MD Bodzio [ Pretorianin ]
Unreal 3 i jego silnik
zobaczcie sami
.Hubert [ ignoruj mnie ]
ee..link nie dziala misiu ?

Qbaa [ Generaďż˝ ]
MD Bodzio podał link dobry.
przyjżyjcie się tylko linkowi, powinno być .pl a nie .ql to gol zamienia, bo twierdzą że gry.wp.ql są ql (cool) :P
a screeny? na chwilkę oniemiałem :D
piękny sztuczny świat ;)

.Hubert [ ignoruj mnie ]
qbaa, racja, my bad ;]
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
:/
weźcie ustawcie sobie te strone jako startową, bo czasem można jeba dostać :/

slowik [ Legend ]
mozliwosci silnika unreal 3 bylo mozna dawnoo temu podziwiac :-) ale efekty b realistyczne :-)
Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
Slowik---> Owszem, realistyczne, ale ciekawe jakiego kompa trzeba będzie mieć by uciągnąć gry na tym engine:)

cioruss [ oko cyklopa ]
heh, u mnie to juz same screeny skacza ;)

dziku86 [ The Cure ]
fajnie...ciekawe za ile lat bedzie sprzet na to zeby to uruchomic na full detalach
wolkov [ |Drummer| ]
Unreal chyba zawsze będzie najpiękniejszy, finezja. :)

HWDS [ Pretorianin ]
Po obejrzeniu tych screenów można tylko jedno powiedzieć "Unreal 3 --->przepaść<---Doom 3,HL2

eJay [ Gladiator ]
Co by tu powiedziec. Grafika zmiata wszelkie doomy, stalkery (podejrzewam ze tak bedzie) i inne takie z powierzchni. Gdzies na sieci widzialem filmik zprezentacji tego silnika, obslugiwany na dual x800 i trzeba bylo dac low detalce, zeby mozna bylo w ogole to zobaczyc:) Mam nadzieje ze dozbieram kasy na jakiegos Geforca 7 1024 MB 512 bit:)

slowik [ Legend ]
eJay===>ati na tym silniku bedzie dostawalo ostro ... sam silnik jest pisany pod katem gf ... a filmik byl prezentowany na gf 6800 ultra ..

eJay [ Gladiator ]
slowik-------------->Dzieki za korekte, chcialem juz edytowac post:)