
dzarusia [ Junior ]
Save w Catwoman
jak sie robi save w Catowman bo ja niby naciskam save ale i tak zaczyna sie gra od poczatku czyli w tym momencie od drugiej czesci :(

Verminus [ Prefekt ]
W Catwoman nie ma save w dowolnym momencie. Gra zapisuje się w ostatnim checkponicie.
dzarusia [ Junior ]
to moze mi powiesz jak mam przeskoczyc po takichplatformach w [Scena 2] Scrap Yard cz.2 ... zaraz po tym jak sie taka beczke zrzuca ?
Verminus [ Prefekt ]
Nie wiem dokładnie o który moment Ci chodzi, najlepiej zrób screena w trybie FPP (Ctrl)
Poniżej masz link to poradnika:
dzarusia [ Junior ]
jestem na samym poczatku .. zaraz po tej gallerii czy jakos tam ... nie moge przeskoczyc z platformy na platforme ... koplam beczke ale teraz nie moge przejsc dalej :(