okix [ Ze Francesco ]
Jaki program do nagrywania?
Mam problem z nagraniem plytki przez nero...chce nagrac taka skladanke i pisze ze nie spelnia wymogow ISO 9660....jakie jeszcze programy sa do nagrywania takich skladaniek ??

@lb@tros [ Horned Reaper ]
Easy CD Creator
okix [ Ze Francesco ]
Podajcie linka do tego bo nie umie znalesc
kamil_kriss [ Konsul ]
Alcohol 120%
Okruch [ Liverpool FC ]
Sprawdz na:
Miszak [ Konsul ]
Polecam stronke CDRInfo. Tam znajdziesz sporo programów związanych z nagrywaniem i ogólnie porad na ten temat.
Dobry jest darmowy program do nagrywania CDBurner XP Pro

Wybor [ Battlefield 2 ]
Alcohol 120%

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Alcohol 120% - najlepszy :)