GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FTP??? - pytanie do administartorow GOL'a

05.09.2004
13:49
smile
[1]

PeeJay [ Centurion ]

FTP??? - pytanie do administartorow GOL'a

Witam,

Krotkie pytanie - czemu zawartosc serwera FTP nie jest od kilku dni aktualizowana?
W miedzyczasie pojawilo sie kilka ciekawych plikow - m.in demo MOH Pacific Assault oraz Locomotion.

Wiem, ze moga zdarzyc sie przerwy, ale chyba nie po to placimy za "Szybkie, dedykowane Serwery FTP z nielimitowanym dostępem, zawierające najnowsze dema, filmy, poprawki do gier i inne ciekawe pliki" (jak GOL reklamuje abonament GOL MAX), zeby sciagac najswiezsze pliki z innych serwisow?

Bede wdzieczny za komentarz.

Pozdrowienia,
PeeJay

05.09.2004
14:04
[2]

eJay [ Gladiator ]


PeeJay---------------->Przeciez nie musisz sciagac z GOLa:)

A tak na powaznie to wszyscy wyjechali do Londynu na targi gier i wroca niebawem, a wtedy ujrzysz swoje kochane dema....

05.09.2004
17:53
[3]

Soulcatcher [ Prefekt ]

PeeJay ---> serwer nie byłaktualizowany od poniedziałku w związku ze zmianami na serwisie jakie dokonujemy. Już za kilka dni rudzy serwis konsolowy i musieliśmy zrobić remanent. Mamy w sumie prawie 400 GB plików niestety jakiekolwiek operacje na takiej ilości pliików dokonywane przez internet zajmują sporo czasu. Ale to się zdarzyło po raz pierwszy i zapewne przez następne dwa lata znowu nie będzie tej sytuacji. Wsystkie zaległe ciekawe pliki z tego tygodnia pojawią się już niedługo

05.09.2004
17:54
[4]

Soulcatcher [ Prefekt ]

eJay ---> nie, nie , nie, to nie to naprawdę

05.09.2004
17:55
[5]

Soulcatcher [ Prefekt ]

ujmując to inaczej, nowe pliki pojawiły się tylko ich nie widzisz bo są na konsole

05.09.2004
18:08
smile
[6]

eJay [ Gladiator ]


Soulcatcher------------------>Zartowalem:) Mam nadzieje tylko ze konsole nie przycmia Pecetow:)

Ale to się zdarzyło po raz pierwszy i zapewne przez następne dwa lata znowu nie będzie tej sytuacji.

Mozesz uchylic rabka tajemnicy i powiedziec o bedzie za 2 lata???:)

05.09.2004
23:44
smile
[7]

hotDog [ Outsider ]

Nio właśnie, ja też się już zacząłem martwić i chciałem zakładać podobny wątek :-)

Bo "oni" już mają demko nowego MoH'a... a ja nie mogę się doczekać kiedy sobie go zassam z super-wypasionych serwerków :-P i odpalę na moim GF4MX440SE.... :-P

06.09.2004
09:42
[8]

Soulcatcher [ Prefekt ]

no juz skończyliśmy remanent, zaraz zaczną pojawiać się z powrotem nowe pliki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.