GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

skąd moge ściągnąć gry na telefon...

05.09.2004
12:00
[1]

Suka [ Centurion ]

skąd moge ściągnąć gry na telefon...

skąd moge ściągnąć gry na telefon? mam nokie 3200 mam juz jakieś gierki,ale one nie chcą działać na moim telefonie...

05.09.2004
12:10
smile
[2]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]

WapSter ---> www.wapster.pl
Wapacz ---> www.wapacz.pl

Jeżeli chcesz to możesz też kupić np. na Allegro kabelek do telefonu + CD z oprogramowaniem.

05.09.2004
12:29
[3]

Suka [ Centurion ]

mam już kabel,ale nie mam gier na kompie, które mógł bym przesłać na telefon, więc skąd moge je ściągnąć????

05.09.2004
13:35
smile
[4]

Mentor12 [ Łowca Piersi ]


use gOOgle :-) , a jak tam nie będzie midletów za darmo to zawsze pozostaje Allegro

05.09.2004
13:42
smile
[5]

koqu [ forget-me-not ]

nie jestem ekspertką od takich rzeczy, ale przypuszczam, że masz podobny problem, co ja.ja mam nokię 3510i i na nią można ściągać gry, loga, tapety itp, ale najpierw musisz coś tam zaaktywować w punkcie Ery, Plusa czy Idei (w zależności od tego, w jakiej sieci masz komórkę).

jeśli nie o taką radę Ci chodziło, to sorry:).

pozrdo,
koqu

05.09.2004
13:57
smile
[6]

tomek@rick [ Konsul ]

Ja bym tam użył Kazzy lite

05.09.2004
13:59
smile
[7]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

no wiesz co forum uzywasz a nie wiesz nawet co mozna na nim znalezc... linka do:

05.09.2004
14:00
[8]

Andre_23 [ Centurion ]

Ja bym uzyl na Twoim Miejscu Edonkey'a sciagnalem do swojego Siemnsa ponad 6000 gier.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.