GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mp3 do Gta vice city

05.09.2004
12:21
[1]

limok [ Junior ]

mp3 do Gta vice city

cześć
Możecie mi powiedzieć jak gram w Gta Vice City to wchodzę na opcję audio i jest napisane nie znaleziono mp3 i jak gram to nie ma wogóle głosu i możecie mi powiedzieć żeby był głos
dziękuje

05.09.2004
12:56
[2]

kamil_kriss [ Konsul ]

Ja też tak miałem w Windowsie 98, jak zainstalowałem Xp to wszystko było w porządku. Co do mp3- jestes pewien że wrzuciłes je do odpowiedniego katalogu???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.