GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logo w phpBB 2 modified by Przemo

05.09.2004
11:38
smile
[1]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

Logo w phpBB 2 modified by Przemo

Podpowiedzcie mi jak zrobić żeby zamiast zacnego loga phpBB2 było logo wstawione przeze mnie. W phpBB 2 jestem lama i wgrac tylko potrafilem a loga to wole sie zapytac niż mam coś zepsuć. z gory thx

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.