2004
17:19
[1]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Przyszlo przed chwila na GG !!!!!!!

"rozeslij gdzie mozesz; szukana krew A Rh minus, na bialaczke dziecko gasnie, nr tel; 0602669076, podaj dalej koniecznie" (1127399 GG)

Czy mi sie wydaje czy w naszym banku krwii juz nic niema ? ze ludzie porywaja sie na cos takiego aby prosic o pomoc obcych !!!!!!!

Mam pytanie gdzie sa placowki do oddawania KRWII i te HONOROWE jaki i PLATNE na teranie Warszawy ??????!!!!!!!

05.09.2004
17:20
[2]

Sizalus [ Generaďż˝ ]


Lipa. Zwykly debilny lancuszek.

05.09.2004
17:21
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

była kiedyś afera na ten temat...sama jestem dawcą krwi i wiem że coś takiego nie ma miejsca...wypowiadali się kiedyś ludzie z centralnego banku krwi...jeśli krwi brakuje zdobywa się ją w inny sposób niż komunikaty na gg...

05.09.2004
17:21
[4]

sebekg [ Generaďż˝ ]

byc moze ale ile w polsce jest ludzi potrzebujacych krwii !!!

05.09.2004
17:23
[5]

sebekg [ Generaďż˝ ]

krwii zawsze brakuje...

EwUnIa_kR ----> ile teraz daja za krew ? i za ile tej krwii ?

05.09.2004
17:23
[6]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

nie wiem jak rozsyłać łańcuszki roześlijcie więc za mnie móje proszę:

roześlij gdzie możesz, poszukiwane wino czerwone półsłodkie, gaśnie Mazio, roześlij to dalej koniecznie...

05.09.2004
17:24
[7]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Dla mnie lipa. Znow te durne lanczuszki :/:?


>>> sebekg
Za oddanie krwi NIE dostajesz kasy, ylo to dementowane juz parokrotnie. Tylko czekolade i batoniki regenerujace :)

05.09.2004
17:25
smile
[8]

gofer [ ]

Mazio - > *śmieje się*

05.09.2004
17:28
[9]

sebekg [ Generaďż˝ ]

U mojej mamuski w centrum onkologii otwieraja niedlugo placowke i chadza sluchy iz za 0,5l/70zl
w niemczech podobno 20-30 euro

05.09.2004
17:28
[10]

EwUnIa_kR [ Legend ]

sebekg------->ja oddaję honorowo...kobieta może oddać 450 ml raz na 3 miesiące..dają za to kilka czekolad jakiś sok i kawę..

05.09.2004
17:29
[11]

sebekg [ Generaďż˝ ]

takie ceregile to tylko u nas spotykane......

05.09.2004
17:30
[12]

Cyprysso [ Chor��y ]

heh, wczoraj w ciagu 1 minuty dostalem to od 3 niezaleznych od siebie osob. Potega netu?

Temat jest zbyt powazny bo sobie z niego robic lancuszki. Ja rozumiem, ze np. pokazalby mi sie film lub dodaloby mi emoticony jakbym tam komus wyslal lancuszek złamanego joysticka, ale...

białaczka? Zreszta miliony osob potrzebuja krwi, a taki debil ktory siedzi tylko na GG znajdzie jeden lancuszek i pomysli, ze to pierwszy przypadek w historii

05.09.2004
17:31
smile
[13]

Rellik [ Kuciland seeker ]

A ja chce oddac kre i nie wiem gdzie.. Jak pamietam do juz od podstawowki chcialem oddawac krew... Tylko gdzie i jakie wymagania musze spelnic ?

05.09.2004
17:34
[14]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Rellik-->musisz miec 18 lat

05.09.2004
17:35
[15]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Cyprysso ---> o kim mowa o tym debilu ???

Rellik ---> zapewne nie mozesz miec AIDS, zapalen watroby typ C itp i ogolem byc zdrowy (chodzi o krew) tak zebys nikogo niczym nie zarazil przy transfuzji

05.09.2004
17:35
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

musisz mieć ukończone 18 lat tak jak napisał GO...pozatym robią ci badania z krwi czy nie jesteś na coś chory..jakaś żółtaczka czy coś..w jakim mieście mieszkasz?

05.09.2004
17:38
[17]

sebekg [ Generaďż˝ ]

tez bym chcial wiedziec, warszawa

05.09.2004
17:38
[18]

EwUnIa_kR [ Legend ]

WARSZAWA


Warszawa 03-958,

ul. Saska 63/75,

fax.: (0-22) 619-19-47



Warszawa 00-957,

ul. Chocimska 5 ,

tel.: (0-22) 849-36-51

fax.: (0-22) 849-57-81



Warszawa 04-349,

ul. Szaserów 128 ,

tel.: (0-22) 681-66-73

fax.: (0-22) 610-19-66

05.09.2004
17:40
[19]

sebekg [ Generaďż˝ ]

EwUnIa_kR ---> wielkie thx

05.09.2004
17:46
[20]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dla zainteresowanych zostawiam kilka adresów:)

Katowice 40-074,
ul.Raciborska 15,
tel.: (0-32) 251-64-62
fax.: (0-32) 251-61-44

Gdańsk 80-210,
ul. Wrońskiego 4,
tel.: (0-58) 302-30-78
fax.: (0-58) 520-40-40

Szczecin 70-482,
Al. Wojska Polskiego 80/82,
tel. (0-91) 422-24-21
fax.: (0-91) 422-18-98

