
shark [ Pretorianin ]
Prezentacja PowerPointa pod Linuxem
Witam!
Czy jest jakaś możliwość odtworzenia prezentacji zrobionej w PowerPoincie pod Linuxem?
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Pewnie mozna to zrobic Open Office'
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Jeszcze link do wersji PL