GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Unreal 3 i jego silnik

05.09.2004
03:22
[1]

MD Bodzio [ Pretorianin ]

Unreal 3 i jego silnik

zobaczcie sami

05.09.2004
04:43
[2]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

ee..link nie dziala misiu ?

05.09.2004
05:08
smile
[3]

Qbaa [ Generaďż˝ ]

MD Bodzio podał link dobry.
przyjżyjcie się tylko linkowi, powinno być .pl a nie .ql to gol zamienia, bo twierdzą że gry.wp.ql są ql (cool) :P

a screeny? na chwilkę oniemiałem :D
piękny sztuczny świat ;)

05.09.2004
06:07
smile
[4]

.Hubert [ ignoruj mnie ]

qbaa, racja, my bad ;]

05.09.2004
08:31
[5]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

:/
weźcie ustawcie sobie te strone jako startową, bo czasem można jeba dostać :/

05.09.2004
08:55
smile
[6]

slowik [ Legend ]

mozliwosci silnika unreal 3 bylo mozna dawnoo temu podziwiac :-) ale efekty b realistyczne :-)

05.09.2004
09:37
[7]

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]

Slowik---> Owszem, realistyczne, ale ciekawe jakiego kompa trzeba będzie mieć by uciągnąć gry na tym engine:)

05.09.2004
10:25
smile
[8]

cioruss [ oko cyklopa ]

heh, u mnie to juz same screeny skacza ;)

05.09.2004
10:51
smile
[9]

dziku86 [ The Cure ]

fajnie...ciekawe za ile lat bedzie sprzet na to zeby to uruchomic na full detalach

05.09.2004
11:19
[10]

wolkov [ |Drummer| ]

Unreal chyba zawsze będzie najpiękniejszy, finezja. :)

05.09.2004
12:35
smile
[11]

HWDS [ Pretorianin ]

Po obejrzeniu tych screenów można tylko jedno powiedzieć "Unreal 3 --->przepaść<---Doom 3,HL2

05.09.2004
12:45
smile
[12]

eJay [ Gladiator ]


Co by tu powiedziec. Grafika zmiata wszelkie doomy, stalkery (podejrzewam ze tak bedzie) i inne takie z powierzchni. Gdzies na sieci widzialem filmik zprezentacji tego silnika, obslugiwany na dual x800 i trzeba bylo dac low detalce, zeby mozna bylo w ogole to zobaczyc:) Mam nadzieje ze dozbieram kasy na jakiegos Geforca 7 1024 MB 512 bit:)

05.09.2004
13:16
smile
[13]

slowik [ Legend ]

eJay===>ati na tym silniku bedzie dostawalo ostro ... sam silnik jest pisany pod katem gf ... a filmik byl prezentowany na gf 6800 ultra ..

05.09.2004
13:20
smile
[14]

eJay [ Gladiator ]


slowik-------------->Dzieki za korekte, chcialem juz edytowac post:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.