GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dlaczego zdecydowaliście się udzielać się na FORUM?

05.09.2004
11:07
[1]

Skype [ Konsul ]

dlaczego zdecydowaliście się udzielać się na FORUM?

dlaczego i co Was przyciągnęło do tego aby udzielać się na FORUM??

05.09.2004
11:09
[2]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Ciekawa rozrywka.

05.09.2004
11:11
[3]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Tak po prostu ;p

05.09.2004
11:12
smile
[4]

ehhh [ Angel of Death ]

bo zmula w domu, i kiedy tu pierwszego posta walnalem potrzebowalem informacji na temat diablo:)

05.09.2004
11:13
[5]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Tutaj przynajmniej kogoś interesuje to, co mam do powiedzenia.

05.09.2004
11:18
[6]

Skype [ Konsul ]

ostatnio tak właśnie się zastanawiałem, co tak ludzi przyciąga do tego, żeby siedzieć na FORUM, zadawać pytania, udzielać odpowiedzi. Mnie przyciąga to, że można tu znaleźć ciekawe rzeczy, można podyskutować, znaleźć odpowiedź na większość pytań. Fajna sprawa to FORUM :))

05.09.2004
11:18
smile
[7]

mortan_battlehammer [ Legend ]

U nas w szpitalu, to jedyny serwis jaki chodzi, nawet google sie nie chce właczyc, a mówia ze jestesmy psychiczni ;)

05.09.2004
11:20
smile
[8]

Wiolax [ Senator ]

Lubię się udzielać się w ogóle...

05.09.2004
11:24
smile
[9]

Flyby [ Outsider ]

...Przyczyny troche "zlozone"...ale w pierwszym rzedzie "samotne" problemy z gra. Milczenie wydawcy gry...Tutaj jedno zdanie rzucone z boku troche pomoglo...I wydawca w koncu sie odezwal :-) A pozatym milo jest pozartowac, porozmawiac na rozne tematy...Mysle ze mozna tym pomoc innym i sobie...Pozdrawiam wszystkich.

05.09.2004
11:26
smile
[10]

cycu2003 [ Senator ]

po pierwsze:nie ma innego takiego miejsca gdzie moge sie nie nudzic w necie
po drugie:dla Legendy :)

05.09.2004
11:40
smile
[11]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

dla jaj

05.09.2004
11:45
smile
[12]

thunderbolt [ Konsul ]


bo tu fajnie jest!! :)) :)) :) :) :) :) :) :) :) :)

05.09.2004
11:49
smile
[13]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Pamiętam kolega (czyt. pvt.creak) mi to pokazał, że dają zapowiedzi co będzie w nowym cda. Zarejestrowałem się i myslałem że będę tylko wchodził na te zapowiedzi i ew. jak będę miał problemy z jakąś grą, ale niestety mnie wciągnęło i oderwać się nie da.

05.09.2004
11:49
[14]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Nie wiem.

05.09.2004
11:53
smile
[15]

Mack5 [ Killer Instinct ]

Bo zupa była za słona !

05.09.2004
11:55
smile
[16]

Cyprysso [ Chor��y ]

bo mi za to płacą.

05.09.2004
12:00
smile
[17]

slot5 [ Generaďż˝ ]

ja tu wpadlem bo chcialem o cos zapytac... i tak juz zostalem.. pozatym fajni sa tu ludzie i jest klimatowo :)

05.09.2004
12:37
[18]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Żeby kontrować chore poglądy które tu niektórzy prezentują jak np. Mephistofelek

05.09.2004
12:39
smile
[19]

koqu [ forget-me-not ]

a bo ja wiem?!

05.09.2004
12:40
smile
[20]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Żeby sobie ponabijać posty:P

A tak na serio bo fajni tu ludzie, można o coś zapytać ---> odpowiedzą, czasami trafi sie jakiś debilny temat ale jest wporzo

05.09.2004
12:51
[21]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Lupus ---> A w jaki sposób chcesz mnie kontrolować? Bo jak na razie nie wiedzę efektów tej pracy.

