pajkul [ Konsul ]
Najbardziej wymagająca gra...
Jak sądzicie, jaka jest najbardziej wymagająca gra wszechczasów? Nie licząc DOOMa III.
_Luke_ [ Death Incarnate ]
pac-man

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
Windows ... lol
pajkul [ Konsul ]
super..

mortan_battlehammer [ Legend ]
kurde nie pamietam cz to był Turok czy Treespasser - chyba ta druga jak wyszłą to na zadnym kompie nie chodziła dobrze, bo był tak zwalona przez programistów
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 11:06:22]
pajkul [ Konsul ]
chodzi o wymagania sprzętowe.
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Niespaczowany Chrome.
Ale nie martwcie się, w nowym CDA będzie jego aktualna wersja.
bebzoon [ bucydonna ]
looks like new winner is commin':
MOH PA

Popielny [ Centurion ]
Tak, MoH:PA :(

ehhh [ Angel of Death ]
ehhh WIEKSZOSC ktora na mniej niz 2 lata:( - przynajmniej u mnie:(
lo0ol [ Jónior ]
seria ATLANTIS wymagala troche myslenia :-)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Życie ma największe wymagania sprzętowe:)

Flyby [ Outsider ]
Dla mnie i dla mojego kompa "Soldiers: Ludzie Honoru"...Musze i tak czekac do listopada az wyjdzie polski patch...A przeciez mam prawie wszystkie liczace sie gry (przedewszystkim cRPG :-))...Klopoty zaczely sie od "Sacred"...Jak myslicie co jest temu winne (pomijajac konfiguracje mojego kompa ktora nalezy do przecietnych) ? :-)
Gonsiur [ Angel of Death ]
Zgadzam się z mutantem życie.
A do tego wszystkie mmorpg typu ultima online itd.

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
O tak... jeslo chodzi o Tresspassersa, to ludziska śmiały się, że nawet komputer do symulacji ataków rakietowych w Pentagonie pewnie by się ciął...