GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sadzicie o Geforce Fx 5500 128mb?

05.09.2004
11:25
[1]

Popielny [ Centurion ]

Co sadzicie o Geforce Fx 5500 128mb?

Chce kupic karte nie za droga i czytalem ze jest dobra?

05.09.2004
11:35
smile
[2]

Zapruder [ Testament ]

Jest tragiczna ;) . Weź lepiej R9600/GF FX 5600, ale nie ten shit...

05.09.2004
11:38
[3]

Kune [ TYCHY ]


Z tego co ja sie orientuje to FX 5500 to prawie to samo co 5200 i w kilku przypadkach jest od 5200 slabszy mimo ze ma lepsza numeracje. :) Nie jest tak tragicznie jak przedstawia to wiele osob, mialem stycznosc z FX5200 i na XP 1700+ i 384 RAM (nie ddr!) Far Cry i inne wspolczesne gierki smigaja ok.
Moim zdaniem lepiej wziac Radeona 9550, ktory jest dosc dobra karta za ta pieniadze.

05.09.2004
11:38
[4]

Popielny [ Centurion ]

a Radeon 9550?????

05.09.2004
11:46
[5]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Radeon 9550 może szczytem nowinek technologicznych nie jest ale i tak jest o niebo lepszy o tego shitu nvidi

05.09.2004
11:48
[6]

Popielny [ Centurion ]

Ja mam teraz jeszcze wiekszy shit jakim jest GF 440MX wiec wszystko bedzie chyba lepsze:)

05.09.2004
11:51
smile
[7]

>Luzer< [ Music Addict ]

A która karta jest lepsza radeon 9600pro czy radeon 9550?
Pytam sie bo numeracja często jest myląca ,a sam jusz sie w tym pogubiłem

05.09.2004
11:56
[8]

thunderbolt [ Konsul ]


a co sadzicie o fx5200 ultimate??

05.09.2004
11:58
[9]

Popielny [ Centurion ]

To ja sie wam pytam????:)

05.09.2004
12:00
[10]

guzol [ LEXUS ]

Luzer--> Lepszy jest 9600PRO, niektore swietnie sie kreca, po malym przetaktowaniu mozna uzyskac nawet taktowania 9600XT

05.09.2004
12:03
smile
[11]

>Luzer< [ Music Addict ]

guzol -->dzienx

05.09.2004
12:06
[12]

guzol [ LEXUS ]

GF FX 5500 to prawie to samo co FX5200- 5500 ma podniesione taktowanie na rdzeniu o 25 Mhz. Taktowania standartowe FX5200- 250/400, FX5500- 275/400. Nie oplaca sie tego brac. Ja bym wzial Radeona 9550 lub 9600. Wszystko

05.09.2004
12:07
[13]

Popielny [ Centurion ]

a za ile stoi ten 9600PRO???

05.09.2004
12:12
[14]

Zapruder [ Testament ]

Popielny - rak ci ciężko wejść na jakiś komputronik.pl, czy inny sirius i zobaczyć ceny??

05.09.2004
12:13
[15]

Popielny [ Centurion ]

juz zobaczylem. Calkeim nie zla i 256mb:)

05.09.2004
12:23
smile
[16]

Popielny [ Centurion ]

Calkiem niezla oczywiscie.:)

05.09.2004
12:27
smile
[17]

vien [ łowca pip ]

lepiej wziasc 128 mb dobrej pamieci niz 256, ktorej nie da sie podkręcić bo timeingi nie pozwalają

05.09.2004
12:51
[18]

eJay [ Gladiator ]


Fx5200 Ultimate - jedyny sensowny FX5200 jak w ogole mozna wziasc bo ladnie sie kreci.

Radek 9550 - mozna brac, choc rewelacji nie oczekuj

9600 - cos konkretnego, za 400 zł wzialbym:)

9600PRO - obecnie w sklepach za 500-550 zł, najlpeszy wybor w tym przedziale cenowym..

FX5600 - nawet niezła karta, wszystkie nowsze gry na niej smigaja, ale za jakies 7-8 miechow to bedzie juz przezytek...

05.09.2004
13:26
[19]

vien [ łowca pip ]

eJay --> z R9550 dobrej firmy można spokojnie zrobić karte porównywalną do 9600 pro
na komputroniku ktoś w opiniach pisał że sflashował 9550 na 9600XT ale nie wiadomo czy to prawda do końca

05.09.2004
13:32
smile
[20]

Popielny [ Centurion ]

Dzieki. Zzdecydowalem sie na 9600PRO:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.