GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam fajnej gry:P

05.09.2004
13:48
smile
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

szukam fajnej gry:P

znacie jakieś fajne gry? ale...planszowe:D
tak żeby odpocząc od komputera:>...coś fajnego ..jak np: monopoly..jest teraz dużo nowych gier ale chcę coś sprawdzonego żeby nie wydawać kasy na chłam..

05.09.2004
13:49
smile
[2]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

scrabble - ale potrzeba przynajmnie dwóch osób Ewuniu :)

05.09.2004
13:50
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

za tępa jestem maziulku:)

p.s. propozycja?

05.09.2004
13:50
[4]

Mały Miś [ Konsul ]


Magia i Miecz stara ale najlepsza planszówka w jaką grałem

05.09.2004
13:50
smile
[5]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Szachy :-)

05.09.2004
13:53
[6]

EwUnIa_kR [ Legend ]

patrzcie jak hell mi wytłumaczył na gg zasady gry w szachy:D

zasada jest prosta

Albo posuwasz królową, albo bijesz konia


LOL

05.09.2004
13:53
smile
[7]

tomek@rick [ Konsul ]

Moja propozycja: dungeons and dragons!

05.09.2004
13:53
smile
[8]

eJay [ Gladiator ]


Chinczyk, Warcaby:)

05.09.2004
13:54
[9]

leszo [ Mała Wojna ]

ale najpierw zagramy w chińczyka ! :P

05.09.2004
13:55
smile
[10]

-=chudy=- [ ]

Jak napisał Mały Miś - Magia i Miecz :) albo Rummikub czy jakoś tak, podobne do gry w Remika karcianego tyle że planszowe :)

05.09.2004
13:55
[11]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ostatnio wieczorami gram w kości..ale już mi się nudzi..dalej nie widzę żadnej gry dla siebie;>

05.09.2004
13:58
[12]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chudy-----> o to chodzi?

05.09.2004
14:03
smile
[13]

-=chudy=- [ ]

No! :) Bardzo fajna giera, na kilka osób i trza głową ruszyć :)

05.09.2004
14:04
[14]

EwUnIa_kR [ Legend ]

skoro ją znasz i grałes to zaryzykuję:)
dzięki:)

05.09.2004
14:05
smile
[15]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

05.09.2004
14:12
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

paszczak---> ooo a co to?

05.09.2004
14:14
[17]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ok już wiem...fajna ale nie dla mnie...nudziłabym się przy niej..

05.09.2004
14:14
smile
[18]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Gra sprawia, że zarówno mężczyźni jak i kobiety chętnie rozpoczną "niewinną" grę i pozwolą wprowadzić się w erotyczny nastrój. Gra niezwykle pobudza zmysły i jest doskonałym sposobem aby przekazać partnerowi czego pragniemy oraz dowiedzieć się czego oczekuje nasz partner. Ta gra likwiduje również wszelkie zahamowania.



Do gry podchodzicie w ubraniu, jednak po kilku rzutach kostką jesteście nadzy. To jak się rozbierzecie i kiedy, zdecyduje kostka, zresztą jak o wszystkim w tej grze decyduje kostka lub karty. Do realizacji tych zadań będzie potrzebne dołączone do gry piórko lub twoja dłoń, usta, język itp... Są też pola nie związane z erotyką ale jest ich mało.

(Mam nadzieję, że nikt mnie nie zbanuje :P)

(Nudziła ? Kobieto, Ty to masz spust ;P)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 14:14:38]

05.09.2004
14:16
[19]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jeeezzz...nie mam żadnych zachamowań:D i potrafię przekazać czego potrzebuję..bez gry planszowej:D

dobra..zmykam teraz...jak się komuś coś przypomni to wpiswać plz:)

05.09.2004
15:08
[20]

Riperek [ Pretorianin ]

ja tesz polecam Rummikub:)

05.09.2004
15:12
smile
[21]

peeyack [ Weekend Warrior ]

Jaki jest najbardziej zboczony ruch w szachach?

Król bije konia w obecności królowej

05.09.2004
15:13
smile
[22]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Ja polecam szachy dla trzech albo bierki przez telefon :D

A tak na serio to Eurobussines rulezzz!! (cos jak Monopoly tylko sa miasta a nie ulice warszawy)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.