
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
Logo w phpBB 2 modified by Przemo
Podpowiedzcie mi jak zrobić żeby zamiast zacnego loga phpBB2 było logo wstawione przeze mnie. W phpBB 2 jestem lama i wgrac tylko potrafilem a loga to wole sie zapytac niż mam coś zepsuć. z gory thx