GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trząchający się monitor :)

05.09.2004
12:54
smile
[1]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

Trząchający się monitor :)

Siadam sobie rano zadowolony, niedziela, włączam komputer i wszystko idzie ładnie... wszystko normalnie ładnie i pieknie do momentu przejścia na pulpit... tu zonk, dolna część pulpitu lekko faluje (tak jakby była słaba czestotliwość odswiezania) nigdy czegoś takiego nie miałem. Mam win 98, może ktoś miał już taki problem? Oddać monitor na gwarancję czy jak? W sumie mi to nie przeszkadza az tak bardzo, idzie się przyzwyczaić ale boję się zeby mi monitor nie padł, może znajdzie się jakiś spec od takich spraw?

05.09.2004
13:00
[2]

White Star [ Soldier ]

ja mialem cos bardzo podobnego...mi kondensator siadł..

05.09.2004
13:06
[3]

__FurY_of_WinD_ [ Metal Gear Solid RuleZ ]

White Star--> czyli jednak trzeba odwiedzić serwis?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.