Wrocław 50-345,
ul. Czerwonego Krzyża 5,
tel.: (0-71) 328-66-85
fax.: (0-71) 328-17-13

Kielce 25-956,
ul. Jagiellońska 66,
tel.: (0-41) 345-32-51
fax.: (0-41) 345-21-13


Kraków 30-969,
ul. Sieroszewskiego 1,
tel.: (0-12) 644-39-10
fax.: (0-12) 644-24-93

Poznań 60-354,
ul. Marcelińska 44,
tel.: (0-61) 867-40-31
fax.: (0-61) 867-25-21


Łódź 91-438,
ul. Franciszkańska 17/25,
tel.: (0-42) 654-29-16
fax.: (0-12) 653-44-53


05.09.2004
17:47
[21]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pod linką więcej info:)

05.09.2004
17:47
smile
[22]

Dydas [ Konsul ]

Temat 'wakacje', kategoria 'szkoła'
<----

05.09.2004
17:48
smile
[23]

sebekg [ Generaďż˝ ]

o teraz juz lepiej :)

05.09.2004
18:02
[24]

Zombie of HNTR [ Centurion ]

Kolejny debilny łańcuszek... Uwaga ! Jeśli prześlesz go do 1 i więcej osób w ciągu 5 minut spali ci się monitor, a po godzinie przyjdzie do ciebie mail, który spali ci resztę kompa.

05.09.2004
18:25
[25]

Fett [ Avatar ]

wczoraj dostalem identyczny zaczyanjacy sie od 508 :|

05.09.2004
18:35
smile
[26]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Ja juz sie nauczylem co robic kiedy ktos mi przysyla jakis ********** lancuszek. Wysylam tej osobie tego linka (strona jest produkcji kogos z tego forum jesli sie nie myle) i pisze zeby przeczytala punkt 4. Pomaga

05.09.2004
18:50
smile
[27]

techi [ Legend ]

Xaar--chyba ta strona się kiedyś przyda ;](i to nie raz :P)

Co do łańcuszków mam takie samo nastawienie jak autor strony z linku Xaara(no moze z wyjątkiem mojej ładnej koleżanki :P0

Co do krwi- Ja bym z chęciom oddał i to nawet 1l, ale niesty nie mogę bo trza mieć 18 lat :) Ale kiedyś mam nadzieję, ze bede mógł powiesić na ścianie dyplom honorowego dawcy(jesli takie dają)[wprawdzie nieawidze igieł, ale przezyje-i dostaene batona energetycznego gratis, to jest interes :)]

05.09.2004
18:51
[28]

cRaven [ Konsul ]

dostałem info z tytułu już 8 miesięcy temu

05.09.2004
18:53
[29]

sebekg [ Generaďż˝ ]

no szkoda mi takich ludzi co se jaja robia z takich rzeczy ze krew potrzebna...

05.09.2004
18:59
smile
[30]

slot5 [ Generaďż˝ ]

ehh.....ktos se jaja robi, jakby komus naprawde zalezalo nie wysylalby tego na gadu, tylko dal info w gazecie etc...

05.09.2004
19:05
[31]

sebekg [ Generaďż˝ ]

wiesz tylko akurat z takiego czegos !!!! to sa juz szczyty

05.09.2004
19:12
smile
[32]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

zwykłe jaja :[

05.09.2004
19:20
smile
[33]

koqu [ forget-me-not ]

sebekg --> nie mów mi, że uwierzyłeś temu łańcuszkowi.ktoś nie miał co robić, i napisał.

05.09.2004
19:23
[34]

Shuruga [ Legionista ]

Łańcuszek jakich wiele na GG. Ale jak widzę to się nabrałeś, daj sobie spokój - Nikt się na takie coś nie porywa...

05.09.2004
19:24
[35]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Nie pamiętam teraz, czy to chodziło o A Rh-, ale podobną wiadomość dostałem... pół roku temu! Czy te łańcuszki nigdy nie umierają?

05.09.2004
19:42
smile
[36]

gregol [ Junior ]

Jak czytam wasze posty śmać mi sie chce...
cytuje!
"rozeslij gdzie mozesz; szukana krew A Rh minus, na bialaczke dziecko gasnie, nr tel; 0602669076, podaj dalej koniecznie"
Po to sie szuka, kogoś o takiej krwi. Aby zrobić przeszczep szpiku kostnego, jedyny możliwy ratunek dla chorego na białaczke! Jeżeli nikt nie spełnia, warunków zgodności w rodzinie, należy szukać u obcuch osób. W cały cywilizowanym świencie są banki szpiku, tylko nie w polsce. I nie zdziwiłbym sie gdyby ten łańcuszek był prawdą! Ludzi troche medycyny!!

ale wieksze prawdopodobieństwo ze spam

05.09.2004
19:42
[37]

okix [ Ze Francesco ]

Lancuszki. To temat szczegolny. Nie toleruje zadnych, ale to Z A D N Y C H tasiemcow o albanskich wirusach, umierajacych dzieciakach, czy pierdolonych testach na szczescie. Przeslanie mi takiej wiadomosci jest rownoznaczne z totalnym brakiem szacunku do mojej osoby. Nie badzmy idiotami i nie posylajmy nikomu tych bzdur!! Jezeli mi to posylasz to jestes bezmyslnym debilem, ktory dal sie zrobic w CIULA przez innego ciula. Chcesz mi poslac lancuszek -> wypierdalaj, ale to kurwa juz!


SORY ZA PRZEKLENSTWA

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.