GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prosba do posiadaczy windowsa 98se

05.09.2004
00:52
[1]

gereg [ zajebisty stopień ]

prosba do posiadaczy windowsa 98se

ma prosbe do posiadaczy wymienionego w tytule oesa. a konkretnie do posiadaczy plyt cd z tym oesem. oczywiscie najlepiej oryginalnych.

moja prosba wiaze sie z watkiem

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2731718&N=1


badzcie, prosze, tak mili i sprawdzie czy na Waszych plytach sa opisane w w/w watku pliki, czyli

infrared.cpl
irmon.exe
irshell.dll
irxfer.cnt
irxfer.exe
infrared.cnt




bede bardzo wdzieczny za odpowiedz....


i prosze nie krzyczec w zwiazku z zalozeniem przeze mnie 2nd watku ;-) zakladam, ze tam zajrza Ci, ktorzy "znaja sie na irdzie", a tu chce zwabic wszystkich posiadaczy 98se ;-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 00:52:20]

05.09.2004
05:01
[2]

gereg [ zajebisty stopień ]

sprawa czesciowo rozwiazana. w/w pliki znalacjem w plikach cab na cd.

teraz jeszcze musze wyczaic, czemu ciagle przerywa mi komunikacje telefonem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.