
PeeJay [ Centurion ]
FTP??? - pytanie do administartorow GOL'a
Witam,
Krotkie pytanie - czemu zawartosc serwera FTP nie jest od kilku dni aktualizowana?
W miedzyczasie pojawilo sie kilka ciekawych plikow - m.in demo MOH Pacific Assault oraz Locomotion.
Wiem, ze moga zdarzyc sie przerwy, ale chyba nie po to placimy za "Szybkie, dedykowane Serwery FTP z nielimitowanym dostępem, zawierające najnowsze dema, filmy, poprawki do gier i inne ciekawe pliki" (jak GOL reklamuje abonament GOL MAX), zeby sciagac najswiezsze pliki z innych serwisow?
Bede wdzieczny za komentarz.
Pozdrowienia,
PeeJay
eJay [ Gladiator ]
PeeJay---------------->Przeciez nie musisz sciagac z GOLa:)
A tak na powaznie to wszyscy wyjechali do Londynu na targi gier i wroca niebawem, a wtedy ujrzysz swoje kochane dema....
Soulcatcher [ Prefekt ]
PeeJay ---> serwer nie byłaktualizowany od poniedziałku w związku ze zmianami na serwisie jakie dokonujemy. Już za kilka dni rudzy serwis konsolowy i musieliśmy zrobić remanent. Mamy w sumie prawie 400 GB plików niestety jakiekolwiek operacje na takiej ilości pliików dokonywane przez internet zajmują sporo czasu. Ale to się zdarzyło po raz pierwszy i zapewne przez następne dwa lata znowu nie będzie tej sytuacji. Wsystkie zaległe ciekawe pliki z tego tygodnia pojawią się już niedługo
Soulcatcher [ Prefekt ]
eJay ---> nie, nie , nie, to nie to naprawdę
Soulcatcher [ Prefekt ]
ujmując to inaczej, nowe pliki pojawiły się tylko ich nie widzisz bo są na konsole

eJay [ Gladiator ]
Soulcatcher------------------>Zartowalem:) Mam nadzieje tylko ze konsole nie przycmia Pecetow:)
Ale to się zdarzyło po raz pierwszy i zapewne przez następne dwa lata znowu nie będzie tej sytuacji.
Mozesz uchylic rabka tajemnicy i powiedziec o bedzie za 2 lata???:)

hotDog [ Outsider ]
Nio właśnie, ja też się już zacząłem martwić i chciałem zakładać podobny wątek :-)
Bo "oni" już mają demko nowego MoH'a... a ja nie mogę się doczekać kiedy sobie go zassam z super-wypasionych serwerków :-P i odpalę na moim GF4MX440SE.... :-P
Soulcatcher [ Prefekt ]
no juz skończyliśmy remanent, zaraz zaczną pojawiać się z powrotem nowe pliki