Skype [ Konsul ]
dlaczego zdecydowaliście się udzielać się na FORUM?
dlaczego i co Was przyciągnęło do tego aby udzielać się na FORUM??
Gooz' [ Generaďż˝ ]
Ciekawa rozrywka.
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Tak po prostu ;p

ehhh [ Angel of Death ]
bo zmula w domu, i kiedy tu pierwszego posta walnalem potrzebowalem informacji na temat diablo:)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Tutaj przynajmniej kogoś interesuje to, co mam do powiedzenia.
Skype [ Konsul ]
ostatnio tak właśnie się zastanawiałem, co tak ludzi przyciąga do tego, żeby siedzieć na FORUM, zadawać pytania, udzielać odpowiedzi. Mnie przyciąga to, że można tu znaleźć ciekawe rzeczy, można podyskutować, znaleźć odpowiedź na większość pytań. Fajna sprawa to FORUM :))

mortan_battlehammer [ Legend ]
U nas w szpitalu, to jedyny serwis jaki chodzi, nawet google sie nie chce właczyc, a mówia ze jestesmy psychiczni ;)

Wiolax [ Senator ]
Lubię się udzielać się w ogóle...

Flyby [ Outsider ]
...Przyczyny troche "zlozone"...ale w pierwszym rzedzie "samotne" problemy z gra. Milczenie wydawcy gry...Tutaj jedno zdanie rzucone z boku troche pomoglo...I wydawca w koncu sie odezwal :-) A pozatym milo jest pozartowac, porozmawiac na rozne tematy...Mysle ze mozna tym pomoc innym i sobie...Pozdrawiam wszystkich.

cycu2003 [ Senator ]
po pierwsze:nie ma innego takiego miejsca gdzie moge sie nie nudzic w necie
po drugie:dla Legendy :)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
dla jaj

thunderbolt [ Konsul ]
bo tu fajnie jest!! :)) :)) :) :) :) :) :) :) :) :)

Gonsiur [ Angel of Death ]
Pamiętam kolega (czyt. pvt.creak) mi to pokazał, że dają zapowiedzi co będzie w nowym cda. Zarejestrowałem się i myslałem że będę tylko wchodził na te zapowiedzi i ew. jak będę miał problemy z jakąś grą, ale niestety mnie wciągnęło i oderwać się nie da.
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Nie wiem.

Mack5 [ Killer Instinct ]
Bo zupa była za słona !

Cyprysso [ Chor��y ]
bo mi za to płacą.

slot5 [ Generaďż˝ ]
ja tu wpadlem bo chcialem o cos zapytac... i tak juz zostalem.. pozatym fajni sa tu ludzie i jest klimatowo :)
Lupus [ starszy general sztabowy ]
Żeby kontrować chore poglądy które tu niektórzy prezentują jak np. Mephistofelek

koqu [ forget-me-not ]
a bo ja wiem?!

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
Żeby sobie ponabijać posty:P
A tak na serio bo fajni tu ludzie, można o coś zapytać ---> odpowiedzą, czasami trafi sie jakiś debilny temat ale jest wporzo
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Lupus ---> A w jaki sposób chcesz mnie kontrolować? Bo jak na razie nie wiedzę efektów tej pracy.
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Mephistopheles---> Kiepsko u Ciebie z czytaniem ;]
Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
Jedynie jak mnie cos zainteresuje to sie udzielam...
I tak bylo 2 lata temu , cos mnie zainteresowalo :P:P:P...
Szkoda ze nie jestem zarejestrowany od czasu co czytam to forum ;=[
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Mutant z Krainy OZ ---> Ech, teraz widzę. Chyba siedzenie przez kompem do drugiej w nocy mi nie służy.

rethar [ Pretorianin ]
zawsze miałem ciągoty do gier i innych z możliwością rozwoju postaci
tu moge ulepszac statsy i zdobywać nowe tytuły, XPeki......

Mazio [ Mr.Offtopic ]
to było w czasie gdy wracałem do nadziei na lepsze życie
chciałem się podzielić dobrym humorem z innymi
nieudolnie aczkolwiek konsekwentnie robię to do dziś, bez biznesplanu i nadziei na zrozumienie, nie rozumiejąc innych ale ich lubiąc
poznałem tu wielu ludzi w skali na jaką mnie narazie stać - to ważne dla kogoś kto jest samotny wśród ludzi...

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
W domu nudy to się na forum siedzi, nie ? :D
Shuruga [ Legionista ]
Najpierw szukałem informacji na temat jakiejś gry, potem po około roku od tego momentu zacząłem się wypowiadać... Od tak...
Milka^_^ [ Potępieniec ]
Koledzy tu piszą, więc ja tez pisze. Co mi szkodzi. Zawsze można coś znaleźć dla siebie itp itd

piokos [ ]
a dla kogo ten wywiad?
CrazyMan [ Ur-Shak ]
tak z nudow...

zmudix [ palnik ]
A tak o :) potrzebowałem czegoś o Gothicu, zjechali mnie i zostałem ;)))
ssummoner [ Nagi Golas ]
Szukałem na GOL-u informacji o grze i przez przypadek znalazłem się na forum...:)

leszo [ Mała Wojna ]
ot tak !

mortan_battlehammer [ Legend ]
piokos --> dla programu pierwszego telewizji polskiej

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Porwali mnie dla okupu, rodzice nie chcieli zapłacić i tak już zostałem.

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Ktoś obiecał mi duże pieniądze za to, że będę tu pisał.
Wciąż czekam...

Bananowiec [ Centurion ]
Bo lubię wkurzać ludzi... :P

MASHTRIX [ Human Wizard ]
By sobie z innymi pogadać zrelaksować sie o wymienic swoje spostrzeżenia :)

Wybor [ Battlefield 2 ]
Tak po prostu
Fajna rozrywka!!!

Soll [ Senator ]
Bardziej wymagający rozmówcy aniżeli na czatach.

Riven [ infamousbutcher ]
Zaczelo sie od tego, ze chcialem porad do Tribes 2 , jakies 3 lata temu.
No i zostalem ;).
lutus [ Konsul ]
Dlaczego... pewnie z potrzeby wyrazenia opini, badz zdobycia informacji. A pozniej juz tu sie zostaje, bo TO forum jest bardzo przyjazne

Paliwo [ Centurion ]
Zobaczylem ze sa tu ciekawe zeczy, watki, ze czesto znajduje sie odpowiedz na zadawane pytania ze sa ty ciekawi ludzie, artykuly i sam mialem problemy to sprawdzilem, dostalem odpowiedzi i spodobalo mi sie ;)