GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

konto w grze

05.09.2004
10:25
[1]

pawelh2 [ Junior ]

konto w grze

czesc!!
Mam problrem nie moge założyć konta w starcrafta, pojawia mi sie błąd. mam proźbe czy ktoś mógłby mi założyć konto i przesłąć loging i hasło bardzo proszęo pomoc GG:5618510 [email protected]

05.09.2004
10:45
[2]

tsunami [ PS3 ]

chodzi ci pewnie o konto do grania na battle net'cie.

1. czy masz oryginalnego starcraft
2. czy masz najnowszego patch'a

05.09.2004
10:50
[3]

pawelh2 [ Junior ]

tak mam oryginałą ale chce założyćkonto na polskim serwerze netcraft bo tam mam kilku kolegów z ktrymi chce zagrać! czy możesz mi założyć konto na tym polskim ale odstąpić?

05.09.2004
11:03
[4]

Gregov [ Wolny Strzelec ]

Nie pamiętam już dokładnie ale wiem, że na Netcrafcie nowe konta można rejstrowac tylko w Piątki do godziny 19. 3 Miesiace temu grałem i tak było- teraz juz nie wiem.

05.09.2004
11:17
[5]

pawelh2 [ Junior ]

tez tak słyszałem ale czy ktoś by mi mółgby odstąpić konto załżone które już nie używa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.