05.09.2004
12:53
[22]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Mephistopheles---> Kiepsko u Ciebie z czytaniem ;]

05.09.2004
12:54
[23]

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]

Jedynie jak mnie cos zainteresuje to sie udzielam...
I tak bylo 2 lata temu , cos mnie zainteresowalo :P:P:P...
Szkoda ze nie jestem zarejestrowany od czasu co czytam to forum ;=[

05.09.2004
12:55
[24]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Mutant z Krainy OZ ---> Ech, teraz widzę. Chyba siedzenie przez kompem do drugiej w nocy mi nie służy.

05.09.2004
12:56
smile
[25]

rethar [ Pretorianin ]

zawsze miałem ciągoty do gier i innych z możliwością rozwoju postaci
tu moge ulepszac statsy i zdobywać nowe tytuły, XPeki......

05.09.2004
12:59
smile
[26]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

to było w czasie gdy wracałem do nadziei na lepsze życie
chciałem się podzielić dobrym humorem z innymi
nieudolnie aczkolwiek konsekwentnie robię to do dziś, bez biznesplanu i nadziei na zrozumienie, nie rozumiejąc innych ale ich lubiąc
poznałem tu wielu ludzi w skali na jaką mnie narazie stać - to ważne dla kogoś kto jest samotny wśród ludzi...

05.09.2004
13:01
smile
[27]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

W domu nudy to się na forum siedzi, nie ? :D

05.09.2004
13:03
[28]

Shuruga [ Legionista ]

Najpierw szukałem informacji na temat jakiejś gry, potem po około roku od tego momentu zacząłem się wypowiadać... Od tak...

05.09.2004
13:05
[29]

Milka^_^ [ Potępieniec ]

Koledzy tu piszą, więc ja tez pisze. Co mi szkodzi. Zawsze można coś znaleźć dla siebie itp itd

05.09.2004
13:07
smile
[30]

piokos [ ]

a dla kogo ten wywiad?

05.09.2004
13:13
[31]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

tak z nudow...

05.09.2004
13:20
smile
[32]

zmudix [ palnik ]

A tak o :) potrzebowałem czegoś o Gothicu, zjechali mnie i zostałem ;)))

05.09.2004
13:45
[33]

ssummoner [ Nagi Golas ]

Szukałem na GOL-u informacji o grze i przez przypadek znalazłem się na forum...:)

05.09.2004
13:46
smile
[34]

leszo [ Mała Wojna ]

ot tak !

05.09.2004
13:50
smile
[35]

mortan_battlehammer [ Legend ]

piokos --> dla programu pierwszego telewizji polskiej

05.09.2004
13:52
smile
[36]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Porwali mnie dla okupu, rodzice nie chcieli zapłacić i tak już zostałem.

05.09.2004
13:56
smile
[37]

Paszczak [ Oaza Spokoju ]

Ktoś obiecał mi duże pieniądze za to, że będę tu pisał.

Wciąż czekam...

05.09.2004
14:43
smile
[38]

Bananowiec [ Centurion ]

Bo lubię wkurzać ludzi... :P

05.09.2004
14:45
smile
[39]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

By sobie z innymi pogadać zrelaksować sie o wymienic swoje spostrzeżenia :)

05.09.2004
15:03
smile
[40]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Tak po prostu
Fajna rozrywka!!!

05.09.2004
15:06
smile
[41]

Soll [ Senator ]

Bardziej wymagający rozmówcy aniżeli na czatach.

05.09.2004
15:10
smile
[42]

Riven [ infamousbutcher ]

Zaczelo sie od tego, ze chcialem porad do Tribes 2 , jakies 3 lata temu.

No i zostalem ;).

05.09.2004
15:33
[43]

lutus [ Konsul ]

Dlaczego... pewnie z potrzeby wyrazenia opini, badz zdobycia informacji. A pozniej juz tu sie zostaje, bo TO forum jest bardzo przyjazne

05.09.2004
15:35
smile
[44]

Paliwo [ Centurion ]

Zobaczylem ze sa tu ciekawe zeczy, watki, ze czesto znajduje sie odpowiedz na zadawane pytania ze sa ty ciekawi ludzie, artykuly i sam mialem problemy to sprawdzilem, dostalem odpowiedzi i spodobalo mi sie ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.