GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Save w Catwoman

05.09.2004
12:33
smile
[1]

dzarusia [ Junior ]

Save w Catwoman

jak sie robi save w Catowman bo ja niby naciskam save ale i tak zaczyna sie gra od poczatku czyli w tym momencie od drugiej czesci :(

05.09.2004
12:41
smile
[2]

Verminus [ Prefekt ]

W Catwoman nie ma save w dowolnym momencie. Gra zapisuje się w ostatnim checkponicie.

05.09.2004
12:53
[3]

dzarusia [ Junior ]


to moze mi powiesz jak mam przeskoczyc po takichplatformach w [Scena 2] Scrap Yard cz.2 ... zaraz po tym jak sie taka beczke zrzuca ?

05.09.2004
12:58
[4]

Verminus [ Prefekt ]

Nie wiem dokładnie o który moment Ci chodzi, najlepiej zrób screena w trybie FPP (Ctrl)
Poniżej masz link to poradnika:

05.09.2004
13:13
[5]

dzarusia [ Junior ]


jestem na samym poczatku .. zaraz po tej gallerii czy jakos tam ... nie moge przeskoczyc z platformy na platforme ... koplam beczke ale teraz nie moge przejsc dalej :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.