
Alzarus(HK) [ Legionista ]
problem z Celeronem 2ghz
845pe max z celeron2000 512ram 333. grafika radeon 9100(128bit). problem w tym ze diablo2 wiesza sie jak na p600. pytanie: czy jest to wogóle miżliwe(dotyczy to również innych gier), jesli nie, to w czym problem??? z góry dziekuje..
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Sterowniki - zainstaluj jeszcze raz - najlepiej najnowsze do wszystkiego.
System - podreperuj go jakimis narzedziami typu WinDoctor, jv16Powertools-> czyszczenie rejestru, skan antivirusowy, skan antyspyware'owy, jak to nie pomaga to reinstall systemu, a jak to nie pomaga - Format c:. to ostatnie na pewno pomoze.
Ward [ Generaďż˝ ]
nie wydaje mi się by to komputera wina była - sprawdź grę u jakiegoś kolegi
chyba że wiesza się i na innych grach