
KfIu [ Konsul ]
Problem z jakims dll
No wałśnie, mam taki problem -
Prubuję zaintalować grę - Word of Warcraft, ktura u kolegi noramlanie poszła, zaistalowała sie itp....
Więc przejdę do rzeczy...
A więc, prubuję ropakować z archiwuw, (4CD!!!) poszło ładnie, prubuje włączyć instalke.... i tu zaczynają się schody..... No bowyskakuje mi taki błąd --->
Czy ktoś wie może co trzeba zrobić aby poszło...??
Jeszcze... u kumpla poszła gra bez oporu, chociaz ma słabszego kompa, a instalował z tej samej płyty puźniej niż ja.... poszedłem do niego, z dyskiem twardym, przegrał ładnie bez błędów a ni nerwów...
Przychodze do domu, podpinam dysk.... a tu dalej ten sam błąd..... czy ktoś wie dlaczego tak???

techi [ Legend ]
Jaką masz winde, a jaką ma kumpel??Jak co to idź do iego i pszukaj tego .dll :)

KfIu [ Konsul ]
Oboje mamy XP Prof.
Cartoons [ Konsul ]
Ściągnij potrzebną bibliotekę. Znajdziesz ją na googlach. Po ściągnięciu wrzuć ją w katalog windows/system. A, i jak będziesz szukał biblioteki, to poszukaj sobie jeszcze słownika, bo z pisaniem też ci nie idzie za dobrze.