gereg [ zajebisty stopień ]
prosba do posiadaczy windowsa 98se
ma prosbe do posiadaczy wymienionego w tytule oesa. a konkretnie do posiadaczy plyt cd z tym oesem. oczywiscie najlepiej oryginalnych.
moja prosba wiaze sie z watkiem
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=2731718&N=1
badzcie, prosze, tak mili i sprawdzie czy na Waszych plytach sa opisane w w/w watku pliki, czyli
infrared.cpl
irmon.exe
irshell.dll
irxfer.cnt
irxfer.exe
infrared.cnt
bede bardzo wdzieczny za odpowiedz....
i prosze nie krzyczec w zwiazku z zalozeniem przeze mnie 2nd watku ;-) zakladam, ze tam zajrza Ci, ktorzy "znaja sie na irdzie", a tu chce zwabic wszystkich posiadaczy 98se ;-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-09-05 00:52:20]
gereg [ zajebisty stopień ]
sprawa czesciowo rozwiazana. w/w pliki znalacjem w plikach cab na cd.
teraz jeszcze musze wyczaic, czemu ciagle przerywa mi komunikacje telefonem.