GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z Celeronem 2ghz

05.09.2004
17:12
smile
[1]

Alzarus(HK) [ Legionista ]

problem z Celeronem 2ghz

845pe max z celeron2000 512ram 333. grafika radeon 9100(128bit). problem w tym ze diablo2 wiesza sie jak na p600. pytanie: czy jest to wogóle miżliwe(dotyczy to również innych gier), jesli nie, to w czym problem??? z góry dziekuje..

05.09.2004
17:28
[2]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Sterowniki - zainstaluj jeszcze raz - najlepiej najnowsze do wszystkiego.
System - podreperuj go jakimis narzedziami typu WinDoctor, jv16Powertools-> czyszczenie rejestru, skan antivirusowy, skan antyspyware'owy, jak to nie pomaga to reinstall systemu, a jak to nie pomaga - Format c:. to ostatnie na pewno pomoze.

05.09.2004
17:56
[3]

Ward [ Generaďż˝ ]

nie wydaje mi się by to komputera wina była - sprawdź grę u jakiegoś kolegi
chyba że wiesza się i na innych grach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.