GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najbardziej wymagająca gra...

05.09.2004
11:03
[1]

pajkul [ Konsul ]

Najbardziej wymagająca gra...

Jak sądzicie, jaka jest najbardziej wymagająca gra wszechczasów? Nie licząc DOOMa III.

05.09.2004
11:04
[2]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

pac-man

05.09.2004
11:05
smile
[3]

Prezes_Krzychu [ PREZES ]

Windows ... lol

05.09.2004
11:05
[4]

pajkul [ Konsul ]

super..

05.09.2004
11:06
smile
[5]

mortan_battlehammer [ Legend ]

kurde nie pamietam cz to był Turok czy Treespasser - chyba ta druga jak wyszłą to na zadnym kompie nie chodziła dobrze, bo był tak zwalona przez programistów

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 11:06:22]

05.09.2004
11:06
[6]

pajkul [ Konsul ]

chodzi o wymagania sprzętowe.

05.09.2004
11:06
[7]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Niespaczowany Chrome.
Ale nie martwcie się, w nowym CDA będzie jego aktualna wersja.

05.09.2004
11:11
[8]

bebzoon [ bucydonna ]

looks like new winner is commin':

MOH PA

05.09.2004
11:16
smile
[9]

Popielny [ Centurion ]

Tak, MoH:PA :(

05.09.2004
11:20
smile
[10]

ehhh [ Angel of Death ]

ehhh WIEKSZOSC ktora na mniej niz 2 lata:( - przynajmniej u mnie:(

05.09.2004
11:37
[11]

lo0ol [ Jónior ]

seria ATLANTIS wymagala troche myslenia :-)

05.09.2004
11:39
[12]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Życie ma największe wymagania sprzętowe:)

05.09.2004
11:47
smile
[13]

Flyby [ Outsider ]

Dla mnie i dla mojego kompa "Soldiers: Ludzie Honoru"...Musze i tak czekac do listopada az wyjdzie polski patch...A przeciez mam prawie wszystkie liczace sie gry (przedewszystkim cRPG :-))...Klopoty zaczely sie od "Sacred"...Jak myslicie co jest temu winne (pomijajac konfiguracje mojego kompa ktora nalezy do przecietnych) ? :-)

05.09.2004
11:55
[14]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Zgadzam się z mutantem życie.
A do tego wszystkie mmorpg typu ultima online itd.

05.09.2004
11:56
smile
[15]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

O tak... jeslo chodzi o Tresspassersa, to ludziska śmiały się, że nawet komputer do symulacji ataków rakietowych w Pentagonie pewnie by się ciął...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.