pawelh2 [ Junior ]
konto w grze
czesc!!
Mam problrem nie moge założyć konta w starcrafta, pojawia mi sie błąd. mam proźbe czy ktoś mógłby mi założyć konto i przesłąć loging i hasło bardzo proszęo pomoc GG:5618510 [email protected]
tsunami [ PS3 ]
chodzi ci pewnie o konto do grania na battle net'cie.
1. czy masz oryginalnego starcraft
2. czy masz najnowszego patch'a
pawelh2 [ Junior ]
tak mam oryginałą ale chce założyćkonto na polskim serwerze netcraft bo tam mam kilku kolegów z ktrymi chce zagrać! czy możesz mi założyć konto na tym polskim ale odstąpić?
Gregov [ Wolny Strzelec ]
Nie pamiętam już dokładnie ale wiem, że na Netcrafcie nowe konta można rejstrowac tylko w Piątki do godziny 19. 3 Miesiace temu grałem i tak było- teraz juz nie wiem.
pawelh2 [ Junior ]
tez tak słyszałem ale czy ktoś by mi mółgby odstąpić konto załżone które już nie używa.