GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki program do nagrywania?

05.09.2004
09:43
[1]

okix [ Ze Francesco ]

Jaki program do nagrywania?

Mam problem z nagraniem plytki przez nero...chce nagrac taka skladanke i pisze ze nie spelnia wymogow ISO 9660....jakie jeszcze programy sa do nagrywania takich skladaniek ??

05.09.2004
09:53
smile
[2]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Easy CD Creator

05.09.2004
11:27
[3]

okix [ Ze Francesco ]

Podajcie linka do tego bo nie umie znalesc

05.09.2004
13:16
[4]

kamil_kriss [ Konsul ]

Alcohol 120%

05.09.2004
13:22
[5]

Okruch [ Liverpool FC ]

Sprawdz na:

05.09.2004
14:46
[6]

Miszak [ Konsul ]

Polecam stronke CDRInfo. Tam znajdziesz sporo programów związanych z nagrywaniem i ogólnie porad na ten temat.
Dobry jest darmowy program do nagrywania CDBurner XP Pro

05.09.2004
15:01
smile
[7]

Wybor [ Battlefield 2 ]

Alcohol 120%

05.09.2004
15:27
smile
[8]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Alcohol 120% - najlepszy :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.