limok [ Junior ]
mp3 do Gta vice city
cześć
Możecie mi powiedzieć jak gram w Gta Vice City to wchodzę na opcję audio i jest napisane nie znaleziono mp3 i jak gram to nie ma wogóle głosu i możecie mi powiedzieć żeby był głos
dziękuje
kamil_kriss [ Konsul ]
Ja też tak miałem w Windowsie 98, jak zainstalowałem Xp to wszystko było w porządku. Co do mp3- jestes pewien że wrzuciłes je do odpowiedniego katalogu???