Suka [ Centurion ]
skąd moge ściągnąć gry na telefon...
skąd moge ściągnąć gry na telefon? mam nokie 3200 mam juz jakieś gierki,ale one nie chcą działać na moim telefonie...

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
WapSter ---> www.wapster.pl
Wapacz ---> www.wapacz.pl
Jeżeli chcesz to możesz też kupić np. na Allegro kabelek do telefonu + CD z oprogramowaniem.
Suka [ Centurion ]
mam już kabel,ale nie mam gier na kompie, które mógł bym przesłać na telefon, więc skąd moge je ściągnąć????

Mentor12 [ Łowca Piersi ]
use gOOgle :-) , a jak tam nie będzie midletów za darmo to zawsze pozostaje Allegro

koqu [ forget-me-not ]
nie jestem ekspertką od takich rzeczy, ale przypuszczam, że masz podobny problem, co ja.ja mam nokię 3510i i na nią można ściągać gry, loga, tapety itp, ale najpierw musisz coś tam zaaktywować w punkcie Ery, Plusa czy Idei (w zależności od tego, w jakiej sieci masz komórkę).
jeśli nie o taką radę Ci chodziło, to sorry:).
pozrdo,
koqu

tomek@rick [ Konsul ]
Ja bym tam użył Kazzy lite

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
no wiesz co forum uzywasz a nie wiesz nawet co mozna na nim znalezc... linka do:
Andre_23 [ Centurion ]
Ja bym uzyl na Twoim Miejscu Edonkey'a sciagnalem do swojego Siemnsa ponad 6000 gier.